Foto: KSW
Foto: KSW

Mamed Khalidov po kontrowersyjnej walce z Azizem Karaoglu na KSW 35 postanowił zrobić sobie przerwę od startów w MMA. Nie był to najlepszy występ w karierze Mameda, jednakże udało mu się ostatecznie zwyciężyć przez decyzję sędziowską. W trakcie sobotniej gali, KSW 36, Khalidov podczas wywiadu z Mateuszem Borkiem dla polsatsport.pl odniósł się do ostatniego występu w klatce oraz wyznał jakie ma plany na przyszłość.

Właściwie spędzam czas. Zrobiłem sobie wakacje i zrobiłem to w dobrym momencie. Trenuję codziennie od 1,5 tygodnia, powoli wracam do mocniejszych zajęć. Zobaczę, jak będę się czuł w przeciągu dwóch miesięcy. Nie wyobrażam sobie życia bez MMA, bo trzynaście lat bycia w tym sporcie może wywołać nawet przyzwyczajanie, które sprawi, że się zatęskni. Mój odpoczynek jest przymusowy. Ja bym chciał przygotować się do walki, lecz trenerzy mówią, że jeszcze nie. Wolę się ich słuchać.

W tym momencie Khalidov zapowiada powrót, lecz nie chciałby dawać konkretnej daty. Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW.

To był dla mnie ciężki rok związany z emocjami, wydarzeniami na świecie. Źle czułem się, wychodząc do walki z Azizem Karaoglu. Nawet trenerowi tego nie powiedziałem, bo przecież na godzinę przed starciem nie mogę go odwołać. Miałem zawroty głowy, nie wiem co się stało. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Po tej walce miałem niechęć do tego sportu, ale minęło trochę czasu i chcę wrócić. Dajcie mi parę miesięcy i powiem, kiedy zawalczę.

211 KOMENTARZE

 1. Mamed Khalidov: "Przed walką z Azizem miałem zawroty głowy"

  Hahhaahhah a po walce? Błędnik musiał odjebać kitę po tylu fikołach.

 2. baju

  Miałem zawroty głowy

  I wy się dziwicie, że fikołki robił 😆

  W ilu postach pojawi się słowo "fikołek"?
  3/3

 3. Fiołki dobre na zawroty głowy najwidoczniej. Mamed to jesden z tych zawodników co lepiej by nie udzielał wywiadów bo wizerunkowo sporo traci takimi wytłumaczeniami.

 4. Operacja odcinka szyjnego u Mameda to ingerencja w układ nerwowy – zawroty głowy, problemy z koordynacją czy utrzymaniem równowagi to neurologiczne symptomy, które powinny dać do myślenia zawodnikowi, trenerom i odłożyć treningi na rzecz solidnej diagnozy. Powrót najlepszego w historii mma Polaka do zawodowego sportu na najwyższym światowym poziomie na jakim jeszcze był do niedawna może nie być tak prosty i szybki jak życzą sobie wszyscy fani mma w Polsce.

 5. baju

  Nawet trenerowi tego nie powiedziałem, bo przecież na godzinę przed starciem nie mogę go odwołać.

  Bo mało razy walki odwoływano z powodu jakiegoś zasłabnięcia w szatni czy coś w tym stylu? Jego zdrowie, jego decyzja, ale kiedyś się ktoś przejedzie na takim "wojowniczym" nastawieniu.

 6. To musial byc jakis dziwny i wyjatkowo agresywny wirus, bo kilakadziesiat minut po tym jak zle poczul sie Mamed, zawroty glowy i nudnosci odczuwali juz niemal wszyscy ogladajcy jego walke.

 7. Mamed Khalidov: Rzygam MMA – Maj A.D 2016Mamed Khalidov: Nie wyobrażam sobie życia bez MMA….Mój odpoczynek jest przymusowy. Ja bym chciał przygotować się do walki, lecz trenerzy mówią, że jeszcze nie. Wolę się ich słuchać. – Październik A.D 2016

 8. "…walilo mi rowniez z buzi i mialem taki pewien dyskomfort w dupie, ale nikomu o tym nie mowilem, bo o takich rzeczach nie mowi sie godzine przed walka.."

 9. staltim

  tamte fikołki to te kołowrotki o których bonus zawsze wspominał?

  Nie, te fikoły to był stosunkowo mały znany Czeczeński Wiatr – nie tak potężny jak Słowiańska odmiana, ale za to lżejszy i bardziej zwrotny.

 10. Następnym razem niech wyjdzie do hitu Just 5 "Kolorowe sny" albo niech mu ktoś zrobi remix i zapętli tylko jeden wers "Hej, hooo – tak wiruje cały świat!"

 11. Wiedziałem że się nie zawiode jak tu wejdę. Może jakby mu Aziz huknal to by mi się odkrecilo raz a porządnie i by było po problemach.

 12. ISIS mają lalkę wudu i nakłuwają Mameda za życie wśród niewiernych

 13. Po co muslim sie pogrąża? :mamed: Myślal ze wrzuci kilka fotek z koza i bedzie gut :DC:

 14. No i chuj no i cześć. Jak Mamed to przeczyta to fiknie ze złości fikołka i już nawet Dubertowej wywiadu nie udzieli. Hejterzy jedni!!!!!

  Spoiler
 15. No i chuj no i cześć. Jak Mamed to przeczyta to fiknie ze złości fikołka i już nawet Dubertowej wywiadu nie udzieli. Hejterzy jedni!!!!!

  Spoiler
 16. Ale mi humor poprawiliście  swoimi komentarzami haha :DSłowo dnia: "fikołki".

 17. "Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW."Polak hehe dziadek pewnie bronił Warszawy.

 18. prime

  "Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW."

  Polak hehe dziadek pewnie bronił Warszawy.

  Pewne źródła mówią, że zginął pod Westerplatte 😉

 19. prime

  "Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW."

  Polak hehe dziadek pewnie bronił Warszawy.

  Pewne źródła mówią, że zginął pod Westerplatte 😉

 20. prime

  "Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW."

  Polak hehe dziadek pewnie bronił Warszawy.

  prędzej bronił swojej kozy przed wnuczkiem

 21. prime

  "Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW."

  Polak hehe dziadek pewnie bronił Warszawy.

  prędzej bronił swojej kozy przed wnuczkiem

 22. Zdrowie zawodnika powinno być zawsze najważniejsze, jeśli tak rzeczywiście było kiepsko z nim to nie powinien był tej informacji ukrywać przed trenerami. Mam nadzieje że zrobił wszystkie badania itd zanim sie zdecydował wejść do klatki z Azizem

 23. Zdrowie zawodnika powinno być zawsze najważniejsze, jeśli tak rzeczywiście było kiepsko z nim to nie powinien był tej informacji ukrywać przed trenerami. Mam nadzieje że zrobił wszystkie badania itd zanim sie zdecydował wejść do klatki z Azizem

 24. Większość tu obecnych, zachowuje się jak by ostatnia walka Mameda była pierwszą, jaką w życiu widzieli.
  Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że jednak w walce nie do końca wszystko było ok..
  Nie wiem, co było tego przyczyną i nawet nie dociekam, ale nie skreślał bym Mameda za jeden słaby występ.
  Także zdrowia Mamed i pozdro dla hejterów.
  :kis:

 25. Większość tu obecnych, zachowuje się jak by ostatnia walka Mameda była pierwszą, jaką w życiu widzieli.
  Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że jednak w walce nie do końca wszystko było ok..
  Nie wiem, co było tego przyczyną i nawet nie dociekam, ale nie skreślał bym Mameda za jeden słaby występ.
  Także zdrowia Mamed i pozdro dla hejterów.
  :kis:

