Artur Szpilka nie jest jedynym bokserem w okręgu zainteresowań włodarzy organizacji KSW. Jak poinformował portal sport.pl, Tomasz Adamek przymierzany jest do największej organizacji MMA w Polsce co przyznał Maciej Kawulski po spotkaniu w tej sprawie z promotorem boksera Mateuszem Borkiem.

Adamek to niezwykle popularny w Polsce, były zawodowy mistrz świata organizacji IBFf, IBO, WBC oraz zdobywca 2-ego miejsca w 2005 i 4-tego w 2006 roku w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski Przeglądu Sportowego.

Jak dowiedział się Sport.pl po pierwszym spotkaniu w tej sprawie, założyciele Konfrontacji Sztuk Walki są zadowoleni.

Rozmawiałem na ten temat z jego promotorem, Mateuszem Borkiem. Powiedziałem wprost. Jeśli Adamek będzie chciał się spróbować w MMA, to u nas drzwi są dla niego otwarte. To jest świetny fighter, sportowiec z wielkim sercem do walki. Na pewno znajdziemy dla niego godnego przeciwnika,  który będzie chciał się z nim bić, w nieco innej scenerii niż bokserski ring

Kawulski dodał, że nie była to luźna rozmowa, ale dyskusja nakreślająca to co mogłoby się wydarzać w najbliższej przyszłości:

Ta rozmowa nie skończyła się na „dziękuje, nie jesteśmy zainteresowani” ale na „poczekajmy, pomyślmy, zróbmy coś”. Liczę zatem na wyczucie Mateusza Borka i jego timing oraz umiejętności promotorskie, a także na jego zrozumienie rynku telewizyjnego – powiedział Kawulski.

Źródło: sport.pl

3 KOMENTARZE

  1. Eee to niemożliwe raczej. I oby się nie ziściło za żadne skarby tego świata. Szanuje Adamka jako boksera ale bez pojebanego przesadyzmu.

  2. K&L wiedza, ze powoli wykrusza im sie ekipa, na ktorej zbudowali swoje male imperium. Nowych nie udalo sie (z roznych przyczyn) wychowac, dlatego trzeba wydoic te krowe poki jeszcze daje mleko. Z calym szcunkiem do umiejetnosci sportowych, ale Borys to nie Mamed, a Gamer to nie Materla. Pudzian tez wieczny przeca nie jest.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.