Łukasz Jurkowski (MMA 17-11-0) w najnowszym wpisie na swoich profilach społecznościowych zaapelował do swoich odbiorców i nie tylko, aby zaprzestać „robienia z głupich ludzi gwiazd”. „Juras” nie zaznaczył jednak, o jaką sytuację chodzi, w związku z czym jego obserwujący mogą domyślać się kogo lub czego dotyczą słowa.

„Przestańcie robić z głupich ludzi gwiazdy. Kiedyś aby zaistnieć w przestrzeni medialnej trzeba było wykazać się jakimś talentem. Być kimś ponadprzeciętnym. Dziś byle klikanie się zgadzało promuje się byle gówno. Tym gównem karmieni są coraz młodsi, którzy za idoli biorą nieudaczników. Po co ma się rozwijać, czytać, tańczyć, edukować, gdy można zjeść kupę w internecie i liczyć na poklask równie zaawansowanych intelektualnie… Ech.”

39-latek ostatni raz w klatce pojawił się 27 kwietnia 2019 roku. Przez kontuzję rywala pokonał wtedy Stjepana Bekavaca. Po powrocie do klatki w 2017 roku Jurkowski pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Rameau Thierry’ego Sokoudjou i przegrał przez przerwanie narożnika z Martinem Zawadą.

„Juras” w drugiej połowie 2020 roku miał skrzyżować rękawice z Szymonem Kołeckim, jednak starcie to zostało odwołane przez kontuzję Jurkowskiego. Do pojedynku miało dojść na KSW 55, jednak tym razem to były sztangista doznał kontuzji. Niewykluczone, że starcie odbędzie się w 2021 roku.

Przestańcie robić z głupich ludzi gwiazdy. Kiedyś aby zaistnieć w przestrzeni medialnej trzeba było wykazać się jakimś…

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.