Shlemenko.Chalidow

Mistrz KSW w wadze średniej Mamed Chalidow (MMA 31-4-2, 1. w Rankingu PL, 16. w Rankingu MMARocks.pl) wybiera się 19 lutego do Moskwy, gdzie odbędzie się gala M-1 Challenge 64. Najlepszy polski średni zamierza wspierać z narożnika swojego przyjaciela, byłego mistrza Bellatora Alexandra Shlemenko (MMA 51-9), który stoczy pojedynek z rodakiem Vyacheslavem Vasilevskym (MMA 27-3). Reprezentant klubu Berkut Arrachion Olsztyn oświadczył krótko na łamach rosyjskiego portalu www.mixfight.ru:

Zawsze wspieram Alexandra, zawsze mu kibicuje, a tu pojawiła się możliwość, aby wspierać go osobiście. Zrobię to z miłą chęcią. Będę pomagać mu z narożnika. To będzie interesujący pojedynek, nikt nie wie, jak on się potoczy, ale Sanya powinien to wygrać. Z kolei Vasilevsky to również bardzo mocny zawodnik, walka będzie trzymać w napięciu.

Chalidow powiedział również kilka słów na temat zbliżającego się M-1 Grand Prix 2016 w wadze średniej:

Powstała ciekawa sytuacja – zebrano czwórkę znakomitych zawodników. Wszyscy z nich prezentują najwyższy poziom i notują wysokie lokaty w rankingach. Ja osobiście, jak i moi przyjaciele oraz całe moje otoczenie są bardzo zainteresowani tym wydarzeniem. Ludzie o tym mówią, dyskutują i spierają, kto okaże się zwycięzcą.

Co się tyczy Alexandra Shlemenko – sądzę, że on wysoko poniesie flagę Rosji w MMA. Z dumą reprezentuje swój kraj i on wiele zrobił w kierunku rozwoju naszego sportu. Vasilevsky, Emeev, Falcao to są bardzo mocni zawodnicy. To właśnie taki skład turnieju sprawia, że M-1 Grand Prix 2016 jest tak intrygujące!

28 KOMENTARZE

 1. Niech KSW ściąga Vasilevskiego dla Mameda. Z tego wspierania Shlemenki zrobi się ciekawą historię i Janusze to kupią. Poza tym Rosjanin jest lepszą opcją niż emerytowany Wand. 😉

 2. No to oby Vasilevsky wygrał i potem z Mamedziorem na KSW:36 Caucasian Revenge czy cuś 😀

  Mamed na KSW 35 walczyć w maju będzie, wiec potem pewnie KSW37 dopiero, ale pomysł jak najbardziej. 😀

  Do tego Gamer z jakimś Ruskiem jak nie odbije do UFC i powiedzmy Bedorf z Goltsovem.

 3. Dawać Ruskich do ksw. Szkoda ze ksw rzadko sięga po zawodników tej narodowości.

  Ruscy to często solidni zawodnicy. Chyba boją się, że mogliby poskładać naszych.

 4. Ruscy to często solidni zawodnicy. Chyba boją się, że mogliby poskładać naszych.

  bylo ostatnio wielki talent ruski i zostal zniszczony przez Gamera

  dla mnie zawodnicy z Kaukazu sa mocni, a Rosjanie to nic specjalnego

 5. Ruscy to często solidni zawodnicy. Chyba boją się, że mogliby poskładać naszych.

  Też tak myślę że się boją o naszych. Ale też z drugiej strony niech w takim razie nie mówią, że już ciężko znaleźć rywali dla naszych. Na pewno jest pełno Ruskich którzy mogą rywalizować z Gamerem, Mańkowskim, Bedorfem to na pewno.

 6. Też tak myślę że się boją o naszych. Ale też z drugiej strony niech w takim razie nie mówią, że już ciężko znaleźć rywali dla naszych. Na pewno jest pełno Ruskich którzy mogą rywalizować z Gamerem, Mańkowskim, Bedorfem to na pewno.

  tylko czy to ruski? dla mnie Czeczen czy Degastanczyk to nie sa Rosjanin

 7. Niech KSW ściąga Vasilevskiego dla Mameda. Z tego wspierania Shlemenki zrobi się ciekawą historię i Janusze to kupią. Poza tym Rosjanin jest lepszą opcją niż emerytowany Wand. 😉

  Ramazan Emeev jest świętną opcją. @Wojsław Rysiewski Rozumiem, że Mamed najprawdopodbniej będzie walczył teraz z Azizem ale czy w kręgu waszych zainteresowań w kontekście pojedynku z Mamedem, który wyczyścił praktycznie całą dywizję był (albo jest) któryś z takich zawodników jak: Emeev, Slava, Bigdash, Svirid lub nawet Okami (bo domyśłam, że Fitch nie dało by rady ściągnąć? I czy są to zawodnicy na tyle dostępni, że ich zakontraktowanie byłoby możliwe?