 26. Raz już pisałem , a wy dalej swoje, o fikołkach. POWTARZAM i żeby nie było że bronie Mameda, bo w takim stanie się do walki nie wychodzi ale gość ma mega charakter. Wiem ze 100% źródła nie chcę mówić o nazwisku, żeby jak to mamed przeczyta obarczał tego kogoś, ale Mamed ma poważne problemy z Kręgosłupem i nie powinien już w ogóle walczyć w MMA, koniec kropka. Robi to na własną odpowiedzialność, w sumie nie wiem czy chce być kaleką, bo ja mam co prawda co innego ale podobna sytuacja. Trening MMA =wózek to dało mi do myślenia. szkoda że nie wiecie o tym że do walki z Cooperem wyszedł z  zaawansowaną przepukliną w 2 odcinkach kręgosłupa i w sumie każdy przewrót = wózek, nie wiem po co on to zrobił, ale udało mu się naprawdę. Po operacji Kręgosłup nie jest i nie będzie nigdy taki sam, gdyż sztuczny dysk to nie swój to raz, dwa nie wytrzyma takich przeciążeń jakie są w MMA. A jeszcze do tego dochodzi to, że on nie ma problemu tylko z odcinkiem szyjnym, tam jest strefa wojny w całym kręgosłupie. Więcej nie chce pisać, ale zastanówcie się trochę zanim jedziecie po kimś, kto mimo zakazu chce walczyć i trenować, bo to kocha a wie że zdrowie już nie to samo. Ja już mogę tylko lekko boksować, choć dysk tez skacze, a o kopaniu i parterze tylko już pomarzyć. I teraz nie wiecie ile mnie to kosztowało nieprzespanych nocy, ile żalu do świata że czemu ja, do rodziny żony itd., trwało z pół roku zanim doszedłem do siebie i pogodziłem się że nie mogę i koniec. On się jeszcze nie pogodził, bo ma więcej do stracenia kibiców, kasę sponsorów,był na wyższym poziomie w tym fachu , jest znany, ma pewnie nacisk żeby wrócić. Siądźcie na spokojnie i pomyślcie, że jest rzecz którą zajebiście kochacie na codzień, i nagle nie możecie jej robić do końca życia, jak się czujecie?. Oczywiście jest też  jego wina że wychodzi w takim stanie do klatki, a kibic nic o tym nie wie, płaci za PAY Per View, i potem ogląda fikołki zamiast walki, to racja. Ale trochę pokory co niektórym by sie przydało tutaj, bo sądząc po waszych wypowiedziach większość was ma 20-20 parę lat, albo nawet nie i nie wie co to 12 jednostek treningowych, nawet 6 w tygodniu i praca jeszcze. Mówię, nie bronię go, tylko chciałem wytłumaczyć, że czasem rzeczy nie są takie, jak je widzimy w TV, bywa że wygląda to od środka zupełnie inaczej. Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

 27. obradovic1

  Raz już pisałem , a wy dalej swoje, o fikołkach. POWTARZAM i żeby nie było że bronie Mameda, bo w takim stanie się do walki nie wychodzi ale gość ma mega charakter. Wiem ze 100% źródła nie chcę mówić o nazwisku, żeby jak to mamed przeczyta obarczał tego kogoś, ale Mamed ma poważne problemy z Kręgosłupem i nie powinien już w ogóle walczyć w MMA, koniec kropka. Robi to na własną odpowiedzialność, w sumie nie wiem czy chce być kaleką, bo ja mam co prawda co innego ale podobna sytuacja. Trening MMA =wózek to dało mi do myślenia. szkoda że nie wiecie o tym że do walki z Cooperem wyszedł z zaawansowaną przepukliną w 2 odcinkach kręgosłupa i w sumie każdy przewrót = wózek, nie wiem po co on to zrobił, ale udało mu się naprawdę. Po operacji Kręgosłup nie jest i nie będzie nigdy taki sam, gdyż sztuczny dysk to nie swój to raz, dwa nie wytrzyma takich przeciążeń jakie są w MMA. A jeszcze do tego dochodzi to, że on nie ma problemu tylko z odcinkiem szyjnym, tam jest strefa wojny w całym kręgosłupie. Więcej nie chce pisać, ale zastanówcie się trochę zanim jedziecie po kimś, kto mimo zakazu chce walczyć i trenować, bo to kocha a wie że zdrowie już nie to samo. Ja już mogę tylko lekko boksować, choć dysk tez skacze, a o kopaniu i parterze tylko już pomarzyć. I teraz nie wiecie ile mnie to kosztowało nieprzespanych nocy, ile żalu do świata że czemu ja, do rodziny żony itd., trwało z pół roku zanim doszedłem do siebie i pogodziłem się że nie mogę i koniec. On się jeszcze nie pogodził, bo ma więcej do stracenia kibiców, kasę sponsorów,był na wyższym poziomie w tym fachu , jest znany, ma pewnie nacisk żeby wrócić. Siądźcie na spokojnie i pomyślcie, że jest rzecz którą zajebiście kochacie na codzień, i nagle nie możecie jej robić do końca życia, jak się czujecie?.
  Oczywiście jest też jego wina że wychodzi w takim stanie do klatki, a kibic nic o tym nie wie, płaci za PAY Per View, i potem ogląda fikołki zamiast walki, to racja. Ale trochę pokory co niektórym by sie przydało tutaj, bo sądząc po waszych wypowiedziach większość was ma 20-20 parę lat, albo nawet nie i nie wie co to 12 jednostek treningowych, nawet 6 w tygodniu i praca jeszcze. Mówię, nie bronię go, tylko chciałem wytłumaczyć, że czasem rzeczy nie są takie, jak je widzimy w TV, bywa że wygląda to od środka zupełnie inaczej. Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Jeśli to co mówisz jest prawda, to mamed jest zwykłym idiotą, wiec jest to kolejny powód do hejtu

 28. obradovic1

  Raz już pisałem , a wy dalej swoje, o fikołkach. POWTARZAM i żeby nie było że bronie Mameda, bo w takim stanie się do walki nie wychodzi ale gość ma mega charakter. Wiem ze 100% źródła nie chcę mówić o nazwisku, żeby jak to mamed przeczyta obarczał tego kogoś, ale Mamed ma poważne problemy z Kręgosłupem i nie powinien już w ogóle walczyć w MMA, koniec kropka. Robi to na własną odpowiedzialność, w sumie nie wiem czy chce być kaleką, bo ja mam co prawda co innego ale podobna sytuacja. Trening MMA =wózek to dało mi do myślenia. szkoda że nie wiecie o tym że do walki z Cooperem wyszedł z zaawansowaną przepukliną w 2 odcinkach kręgosłupa i w sumie każdy przewrót = wózek, nie wiem po co on to zrobił, ale udało mu się naprawdę. Po operacji Kręgosłup nie jest i nie będzie nigdy taki sam, gdyż sztuczny dysk to nie swój to raz, dwa nie wytrzyma takich przeciążeń jakie są w MMA. A jeszcze do tego dochodzi to, że on nie ma problemu tylko z odcinkiem szyjnym, tam jest strefa wojny w całym kręgosłupie. Więcej nie chce pisać, ale zastanówcie się trochę zanim jedziecie po kimś, kto mimo zakazu chce walczyć i trenować, bo to kocha a wie że zdrowie już nie to samo. Ja już mogę tylko lekko boksować, choć dysk tez skacze, a o kopaniu i parterze tylko już pomarzyć. I teraz nie wiecie ile mnie to kosztowało nieprzespanych nocy, ile żalu do świata że czemu ja, do rodziny żony itd., trwało z pół roku zanim doszedłem do siebie i pogodziłem się że nie mogę i koniec. On się jeszcze nie pogodził, bo ma więcej do stracenia kibiców, kasę sponsorów,był na wyższym poziomie w tym fachu , jest znany, ma pewnie nacisk żeby wrócić. Siądźcie na spokojnie i pomyślcie, że jest rzecz którą zajebiście kochacie na codzień, i nagle nie możecie jej robić do końca życia, jak się czujecie?.
  Oczywiście jest też jego wina że wychodzi w takim stanie do klatki, a kibic nic o tym nie wie, płaci za PAY Per View, i potem ogląda fikołki zamiast walki, to racja. Ale trochę pokory co niektórym by sie przydało tutaj, bo sądząc po waszych wypowiedziach większość was ma 20-20 parę lat, albo nawet nie i nie wie co to 12 jednostek treningowych, nawet 6 w tygodniu i praca jeszcze. Mówię, nie bronię go, tylko chciałem wytłumaczyć, że czasem rzeczy nie są takie, jak je widzimy w TV, bywa że wygląda to od środka zupełnie inaczej. Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Jeśli to co mówisz jest prawda, to mamed jest zwykłym idiotą, wiec jest to kolejny powód do hejtu

 29. defthomas

  Zdrowie zawodnika powinno być zawsze najważniejsze, jeśli tak rzeczywiście było kiepsko z nim to nie powinien był tej informacji ukrywać przed trenerami. Mam nadzieje że zrobił wszystkie badania itd zanim sie zdecydował wejść do klatki z Azizem

  Narkun też wyszedł do klatki twierdząc że teoretycznie nie mógł walczyć ale nie mógł zawieść kibiców. Czasami się zastanawiam czy to jest odpowiednie podejście, wyjść i zawalczyć nawet z kontuzją. Z jednej strony pieniądze dla zawodników + szacunek za charakter, z drugiej strony kontuzja może się pogłębić w konsekwencji prowadząc do długiej przerwy a może nawet końca kariery. Ciężki temat ogólnie to wychodzenie do walki z urazami, za to na pewno jeśli zawodnik ma problemy z głową (jak sugeruje Mamed przed walką z Azizem) to moim zdaniem wejście do klatki jest skrajną głupotą.

