Mamed

Mistrz dywizji średniej KSW, Michał Materla (MMA 22-4), przez pewien okres czasu do obron swojego tytułu dostawał rywali, których uprzednio pokonywał Mamed Chalidow (MMA 30-4-2). Wygląda na to, że włodarze największej organizacji MMA w Polsce zamierzają odejść od tego procederu na stałe. Współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski, w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, sugeruje, że trwają prace nad zestawieniem Mameda z Tomaszem Drwalem (MMA 21-5-1):

Do końca roku czekają nas trzy gale. Pierwsza być może w Częstochowie, druga w Londynie i trzecia, również być może, w Krakowie. Nie jest tajemnicą, że Mamed w Tauron Arenie mógłby walczyć z Drwalem, który w swoim mieście jest przecież dużą gwiazdą. Do oficjalnego potwierdzenia walki jest jednak jeszcze daleko.

„Gorilla” w ostatnim pojedynku z Michałem Materlą uległ przez techniczny nokaut, więc powracający po urazie kręgosłupa Chalidow dostałby przegranego z walki o tytuł mistrza dywizji średniej. Byłaby to pierwsza taka sytuacja w historii Konfrontacji Sztuk Walki, w której do tej pory Mamed prowadzony był tzw. „osobnym torem”.

162 KOMENTARZE

 1. To starcie jest bez sensu ! Po pierwsze Tomek Drwal na znikome szanse na wygraną z Czeczeńskim wojownikiem
  Po drugie jak super gwiazda organizacji KSW może ścierać się z przegranym walki "eliminatora"

 2. A niech się bijoom. Mamed wraca po kontuzji, Tomek dał wyrównaną walkę z mistrzem, jak poważnie potraktuje przygotowania będzie dobra walka.

  Być może i również być może. Tajemniczy ten Lewandowski.

 3. TheNotorious

  Jeżeli do tego starcia dojdzie to bardzo słabe posunięcie ze strony ksw Tomek powinien dostać kogoś na odbudowanie

  Drwal nie dostanie nikogo na odbudowanie bo celem KSW nie jest budowanie kariery Tomka tylko promowanie Czeczeńskiego Wojownika na nim.

 4. Zestawienie do dupy jak dla mnie. Ciekawe co zrobią później z Drwalem po 2 porażkach bo ma małe szanse na wygraną. Poza tym właściciele mówili że jak przegra Drwal z Cipkiem to walka z Mamedem się nie odbędzie bo to bez sensu( ich słowa albo Borkowi to gadali albo dla 1 z portali konkurencyjnych) a teraz PS gada co innego. Ta walka mnie nie jara już wogóle choć pewnie lepszego rywala i tak by Mamedowi nie ściągnęli. Cipek czuje się dumny teraz że to Czeczen po nim zgarnia rywali:shy:

 5. KSW wie dobrze jaka grupa jest najbardziej aktywna na forum. Wie też gdzie Kawul ma sobowtóra. Gala w Krakowie to ukłon w naszym kierunku za nieustanne wspieranie organizacji. Czyżby Tomek był dostarczycielem zielonych prostokatow dla gwiazd KSW? Jeśli na Mameda wyjdzie w takiej formie jak w walce z Cipao to nie wróżę mu sukcesu 🙁

 6. To jest gra na czas ze strony właścicieli żeby Mamed z Materla się nie bili zbyt szybko bo jeżeli Drwal wygra to wiadomo że będzie rewanż z Cipkiem A jeżeli Mamed wygra to zyskają z pół roku na rozmowy a po drugie mają bogatą historię do budowania na pojedynek Mamed z Materla na stadionie narodowym( oboje wygrali z drwalem itd) .

 7. Jak dla mnie zestawienie całkowicie bez sensu…myślę, że o wiele ciekawiej wyglądałaby walka z Brettem Cooperem. Dwaj świetni stójkowicze, obaj po porażkach…jak myślicie?

 8. przecież możliwe że Drwal bedzie walczył w Londynie wiec może sie odbić przed ewentualną walką z Mamedem w Krakowie.

 9. TimCasillas jak zawalczy w Londynie to nie walczy w KRK przecież to proste… 3 walk nie będzie robił w roku w KSW tym bardziej że Londyn od KRK przedzieli raptem 1,5 miecha.

 10. Dla mnie zestawienie jak najbadziej w porządku. Mistrzem jest Michał i nic w tym dziwnego,że inny zawodnik z tej kategorii (choćby nawet był większą gwiazdą) dostaje przegranego z walki o pas.
  Jeszcze paru przegranych i może Mamedowi jednak przestanie przeszkadzać ich przyjaźń…

 11. Fajne zestawienie. Liczę, ze do niego dojdzie i Tomek pokaże pazur i usadzi Czeczeńca. Całym sercem za naszym reprezentantem. Mam nadzieję, ze Drwalu zdecyduje się na jakąś zmianę w przygotowaniach, może gdzies wyjedzie, albo chociaż ściągnie do siebie kogoś. Bo mam wrażenie, ze trochę za bardzo się zrobil hermetyczny.

 12. @Orest
  Tomek niestety sam jest sobie panem i to też ma wpływ na jego przygotowania.
  Na tym poziomie musisz mieć trenera, który potrafi Cię ustawić.

 13. Liczę że do tego dojdzie, na ten moment jedyne sensowne wyjście z sytuacji w której Cipek z Mamedem dalej się krzywią na myśl o wspólnej walce. Tomek faworytem nie będzie, ale to dalej będzie ciekawe starcie, a Mamed będzie wracał po ciężkiej kontuzji i może być różnie… Po takiej grudniowej walce sprawa będzie prosta, wygrywa Tomek – mamy rewanż z Cipkiem, a jak wygrywa Mamed to już się przed wspólną walką z Materlą nie wybronią, tym bardziej że w 2016 szykuje się idealna okazja do odbycia takiego pojedynku – Stadion Narodowy 🙂

 14. Shajs

  @Orest
  Tomek niestety sam jest sobie panem i to też ma wpływ na jego przygotowania.
  Na tym poziomie musisz mieć trenera, który potrafi Cię ustawić.

