Przed nadchodzącą galą KSW 72 fani mogą przypomnieć sobie walkę niepokonanego Dawida Śmiełowskiego z Filipem Pejiciem.

Podczas gali KSW 72, która odbędzie się 23 lipca w Kielcach, do okrągłej klatki po raz drugi wejdzie Dawid Śmiełowski, który zawalczy z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Dawid zadebiutował w największej polskiej organizacji podczas gali KSW 67, która odbyła się w lutym. Śmiełowski zmierzył się z Filipem Pejiciem i wygrał. Obaj zawodnicy dali efektowną walkę, która ostatecznie została wybrana starciem wieczoru.

Organizacja KSW postanowiła przypomnieć fanom pierwszą walkę Dawida Śmiełowskiego w okrągłej klatce.

16,957 komentarzy 71,160 polubień

Co by nie mówić Śmiełowski ma jaja i nie pęka do końca.

Przypomniała mi się walka Haratyka z Azmatem Bekojewem - brodacz gwałcił 2.5 rundy Haratyka i pewnie 8-10 a ten w ostatnich 2 minutach zasadza mu łokcie i sęki a finalnie dusi go scarf holdem/czołkiem.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Malkontent
Malkontent

ONE FC
Heavyweight

2,595 komentarzy 5,376 polubień

To jest generalnie prawda, gdyby Bronder nie przerwał walki na te parę sekund przed końcem, to raczej decyzja by była na korzyść Pejića

Heavyweight

Wiesz, ja nie mówię, że przerwanie z dupy albo coś.
Sądzę, że inny sędzia by to mógł puścić jeszcze przez moment, bo to było akurat na granicy jeszcze się broni/przestaje się bronić.
A bardzo prawdopodobne, że w takiej sytuacji w następnym momencie przerwał by już gong a nie sędzia.
I mówię, że raczej spodziewałbym się punktacji na rzecz Chorwata przy werdykcie.

R
Rulimajk

WSOF

No bo taka by była punktacja ale tam było jeszcze trochę sekund i gość mógłby tego nie przeżyć. Miał wgnieciony nos w czache.