 30. defthomas

  Zdrowie zawodnika powinno być zawsze najważniejsze, jeśli tak rzeczywiście było kiepsko z nim to nie powinien był tej informacji ukrywać przed trenerami. Mam nadzieje że zrobił wszystkie badania itd zanim sie zdecydował wejść do klatki z Azizem

  Narkun też wyszedł do klatki twierdząc że teoretycznie nie mógł walczyć ale nie mógł zawieść kibiców. Czasami się zastanawiam czy to jest odpowiednie podejście, wyjść i zawalczyć nawet z kontuzją. Z jednej strony pieniądze dla zawodników + szacunek za charakter, z drugiej strony kontuzja może się pogłębić w konsekwencji prowadząc do długiej przerwy a może nawet końca kariery. Ciężki temat ogólnie to wychodzenie do walki z urazami, za to na pewno jeśli zawodnik ma problemy z głową (jak sugeruje Mamed przed walką z Azizem) to moim zdaniem wejście do klatki jest skrajną głupotą.

 31. Chętnie obejrzę go ponownie w klatce. Sama jego kariera przestała mnie jednak interesować po tym, gdy zrezygnował ze startów w UFC.

 32. Zawroty głowy, głowy zawroty
  a mnie zebrałoby na wymioty,
  gdyby nie to, że nie oglądałem –
  walka chujowa była, więc spałem.

  A teraz serio, stawiam diagnozę.

  To nie były zawroty głowy, tylko

  Spoiler
 33. Zawroty głowy, głowy zawroty
  a mnie zebrałoby na wymioty,
  gdyby nie to, że nie oglądałem –
  walka chujowa była, więc spałem.

  A teraz serio, stawiam diagnozę.

  To nie były zawroty głowy, tylko

  Spoiler
 34. obradovic1

  Raz już pisałem , a wy dalej swoje, o fikołkach. POWTARZAM i żeby nie było że bronie Mameda, bo w takim stanie się do walki nie wychodzi ale gość ma mega charakter. Wiem ze 100% źródła nie chcę mówić o nazwisku, żeby jak to mamed przeczyta obarczał tego kogoś, ale Mamed ma poważne problemy z Kręgosłupem i nie powinien już w ogóle walczyć w MMA, koniec kropka. Robi to na własną odpowiedzialność, w sumie nie wiem czy chce być kaleką, bo ja mam co prawda co innego ale podobna sytuacja. Trening MMA =wózek to dało mi do myślenia. szkoda że nie wiecie o tym że do walki z Cooperem wyszedł z zaawansowaną przepukliną w 2 odcinkach kręgosłupa i w sumie każdy przewrót = wózek, nie wiem po co on to zrobił, ale udało mu się naprawdę. Po operacji Kręgosłup nie jest i nie będzie nigdy taki sam, gdyż sztuczny dysk to nie swój to raz, dwa nie wytrzyma takich przeciążeń jakie są w MMA. A jeszcze do tego dochodzi to, że on nie ma problemu tylko z odcinkiem szyjnym, tam jest strefa wojny w całym kręgosłupie. Więcej nie chce pisać, ale zastanówcie się trochę zanim jedziecie po kimś, kto mimo zakazu chce walczyć i trenować, bo to kocha a wie że zdrowie już nie to samo. Ja już mogę tylko lekko boksować, choć dysk tez skacze, a o kopaniu i parterze tylko już pomarzyć. I teraz nie wiecie ile mnie to kosztowało nieprzespanych nocy, ile żalu do świata że czemu ja, do rodziny żony itd., trwało z pół roku zanim doszedłem do siebie i pogodziłem się że nie mogę i koniec. On się jeszcze nie pogodził, bo ma więcej do stracenia kibiców, kasę sponsorów,był na wyższym poziomie w tym fachu , jest znany, ma pewnie nacisk żeby wrócić. Siądźcie na spokojnie i pomyślcie, że jest rzecz którą zajebiście kochacie na codzień, i nagle nie możecie jej robić do końca życia, jak się czujecie?.
  Oczywiście jest też jego wina że wychodzi w takim stanie do klatki, a kibic nic o tym nie wie, płaci za PAY Per View, i potem ogląda fikołki zamiast walki, to racja. Ale trochę pokory co niektórym by sie przydało tutaj, bo sądząc po waszych wypowiedziach większość was ma 20-20 parę lat, albo nawet nie i nie wie co to 12 jednostek treningowych, nawet 6 w tygodniu i praca jeszcze. Mówię, nie bronię go, tylko chciałem wytłumaczyć, że czasem rzeczy nie są takie, jak je widzimy w TV, bywa że wygląda to od środka zupełnie inaczej. Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

 35. obradovic1

  Raz już pisałem , a wy dalej swoje, o fikołkach. POWTARZAM i żeby nie było że bronie Mameda, bo w takim stanie się do walki nie wychodzi ale gość ma mega charakter. Wiem ze 100% źródła nie chcę mówić o nazwisku, żeby jak to mamed przeczyta obarczał tego kogoś, ale Mamed ma poważne problemy z Kręgosłupem i nie powinien już w ogóle walczyć w MMA, koniec kropka. Robi to na własną odpowiedzialność, w sumie nie wiem czy chce być kaleką, bo ja mam co prawda co innego ale podobna sytuacja. Trening MMA =wózek to dało mi do myślenia. szkoda że nie wiecie o tym że do walki z Cooperem wyszedł z zaawansowaną przepukliną w 2 odcinkach kręgosłupa i w sumie każdy przewrót = wózek, nie wiem po co on to zrobił, ale udało mu się naprawdę. Po operacji Kręgosłup nie jest i nie będzie nigdy taki sam, gdyż sztuczny dysk to nie swój to raz, dwa nie wytrzyma takich przeciążeń jakie są w MMA. A jeszcze do tego dochodzi to, że on nie ma problemu tylko z odcinkiem szyjnym, tam jest strefa wojny w całym kręgosłupie. Więcej nie chce pisać, ale zastanówcie się trochę zanim jedziecie po kimś, kto mimo zakazu chce walczyć i trenować, bo to kocha a wie że zdrowie już nie to samo. Ja już mogę tylko lekko boksować, choć dysk tez skacze, a o kopaniu i parterze tylko już pomarzyć. I teraz nie wiecie ile mnie to kosztowało nieprzespanych nocy, ile żalu do świata że czemu ja, do rodziny żony itd., trwało z pół roku zanim doszedłem do siebie i pogodziłem się że nie mogę i koniec. On się jeszcze nie pogodził, bo ma więcej do stracenia kibiców, kasę sponsorów,był na wyższym poziomie w tym fachu , jest znany, ma pewnie nacisk żeby wrócić. Siądźcie na spokojnie i pomyślcie, że jest rzecz którą zajebiście kochacie na codzień, i nagle nie możecie jej robić do końca życia, jak się czujecie?.
  Oczywiście jest też jego wina że wychodzi w takim stanie do klatki, a kibic nic o tym nie wie, płaci za PAY Per View, i potem ogląda fikołki zamiast walki, to racja. Ale trochę pokory co niektórym by sie przydało tutaj, bo sądząc po waszych wypowiedziach większość was ma 20-20 parę lat, albo nawet nie i nie wie co to 12 jednostek treningowych, nawet 6 w tygodniu i praca jeszcze. Mówię, nie bronię go, tylko chciałem wytłumaczyć, że czasem rzeczy nie są takie, jak je widzimy w TV, bywa że wygląda to od środka zupełnie inaczej. Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

 36. baju

  Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW.

  Fresh

  Powrót najlepszego w historii mma Polaka

  A czy mysz urodzona w stajni jest koniem?

 37. baju

  Polak przyznał również, że zamierza obronić tytuł mistrza KSW.

