fot: twitter.com/maciejkawulski
twitter.com/maciejkawulski

O większej liczbie gal organizacji KSW mówi się ostatnio coraz częściej i więcej. Nie inaczej było w programie Klatka po klatce serwisu WpSportoweFakty.pl, w którym Maciej Kawulski opowiedział o planach organizacji na kolejny rok.

Jest to związane z naszą ekspansją na Europę. Jesteśmy po wstępny reaserchu europejskich krajów, które nas interesują. Zaczynamy rozmawiać z halami i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ponad standardem czterech lub pięciu gal, bo tak też się może wydarzyć w Polsce, które planowaliśmy na 2018 rok, dojdzie jedna, a być może nawet i dwie.

Kawulski dodał, że stara się jednak patrzeć na zagadnienie w perspektywie nieco dłuższej niż tylko rok.

Na pewno jeśli ten rok będziemy liczyć z takim lekkim rozpędem i z lekką zakładką na 2019, to te gale przyspieszą i za chwilę, mam nadzieję, w takiej perspektywie półtora, dwóch lat będą gale nie co trzy miesiąca, a co dwa. Wszyscy chcą, żebyśmy się rozliczali w skali roku, a czasem jest o to bardzo ciężko. I czasem trzeba na to spojrzeć w perspektywie nieco dłuższej. Przyspieszamy i gal będzie więcej. Ciężko mi powiedzieć, czy w skali równego roku będzie pięć, czy sześć, ale na pewno, co do zasady tych gal będzie coraz więcej i to już jest fakt.

67 KOMENTARZE

 1. 6 gal to minimum , aby zawodnicy mogli toczyć chociaż po te 2 pojedynki w ciągu roku i żeby stworzyć jakiekolwiek drabinki chociaż top 10

 2. pozamiatał, ufc ma jakieś 40+ gal w ciągu roku a on gada o zwiększeniu ilości z 4-5 do 6-7 :frankapprove:

  ale to ufc jest w dupie…

 3. Podejrzewam, ze przy obecnej ilosci gal mają problemy z kontraktowaniem wartosciowych zawodników, zwlaszcza przy hulającym ACB. Rynek wymusi wiecej gal KSW.

 4. 6 gal to minimum , aby zawodnicy mogli toczyć chociaż po te 2 pojedynki w ciągu roku i żeby stworzyć jakiekolwiek drabinki chociaż top 10

  Zeby kazdy mógł walczyć po dwa razy w roku, to trzeba im jakieś 8 gal. I to pod warunkiem, ze zwiększą ilość pojedynków do dziesięciu.  Przeciez oni mają 150 chłopa. Z hakiem bo doszedł jeszcze Askham.:jjsmile:

 5. Pan Maciej sam w toku rozmowy przyznal, ze czasem troche konfabuluje, wiec nie ma problemu. Generalnie ten program jest troche tak  jak KSW, bardzo profesjonalna otoczka, ale z trescia juz znacznie gorzej.

 6. "że ponad standardem czterech lub pięciu gal"

  Żeby mówić o standardzie trzeba to choć raz osiągnąć 🙂 A kiedy KRS ONE zrobił pięć gal w roku?

 7. Pan  Maciek ma u mnie dożywotnie propsy za przeheblowanie Herbuś. Widziałem ją jakiś czas temu, ale to jest szczała:antonio:

 8. Nigdy nie wyglądał na bystrego ale żeby nie znać definicji słowa fakt?

  Serio, odmawiasz inteligencji Kawulskiemu? Zobacz sobie legendarną wideokonfe czy kilka wywiadów z nim.

 9. 2 gale poza Polską w 2 lata… Ekspansja po chuju, wszystkie zagraniczne organizacje już trzęsą portkami i obierają kierunek DUPA :beczka:

 10. 6 gal to minimum , aby zawodnicy mogli toczyć chociaż po te 2 pojedynki w ciągu roku i żeby stworzyć jakiekolwiek drabinki chociaż top 10

  Hola, hola. KSW na kontrakcie ma przecież 150 zawodników. Żeby każdy mógł zawalczyć 2 razy to potrzeba 17 gal rocznie (150/9). Powodzenia.