 8. Ramazan Emeev jest świętną opcją.

  Emeev jest chyba mistrzem M-1. A M-1 nie puszcza swoich mistrzów na walki poza organizacją. 😉

 9. Ramazan Emeev jest świętną opcją. @Wojsław Rysiewski Rozumiem, że Mamed najprawdopodbniej będzie walczył teraz z Azizem ale czy w kręgu waszych zainteresowań w kontekście pojedynku z Mamedem, który wyczyścił praktycznie całą dywizję był (albo jest) któryś z takich zawodników jak: Emeev, Slava, Bigdash, Svirid lub nawet Okami (bo domyśłam, że Fitch nie dało by rady ściągnąć? I czy są to zawodnicy na tyle dostępni, że ich zakontraktowanie byłoby możliwe?

  tak juz byl Lombard, Okami, Palhares, a teraz czekamy na Wanderleiva Silve

  czlowieku w co ty wierzysz :facepalm:

 10. No i? Wyjebane. Może nawet stać w narożniku łazienki Kadyrova kiedy ten będzie srał. A świecący El Testosteron naprawdę przyczynił się do promocji MMA: nikt nie osiągnął takiego wysokiego wyniku jak on – podczas testów antydopingowych.

 11. tak juz byl Lombard, Okami, Palhares, a teraz czekamy na Wanderleiva Silve

  czlowieku w co ty wierzysz :facepalm:

  Okami jest po 2 porażkach z rzędu, wiem, iż jest drogi, bo jest bardzo popularny w Japonii ale możliwe, że samo WSOF go, aż tak bardzo nie trzyma (walki na Deep). Dlatego też pytam.

 12. Okami jest po 2 porażkach z rzędu, wiem, iż jest drogi, bo jest bardzo popularny w Japonii ale możliwe, że samo WSOF go, aż tak bardzo nie trzyma (walki na Deep). Dlatego też pytam.

  no jak jest po dwoch porazkach to jeszcze z dwie przegrane i jak go wyjebia z WSOF wtedy beda realne szanse na walke o pas KSW

  w KSW walcza tylko bardzo tani zawodnicy, a na ten moment Okami to srednia polka i nie ma szans na walke z Khalidoovem

 13. A Mamed nigdy nie stał w narożniku Cipka a podobno tacy przyjaciele:crazy:

  no w walce widac jacy przyjaciele, gosc nieprzytomny, a ten go oklada ciagle

 14. bylo ostatnio wielki talent ruski i zostal zniszczony przez Gamera

  dla mnie zawodnicy z Kaukazu sa mocni, a Rosjanie to nic specjalnego

  No ok ale Kaukaz to tez Rosja;) ja noe dziele tak, ruski to ruski;)

 15. No ok ale Kaukaz to tez Rosja;) ja noe dziele tak, ruski to ruski;)

  no czyli Khalidova uwazasz tez za Polaka? bo oceniasz po obywatelstwie, jak tak to rozumiem

 16. no czyli Khalidova uwazasz tez za Polaka? bo oceniasz po obywatelstwie, jak tak to rozumiem

  Nie chce sie w to zaglebiac bo szczerze ni grzeje mnie ni ziebi czy uwazany jest za polaka czy nie. Kaukaz jest w granicach Rosji wiec nie rozgraniczam. Slazacy tez niektorzy chcieliby byc odrebni ale nadal sa polakami, mieszkaja w Polsce itp. Zreszta to bez roznicy, mowie o zawodnikach ze wachodu, jeden grzyb czy urodzil sie w Groznym czy w Moskiwe. Uwazam ze sa to bardziej solidni goscie niz brazole ktorych KSW notorycznie sciaga no moze oprocz Falcao

 17. Nie chce sie w to zaglebiac bo szczerze ni grzeje mnie ni ziebi czy uwazany jest za polaka czy nie. Kaukaz jest w granicach Rosji wiec nie rozgraniczam. Slazacy tez niektorzy chcieliby byc odrebni ale nadal sa polakami, mieszkaja w Polsce itp. Zreszta to bez roznicy, mowie o zawodnikach ze wachodu, jeden grzyb czy urodzil sie w Groznym czy w Moskiwe. Uwazam ze sa to bardziej solidni goscie niz brazole ktorych KSW notorycznie sciaga no moze oprocz Falcao

  no dla mnie nie jeden grzyb, bo widac, ze Czeczenii czy Degastancy radza sobie wybitnie dobrze, za to Rosjanie nic szczegolnego nie pokazuja

  jako obywatele Rosja faktycznie ma duzo mocnych nazwisk, za to jako narod nie przypominam sobie zadnego dobrego zawodnika w UFC

 18. Mieszkam na śląsku i te ruchy autonomiczne mogliby wyjebać, bo nic sensownego do powiedzenia nie mają. Jakie to ma znaczenie czy mieszkam na śląsku czy mazowszu? I tak jestem Polakiem.

  Co do samego Mameda to na jego miejscu nie obnosiłbym się tak, że wspieram zbanowanego oszusta który nie potrafi z koksu korzystać. A z dumą to nie reprezentuje kraju tylko w dupe bije.

 19. Emeev jest chyba mistrzem M-1. A M-1 nie puszcza swoich mistrzów na walki poza organizacją. 😉

  Poza tym podobnie jak Slava po wygaśnieciu kontraktu z M-1 wybierze pewnie inny kierunek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.