  Fresh

  Powrót najlepszego w historii mma Polaka

  A czy mysz urodzona w stajni jest koniem?

 38. kaczka41

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

  Zostać gorliwym katolikiem by musiał.

 39. kaczka41

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

  Zostać gorliwym katolikiem by musiał.

 40. baju

  Żebyś się nie zdziwił. 🙂

  Zdziwić to ja się mogę jedynie jak Karolina pokona Aśkę, ale tutaj też się nie zdziwię 😉

 41. baju

  Żebyś się nie zdziwił. 🙂

  Zdziwić to ja się mogę jedynie jak Karolina pokona Aśkę, ale tutaj też się nie zdziwię 😉

 42. obradovic1

  Raz już pisałem , a wy dalej swoje, o fikołkach. POWTARZAM i żeby nie było że bronie Mameda, bo w takim stanie się do walki nie wychodzi ale gość ma mega charakter. Wiem ze 100% źródła nie chcę mówić o nazwisku, żeby jak to mamed przeczyta obarczał tego kogoś, ale Mamed ma poważne problemy z Kręgosłupem i nie powinien już w ogóle walczyć w MMA, koniec kropka. Robi to na własną odpowiedzialność, w sumie nie wiem czy chce być kaleką, bo ja mam co prawda co innego ale podobna sytuacja. Trening MMA =wózek to dało mi do myślenia. szkoda że nie wiecie o tym że do walki z Cooperem wyszedł z zaawansowaną przepukliną w 2 odcinkach kręgosłupa i w sumie każdy przewrót = wózek, nie wiem po co on to zrobił, ale udało mu się naprawdę. Po operacji Kręgosłup nie jest i nie będzie nigdy taki sam, gdyż sztuczny dysk to nie swój to raz, dwa nie wytrzyma takich przeciążeń jakie są w MMA. A jeszcze do tego dochodzi to, że on nie ma problemu tylko z odcinkiem szyjnym, tam jest strefa wojny w całym kręgosłupie. Więcej nie chce pisać, ale zastanówcie się trochę zanim jedziecie po kimś, kto mimo zakazu chce walczyć i trenować, bo to kocha a wie że zdrowie już nie to samo. Ja już mogę tylko lekko boksować, choć dysk tez skacze, a o kopaniu i parterze tylko już pomarzyć. I teraz nie wiecie ile mnie to kosztowało nieprzespanych nocy, ile żalu do świata że czemu ja, do rodziny żony itd., trwało z pół roku zanim doszedłem do siebie i pogodziłem się że nie mogę i koniec. On się jeszcze nie pogodził, bo ma więcej do stracenia kibiców, kasę sponsorów,był na wyższym poziomie w tym fachu , jest znany, ma pewnie nacisk żeby wrócić. Siądźcie na spokojnie i pomyślcie, że jest rzecz którą zajebiście kochacie na codzień, i nagle nie możecie jej robić do końca życia, jak się czujecie?.
  Oczywiście jest też jego wina że wychodzi w takim stanie do klatki, a kibic nic o tym nie wie, płaci za PAY Per View, i potem ogląda fikołki zamiast walki, to racja. Ale trochę pokory co niektórym by sie przydało tutaj, bo sądząc po waszych wypowiedziach większość was ma 20-20 parę lat, albo nawet nie i nie wie co to 12 jednostek treningowych, nawet 6 w tygodniu i praca jeszcze. Mówię, nie bronię go, tylko chciałem wytłumaczyć, że czasem rzeczy nie są takie, jak je widzimy w TV, bywa że wygląda to od środka zupełnie inaczej. Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Dobry wpis, zgadzam się. Jednak nadal odpowiedzialność spoczywa na Mamedzie, ponieważ wszystko było skrzętnie ukryte. Zwierzenia po fakcie, kiedy mleko już się wylało z reguły nie są traktowane wiarygodnie, lecz jako wymówka i chęć wybielenia siebie. Gdyby Narkun albo Mamed przegrał? Co byłoby przyczyną? Lepsza dyspozycja rywala czy ukryta kontuzja? Skoro zawodnik wychodzi do walki w niepełnej dyspozycji musi liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami.

 43. obradovic1

  Raz już pisałem , a wy dalej swoje, o fikołkach. POWTARZAM i żeby nie było że bronie Mameda, bo w takim stanie się do walki nie wychodzi ale gość ma mega charakter. Wiem ze 100% źródła nie chcę mówić o nazwisku, żeby jak to mamed przeczyta obarczał tego kogoś, ale Mamed ma poważne problemy z Kręgosłupem i nie powinien już w ogóle walczyć w MMA, koniec kropka. Robi to na własną odpowiedzialność, w sumie nie wiem czy chce być kaleką, bo ja mam co prawda co innego ale podobna sytuacja. Trening MMA =wózek to dało mi do myślenia. szkoda że nie wiecie o tym że do walki z Cooperem wyszedł z zaawansowaną przepukliną w 2 odcinkach kręgosłupa i w sumie każdy przewrót = wózek, nie wiem po co on to zrobił, ale udało mu się naprawdę. Po operacji Kręgosłup nie jest i nie będzie nigdy taki sam, gdyż sztuczny dysk to nie swój to raz, dwa nie wytrzyma takich przeciążeń jakie są w MMA. A jeszcze do tego dochodzi to, że on nie ma problemu tylko z odcinkiem szyjnym, tam jest strefa wojny w całym kręgosłupie. Więcej nie chce pisać, ale zastanówcie się trochę zanim jedziecie po kimś, kto mimo zakazu chce walczyć i trenować, bo to kocha a wie że zdrowie już nie to samo. Ja już mogę tylko lekko boksować, choć dysk tez skacze, a o kopaniu i parterze tylko już pomarzyć. I teraz nie wiecie ile mnie to kosztowało nieprzespanych nocy, ile żalu do świata że czemu ja, do rodziny żony itd., trwało z pół roku zanim doszedłem do siebie i pogodziłem się że nie mogę i koniec. On się jeszcze nie pogodził, bo ma więcej do stracenia kibiców, kasę sponsorów,był na wyższym poziomie w tym fachu , jest znany, ma pewnie nacisk żeby wrócić. Siądźcie na spokojnie i pomyślcie, że jest rzecz którą zajebiście kochacie na codzień, i nagle nie możecie jej robić do końca życia, jak się czujecie?.
  Oczywiście jest też jego wina że wychodzi w takim stanie do klatki, a kibic nic o tym nie wie, płaci za PAY Per View, i potem ogląda fikołki zamiast walki, to racja. Ale trochę pokory co niektórym by sie przydało tutaj, bo sądząc po waszych wypowiedziach większość was ma 20-20 parę lat, albo nawet nie i nie wie co to 12 jednostek treningowych, nawet 6 w tygodniu i praca jeszcze. Mówię, nie bronię go, tylko chciałem wytłumaczyć, że czasem rzeczy nie są takie, jak je widzimy w TV, bywa że wygląda to od środka zupełnie inaczej. Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Dobry wpis, zgadzam się. Jednak nadal odpowiedzialność spoczywa na Mamedzie, ponieważ wszystko było skrzętnie ukryte. Zwierzenia po fakcie, kiedy mleko już się wylało z reguły nie są traktowane wiarygodnie, lecz jako wymówka i chęć wybielenia siebie. Gdyby Narkun albo Mamed przegrał? Co byłoby przyczyną? Lepsza dyspozycja rywala czy ukryta kontuzja? Skoro zawodnik wychodzi do walki w niepełnej dyspozycji musi liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami.

 44. Mamed już na ważeniu był bardzo przygaszony, trudno było nie zauważyć. Czekam na powrót starego Mameda.

 45. Mamed już na ważeniu był bardzo przygaszony, trudno było nie zauważyć. Czekam na powrót starego Mameda.

 46. defthomas

  Zdrowie zawodnika powinno być zawsze najważniejsze, jeśli tak rzeczywiście było kiepsko z nim to nie powinien był tej informacji ukrywać przed trenerami. Mam nadzieje że zrobił wszystkie badania itd zanim sie zdecydował wejść do klatki z Azizem

  Trenerzy z Olszyna znow zostali wzieci z zaskoczenia. Nikt im nic nie mowi, o wszystkim dowiaduja sie z internetu….