 11. Hahaha,nowy rekord Kawula!!!!

  Nie rozumiecie,balasy, że jest to fakt z przyszłości?!!

  Kawul zagiął czas!!!

 12. Serio, odmawiasz inteligencji Kawulskiemu? Zobacz sobie legendarną wideokonfe czy kilka wywiadów z nim.

  Inteligentny jest na pewno,  odmówić mu tego nie mozna, ale akurat na tej wideokonfie z tego co pamiętam,  to jeden użytkownik ładnie go wypunktowal i wyprowadził z równowagi aż się zagotowal :mamed:

 13. Inteligentny jest na pewno,  odmówić mu tego nie mozna, ale akurat na tej wideokonfie z tego co pamiętam,  to jeden użytkownik ładnie go wypunktowal i wyprowadził z równowagi aż się zagotowal :mamed:

  Tylko Kawulski dalej robi swoje, a tamten użytkownik się zamknął w sobie i do formy już nie powrócił. 😉

 14. Zeby kazdy mógł walczyć po dwa razy w roku, to trzeba im jakieś 8 gal. I to pod warunkiem, ze zwiększą ilość pojedynków do dziesięciu.  Przeciez oni mają 150 chłopa. Z hakiem bo doszedł jeszcze Askham.:jjsmile:

  Hola, hola. KSW na kontrakcie ma przecież 150 zawodników. Żeby każdy mógł zawalczyć 2 razy to potrzeba 17 gal rocznie (150/9). Powodzenia.

  serio jest aż 150 ?:benny: chyba troche przesadziliscie :jimcarreyvomit:

 15. Więcej tanich w produkcji gal live in studio też dałoby radę, a zawodnicy przynajmniej by se powalczyli.

 16. Tylko Kawulski dalej robi swoje, a tamten użytkownik się zamknął w sobie i do formy już nie powrócił. 😉

  A tak poza tym to Kawul go merytorycznie zmasakrowal, nawet Cohonesiaki musialy to przyznac :razz:jelen: .

 17. A tak poza tym to Kawul go merytorycznie zmasakrowal, nawet Cohonesiaki musialy to przyznac :razz:jelen: .

  A mówiłem, żeby nie szli na konfrontacje z Kawulem, bo to najgorsze co może się wydarzyć. Nikt nie słuchał. :razz:łacz: Choć może pisałem to dopiero w trakcie konfy.

 18. A tak poza tym to Kawul go merytorycznie zmasakrowal, nawet Cohonesiaki musialy to przyznac :razz:jelen: .

  Jeżeli chodzi nam o ten sam wątek to Kawul zrobił z siebie idiotę, a inni z nim na hejnał.

 19. Jeżeli chodzi nam o ten sam wątek to Kawul zrobił z siebie idiotę, a inni z nim na hejnał.

  Juz nie chce mi sie wracac do tego w kazdym razie komenty po konfie byly takie, ze Kawul zmasakrowal a Malina dal ciala, reszta ekipy byla chyba w miare neutralna .

 20. Wracając do konfy, na zawsze zapamiętam pytanie Kawula: "mówię zrozumiale, czy pierdole sam do siebie jak Perfumiarz?". Co se to przypomnę to mam bekę.

 21. Chyba coś mnie ominęło. Rzuccie linkiem pany

  To bylo w hooy dawno, jeszcze kiedy K&L mysleli, ze Cohones nie jest gniazdem szerszni(hejterow) :beczka: . Ktos Ci na pewno podrzuci, ja jestem za malo obtrzaskany .

 22. jak patrze na zdjęcie naszego jaśnie Pana – współzałożyciela największej organizacji MMA w europe (UFC jest tam tam gdzie światło nie dochodzi) to od razu kojarzy mi się pewien suchar

 23. Juz nie chce mi sie wracac do tego w kazdym razie komenty po konfie byly takie, ze Kawul zmasakrowal a Malina dal ciala, reszta ekipy byla chyba w miare neutralna .

