Federacja KSW ponownie podbija Wyspy Brytyjskie. Po gali w Londynie przyszła pora na Dublin. Gala w Irlandii odbędzie się 22 października.

Informacja prasowa: 

Po historycznej i rekordowej gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, największa organizacja MMA w Europie zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. Wyjątkowo w niedzielę 22 października 2017 roku, jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się sercu stolicy Irlandii – Dublinie w amfiteatralnej hali 3Arena.

Kontynuując europejską ekspansję po niezwykle udanej gali w KSW 32: Road to Wembley, KSW ponownie zaprezentuje wyspiarskim fanom swoje znakomite show oraz najlepszych zawodników MMA w tej części świata.

Londyńska gala została zapamiętana jako najlepsze wydarzenie organizacji pod względem reakcji fanów i tym razem w Dublinie nie może być inaczej. Irlandia to obecnie jeden z najbardziej chłonnych rynków MMA w Europie oraz miejsce zamieszkania dziesiątek tysięcy Polaków.

Pierwsze nazwiska uczestników dublińskiej gali zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

Przedsprzedaż biletów na galę KSW 40 rozpocznie się już jutro, 26 lipca.

2 KOMENTARZE

  1. Cztery gale rocznie i wyżej tego nie pierdną 🙁 Zawsze maj-październik strasznie duża "dziura" promocyjna i hibernacja. Wybieram Gdańsk.

  2. Wiadomo, że liczą na polską emigrację przede wszystkim. I wybierają już drugi kraj, gdzie jest duże skupisko Polonii. Potem można odtrąbić wielki sukces, że nowy rynek podbity. Ale ilu tam będzie irlandczyków  to już inna sprawa 😉 Zakładam, że niewielu. Ale rekord zapewne będzie 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.