  Zgadza się, pytanie czy Drwalowi jeszcze zalezy, czy po prostu dobrze dorabia do sportowej emerytury. Bo trochę mam wrażenie, ze to drugie.

 15. Orest

  Zgadza się, pytanie czy Drwalowi jeszcze zalezy, czy po prostu dobrze dorabia do sportowej emerytury. Bo trochę mam wrażenie, ze to drugie.

  Dokładnie. Przez swoją obecność w mediach promuje również Szkołę Walki Drwala. Liczę na to,że jednak się pozbiera i rozwiąże tą sytuację w wadze średniej, bo to co się tam wyrabia zakrawa już o pomstę do nieba.

 16. Troche to nielogiczne powinien walczyc z Materla ale niech bedzie Drwal. Tez powinno sie niezle sprzedac i ogolnie interesuje mnie takie starcie.

 17. Kawulski&Lewandowski jak rasowi polscy p(ierd)olitycy mówią co innego, robią co innego. Najwyraźniej nie mają ani pomysłu, ani papy na zakontraktowanie kogokolwiek innego.

  Nie jara mnie zupełnie to zestawienie.

 18. Zestawienie, jak dla mnie medialnie ok, ale jeśli chodzi o "budowanie" Drwala słabo, jeśli przegra oczywiście. W przypadku przegranej Mameda, rewanż z Materlą? A co z resztą? Z tego co widać na plakatach w Londynie zawalczy i Cooper i Maiquel Falcao

 19. A może jest tak, że Drwal podpisał kontrakt na konkretne walki z Mamedem i Materlą. Dla w KSW nie liczą się logika, racjonalność itp, niech czołówka ze sobą walczy i tyle.

  e: a no właśnie, miał dopiero Drwal rozjebać wszystkich wokoło, a teraz na pożarcie lol

 20. Pierwsze zestawienia Khalidov – Drwal – "oooo, fajnie", "super!", "Drwal może to wygrać". Przegrana z Materlą (mistrzem), kolejne zestawienie Khalidova z Drwalem – narzekanie.
  Role się odwróciły, teraz Czeczen dostał zawodnika który przegrał z Cipkiem. Ale czy to źle? Nie. Niektórzy są jak chorągiewki, skreślają od razu na podstawie ostatniej walki.

  Niech walczą, niech wygra lepszy, niech zrobią widowisko. I tyle. Pondro.

 21. W moim mniemaniu zestawienie dobre, bo przecież Michał na chwilę obecną nie zmierzy się z Mamedem. Lepiej, jeśli Khalidov dostanie odpad po mistrzu w postaci Tomka, niż nadal będzie kierowany osobną drogą i dostanie kogoś, z kim potem zmierzy się Materla.
  Teraz Drwal – Khalidov i Materla z lepszym z pary Falcao/Cooper, a w 2016 wygrani ze sobą o pas – tak to widzę. 😉

 22. Tomek dał równą walkę z Materlą i ja chętnie zobaczę walkę z Mamedem. Zawodnik zawodnikowi nierówny i przecież może się zdarzyć tak, że Tomek nie będzie leżał Mamedowi i będzie ciekawa walka. Zauważcie też że Chalidow wraca po kontuzji i po rocznej przerwie. Poza tym nie jest najmłodszy. W grudniu będzie miał 35 lat i 5 miesięcy. To jest wiek w którym można już zaliczać regres formy.

 23. 1. Skoro Mamed nie będzie z Materlą walczyć o pas to kto inny niby zasłużył żeby z Cipao zawalczyć o tytuł?

  2. Mam nadzieję że Tomek przygotuje się dużo lepiej do swojej następnej walki i postawi opór a może i nawet wygra z Mamedem.

 24. 1. Skoro Mamed nie będzie z Materlą walczyć o pas to kto inny niby zasłużył żeby z Cipao zawalczyć o tytuł?

  2. Mam nadzieję że Tomek przygotuje się dużo lepiej do swojej następnej walki i postawi opór a może i nawet wygra z Mamedem.

 25. Drwal w swoich wypowiedziach wygląda jakby KSW traktował jako dodatkowe hajsy, a nie poważne wyzwania, więc nie nastawiałbym się na jakiś super poziom przygotowania pod Mameda (chociaż muszę przyznać, że z Materlą świetnie się zaprezentował i pokazał fajną stójkę). Jawnie wyśmiewa politykę KSW i wprost mówi, że on już swoje zobaczył w MMA, walczył w najlepszej organizacji, a tutaj traktuje walki jako kolejny dzień pracy 😉 Karuzela kaesdablju się kręci, janusze będą 'kątęt', że ich olsztyński mistrz pokonał kolejnego weterana UFC na dorobku.

 26. mariochives

  Zestawienie, jak dla mnie medialnie ok, ale jeśli chodzi o "budowanie" Drwala słabo, jeśli przegra oczywiście. W przypadku przegranej Mameda, rewanż z Materlą? A co z resztą? Z tego co widać na plakatach w Londynie zawalczy i Cooper i Maiquel Falcao

  Jakie "budowanie" Drwala? Na 100% właściciele organizacji chcą, żeby wygrał Mamed.

