kowalewicz arena

Znamy już jedno z nazwisk, które pojawi się w walce wieczoru październikowej Szóstej Gali Sportów Walki w Międzychodzie. Naprzeciw jeszcze nieogłoszonego rywala stanie zawodnik KSW, Jakub Kowalewicz. 

Jakub Kowalewicz (MMA 6-2, 11. w rankingu PL) powróci do klatki po porażce z Olegiem Bagovem na Absolute Championship Berkut 19. Polak zgodził się na pojedynek niedługo przed galą i niestety nie sprostał wyzwaniu. Wcześniej warszawianin zaliczył serię trzech wygranych z Łukaszem Rajewskim, Kamilem Gniadkiem i Łukaszem Kuligiem.

Szósta Gala Sportów Walki w Międzychodzie odbędzie się 17 października. Oprócz Jakuba Kowalewicza widzowie będą mogli oglądać także Katarzynę Lubońską.

5 KOMENTARZE

 1. Kuba jak i Kasia muszą walczyć jak najczęściej, więc dobrze że KSW pozwala im walczyć gdzieś indziej w Polsce.

 2. Shutruk

  Jakub Kowalewicz (MMA 6-2, 11. w rankingu PL)

  To, że Kowalewicz z takimi zwycięstwami jest niżej w rankingu od Kiełka świadczy tylko i wyłącznie o tym jaki balon został przebity w sobotę 🙂

  Oby Kuba dostał kogoś mocnego i pewnie z nim wygrał 🙂

 3. kamileeko

  Oby Kuba dostał kogoś mocnego i pewnie z nim wygrał 🙂

  Na takiej gali nie spodziewałbym się nie wiadomo jakiego kozaka. Prędzej Litwin albo jakiś weteran Oplota. Chociaż do Szczecina blisko, więc może rewanż z Gniadkiem?

 4. Wierzę, że tym razem Kowalewicz ogarnie przeciwnika, bo po ostatniej walce to ja byłem w szoku. Mam nadzieję, że nie będzie kolejnej bolesnej weryfikacji umiejętności polskiego prospekta. WAR KUBA!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.