Za stroną KSW:

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnego bezprecedensowego wydarzenia w sportach walki, od trzynastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”, która siódmego maja odbędzie się w hali katowickiego „Spodka”.

Dzięki owocnej współpracy z Telewizją Polsat i radiem Eska Rock będziemy na bieżąco ujawniać newsy, ciekawostki i opinie na temat zbliżającej się gali KSW 13. Program o nazwie KSW News będzie można oglądać każdego dnia o godzinie 22:00 w Polsacie i słuchać w serwisach sportowych na antenach Eski i Eski Rock w godzinach 7:30 i 8:30 oraz dłuższy program z gościem w studio o 16:45.

+ informacja o konkursie KSW związanym z Gadu Gadu

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od wyczekiwanej gali Konfrontacja Sztuk Walki 13. W walce wieczoru po raz drugi na ringu zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z mistrzem japońskiej organizacji „Deep” Yusuke Kawaguchi. Teraz w Gadu-Gadu można wygrać podwójne zaproszenia na galę KSW 13!

Pudzianowski i Khalidov na żywo w telewizji.

Gala KSW 13 już 7 maja w katowickim „Spodku”. Oprócz walki Pudzianowskiego na ringu zaprezentuje się także Mamed Khalidov w walce z Japończykiem Ryuta Sakurai.
Czy Polacy zwyciężą gości z Japonii? Czy najsilniejszy człowiek świata, którego poprzednia walka z Najmanem trwała zaledwie 44 sekundy, zwycięży równie szybko? A może zwycięzcą będzie bardziej doświadczony japoński mistrz walki w parterze? Czy Mamed Khalidov pokaże klasę?
Możesz się o tym przekonać na własne oczy. Ustaw opis graficzny ze swoim faworytem w swoim Gadu-Gadu i weź udział w losowaniu wejściówki na galę KSW 13.

Jak wygrać?
To proste! Wejdź na stronę Gadudodatki.pl i ustaw opis graficzny ze swoim faworytem. Spośród osób, które to zrobią wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na galę KSW 13 a także zestawy wyjątkowe gadżety – rękawice, koszulki i czapeczki KSW.

Nie czekaj! Ustaw opis i przeżyj niezapomniane emocje na żywo podczas walk Pudzianowskiego i Khalidova! Gadudodatki.pl

4 KOMENTARZE

  1. „A może zwycięzcą będzie bardziej doświadczony japoński mistrz walki w parterze?” znam kilku lepszych zawodników w parterze:D

  2. przecież nie ma lepszych od Pudziana! Na klatę wyciska milijard, to co to za problem podnieść jednego czy nawet kilku zawodników, którzy się na nim położą??
    Cytat ze strony Pudziana: Mariusz Pudzianowski jest zarówno wysokim zawodnikiem, wytrzymałym, bardzo silnym oraz szybkim!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.