Abus Magomedov, który w grudniu zeszłego roku udanie zadebiutował w klatce KSW chciałby jak najszybciej do niej powrócić.

Magomedov w pierwszej walce dla KSW zmierzył się z Cezarym Kęsikiem i poddał go w drugiej rundzie starcia.

Na razie nie wiadomo kiedy Abus ponownie pojawi się w klatce KSW, ale w rozmowie dla serwisu przyznał, że chciałby bić się już na najbliższej gali.

Liczę, że zawalczę w marcu, ale słyszałem, że Lewandowski ma jakiś plan, więc czekam. Myślę, że w przyszłym tygodniu dowiem się więcej na temat mojej kolejnej walki.

Najbliższa gala KSW odbędzie się 20 marca. Na razie wiadomo, że zawalczą na niej Mariusza Pudzianowski i Antun Racić.

Abus Magomedov jest kolejnym zawodnikiem po m.in. Roberto Soldiciu czy Erko Junie reprezentujący UFD Gym, który jakiś czas temu podpisał kontrakt z polską organizacją.

Magomedov w ostatniej walce przed debiutem w KSW, na gali EMC 3 pokonał Slavisa Simeunovicia. 19 z 23 wygranych w karierze zawodnik zdobywał przez skończenia przed czasem. Wystąpił on w finale turnieju organizowanego przez PFL, kiedy to znokautował go Louis Taylor. Abus występuje w kategorii średniej, do 84 kilogramów, ale w najnowszym wywiadzie przyznał, że może spróbować też swoich sił w wadze półciężkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.