 27. Jak dla mnie okej, chyba jedna z niewielu walk która pozwoli ponownie zapełnić Kraków Arenę. Mimo, że Tomek przegrał z Michałem nie znaczy, że nagle z Mamed'em stanie się to samo… Walka walce nie równa, każda jest inna i trzeba pamiętać, że to jest MMA, tutaj wszystko jest możliwe – nie bez powodu zawodnicy w kółko to powtarzają, widać większość nadal o tym zapomina. Dla przykładu starcie Materli z Silvą II, teraz Jay dostaje oklep od każdego, ma nawet ujemny rekord… W dodatku Mamed wraca po kontuzji, dosyć poważnej. Jeśli wygra Tomek to wiadomo rewanż z Michałem, ale w przypadku wygranej Mamed'a… Myślę, że do walki Khalidov – Materla dojdzie i to na Narodowym ( jeśli oczywiście gala na stadionie dojdzie do skutku ), lepszej okazji na to nie widzę. Jest to chyba jedyna walka która sprosta pojemności obiektu i faktycznie przyciągnie tłumy ludzi. Śmiem nawet twierdzić, że dwie główne walki na stadionie to będzie : Khalidov – Materla oraz Pudzianowski – Bedorf. A kto teraz dla Michała ? Zapewne kogoś ściągną bo i Cooper i Falcao już zaklepani na Londyn, a kolejne starcie Materli szykuje się również na Kraków.

 28. Jednak K&L nierychliwi ale pamietliwi :). Co to bedzie jak "malpy z takiego cyrku " jak KSW pokonaja 2 razy pod rzad prawilnego Drwala ?:lol:

 29. Myslalem o innym zestawieniu drwala,ale czemu nie,wierze w to ze Goryl sie odbuduje,a to ze walczy z Mammedem to prawidlowa kolej rzeczy,w koncu to cipek jest majstrem!Wazne zeby teraz dobrze Coopera i Falcao    ustawic.

 30. po co komu taka walka? Co ona wyjaśni i komu? Cipek ogarnij się i daj się zbić Mamedowi za walizkę zielonych.

 31. Chciałbym żeby Polscy zawodnicy częściej pokazywali jaja. Nie mówię tutaj o jakimś sztucznym trashtalku, ale szansa na to że zobaczę wkurwionego porażką Drwala, który zrobi wszystko żeby zajechać Mameda są znikome, zamiast tego będą słodkopierdzące czułości, wzajemne komplementowanie, uśmieszki, wspólne fotki przed walką. Nie podoba mi się to w wielu naszych zawodnikach, nie ma tej sportowej pozytywnej agresji, "to jest mój rywal, albo on albo ja, idę go rozjebać". Panowie, zachowujcie szacunek do rywala, ale niech to będzie jakaś wyrafinowana rywalizacja, dawanie z siebie maksa, walka o wszystko. Jeśli Drwal podejdzie do walki z Mamedem na "sportowym wkurwieniu", to moim zdaniem jak najbardziej może wygrać. Jeśli to będzie taki miły, spokojny, bezkonfliktowy pacyfista jak z Materlą, to będzie tylko kolejnym dopisanym nazwiskiem do rekordu Czeczena.

 32. No i git, niech to robia. Juz wczesniej pisalem, zeby zaczeli Materle traktowac jak prawdziwego mistrza.

 33. Jeśli Tomek podszlifuje zapasy i parter to będzie dobrze, jedyne o co się można bać to submission w wykonaniu mameda, żeby się drwal nie wpakował w jakieś klepańsko.
  #teamGorilla

 34. Masu

  Już widzę te hektolitry Pinty :):)

  A no i walka, będzie jakas walka.

  ja widze te krecace tyleczki w hush lifie 😛

  war Mamed !!! war Drwal !!!

 35. Dla mnie zestawienie jest super, dalej twierdze, że jeśli Drwal się solinie przygotuje to może poskładać Mameda.

 36. Aha czyli Drwalem "nakarmią" gwiazdy KSW, wszyscy będą szczęśliwi a dla nas znów zostania mistrz i nadmistrz 🙂

 37. Achort

  Tomek dał równą walkę z Materlą i ja chętnie zobaczę walkę z Mamedem. Zawodnik zawodnikowi nierówny i przecież może się zdarzyć tak, że Tomek nie będzie leżał Mamedowi i będzie ciekawa walka. Zauważcie też że Chalidow wraca po kontuzji i po rocznej przerwie. Poza tym nie jest najmłodszy. W grudniu będzie miał 35 lat i 5 miesięcy. To jest wiek w którym można już zaliczać regres formy.

  Przecież między nimi jest około 1,5 roku różnicy w wieku….. i obaj są po podobnej kontuzji …. Drwal krócej po niej odpoczywał … To gwoli ścisłości Bądźmy obiektywni……

 38. Zestawienie przed walką Tomka z Michałem było hitem, teraz jak dla mnie "tylko" ok. O ile samą walkę chętnie bym zobaczył, to jednak wolałbym, aby Drwal stoczył walkę z kimś, z dwójki Falcao/Cooper. Zdecydowanie lepiej by po ewentualnym zwycięstwie Tomka takie zestawienie z Chalidowem wyglądało.

 39. A ja mysle, ze Tomek przejedzie sie po Mamedzie. Materla jak zobaczy, ze sie jednak da ubic Czeczena to i przyjazn sie szybko skonczy. Michal, strach ma wielkie oczy!

