27 maja na Stadionie Narodowym odbędzie się największa gala MMA w histori organizacji KSW. Właściciele przygotowali świetną rozpiskę, która jest w stanie zadowolić najbardziej wybrednego kibica: obejrzymy bowiem aż pięć walk mistrzowskich, Mariusza Pudzianowski, rewanż Karola Bedorfa z Michałem Kitą, powrót Łukasza Jurkowskiego czy debiut Damiana Janikowskiego. Do tego w kwietniu zobaczymy przedsmak tych emocji, czyli galę KSW 38: Live in studio, gdzie karta również jest bardzo silna.

W związku z tym jeden z współwłaścicieli KSW Maciej Kawulski będzie gościem poniedziałkowego magazynu Puncher. Do tego w studiu pojawi się nowy nabytek FEN Radosław Paczuski, który już 11 marca zadebiutuje w organizacji. Jego rywala poznamy właśnie w trakcie trwania programu!

W części bokserskiej pojawi się za to Krzysztof Zimnoch, który w sobotę zrewanżował się Mike’owi Mollo za niespodziewaną porażkę sprzed roku. Polak otwarcie mówi, że chce zmierzyć się z Arturem Szpilką. Czy do takiego starcia dojdzie? Obaj zawodnicy mają niewyrównane rachunki i być może będą w stanie zamienić słowa na pięści.

Prowadzący: Mateusz Borek.

Goście: MMA – Maciej Kawulski, Radosław Paczuski.
Boks – Krzysztof Zimnoch, Adam Balski, Mariusz Grabowski, Andrzej Gmitruk, Janusz Pindera.

Początek Punchera o 20.00 w Polsacie Sport News. Od 20.55 Puncher Extra Time na Polsatsport.pl!

źródło: polsatsport.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.