MECZ_21GAJ_460x370

Informację podajemy za Super Expressem więc włączcie filtr na co poniektóre zdania 🙂 :

Grudniowe starcie Mariusz Pudzianowski (32 l.) kontra Marcin Najman (30 l.) zapowiada się ekscytująco. Szczególnie, że panowie tak się nie znoszą, że teraz walczą ze sobą na słowa.

Jutro jednak może dojść między nimi do szarpaniny, bo strongman i pięściarz spotkają się na konferencji KSW dotyczącej ich walki.

– Oni się nienawidzą. Pudzian co i rusz wyśmiewa się z Najmana i wcale bym się nie zdziwił, gdyby skoczyli sobie do gardeł – mówi ich wspólny znajomy.

– Jeżeli Mariusz zacznie mi ubliżać, to nie ręczę za siebie – zapowiada Najman.

Na konferencji będzie nasz człowiek Tidzej więc możecie się spodziewać bezpośredniej relacji gdy dojdzie do jakiś wygibasów.

Autor: lulu
Autorzy zdjęć: Piotr Gajek / Super Express
Źródło: Super Express

14 KOMENTARZE

  1. w sumie chyba nie, ale można spróbować się wcisnąć. Z nagraniem raczej nie da rady, biorąc pod uwagę jak fatalne miałem audio na kamerze w maju po KSW. Jak załatwię lepszą to się coś pomyśli w tej materii.

  2. Tidzej tylko staraj się nie stanąć na drodze pomiędzy obu panami 😉

  3. Swoją drogą, ciekawe jaki spektakl przygotowali na jutro panowie Kawulski, Lewadnowski, Najman i Pudzianowski. Zdziwiłbym się, jeżeli umówili na coś więcej niż drobne przepychanki 😀 No ale SE ma gotowy artykuł, a oni promocję 😛 Popieram to, co powiedział Joczu w jednym z wywiadów- to już powoli zamienia się w wrestling i nie starcza już miejsca dla takich „cieniasów” jak on i jego koledzy. Straszne 😉

  4. Tidzej, napisz kiedy, gdzie (przypuszczam, ze w Championsie) i o której ? moze sie wcisne ! ;p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.