 40. Dla Mameda powinni ściągac najlepszych dostępnych zawodników, albo takich którzy są uwiązani ale mogą walczyć w innych krajach etc, ale co gdyby ktoś z wsof dajmy na to przyjechał na jedną "super walkę" z Mamedem i go ubił? 🙂 a co do szans Goryla w starciu z Mamedem to daje 51% na Drwala o ile Tomek wyjedzie do jakiegoś klubu na dłuższy czas lub pościąga do siebie zawodników pod Mameda   bo ze Złotym to on się nie przygotuje

 41. Przyznam ,że początkowe ogłoszenie tej walki było euforią w Polskim mma.Jednakże po zwycięstwie Cipka z Tomkiem zacząłem mieć apetyt na walke Michała z Mamedem o pas ale tym zestawieniem też nie pogardzę choć już nie ma takiego 'boom' jak to było za pierwszym razem.Dobra bitka będzie i wygra lepszy.Nie skreślam żadnego – chętnie obejrzę 😉

 42. Chętnie obejrzę, choć logiczne to nie jest po porażce Tomka, jednak superfight kolejny fajny jak najbardziej. Mamed styl inny niż Cipao, więc zobaczymy jak zagrają ze sobą. Ciekaw jestem czy jeśli Gorilla wygra to Cipao stanie się numerem 1 w rankingach czy nie ma szans ;D

 43. Ja mimo wszystko mam nadzieję, że Drwal będzie chciał coś udowodnić Mamedowi. To będzie zupełnie inna walka, nie skreślam Drwala.

 44. dbgoku14

  Niech Drwal poćwiczy obalenia 🙂 obali Mameda dwa razy w walce i wygrana murowana.

  Wygrana Czeczena przez poddanie ;D

 45. Nie jestem zwolennikiem tego zestawienia jak to było kilka miesięcy temu. Co by nie było # TeamGorilla!

 46. theMat

  I co ta walka mnie wnieść? Patologia.

  no wg mnie jest to jedne z najbardziej atrakcyjnych zestawien dostepnych na polskim rynku. Mimo, ze jestem raczej sceptycznie nastawiony do KSW w tym przypadku marudzic nie moge. Lepiej pozno niz wcale, czas nie czeka na nikogo a panowie do malolatow tez juz nie naleza.

 47. Walka dalej jest pożądana i bardzo chętnie ją zobaczę, ale ta sytuacja z tym pasem to już naprawdę przesada. Rozumiem że mogli liczyć na to że ktoś w końcu z Cipkiem wygra i wtedy zestawią go z Mamedem żeby odzyskał pas i uniknęliby w ten sposób zestawienia ich bezpośrednio, ale niestety nie pykło i powinni ze sobą walczyć żeby nie było patologii.

 48. Sport jak sport, ale to nie szachy, ani tenis. Tu chodzi o sprawianie bólu drugiej osobie i nie można do tego zmuszać kogoś kto tego nie chce i nie potrafi się zmotywować do walki z długoletnim znajomym.

  Inna sytuacja z tą dwójką, bo obaj już sporo osiągnęli. Nie walczą o wyrobienie nazwiska, bo już je mają. W przeciwieństwie do czasów, gdy Rafał z Borysem powalczyli. No i pewnie ich znajomość jest krótsza niż Mameda z Michałem, choć może na chwilę obecną bardziej intensywna.

 49. Scurvol

  no wg mnie jest to jedne z najbardziej atrakcyjnych zestawien dostepnych na polskim rynku. Mimo, ze jestem raczej sceptycznie nastawiony do KSW w tym przypadku marudzic nie moge. Lepiej pozno niz wcale, czas nie czeka na nikogo a panowie do malolatow tez juz nie naleza.

  Drwal ostatnio pokazał jakie atrakcje może zapewnić. Co zyskuje wygrany takiej walki? Może któryś dostanie TS? LOL.

 50. theMat

  Drwal ostatnio pokazał jakie atrakcje może zapewnić. Co zyskuje wygrany takiej walki? Może któryś dostanie TS? LOL.

  przeciez to KSW nierozumiem Twojego zdziwienia, nie zdazyles sie przyzwyczaic, ze u nich drabinki brak?

 51. Jeśli nie dało się zorganizować walki Mamed-Cipek to jest to najlepsze wyjście. Jednak po KSW 31 straciła nieco blask ta walka. Wciaż teoretycznie może ona rozwiązać patologię z pasem, jeśli wygra Tomasz.

 52. Jeśli nie dało się zorganizować walki Mamed-Cipek to jest to najlepsze wyjście. Jednak po KSW 31 straciła nieco blask ta walka. Wciaż teoretycznie może ona rozwiązać patologię z pasem, jeśli wygra Tomasz.

 53. Nie rozumiem zupelnie narzekania niektorych osob. Okej, walka stracila troche hype ale to ciagle zawodnicy z top 3 tej wagi w Polsce. Zdecydowanie wole takie starcie niz sciaganie zagranicznych weteranow. A narzekanie na brak drabinki? Przeciez jak Cipek walczyl z odpadami po Mamedzie to bylo slabo a teraz jak Mamed dostaje przegranego to tez zle. Dla mnie to najlepsze starcie jakie KSW moze dac w tej wadze procz starcia Cipka z Mamedem, nie ma na co narzekac.

 54. Nie rozumiem zupelnie narzekania niektorych osob. Okej, walka stracila troche hype ale to ciagle zawodnicy z top 3 tej wagi w Polsce. Zdecydowanie wole takie starcie niz sciaganie zagranicznych weteranow. A narzekanie na brak drabinki? Przeciez jak Cipek walczyl z odpadami po Mamedzie to bylo slabo a teraz jak Mamed dostaje przegranego to tez zle. Dla mnie to najlepsze starcie jakie KSW moze dac w tej wadze procz starcia Cipka z Mamedem, nie ma na co narzekac.

