Już niedługo finał pierwszego sezonu programu „Tylko Jeden”. Na razie nie wiadomo czy i kiedy mógłby powstać sezon drugi, ale właściciele KSW nie ukrywają, że chcieliby kontynuować tę produkcję.

Zobacz również: To piękny i brutalny sport – zobacz kulisy wojny w klatce Tylko Jeden

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, w rozmowie z Maciejem Dowborem dla Polsatu powiedział jaki ma pomysł na drugą odsłonę programu.

My będziemy ten projekt przygotowywać i rozwijać. Mam szalony pomysł, żeby w drugiej edycji zamknąć tym razem w domu osiem kobiet. Zawodniczek.

Kawulski wyjaśnił też, dlaczego to właśnie panie miałyby trafić do programu.

Myślę, że to może być bardzo szalony pomysł. Uwierzcie mi, kobiety jeśli chodzi o MMA w tym wszystkim co się dzieje poza klatką i w klatce też, są jeszcze ostrzejsze niż faceci. Te emocje buzują w nich jeszcze bardziej. Jest jeszcze bardziej na co patrzeć, więc myślę, że zamknięcie ośmiu kobiet i obserwowanie tego, jak dowiadują się o tym, która z którą będzie walczyć i jakie są na taką decyzję ich reakcje, może być bardzo ciekawe.

Zapraszamy na live chat Macieja Dowbora z reżyserem filmowym, współwłaścicielem KSW i pomysłodawcą programu Tylko jeden Maciejem Kawulskim #livechat #polsat

Publiée par sur Samedi 25 avril 2020

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.