 47. defthomas

  Zdrowie zawodnika powinno być zawsze najważniejsze, jeśli tak rzeczywiście było kiepsko z nim to nie powinien był tej informacji ukrywać przed trenerami. Mam nadzieje że zrobił wszystkie badania itd zanim sie zdecydował wejść do klatki z Azizem

  Trenerzy z Olszyna znow zostali wzieci z zaskoczenia. Nikt im nic nie mowi, o wszystkim dowiaduja sie z internetu….

 48. Leżący król densfloru tylko się wybielać umie, chyba ta reklama śnieżnobiałej Śnieżki dalej mu się udziela. Grunt to dobra wymówka.

 49. Leżący król densfloru tylko się wybielać umie, chyba ta reklama śnieżnobiałej Śnieżki dalej mu się udziela. Grunt to dobra wymówka.

 50. kaczka41

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

  Co to Kaczy , z Olsztyna też miałeś wizyte?:joer:

 51. kaczka41

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

  Co to Kaczy , z Olsztyna też miałeś wizyte?:joer:

 52. obradovic1

  Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Moim zdaniem Mamed znów będzie górą, ale może nie pójść mu tak łatwo, dlatego że Materla pewnie wyciągnął już wnioski z tej walki.

 53. obradovic1

  Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Moim zdaniem Mamed znów będzie górą, ale może nie pójść mu tak łatwo, dlatego że Materla pewnie wyciągnął już wnioski z tej walki.

 54. obradovic1

  Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Moim zdaniem Mamed znów będzie górą, ale może nie pójść mu tak łatwo, dlatego że Materla wyciągnął już wnioski z tej walki.

 55. obradovic1

  Swoją drogą myślę, że w rewanżu Materla wygra z Mamedem

  Moim zdaniem Mamed znów będzie górą, ale może nie pójść mu tak łatwo, dlatego że Materla wyciągnął już wnioski z tej walki.

 56. Gaara

  Jeśli to co mówisz jest prawda, to mamed jest zwykłym pazernym idiotą, wiec jest to kolejny powód do hejtu

  fixed it for Ya

 57. Gaara

  Jeśli to co mówisz jest prawda, to mamed jest zwykłym pazernym idiotą, wiec jest to kolejny powód do hejtu

  fixed it for Ya

 58. maras

  Następnym razem niech wyjdzie do hitu Just 5 "Kolorowe sny" albo niech mu ktoś zrobi remix i zapętli tylko jeden wers "Hej, hooo – tak wiruje cały świat!"

  tańczyło się szybkie na koloniach [bansuj dziwko]

 59. maras

  Następnym razem niech wyjdzie do hitu Just 5 "Kolorowe sny" albo niech mu ktoś zrobi remix i zapętli tylko jeden wers "Hej, hooo – tak wiruje cały świat!"

  tańczyło się szybkie na koloniach [bansuj dziwko]

 60. kaczka41

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

  hu dafak iz dizgaj

 61. kaczka41

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

  hu dafak iz dizgaj

 62. kaczka41

  Po chuj się produkujesz. nic to nie da. Przeca tu same hejtery siedzą.
  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  Zostawiam więc Was z tym pytaniem, może to Wam da ciut do myślenia, hejtery jebane :kis:

  hu dafak iz dizgaj

 63. Nie idzie do UFC bo chce zapewnić dobry byt finansowy swojej rodzinie.
  Dbając o rodzinę zapewnia się opiekę ojca i męża nad dziećmi i żoną (nie tylko finansową)
  Po tych wszystkich staraniach o dobro rodziny, wchodzi do klatki z zawrotami głowy naprzeciwko zawodnikowi, który utorował sobie drogę ciężkimi nokautami, ryzykując ciężką utratę zdrowia, co za tym idzie znaczne pogorszenie sytuacji rodziny.
  #logicznePrzecież

 64. Nie idzie do UFC bo chce zapewnić dobry byt finansowy swojej rodzinie.
  Dbając o rodzinę zapewnia się opiekę ojca i męża nad dziećmi i żoną (nie tylko finansową)
  Po tych wszystkich staraniach o dobro rodziny, wchodzi do klatki z zawrotami głowy naprzeciwko zawodnikowi, który utorował sobie drogę ciężkimi nokautami, ryzykując ciężką utratę zdrowia, co za tym idzie znaczne pogorszenie sytuacji rodziny.
  #logicznePrzecież

 65. Nie idzie do UFC bo chce zapewnić dobry byt finansowy swojej rodzinie.
  Dbając o rodzinę zapewnia się opiekę ojca i męża nad dziećmi i żoną (nie tylko finansową)
  Po tych wszystkich staraniach o dobro rodziny, wchodzi do klatki z zawrotami głowy naprzeciwko zawodnikowi, który utorował sobie drogę ciężkimi nokautami, ryzykując ciężką utratę zdrowia, co za tym idzie znaczne pogorszenie sytuacji rodziny.
  #logicznePrzecież

 66. Ale to jest słabe, że tak jedziecie gościa, który Was zabawiał dając fenomenalne i zdecydowanie najlepsze walki w polskim mma. A jeśli rzeczywiście miał/ma kontuzję, to tym bardziej wiocha.Odrobinę szacunku kanapowcy.

 67. ProFun

  Ale to jest słabe, że tak jedziecie gościa, który Was zabawiał dając fenomenalne i zdecydowanie najlepsze walki w polskim mma.
  A jeśli rzeczywiście miał/ma kontuzję, to tym bardziej wiocha.
  Odrobinę szacunku kanapowcy.

  W końcu jakiś głos rozsądku

 68. ProFun

  Ale to jest słabe, że tak jedziecie gościa, który Was zabawiał dając fenomenalne i zdecydowanie najlepsze walki w polskim mma.
  A jeśli rzeczywiście miał/ma kontuzję, to tym bardziej wiocha.
  Odrobinę szacunku kanapowcy.

  W końcu jakiś głos rozsądku

 69. ProFun

  Ale to jest słabe, że tak jedziecie gościa, który Was zabawiał dając fenomenalne i zdecydowanie najlepsze walki w polskim mma.
  A jeśli rzeczywiście miał/ma kontuzję, to tym bardziej wiocha.
  Odrobinę szacunku kanapowcy.

  W końcu jakiś głos rozsądku

 70. ProFun

  Ale to jest słabe, że tak jedziecie gościa, który Was zabawiał dając fenomenalne i zdecydowanie najlepsze walki w polskim mma.
  A jeśli rzeczywiście miał/ma kontuzję, to tym bardziej wiocha.
  Odrobinę szacunku kanapowcy.

  [​IMG]
  Mądrego aż miło posłuchać. Hejterzy do gazu.

 71. ProFun

  Ale to jest słabe, że tak jedziecie gościa, który Was zabawiał dając fenomenalne i zdecydowanie najlepsze walki w polskim mma.
  A jeśli rzeczywiście miał/ma kontuzję, to tym bardziej wiocha.
  Odrobinę szacunku kanapowcy.

  [​IMG]
  Mądrego aż miło posłuchać. Hejterzy do gazu.

 72. ProFun

  Ale to jest słabe, że tak jedziecie gościa, który Was zabawiał dając fenomenalne i zdecydowanie najlepsze walki w polskim mma.
  A jeśli rzeczywiście miał/ma kontuzję, to tym bardziej wiocha.
  Odrobinę szacunku kanapowcy.

  [​IMG]
  Mądrego aż miło posłuchać. Hejterzy do gazu.

 73. Szczerze bardziej mi się chce rzygać od prześmiewczego tonu tego tematu niż z ówczesnych fikołków Mameda :-/
  Pare słów od Mameda wracającego do treningów i prawie każdy się rzuca by pohejtować zgodnie chyba z psychologią tłumu. Przebrnąłem przez pierwsza stronę i ominąłem resztę ;]

  Normalna tamta walka nie była, musiały być jakieś przyczyny, że ktoś taki jak Mamed tak się zachowywał. Tyle, że teraz już średnio chce czytać czy słuchać tłumaczenia. Był czas. Teraz chce tylko wiedzieć kiedy zawalczy i z kim 🙂 Zdrowia Mamed.

 74. Szczerze bardziej mi się chce rzygać od prześmiewczego tonu tego tematu niż z ówczesnych fikołków Mameda :-/
  Pare słów od Mameda wracającego do treningów i prawie każdy się rzuca by pohejtować zgodnie chyba z psychologią tłumu. Przebrnąłem przez pierwsza stronę i ominąłem resztę ;]

  Normalna tamta walka nie była, musiały być jakieś przyczyny, że ktoś taki jak Mamed tak się zachowywał. Tyle, że teraz już średnio chce czytać czy słuchać tłumaczenia. Był czas. Teraz chce tylko wiedzieć kiedy zawalczy i z kim 🙂 Zdrowia Mamed.