 55. Tomek jest źle prowadzony w KSW a to dlatego że jest zbyt drogi. Właściciele nie mogą przejść nad tym faktem obojętnie. Bodzie ich to. Pewnie chcą mu obciac gaże po porażkach. Lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie na niego hype i wtedy walka z czecczeńska gwiazda , poprzez danie mu łatwiejszych zawodników , ale nie wiem ile mu płaca, pewnie dużo za dużo i pewnie sie nie lubia

 56. Tomek jest źle prowadzony w KSW a to dlatego że jest zbyt drogi. Właściciele nie mogą przejść nad tym faktem obojętnie. Bodzie ich to. Pewnie chcą mu obciac gaże po porażkach. Lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie na niego hype i wtedy walka z czecczeńska gwiazda , poprzez danie mu łatwiejszych zawodników , ale nie wiem ile mu płaca, pewnie dużo za dużo i pewnie sie nie lubia

 57. nie pomaga tu na pewno fakt ze Gorilla nie che się wiazac na stałe z KSW, zreszta sam dobrze wie OcB …i to wybiera , może dlatego że wybiera się do UFc , bo jaka może sta za tym dziwnym prowadzeniem kariery motywacja ? (klawiatura mi sie rypie, sorry,brak 3 literki w alfabeie). Jesli naprawdę traktuje to jako dodatek do emerytury powinien podbisa umowe na kilka walk , a tak stawia sie w niekorzystnej sytuaji ,

 58. nie pomaga tu na pewno fakt ze Gorilla nie che się wiazac na stałe z KSW, zreszta sam dobrze wie OcB …i to wybiera , może dlatego że wybiera się do UFc , bo jaka może sta za tym dziwnym prowadzeniem kariery motywacja ? (klawiatura mi sie rypie, sorry,brak 3 literki w alfabeie). Jesli naprawdę traktuje to jako dodatek do emerytury powinien podbisa umowe na kilka walk , a tak stawia sie w niekorzystnej sytuaji ,

 59. Eliminator do walki o pas dla Mameda. Dla mnie spoko, później Michała dostanie i tyle. 😀

 60. Eliminator do walki o pas dla Mameda. Dla mnie spoko, później Michała dostanie i tyle. 😀

 61. Osobiście wątpię żeby na obecnym etapie kariery Drwala interesowały jakieś inne walki. Na pewno Tomek bardzo ubolewa jak ksw go krzywdzi i nie daje mu się odbudować….

 62. Osobiście wątpię żeby na obecnym etapie kariery Drwala interesowały jakieś inne walki. Na pewno Tomek bardzo ubolewa jak ksw go krzywdzi i nie daje mu się odbudować….

 63. parszywww

  Okej, walka stracila troche hype ale to ciagle zawodnicy z top 3 tej wagi w Polsce.

  To akurat żaden argument (już abstrahując zupełnie od tej walki), bo to, że zawodnicy są w krajowym topie nie musi oznaczać, że są zbliżeni do siebie poziomem umiejętności.

  Dla mnie to zestawienie straciło całą magię wraz z porażką Drwala w Gdańsku. Jedyna nadzieja na wyrównaną walkę jest w tym, że Mamed może być zardzewiały po kontuzji i może czuć duży respekt do przeciwnika, bo diametralnego wzrost poziomu umiejętności u Tomka bym się nie spodziewał…

 64. parszywww

  Okej, walka stracila troche hype ale to ciagle zawodnicy z top 3 tej wagi w Polsce.

  To akurat żaden argument (już abstrahując zupełnie od tej walki), bo to, że zawodnicy są w krajowym topie nie musi oznaczać, że są zbliżeni do siebie poziomem umiejętności.

  Dla mnie to zestawienie straciło całą magię wraz z porażką Drwala w Gdańsku. Jedyna nadzieja na wyrównaną walkę jest w tym, że Mamed może być zardzewiały po kontuzji i może czuć duży respekt do przeciwnika, bo diametralnego wzrost poziomu umiejętności u Tomka bym się nie spodziewał…

 65. Jakoś nie widzę Drwala po tym jak przegrał ostatnio. Myślałem, że on jest znacznie lepszy i upora się z Materlą. A tak to raczej Mamed przez poddanie 1 albo 2 runda.

 66. Jakoś nie widzę Drwala po tym jak przegrał ostatnio. Myślałem, że on jest znacznie lepszy i upora się z Materlą. A tak to raczej Mamed przez poddanie 1 albo 2 runda.

 67. Pomimo tego że starcie Drwal vs Khalidov straciło na wartośći przez ostatnią porażkę Tomka to jednak im szybciej dojdzie do tej walki tym większa szansa krakowianina na pozytywny wynik , bo nikt nie wie w jakiej dyspozycji będzie Mamed 👿 Żadnych walk na odbudowanie czy przetarcie, to nie boks. WAR DRWAL !!!

 68. Pomimo tego że starcie Drwal vs Khalidov straciło na wartośći przez ostatnią porażkę Tomka to jednak im szybciej dojdzie do tej walki tym większa szansa krakowianina na pozytywny wynik , bo nikt nie wie w jakiej dyspozycji będzie Mamed 👿 Żadnych walk na odbudowanie czy przetarcie, to nie boks. WAR DRWAL !!!

 69. Juz mi sie naprawde nie chce rozwlekle tlumaczyc ponownie tego samego, odsylam do poprzednich walk Tomka i wywiadow z nim zaraz po podpisaniu kontraktu. Z Michalem zawalczyl nie tak by za wszelka cene wygrac, tylko by za wszelka cene dac efektowna walke w stojce. Walka z Khalidovem byla integralna czescia podpisanego przez Drwala i KSW kontraktu. Mysle, ze kazdy interesujacy sie MMA dluzej niz od roku bez najmniejszego problemu wskaze conajmniej 10 porazek znacznie wiekszych faworytow niz taki jakim bedzie Mamed w starciu z Tomkiem. Czekam na te walke i oczywiscie calym sercem za Gorilla.

