maciej kawulski roman szymański

Podczas gali KSW 61 Roman Szymański po raz kolejny udowodnił, że jego starcia zawsze niosą z sobą falę emocji.

Na gali KSW 61 Roman Szymański, były pretendent do pasa wagi lekkiej i piórkowej organizacji KSW przywitał w okrągłej klatce byłego pretendenta do tytułu mistrza organizacji Cage Warriors Donovana Desmae.

Panowie dali pojedynek pełen zwrotów akcji i emocji. Na przestrzeni trzech rund lepszy okazał się Szymański. Obaj natomiast zostali przez KSW nagrodzeni bonusem za walkę wieczoru minionej gali.

Po tym wydarzeniu Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW skomentował występ Romana Szymańskiego pisząc:

Można realizować cele z przebojem, krzykliwie i przy włączonych wszystkich światłach. Można też robić to po cichu, wytrwale i z pokorą , chociaż równie stanowczo.
Ważne aby się nie bać sięgać po to czego się pragnie.
Ważne aby nie zapominać o radości jaką daje sama droga do celu.
Ważne aby lęk przed porażką nie przysłaniał piękna każdej chwili w drodze po sukces. Pełne trwogi musi być serce kogoś kto idzie przez życie w zbroi.
Chyba już czas aby stawić czoła własnym lękom, wyjść z domu i znów spróbować poprosić wszechświat o współpracę.
Na powyższym zdjęciu po prawej ktoś kogo postawa powinna nas zmotywować. Gratulacje Szymek.

Dla Romana Szymańskiego bonus za walkę wieczoru był piątym wyróżnieniem w tej kategorii w organizacji KSW.

Podczas KSW 61 Roman Szymański wrócił do klatki KSW po nieudanej próbie sięgnięcia po zwakowany pas mistrzowski wagi lekkiej. Poznaniak na gali KSW 57 musiał uznać wyższość Mariana Ziółkowskiego. Wcześniej na KSW 53, po walce nagrodzonej bonusem za starcie wieczoru, Polak ciosami odprawił Filipa Pejicia, a na KSW 51 po fenomenalnym występie Szymański wypunktował Milosa Janicicia. 28-latek wygrywał w KSW również z Sebastianem Romanowskim, Denilsonem Nevesem i aktualnie panującym mistrzem kategorii piórkowej, Danielem Torresem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

14 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of ermine
ermine

Legacy FC
Featherweight

1,917 komentarzy 7,344 polubień

Tak pięknie napisane, że gnój

Odpowiedz polub

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Loża Szyderców

7,231 komentarzy 55,985 polubień
Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,495 komentarzy 22,349 polubień

...poprosić wszechświat o współpracę...

Rany Boskie on wierszem mówi. :pray:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,466 komentarzy 57,247 polubień

Roman pocieszna mordka niech walczy

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

KSW
Light Heavyweight

5,852 komentarzy 31,221 polubień

„Ważne aby lęk przed porażką nie przysłaniał piękna każdej chwili w drodze po sukces. Pełne trwogi musi być serce kogoś kto idzie przez życie w zbroi.”
Cudownie refleksyjne i w dodatku bardzo elastycznie napisane, bo pasuje do każdego jednego herosa KRS…

Pod warunkiem, że wcześniej ktoś nie narobi w te zbroje:jarolaugh:

Odpowiedz 2 polubień

m
mayster

Legacy FC
Welterweight

2,019 komentarzy 3,477 polubień

Muj Borze jaki ten wpis jest piękny :arielcry:

Odpowiedz polub

Avatar of łajcior
łajcior

Legacy FC
Lightweight

1,986 komentarzy 3,122 polubień

odstaw te proszki człowieku

Odpowiedz polub

z
zebul

Jungle Fight
Featherweight

257 komentarzy 307 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Bo dał z tym belgijskim ogórkiem nudną walkę na ostatniej gali? WTF?

Odpowiedz polub

Avatar of murphyMc
murphyMc

MISTRZ ŚWIATA ⚽️

3,151 komentarzy 12,868 polubień

Kanon poezji polskiej, wydawanictwo De Agostini. Kolekcja dla hobbystów. Z numerem pierwszym Maciej "Paulo" Kawulski.

Pełne trwogi musi być serce kogoś kto idzie przez życie w zbroi.

To mój ulubiony fragment :gabi_much_love:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,124 komentarzy 81,197 polubień

Ty kurwa, ale ten tekst naprawdę Kawulowi się udał.
Zapamiętam go sobie bo warto. Bez szydery

Odpowiedz polub

Avatar of PioTRTek
PioTRTek

M-1 Global
Light Heavyweight

3,818 komentarzy 9,618 polubień

Roman, co by o Tobie na mieście nie mówili, dla mnie jesteś jak brat.

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,005 komentarzy 15,732 polubień

Sienkiewicz się znalazł.

Odpowiedz polub

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,449 komentarzy 50,184 polubień

Szanuję w chuj za pójście na 100% w Kawula-Wieszcza. Dobry z niego troll.

Odpowiedz polub