 75. Szczerze bardziej mi się chce rzygać od prześmiewczego tonu tego tematu niż z ówczesnych fikołków Mameda :-/
  Pare słów od Mameda wracającego do treningów i prawie każdy się rzuca by pohejtować zgodnie chyba z psychologią tłumu. Przebrnąłem przez pierwsza stronę i ominąłem resztę ;]

  Normalna tamta walka nie była, musiały być jakieś przyczyny, że ktoś taki jak Mamed tak się zachowywał. Tyle, że teraz już średnio chce czytać czy słuchać tłumaczenia. Był czas. Teraz chce tylko wiedzieć kiedy zawalczy i z kim 🙂 Zdrowia Mamed.

 76. Z Azizem to był już po operacji, tak samo, z Materlą, więc kręgosłup nie ten sam, ale sztuczne dyski były. Natomiast jak pisałem , z e źródła wiarygodnego 100% , tego info nikt nie udzielał,  W WALCE Z COOPEREM, PRZED OPERACJĄ WYSZEDŁ Z PODWÓJNA MEGA ZAAWANSOWANĄ PRZEPUKLINA 2 ODCINKÓW KREGOSŁUPA, SZYJNEGO I LĘDŹWIOWEGO. To było najgłupsze a zarazem najodwazniejsze jego posunięcie w karierze chyba. Z czyms takim chodzenie jest ryzykowne, a co dopiero zmiana płaszczyzn góra-dół i te przeciążenia, i niewłaściwej trajektorii pracy kręgosłupa, zarówno osiowo jak i innych płaszczyzn. Mogło byc telewizyjne potworne kalectwo w jego wykonaniu, nie wiem co on myslał sobie podejmując takie ryzyko, ale jego zdrowie jego sprawa. ja byłem świrem, ale diagnoza od kilku najlepszych rehabilitantów w polsce + najlepszych neurologow-pozdrawiam dr. Ksenyuka, Kamieniaka, Nobisa, wyleczyła mnie skutecznie z MMA choć troche to zajęło. Wolę chodzić normalnie niż mam byc ciężarem na wózku dla kogoś do końca życia. Dopiero człowiek docenia taką śmieszną i prosta rzecz " moge chodzić o własnych nogach". Dlatego i tak zdziwiłem sie taką dobra formą Mameda z Cooperem, a z Azizem mimo tego  że po operacji, to jak pisałem sztuczny dysk to nie swój, więc dopadły go pewnie te myśli które mnie dopadały na treningu gdy chciałem wracać po urazie, nie życze ich nawet najgorszemu wrogowi. Mi tez chcięli usztywniać moją dolegliwość operacyjnie, ale że dysk jest jeszcze ok, to bez sensu, gdyż, ok kręgosłup ci usztywnią prętami ale co dalej? w tym miejscu jest już sztywny, i całe obciążenie odcinka lędźwiowego przejmuje odcinek piersiowy, który znosi swoje obciążenie + lędźwiowego, czyli po woli niszczy sie piersiowy odcinek, bo nie wytrzumuje podwójnego obciążenia,i tak to działa, jeśli nie musicie kroić to tego nie róbcie, to nie wyjście, chyba że jest zmiażdżony dysk jak u Mameda , tam były dwa , to nie ma wyjścia, bo paraliż murowany i wózeczek do końca życia. Pozdrawiam wszystkich trenujących, zarówno zdrowych jak i z rozwalonymi kręgosłupami, dbajcie o kręgosłup bo macie jeden. Owocnych treningów, i trafnych komentarzy na forum , ale w ramach zdrowego rozsądku, a nie pustego hejtu. Bo jak pisałem prawda to nie zawsze to co widzimy w TV

 77. takie forum pryszczate glaby ktore wolaja mamusie jak pajak na sciane wyjdzie probuja opluc czlowieka ktory  zaszedl w zyciu tam ze oni nawet nigdy nie benda wstanie zrozumiec co on moze czuc czy jak na swiat patrzy, a opluwaja wlasna glupote

 78. bojeroje

  takie forum pryszczate glaby ktore wolaja mamusie jak pajak na sciane wyjdzie probuja opluc czlowieka ktory zaszedl w zyciu tam ze oni nawet nigdy nie benda wstanie zrozumiec co on moze czuc czy jak na swiat patrzy, a opluwaja wlasna glupote

  Jest na forum tłumacz mongolskiego?

 79. bojeroje

  takie forum pryszczate glaby ktore wolaja mamusie jak pajak na sciane wyjdzie probuja opluc czlowieka ktory zaszedl w zyciu tam ze oni nawet nigdy nie benda wstanie zrozumiec co on moze czuc czy jak na swiat patrzy, a opluwaja wlasna glupote

  Jest na forum tłumacz mongolskiego?

 80. bojeroje

  takie forum pryszczate glaby ktore wolaja mamusie jak pajak na sciane wyjdzie probuja opluc czlowieka ktory zaszedl w zyciu tam ze oni nawet nigdy nie benda wstanie zrozumiec co on moze czuc czy jak na swiat patrzy, a opluwaja wlasna glupote

  Jest na forum tłumacz mongolskiego?

 81. Ujebalem Dres

  why?

  Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

 82. Ujebalem Dres

  why?

  Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

 83. Ujebalem Dres

  why?

  Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

 84. Masta

  Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

  Znałem człowieka, znaczy Pawła.

 85. Masta

  Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

  Znałem człowieka, znaczy Pawła.

 86. Masta

  Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

  Znałem człowieka, znaczy Pawła.

 87. Wy male pryszczate skurwysynki :P, ludzie w pracy patrzą na mnie jak na debila bo się śmieje.
  @Masta rozjebaleś dwoma ostatnimi postami system :D, aż się poplakałem 😀
  A co do naszego "krula nokautuw" na emerytach i rencistach ewentualnie Jayach, Bradach i innego rodzaju ścierwie i odpadzie z Ameryki to jak sobie sam zrobi tak bedzie miał wodocznie pokusa zdobycia monety jest ważniejsza od zdrowia. Jak ktoś myśli, że to dla.nas kibiców to kurwa wyprowadzam z błędu, jakby czeczeński książę robił coś dla kibiców to juz dawno bylby w UFC, nawet przed przepuklina kręgosłupa.
  Zawroty, wymioty i pierdolone głupoty a na ogórki kiszone z czekoladą albo śledzia z czipsami ochoty nie ma, może jest w ciąży…..jest na sali położna ???:mamed:

 88. Wy male pryszczate skurwysynki :P, ludzie w pracy patrzą na mnie jak na debila bo się śmieje.
  @Masta rozjebaleś dwoma ostatnimi postami system :D, aż się poplakałem 😀
  A co do naszego "krula nokautuw" na emerytach i rencistach ewentualnie Jayach, Bradach i innego rodzaju ścierwie i odpadzie z Ameryki to jak sobie sam zrobi tak bedzie miał wodocznie pokusa zdobycia monety jest ważniejsza od zdrowia. Jak ktoś myśli, że to dla.nas kibiców to kurwa wyprowadzam z błędu, jakby czeczeński książę robił coś dla kibiców to juz dawno bylby w UFC, nawet przed przepuklina kręgosłupa.
  Zawroty, wymioty i pierdolone głupoty a na ogórki kiszone z czekoladą albo śledzia z czipsami ochoty nie ma, może jest w ciąży…..jest na sali położna ???:mamed:

 89. Wy male pryszczate skurwysynki :P, ludzie w pracy patrzą na mnie jak na debila bo się śmieje.
  @Masta rozjebaleś dwoma ostatnimi postami system :D, aż się poplakałem 😀
  A co do naszego "krula nokautuw" na emerytach i rencistach ewentualnie Jayach, Bradach i innego rodzaju ścierwie i odpadzie z Ameryki to jak sobie sam zrobi tak bedzie miał wodocznie pokusa zdobycia monety jest ważniejsza od zdrowia. Jak ktoś myśli, że to dla.nas kibiców to kurwa wyprowadzam z błędu, jakby czeczeński książę robił coś dla kibiców to juz dawno bylby w UFC, nawet przed przepuklina kręgosłupa.
  Zawroty, wymioty i pierdolone głupoty a na ogórki kiszone z czekoladą albo śledzia z czipsami ochoty nie ma, może jest w ciąży…..jest na sali położna ???:mamed:

 90. kaczka41

  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  1. Zbudować machinę do podróży w czasie.
  2. Wejść do niej.
  3. Przenieść się do 2012 roku.
  4. Podpisać kontrakt z UFC.
  5. Nawrócić się na chrześcijaństwo.
  6. Wejść z powrotem do maszyny.
  7. Przenieść się do 2015 roku.
  8. Nie pokazywać fucka Cohones w trakcie wywiadu z MMARocks.
  9. Trzymać mordę na kłódkę w temacie uchodźców
  10. Wejść do maszyny.
  11. Wrócić do teraźniejszości.

