Czyżby KSW szykowało kolejne wydarzenie w Hali Stulecia? Na swoich social mediach jeden z włodarzy, Maciej Kawulski, opublikował zdjęcie ze środka hali widowiskowej kusząc powrotem organizacji do miasta na Dolnym Śląsku.

Waldemar Kasta mógłby pójść do pracy z buta! Czy Wrocław się już za nami stęsknił⁉️

Publiée par Maciej Kawulski sur Mardi 6 février 2018

Ostatnia gala zorganizowana we Wrocławiu miała miejsce 7 grudnia 2013 roku. Odbyło się tam wtedy KSW 25, gdzie w walce wieczoru spotkali się ze sobą Mamed Khalidov i Ryuta Sakurai. W karcie pojawiły się także takie nazwiska jak Strus, Kowalewicz, Moks czy Thompson. W jedynym tej nocy pojedynku mistrzowskim zmierzyli się ze sobą Aslambek Saidov i Daniel Acácio. Wcześniej KSW zawitało do miasta z galami Elimination, w 2007 i 2008 roku.

23 KOMENTARZE

  1. Kusi? Znaczy co? Znowu żebrze o pieniądze z budżetu miasta? Jesteśmy prywatną firmą, nie sięgamy po państwowe. :beczka:

  2. A może by tak skusił się Kawul na kolejny niesamowity spektakularny nieziemski intergalaktyczny rekord kurwa rekord?

    5 gal w roku? Czy zbyt hardkorowo?

  3. Ta i znowu sobie poczekamy 3 miechy na kolejną gale.

    To ma być ponoć pierwsza gala z tego cyklu "Liga KSW", więc podejrzewam że jeśli to wypali to będzie kilka takich małych gal w krótkim odstępie czasu.

  4. Niesamowite, ale intrygujące i zaskakujące  zdjęcie! Kiedy możemy się spodziewać tego fantastycznego wydarzenia we Wrocławiu? Panie Kawulski może w kwietniu?

  5. Tak pierdolił jeden z drugim, że gal będzie więcej, a wygląda na to, że zakończy się 4, no chyba, że przez lato coś zorganizują.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.