 70. Juz mi sie naprawde nie chce rozwlekle tlumaczyc ponownie tego samego, odsylam do poprzednich walk Tomka i wywiadow z nim zaraz po podpisaniu kontraktu. Z Michalem zawalczyl nie tak by za wszelka cene wygrac, tylko by za wszelka cene dac efektowna walke w stojce. Walka z Khalidovem byla integralna czescia podpisanego przez Drwala i KSW kontraktu. Mysle, ze kazdy interesujacy sie MMA dluzej niz od roku bez najmniejszego problemu wskaze conajmniej 10 porazek znacznie wiekszych faworytow niz taki jakim bedzie Mamed w starciu z Tomkiem. Czekam na te walke i oczywiscie calym sercem za Gorilla.

 71. VaeVictis

  Mysle, ze kazdy interesujacy sie MMA dluzej niz od roku bez najmniejszego problemu wskaze conajmniej 10 porazek znacznie wiekszych faworytow niz taki jakim bedzie Mamed w starciu z Tomkiem.

  Na 10 wygranych underdogów mogę Ci podać 100 wygranych faworytów, więc to znowu żaden argument. Faworyt nie bez powodu jest faworytem. Wiadomo, że MMA to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów i zawsze taki Dillashaw będzie miał szansę wygrać z Barao, a Bazelak z Etheringtonem. Drwal ma nadal niemałe szanse wygrać z Khalidovem, ale nie bez powodu Mamed będzie teraz większym faworytem niż był pół roku temu…

 72. VaeVictis

  Mysle, ze kazdy interesujacy sie MMA dluzej niz od roku bez najmniejszego problemu wskaze conajmniej 10 porazek znacznie wiekszych faworytow niz taki jakim bedzie Mamed w starciu z Tomkiem.

  Na 10 wygranych underdogów mogę Ci podać 100 wygranych faworytów, więc to znowu żaden argument. Faworyt nie bez powodu jest faworytem. Wiadomo, że MMA to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych sportów i zawsze taki Dillashaw będzie miał szansę wygrać z Barao, a Bazelak z Etheringtonem. Drwal ma nadal niemałe szanse wygrać z Khalidovem, ale nie bez powodu Mamed będzie teraz większym faworytem niż był pół roku temu…

 73. VaeVictis

  Juz mi sie naprawde nie chce rozwlekle tlumaczyc ponownie tego samego, odsylam do poprzednich walk Tomka i wywiadow z nim zaraz po podpisaniu kontraktu. Z Michalem zawalczyl nie tak by za wszelka cene wygrac, tylko by za wszelka cene dac efektowna walke w stojce. Walka z Khalidovem byla integralna czescia podpisanego przez Drwala i KSW kontraktu. Mysle, ze kazdy interesujacy sie MMA dluzej niz od roku bez najmniejszego problemu wskaze conajmniej 10 porazek znacznie wiekszych faworytow niz taki jakim bedzie Mamed w starciu z Tomkiem. Czekam na te walke i oczywiscie calym sercem za Gorilla.

  lubię Czeczena, szanuje za sposób w jaki odprawia swoich rywali, tym razem będę kibicował jednak Tomkowi, choć forma jaką zaprezentował z Materlą mnie osobiście zawiodła. Zrzucam to na kark kontuzji, operacji i w sumie niezbyt długiego okresu rekonwalescencji. Faworytem dla mnie jest Mamed trzymam jednak kciuki żeby Drwal zaskoczył a w przyszłym roku rewanż z Cipkiem i unifikacja chemipnów KSW 😉

 74. VaeVictis

  Juz mi sie naprawde nie chce rozwlekle tlumaczyc ponownie tego samego, odsylam do poprzednich walk Tomka i wywiadow z nim zaraz po podpisaniu kontraktu. Z Michalem zawalczyl nie tak by za wszelka cene wygrac, tylko by za wszelka cene dac efektowna walke w stojce. Walka z Khalidovem byla integralna czescia podpisanego przez Drwala i KSW kontraktu. Mysle, ze kazdy interesujacy sie MMA dluzej niz od roku bez najmniejszego problemu wskaze conajmniej 10 porazek znacznie wiekszych faworytow niz taki jakim bedzie Mamed w starciu z Tomkiem. Czekam na te walke i oczywiscie calym sercem za Gorilla.

  lubię Czeczena, szanuje za sposób w jaki odprawia swoich rywali, tym razem będę kibicował jednak Tomkowi, choć forma jaką zaprezentował z Materlą mnie osobiście zawiodła. Zrzucam to na kark kontuzji, operacji i w sumie niezbyt długiego okresu rekonwalescencji. Faworytem dla mnie jest Mamed trzymam jednak kciuki żeby Drwal zaskoczył a w przyszłym roku rewanż z Cipkiem i unifikacja chemipnów KSW 😉

 75. Wolalbym te informacje dotyczaca Tomka bez tego jesli. Przy okazji czytania tego tekstu Artura Mazura dowiedzialem sie natomiast jednej bardzo waznej rzeczy, otoz Michal Materla podobno znokautowal Tomasza Drwala. Bardzo ciekawe i az dziwne, ze jakos umknelo to mojej uwadze.

 76. Wolalbym te informacje dotyczaca Tomka bez tego jesli. Przy okazji czytania tego tekstu Artura Mazura dowiedzialem sie natomiast jednej bardzo waznej rzeczy, otoz Michal Materla podobno znokautowal Tomasza Drwala. Bardzo ciekawe i az dziwne, ze jakos umknelo to mojej uwadze.

 77. Orest

  @VaeVictis przyjeżdżasz jeśli się okaże, że dojdzie do tego pojedynku w grudniu w Krk?