  A to o czym innym mówimy, daj linka czy coś

 24. serio jest aż 150 ?:benny: chyba troche przesadziliscie :jimcarreyvomit:

  To są dane KSW, a ze policzyli wszystkich( łącznie z Gustaffsonem) , którzy kiedykolwiek zawalczyli dla nich, to juz inna inszość. :rutekajak:

 25. Pan  Maciek ma u mnie dożywotnie propsy za przeheblowanie Herbuś. Widziałem ją jakiś czas temu, ale to jest szczała:antonio:

  Znasz jakieś szczegóły? Jakiś jednorazowy gangbang czy sensual fucking with love? W sumie bardziej mnie to interesuje niż Popson vs Casperek.

 26. Znasz jakieś szczegóły? Jakiś jednorazowy gangbang czy sensual fucking with love? W sumie bardziej mnie to interesuje niż Popson vs Casperek.

  Nic specjalnego, po prostu chodzili ze soba jakis czas i Kawul ja potem zostawil .

 27. Nic specjalnego, po prostu chodzili ze soba jakis czas i Kawul ja potem zostawil .

  Może miała za duże wymagania i nie wytrzymał presji :mjsmile: Nie takie rzeczy człowiek widział … Górniaczka z … :mjsmile: el Testo

 28. :mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile::mjsmile:

  Daje rade lalka .Kawul na zdjeciu burak ale se poruchal, poruchal :razz:łacz::jimcarrey:

 29. Daje rade lalka .Kawul na zdjeciu burak ale se poruchal, poruchal :razz:łacz::jimcarrey:

  Zaraz tam znowu poruchał. Raz wsadził mały palec i to dopiero do połowy.

 30. Zaraz tam znowu poruchał. Raz wsadził mały palec i to dopiero do połowy.

  I se wymieniła … na lepszy model … 20 lat starszego reżysera. Użyła sobie, poszalała … a teraz stabilizacja … finansowa  i ewentualne spotkania przyjacielskie z kumplami z dawnych lat :redford:

  Edit 11:35:00 13-12-2017

  Już się k*rwa rozstali podobno. Za słaby mam procesor.

 31. ciekawe czy UFC bylo wtedy w dupie?

  Myślę, że to już sprawa intymna między Herbuś a Maćkiem … if you know what i mean :redford:

 32. Zaczynamy rozmawiać z halami i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że ponad standardem czterech lub pięciu gal, bo tak też się może wydarzyć w Polsce, które planowaliśmy na 2018 rok, dojdzie jedna, a być może nawet i dwie.

  Jak mnie to zawsze śmieszy. Standard 4-5 gal w roku. Fajnie, tylko jeszcze nigdy KSW nie zrobiło tych standardowych pięciu gal.

 33. Dla porównania:

  ACB – 27 gal  w tym 18 za granicą

  FNG – 26 gal w tym roku

  M1 – 18 gal w tym 2 za granicą

  Nie wiem jak ktoś może uważać KSW za drugą /trzecią federację MMA poza UFC.

 34. Jak mnie to zawsze śmieszy. Standard 4-5 gal w roku. Fajnie, tylko jeszcze nigdy KSW nie zrobiło tych standardowych pięciu gal.

  Widac jaki Janusz z Ciebie.

  Zapomniales o gali ekstra w remizie w Parzykowicach pod Maniowem Dolnym?

 35. Widac jaki Janusz z Ciebie.

  Zapomniales o gali ekstra w remizie w Parzykowicach pod Maniowem Dolnym?

  Bez tej w studio to w 2017 byłyby tylko 3 gale: stadion, Irlandia i teraz Spodek. Bida

 36. Widac jaki Janusz z Ciebie.

  Zapomniales o gali ekstra w remizie w Parzykowicach pod Maniowem Dolnym?

  A Ty pamiętałeś o gali w USA w miejscowości Pipidoova City? Ponoć walczyli tam Jerzy Świętopiotrowski z Jankiem Henrykowiczem?!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.