Na tronie Konfrontacji.com  pojawił się plakat 10 edycji KSW oraz wiadomość o kolejnym uczestniku tej gali :

Mimo, że do jubileuszowej, dziesiątej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” pozostały dwa miesiące organizatorzy nie zwalniają tempa w przygotowaniach i już dzisiaj kontraktują występ kolejnego zawodników. Tym razem nie będzie to fighter, którego zobaczymy w walce dodatkowej.
Wojownik pochodzi z Turcji, lecz na stałe mieszka i trenuje w Niemczech. Wszyscy ci, którzy byli obecni na dziewiątej gali KSW lub oglądali ją przed telewizorami widzieli jego umiejętności. Nikt chyba nie zaprzeczy, że bez wątpienia styl źródłowy, jaki prezentuje to typowy street fight. Pierwszym zawodnikiem zagranicznym w turnieju jest Aziz Karaoglu.
Reprezentant Turcji stoczył dziesięć pojedynków (portal MMA Universe pisze, że jedenaście). W siedmiu walkach odnosił zwycięstwa i trzy razy był pokonywany. Swój ostatni bój odbył… na dziewiątej edycji KSW, gdzie przegrał z Jankiem Błachowiczem i Danielem Dowdą(obaj „KSW Team”).
Trzydziestoletni Karaoglu chyba przez cały ten czas szlifował formę, by powrócić do Polski i raz jeszcze zawalczyć o finał imprezy. Jak tym razem zaprezentuje się polskiej publiczność zawodnik „Team Alpha”? Odpowiedź na to pytanie już 12 grudnia.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.