Znamy już pierwszą walkę do jakiej dojdzie 29 marca na gali KSW Eliminacje 2 we Wrocławiu. W jednej z trzech poza turniejowych super walk wystąpi zawodnik KSW TEAM Maciej Górski a jego przeciwnikiem będzie holenderski zawodnik Danny ver Bergen. Informacja ta pochodzi prosto od Macieja Górskiego więc możecie być już pewni że do tej walki dojdzie na 100 %.

Przeciwnik Macieja, Danny ver Bergen to doświadczony zawodnik mający za sobą walki między innymi ze znanym z UFC Terry Etim lub znanym z K-1 Heros Remigijus Morkevicius. Danny w swoich trzech ostatnich walkach zanotował jeden remis i dwa zwycięstwa przez poddanie co świadczy o tym że jest w dobrej dyspozycji i będzie się starał utrzymać dobrą passę. Pewne więc jest że walka ta będzie solidnym sprawdzianem dla polskiego fightera .

Dla Maćka będzie to już trzecia walka na gali KSW. W dwóch poprzednich pojedynkach z Arturem Reżką I Pawłem Jóźwiakiem odniósł zwycięstwa więc nie będziemy ukrywać że liczymy na trzecie z rzędu zwycięstwo naszego rodaka….

thx Bosy

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.