  = Profit.

  [​IMG]

 91. kaczka41

  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  1. Zbudować machinę do podróży w czasie.
  2. Wejść do niej.
  3. Przenieść się do 2012 roku.
  4. Podpisać kontrakt z UFC.
  5. Nawrócić się na chrześcijaństwo.
  6. Wejść z powrotem do maszyny.
  7. Przenieść się do 2015 roku.
  8. Nie pokazywać fucka Cohones w trakcie wywiadu z MMARocks.
  9. Trzymać mordę na kłódkę w temacie uchodźców
  10. Wejść do maszyny.
  11. Wrócić do teraźniejszości.

  = Profit.

  [​IMG]

 92. kaczka41

  Tak się czasem zastanawiam, co musiałby zrobić Mamed, by jakoś odzyskał Waszą sympatię…Myslę, myślę i jakoś nic nie moge wymyślić, niestety.

  1. Zbudować machinę do podróży w czasie.
  2. Wejść do niej.
  3. Przenieść się do 2012 roku.
  4. Podpisać kontrakt z UFC.
  5. Nawrócić się na chrześcijaństwo.
  6. Wejść z powrotem do maszyny.
  7. Przenieść się do 2015 roku.
  8. Nie pokazywać fucka Cohones w trakcie wywiadu z MMARocks.
  9. Trzymać mordę na kłódkę w temacie uchodźców
  10. Wejść do maszyny.
  11. Wrócić do teraźniejszości.

  = Profit.

  [​IMG]

 93. bojeroje

  takie forum pryszczate glaby ktore wolaja mamusie jak pajak na sciane wyjdzie probuja opluc czlowieka ktory zaszedl w zyciu tam ze oni nawet nigdy nie benda wstanie zrozumiec co on moze czuc czy jak na swiat patrzy, a opluwaja wlasna glupote

  a ja bende wstanie z lozka dalej opluwal wlasna glupote jak bende na swiat paczal…

 94. bojeroje

  takie forum pryszczate glaby ktore wolaja mamusie jak pajak na sciane wyjdzie probuja opluc czlowieka ktory zaszedl w zyciu tam ze oni nawet nigdy nie benda wstanie zrozumiec co on moze czuc czy jak na swiat patrzy, a opluwaja wlasna glupote

  a ja bende wstanie z lozka dalej opluwal wlasna glupote jak bende na swiat paczal…

 95. bojeroje

  takie forum pryszczate glaby ktore wolaja mamusie jak pajak na sciane wyjdzie probuja opluc czlowieka ktory zaszedl w zyciu tam ze oni nawet nigdy nie benda wstanie zrozumiec co on moze czuc czy jak na swiat patrzy, a opluwaja wlasna glupote

  a ja bende wstanie z lozka dalej opluwal wlasna glupote jak bende na swiat paczal…

 96. bojeroje

  zyciu

  rzyci

  bojeroje

  patrzy

  paczy

  bojeroje

  glupote

  gópotę

  Miej własne zdanie, ale dbaj kurna o spójność swojej ortografii!
  #ortonazi

 97. bojeroje

  zyciu

  rzyci

  bojeroje

  patrzy

  paczy

  bojeroje

  glupote

  gópotę

  Miej własne zdanie, ale dbaj kurna o spójność swojej ortografii!
  #ortonazi

 98. bojeroje

  zyciu

  rzyci

  bojeroje

  patrzy

  paczy

  bojeroje

  glupote

  gópotę

  Miej własne zdanie, ale dbaj kurna o spójność swojej ortografii!
  #ortonazi

 99. Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

 100. Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

 101. Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

 102. Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

 103. s3pp

  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.

  tu nie chodzi o to, ze nie poszedl do ufc, tylko, ze o tym pierdolil caly czas, jak to by nie chcial sie bic z najlepszymi wlasnie w ufc. i raczej powinien wiedziec mniej wiecej ile mu zaproponuja, bo tego nawet chipsozercy z cohones sie domyslali. a mamed sobie zagral na emocjach fanow, k&l i wszystkich dookola, dostal podwyzke i sie wyjebal. do graby nikt nigdy nie mial pretensji, bo on mowil otwarcie, ze jak oferta bedzie dobra, to tam pojdzie. chodzi glownie o szczerosc, a nie nawijanie makaronu na uszy

 104. s3pp

  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.

  tu nie chodzi o to, ze nie poszedl do ufc, tylko, ze o tym pierdolil caly czas, jak to by nie chcial sie bic z najlepszymi wlasnie w ufc. i raczej powinien wiedziec mniej wiecej ile mu zaproponuja, bo tego nawet chipsozercy z cohones sie domyslali. a mamed sobie zagral na emocjach fanow, k&l i wszystkich dookola, dostal podwyzke i sie wyjebal. do graby nikt nigdy nie mial pretensji, bo on mowil otwarcie, ze jak oferta bedzie dobra, to tam pojdzie. chodzi glownie o szczerosc, a nie nawijanie makaronu na uszy

 105. s3pp

  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.

  tu nie chodzi o to, ze nie poszedl do ufc, tylko, ze o tym pierdolil caly czas, jak to by nie chcial sie bic z najlepszymi wlasnie w ufc. i raczej powinien wiedziec mniej wiecej ile mu zaproponuja, bo tego nawet chipsozercy z cohones sie domyslali. a mamed sobie zagral na emocjach fanow, k&l i wszystkich dookola, dostal podwyzke i sie wyjebal. do graby nikt nigdy nie mial pretensji, bo on mowil otwarcie, ze jak oferta bedzie dobra, to tam pojdzie. chodzi glownie o szczerosc, a nie nawijanie makaronu na uszy

 106. s3pp

  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.

  tu nie chodzi o to, ze nie poszedl do ufc, tylko, ze o tym pierdolil caly czas, jak to by nie chcial sie bic z najlepszymi wlasnie w ufc. i raczej powinien wiedziec mniej wiecej ile mu zaproponuja, bo tego nawet chipsozercy z cohones sie domyslali. a mamed sobie zagral na emocjach fanow, k&l i wszystkich dookola, dostal podwyzke i sie wyjebal. do graby nikt nigdy nie mial pretensji, bo on mowil otwarcie, ze jak oferta bedzie dobra, to tam pojdzie. chodzi glownie o szczerosc, a nie nawijanie makaronu na uszy

 107. @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

 108. @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

 109. @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

 110. @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

 111. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  ale ja to rozumiem. chodzi mi, ze niepotrzebnie pierdolil o tym tak hucznie, jakby to byl pewnik, a wiadome bylo, ze nie dostanie takiego hajsu. mysle, ze jednak na emocjach wiekszosci zagral, tymbardziej, ze wtedy byl w takiej formie, ze niektorzy go juz w top5 widzieli(w tym ja), jednak zycie zweryfikowalo

 112. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  ale ja to rozumiem. chodzi mi, ze niepotrzebnie pierdolil o tym tak hucznie, jakby to byl pewnik, a wiadome bylo, ze nie dostanie takiego hajsu. mysle, ze jednak na emocjach wiekszosci zagral, tymbardziej, ze wtedy byl w takiej formie, ze niektorzy go juz w top5 widzieli(w tym ja), jednak zycie zweryfikowalo

 113. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  ale ja to rozumiem. chodzi mi, ze niepotrzebnie pierdolil o tym tak hucznie, jakby to byl pewnik, a wiadome bylo, ze nie dostanie takiego hajsu. mysle, ze jednak na emocjach wiekszosci zagral, tymbardziej, ze wtedy byl w takiej formie, ze niektorzy go juz w top5 widzieli(w tym ja), jednak zycie zweryfikowalo

 114. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  ale ja to rozumiem. chodzi mi, ze niepotrzebnie pierdolil o tym tak hucznie, jakby to byl pewnik, a wiadome bylo, ze nie dostanie takiego hajsu. mysle, ze jednak na emocjach wiekszosci zagral, tymbardziej, ze wtedy byl w takiej formie, ze niektorzy go juz w top5 widzieli(w tym ja), jednak zycie zweryfikowalo

 115. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  No i wlasnie. Mamedowi kasa sie musi zgadzac. Ja place swoje ciezko zarobione pieniadze, zeby obejrzec jego wystepy, ale juz prawa do oceniania ich oraz jego decyzji nie mam, bo jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez.