  To zalezy od tego co jeszcze rzuca na ta karte, bo akurat na to starcie nie mam jakiegos wielkiego cisnienia. To znaczy wiem, ze do tej walki powinno dojsc, ale obaj panowie zdolali doprowadzic do sytuacji w ktorej jest mi obojetne kto w niej zwyciezy.

  cypher

  TKO to nadal nokaut, tyle że techniczny.

  Dziekuje za poszerzenie mojej wiedzy,

 78. Orest

  @VaeVictis przyjeżdżasz jeśli się okaże, że dojdzie do tego pojedynku w grudniu w Krk?

  To zalezy od tego co jeszcze rzuca na ta karte, bo akurat na to starcie nie mam jakiegos wielkiego cisnienia. To znaczy wiem, ze do tej walki powinno dojsc, ale obaj panowie zdolali doprowadzic do sytuacji w ktorej jest mi obojetne kto w niej zwyciezy.

  cypher

  TKO to nadal nokaut, tyle że techniczny.

  Dziekuje za poszerzenie mojej wiedzy,

 79. Thai

  Ciekawe co później zrobią z Drwalem po ewentualnej porażce z Mamedem.

  Tomek nie jest tanim zawodnikiem (wg słów właścicieli), więc mogliby zrobić wszystko.

 80. Thai

  Ciekawe co później zrobią z Drwalem po ewentualnej porażce z Mamedem.

  Tomek nie jest tanim zawodnikiem (wg słów właścicieli), więc mogliby zrobić wszystko.

 81. Śmiałbym się jakby wyszli do walki i stali na przeciw siebie 15 minut plus dogrywkę bez żadnych akcji z obu stron, a z hajsem na koncie za starcie numer 1 w historii polskiego MMA 😉 You can see this only on Pay Per View 😉

 82. Śmiałbym się jakby wyszli do walki i stali na przeciw siebie 15 minut plus dogrywkę bez żadnych akcji z obu stron, a z hajsem na koncie za starcie numer 1 w historii polskiego MMA 😉 You can see this only on Pay Per View 😉

 83. mmammag

  Tomek nie jest tanim zawodnikiem (wg słów właścicieli), więc mogliby zrobić wszystko.

  Superfight z Mario?! Pudzilla vs Gorilla, to byłoby coś.

 84. mmammag

  Tomek nie jest tanim zawodnikiem (wg słów właścicieli), więc mogliby zrobić wszystko.

  Superfight z Mario?! Pudzilla vs Gorilla, to byłoby coś.

 85. cypher

  Superfight z Mario?! Pudzilla vs Gorilla, to byłoby coś.

  Dobry pomysl, ale tylko pod warunkiem, ze KSW wprowadzi walki symultaniczne. Tomek w czasie, ktory Mariuszowi zajmuje sie zlozenie do swojego firmowego luja da rade stoczyc jeszcze inna walke 🙂

 86. cypher

  Superfight z Mario?! Pudzilla vs Gorilla, to byłoby coś.

  Dobry pomysl, ale tylko pod warunkiem, ze KSW wprowadzi walki symultaniczne. Tomek w czasie, ktory Mariuszowi zajmuje sie zlozenie do swojego firmowego luja da rade stoczyc jeszcze inna walke 🙂

 87. Martin

  Czekam z niecierpliwością.

  Martin kurde, musze ci to powiedzieć, bo widzę że na forum bywasz nieregularnie i jeszcze bijesz bardzo krótkie posty:
  Walka niedojdzie do skutku. Drwalu dostanie kogoś innego, na 70% dojdzie do walki Mamed-Michał. Nie jest to atak, ale rzuciło mi się w oczy, że od jakiegoś czasu uprawiasz coś na wzór Rorystyki i odkopujesz nieaktualne tematy. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie wnikam. Ale przykuło to moją uwagę już dawno.

 88. Martin

  Czekam z niecierpliwością.

  Martin kurde, musze ci to powiedzieć, bo widzę że na forum bywasz nieregularnie i jeszcze bijesz bardzo krótkie posty:
  Walka niedojdzie do skutku. Drwalu dostanie kogoś innego, na 70% dojdzie do walki Mamed-Michał. Nie jest to atak, ale rzuciło mi się w oczy, że od jakiegoś czasu uprawiasz coś na wzór Rorystyki i odkopujesz nieaktualne tematy. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie wnikam. Ale przykuło to moją uwagę już dawno.

 89. Miszon

  Martin kurde, musze ci to powiedzieć, bo widzę że na forum bywasz nieregularnie i jeszcze bijesz bardzo krótkie posty:
  Walka niedojdzie do skutku. Drwalu dostanie kogoś innego, na 70% dojdzie do walki Mamed-Michał. Nie jest to atak, ale rzuciło mi się w oczy, że od jakiegoś czasu uprawiasz coś na wzór Rorystyki i odkopujesz nieaktualne tematy. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie wnikam. Ale przykuło to moją uwagę już dawno.

  Staram sie nadrabiać tematy,których nie widziałem z braku czasu. Spoko rozumiem o co chodzi.

 90. Miszon

  Martin kurde, musze ci to powiedzieć, bo widzę że na forum bywasz nieregularnie i jeszcze bijesz bardzo krótkie posty:
  Walka niedojdzie do skutku. Drwalu dostanie kogoś innego, na 70% dojdzie do walki Mamed-Michał. Nie jest to atak, ale rzuciło mi się w oczy, że od jakiegoś czasu uprawiasz coś na wzór Rorystyki i odkopujesz nieaktualne tematy. Nie wiem czemu tak się dzieje, nie wnikam. Ale przykuło to moją uwagę już dawno.

  Staram sie nadrabiać tematy,których nie widziałem z braku czasu. Spoko rozumiem o co chodzi.

