Fot: Sebastian Rudnicki / KSW

Kibice od długiego czasu domagają się od KSW zwiększenia liczby gal. Cztery wydarzenia rocznie to zdecydowanie za mało dla polskich fanów MMA. W tej kwestii właśnie pojawiło się światełko w tunelu.

Jeden ze współwłaścicieli KSW, Maciej Kawulski w rozmowie z polsatsport.pl powiedział, że w planach jest zwiększenie liczby gal Konfrontacji Sztuk Walki od 2018 roku.

„W przyszłym roku, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planami, które właśnie teraz tworzymy, ilość gal się nieco powiększy” – stwierdził szef największej polskiej organizacji MMA. Kawulski dodał, że gale zagraniczne mają się odbywać z większą niż dotychczas częstotliwością.

„Ta ekspansja na Europę rzeczywiście nie będzie już taka incydentalna, co dwa lata, tylko stanie się takim faktem dorocznym. Chcielibyśmy zacząć od tego, żeby przynajmniej raz w roku, jak nie dwa razy w roku, pojawiały się gale zagraniczne” – zakończył swoją wypowiedź Maciej Kawulski.

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze ze mamy takie KSW w Polsce… Nic nikomu nie ujmuje ale jak zobaczylem na jakiej gali Piechota wygral tytul i ilu tam bylo widzow to daje do myslenia jakiego farta mamy, ze w Polsce jest taka organizacja jak KSW. Niech sobie planuja i robia co chca byleby te 4 gale w roku byly tak jak do tej pory.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.