 116. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  No i wlasnie. Mamedowi kasa sie musi zgadzac. Ja place swoje ciezko zarobione pieniadze, zeby obejrzec jego wystepy, ale juz prawa do oceniania ich oraz jego decyzji nie mam, bo jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez.

 117. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  No i wlasnie. Mamedowi kasa sie musi zgadzac. Ja place swoje ciezko zarobione pieniadze, zeby obejrzec jego wystepy, ale juz prawa do oceniania ich oraz jego decyzji nie mam, bo jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez.

 118. s3pp

  @Gaara oferta z UFC zawierała konkretne kwoty. Będąc na jego miejscu wbjałbym kutasa w UFC jeśli proponowaliby sporo niższe pieniądze niż Kawul. Sorry, sport sportem, ale kasa musi się zgadzać. Na moich emocjach nie zagrał ani on, ani Gamer, ani nikt inny.

  No i wlasnie. Mamedowi kasa sie musi zgadzac. Ja place swoje ciezko zarobione pieniadze, zeby obejrzec jego wystepy, ale juz prawa do oceniania ich oraz jego decyzji nie mam, bo jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez.

 119. spa

  jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Przykro mi, że masz tak niskie mniemanie na swój temat. Nie wiem czy, w tym wypadku, nie będzie musiał interweniować psycholog.

  spa

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Dostałeś gówno bo miał srakę, czego się spodziewałeś?

  spa

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez

  Zawsze możesz reklamować u Kawula występ Mameda.

  Możesz także oglądać gale KSW w barach, knajpach, restauracjach (tych gorszych),. Można pojeść i popić, a waleczki lecą za darmo:) Polecam

 120. spa

  jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Przykro mi, że masz tak niskie mniemanie na swój temat. Nie wiem czy, w tym wypadku, nie będzie musiał interweniować psycholog.

  spa

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Dostałeś gówno bo miał srakę, czego się spodziewałeś?

  spa

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez

  Zawsze możesz reklamować u Kawula występ Mameda.

  Możesz także oglądać gale KSW w barach, knajpach, restauracjach (tych gorszych),. Można pojeść i popić, a waleczki lecą za darmo:) Polecam

 121. spa

  jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Przykro mi, że masz tak niskie mniemanie na swój temat. Nie wiem czy, w tym wypadku, nie będzie musiał interweniować psycholog.

  spa

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Dostałeś gówno bo miał srakę, czego się spodziewałeś?

  spa

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez

  Zawsze możesz reklamować u Kawula występ Mameda.

  Możesz także oglądać gale KSW w barach, knajpach, restauracjach (tych gorszych),. Można pojeść i popić, a waleczki lecą za darmo:) Polecam

 122. spa

  jestem jebanym czipsozerca, pryszczatym maminsynkiem i w ogole jestem glupi, bo nigdy nie dojde do jego poziomu.

  Przykro mi, że masz tak niskie mniemanie na swój temat. Nie wiem czy, w tym wypadku, nie będzie musiał interweniować psycholog.

  spa

  Nic mnie nie obchodzi, czy mial srake, czy mu sie w oczach dwoilo, czy nawiedzil go przed walka allach. Zaplacilem za pewien poziom sportowy, a dostalem gowno.

  Dostałeś gówno bo miał srakę, czego się spodziewałeś?

  spa

  Ciekawe, czy jak obroncy Mameda ida do sklepu, placa za konkretny towar, ktory na koniec okazuje sie byc zjebany, to sa tak samo wyrozumiali i wspolczuja sprzedawcy, ktory wiedzial, ze towar jest zjebany, ale o takich rzeczach sie nie mowi przed sprzedaza przeciez

  Zawsze możesz reklamować u Kawula występ Mameda.

  Możesz także oglądać gale KSW w barach, knajpach, restauracjach (tych gorszych),. Można pojeść i popić, a waleczki lecą za darmo:) Polecam

 123. Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

 124. Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

 125. Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

 126. Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

 127. hlehle

  Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

  mysle, ze po prostu kiedys nie bylo tak znielubianego zawodnika

 128. hlehle

  Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

  mysle, ze po prostu kiedys nie bylo tak znielubianego zawodnika

 129. hlehle

  Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

  mysle, ze po prostu kiedys nie bylo tak znielubianego zawodnika

 130. hlehle

  Rzuciłem okiem na ostatnie strony i tak się zastanawiam … czy kiedyś na cohones też było tylu sfrustrowanych życiem użytkowników, czy może popularność MMA przygnała ich z onetu?

  mysle, ze po prostu kiedys nie bylo tak znielubianego zawodnika

 131. s3pp

  Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

 132. s3pp

  Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

 133. s3pp

  Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

 134. s3pp

  Nastawienie do Mameda mam neutralne, jak do większości. Starałem się nie wnikać w jego wypowiedzi na tematy wiadome, swoją drogą sami napędziliście machinę i trochę przeinaczaliście to, co powiedział, ale nie o tym, nie o tym.
  Swego czasu Mamed podjął taką, a nie inną decyzję, mianowiecie zdecydował się pozostać u Kawula i Lewego. Echa tego tematu, jak można zauważyć, widoczne są po dzień dzisiejszy. Ani ja, ani żaden z Was nie wie, jakie pienądze Mamed zarabia u naszego ulubionego duetu znawców węgorzy. Do tego dochodzą kontrakty sponsorskie (jeszcze parę lat temu było tego sporo na jego koszulkach), pieniądze z reklam itp.
  Jako fani oczekujemy całkowitego poświęcenia, identyfikowania się, działania tylko i wyłącznie pod wpływem ambicji sportowych. Zapominamy, że Ci ludzie mają także życie prywatne: rodziny, znajomych, czasami pracę i nie chcą ryzykować, bądż co bądż, stabilności finansowej, zawodowej i prywatnej dla spełniania ambicji sportowych. Pomijam już, że Mamed nie mam 21 lat i UFC nie wypadało w szczycie jego kariery zawodniczej.
  Walka z Azizem jaka była każdy wie. Mimo, że wcześniej podrzucali mu emerytów z UFC to jednak nie były to ogórki jak choćby gangster z faveli podrzucony na obiado-kolację dla Gamera. Nie chce mi się odkopywać tematów, ale 90% ludzi wypowiadających się negatywnie nt. ww. Pana, zachwycało się jego walkami w czasach świetności.
  Dla mnie, patrząc z perspektywy maty, gość jest tytanem pracy, dzikiem w każdej płaszczyżnie. Prywatnie nie znam człowieka więc oceniać nie mam zamiaru.
  Niech odpoczywa, nabierze głodu walki, wyleczy kontuzje, a może jeszcze kiedyś da nam, wyżeraczom czipsów i taniej wódki powody do uśmiechu.
  5

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

 135. Mamedowi przydałby się jednak psycholog sportowy

  Seven25

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

  Posrednio robi cos dla kibiców. – mnoży ich . Przez co jest nas co raz wiecej.

 136. Mamedowi przydałby się jednak psycholog sportowy

  Seven25

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

  Posrednio robi cos dla kibiców. – mnoży ich . Przez co jest nas co raz wiecej.

 137. Mamedowi przydałby się jednak psycholog sportowy

  Seven25

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

  Posrednio robi cos dla kibiców. – mnoży ich . Przez co jest nas co raz wiecej.

 138. Mamedowi przydałby się jednak psycholog sportowy

  Seven25

  Tu nie chodzi o to, że nie poszedł bo mam na to wyjebane już teraz, ale jak czytam, że coś robi dla kibiców to mnie krew nagła zalewa, robi dla siebie(i trudno się dziwić), ale niech mi nikt nie pierdoli, że robi coś dla kibiców…

  Posrednio robi cos dla kibiców. – mnoży ich . Przez co jest nas co raz wiecej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.