 91. Shajs

  Jak myślicie, walka w grudniu, czy w przyszłym roku na stadionie?

  W grudniu. Wszyscy będą do tego dążyć.

 92. Shajs

  Jak myślicie, walka w grudniu, czy w przyszłym roku na stadionie?

  W grudniu. Wszyscy będą do tego dążyć.

 93. cypher

  Mamed tylko czekał aż się Michał przełamie. To był oczywiste od zawsze…

  Wystarczy odszukac wywiad gdy pierwszy raz zostal zapytany o te walke. Odpowiedzial wowczas pytaniem : A co powiedzial Michal ?

 94. cypher

  Mamed tylko czekał aż się Michał przełamie. To był oczywiste od zawsze…

  Wystarczy odszukac wywiad gdy pierwszy raz zostal zapytany o te walke. Odpowiedzial wowczas pytaniem : A co powiedzial Michal ?

 95. B00YAK

  W grudniu. Wszyscy będą do tego dążyć.

  Też na to liczę, bo chcę kupić bilety na kraków.

 96. B00YAK

  W grudniu. Wszyscy będą do tego dążyć.

  Też na to liczę, bo chcę kupić bilety na kraków.

 97. Shajs

  Też na to liczę, bo chcę kupić bilety na kraków.

  Pany, takie rzeczy to tylko LIVE na hali. Obecność obowiązkowa
  Kraków jest najlepszym miejscem na taką walkę, K&L dobrze o tym wiedzą
  $$$

 98. Shajs

  Też na to liczę, bo chcę kupić bilety na kraków.

  Pany, takie rzeczy to tylko LIVE na hali. Obecność obowiązkowa
  Kraków jest najlepszym miejscem na taką walkę, K&L dobrze o tym wiedzą
  $$$

 99. VoRaNeK

  Pany, takie rzeczy to tylko LIVE na hali. Obecność obowiązkowa
  Kraków jest najlepszym miejscem na taką walkę, K&L dobrze o tym wiedzą
  $$$

  Ciekaw jestem jak będą się prezentować ceny biletów za sektory c12/c13 w sosunku do cen UFC.
  Jeśli będą na poziomie 250 zl to biorę w ciemno.

 100. VoRaNeK

  Pany, takie rzeczy to tylko LIVE na hali. Obecność obowiązkowa
  Kraków jest najlepszym miejscem na taką walkę, K&L dobrze o tym wiedzą
  $$$

  Ciekaw jestem jak będą się prezentować ceny biletów za sektory c12/c13 w sosunku do cen UFC.
  Jeśli będą na poziomie 250 zl to biorę w ciemno.

 101. Shajs

  Ciekaw jestem jak będą się prezentować ceny biletów za sektory c12/c13 w sosunku do cen UFC.
  Jeśli będą na poziomie 250 zl to biorę w ciemno.

  Na pewno beda niższe. Ja za sektor A11 zapłaciłem 300zł. Różnica cenowa musi być większa
  Więcej niż 200 nie przewiduję

  Na KSW 29 miejsce w sektorze C12 kosztowało 160zł

  Ja celuje w B

 102. Shajs

  Ciekaw jestem jak będą się prezentować ceny biletów za sektory c12/c13 w sosunku do cen UFC.
  Jeśli będą na poziomie 250 zl to biorę w ciemno.

  Na pewno beda niższe. Ja za sektor A11 zapłaciłem 300zł. Różnica cenowa musi być większa
  Więcej niż 200 nie przewiduję

  Na KSW 29 miejsce w sektorze C12 kosztowało 160zł

  Ja celuje w B

 103. Comber

  Ja następnym razem biorę najtańsze. I tak się patrzy na telebim 😛

  Z C13 patrzyłem na telebim tylko wtedy, gdy akcja była w parterze 😛

 104. Comber

  Ja następnym razem biorę najtańsze. I tak się patrzy na telebim 😛

  Z C13 patrzyłem na telebim tylko wtedy, gdy akcja była w parterze 😛

 105. Comber

  Ja następnym razem biorę najtańsze. I tak się patrzy na telebim 😛

  I nigdy do konca nie wiadomo jakie walki ostatecznie bedzie mozna obejrzec, a bilet trzeba kupic znacznie wczesniej :wink:.

 106. Comber

  Ja następnym razem biorę najtańsze. I tak się patrzy na telebim 😛

  I nigdy do konca nie wiadomo jakie walki ostatecznie bedzie mozna obejrzec, a bilet trzeba kupic znacznie wczesniej :wink:.

 107. Gala na stadionie będzie niewypałem. Już teraz to piszę.

  Do Krakowa chyba w grudniu się wybiorę. Dobrą halą jest jeszcze Ergo w Gdańsku, pewnie KSW wróci tam w maju 2016 – tam może się też odbyć jakaś większa walka.

 108. Gala na stadionie będzie niewypałem. Już teraz to piszę.

  Do Krakowa chyba w grudniu się wybiorę. Dobrą halą jest jeszcze Ergo w Gdańsku, pewnie KSW wróci tam w maju 2016 – tam może się też odbyć jakaś większa walka.

 109. Przecież gala na Narodowym się nie odbędzie. Kawul mówił u Borka teraz że to była luźna rozmowa a ktoś napisał zaraz że organizują galę na stadionie. Mówił że to bardziej marzenie niż że uda się zrobić. W przyszłości może tak ale nie za rok czy 2( też jego słowa).

 110. Przecież gala na Narodowym się nie odbędzie. Kawul mówił u Borka teraz że to była luźna rozmowa a ktoś napisał zaraz że organizują galę na stadionie. Mówił że to bardziej marzenie niż że uda się zrobić. W przyszłości może tak ale nie za rok czy 2( też jego słowa).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.