KSW 37

KSW rośnie w siłę. Całkiem niedawno ogłoszono galę na PGE Stadionie Narodowym, który może pomieścić nawet 65 tysięcy fanów Mieszanych Sztuk Walki, ale na tym nie kończą się plany największej polskiej organizacji. Współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki, Martin Lewandowski w rozmowie z mymma.pl ujawnił, że KSW rozważa zorganizowanie gali w Stanach Zjednoczonych.

W najbliższej perspektywie jednak mamy wspomnianą galę na PGE Stadionie Narodowym, a wcześniej być może mniejsze wydarzenie. „Być może”, bowiem szef KSW nie wyklucza, że przed majową galą powstanie jeszcze jedna, albo… nie będzie jej wcale:

Całą koncentrację sprzedaży biletów chcemy ulokować przy gali na stadionie, więc ta gala będzie mniej obciążająca sprzedaż biletów; będzie też dużo, dużo mniejsza. Nie mówię tego nawet w skali stadionu, tylko wszystkich gal, które robimy. Być może nawet będzie to projekt pod telewizję, czyli taki kontent telewizyjny, czyli nie będziemy starali się wychodzić na nie wiadomo jak dużą halę.

Są trzy miejsca brane pod uwagę – studia telewizyjne i hala w Lublinie. Może się też skończyć tak, że w ogóle tej gali nie będzie, chociaż ja bardzo chcę ją zrobić i wszyscy w firmie bardzo chcemy ją zrobić, no i później uderzyć oczywiście mocno w ten stadion.

Najbliższa gala, przed tą na PGE Stadionie Narodowym, mogłaby być zatem czymś, do czego nie są przyzwyczajeni fani KSW, którzy znają organizację dopiero od kilku lat. Martin Lewandowski precyzuje, na jakich zasadach miałaby powstać mniejsze wydarzenie:

To by mogła być gala na 600-800 osób, czyli taki kontent bardzo ekskluzywny. To nie będzie oczywiście gala budowana w ten sposób, że mała publika będzie oznaczać małe nazwiska, tylko na pewno jedna-dwie walki to będą bardzo solidne, poważne nazwiska, które występują na dużych galach KSW.

Lewandowski w wywiadzie dla Forbesa stwierdził, że w planach są cztery zagraniczne gale Konfrontacji Sztuk Walki. Zapytany przez mymma o to, czy taki scenariusz jest możliwy już w 2017 roku, szef KSW nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi, jednak wyjawił zaskakujące plany zorganizowania gali w USA:

Jesteśmy w trakcie rozmów z kilkoma inwestorami, jeżeli chodzi o zagranicę, czekamy na rozwój sytuacji. Teraz jest taki okres przed świętami, że za wiele się nie wydarzy. Myślę, że do poważniejszych rozmów wrócimy na początku 2017 roku; ale rzeczywiście to nie jest blef – planujemy bardzo mocno organizować regularnie gale za granicą. Myślimy o takich rynkach jak Anglia, Irlandia, Skandynawia […]. Taką w dalszym horyzoncie galą zagraniczną będą Stany Zjednoczone. Oczywiście, jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, to znaczy zdobędziemy inwestora zewnętrznego, który będzie chciał z nami budować KSW za granicą.

Podbój amerykańskiego rynku Mieszanych Sztuk Walki jest arcy-trudnym zadaniem, z czego doskonale zdają sobie sprawę włodarze KSW. Martin Lewandowski przyznaje, że pojawienie się Konfrontacji Sztuk Walki w Stanach Zjednoczonych nie będzie oznaczało próby konkurowania z UFC:

Ciężko będzie cokolwiek zrobić w Stanach przy panowaniu UFC -ja osobiście nie mam takich ambicji, to jest wręcz niemożliwe, to jest ich rodzimy kraj. Prezydenci UFC spotykają się na rozmowach z Donaldem Trumpem, to jest kompletnie inna skala biznesu, inna przestrzeń.

Jeżeli my pójdziemy do Stanów Zjednoczonych, to tylko i wyłącznie po to, żeby zaznaczyć naszą obecność, żeby budować rynek KSW poza Polską. Nie tylko będąc osiągalnym poza transmisją telewizyjną czy też streamingiem, tylko fizycznie – ludzie będą mogli przyjść, poznać zawodników, zobaczyć ich na żywo. Chcielibyśmy zaistnieć tam w świadomości mediów, kibiców. Przy jakichś super maksymalnie dobrych wiatrach bylibyśmy w stanie, nawet nie w perspektywie 2017, myślę nie nawet 2018, ale później, to robić dwie gale w Stanach Zjednoczonych. […] Nie mamy ambicji, żeby konkurować z UFC, znamy swoją moc na rynku polskim.

150 KOMENTARZE

 1. Jak zrobią wiecej niż te 36 walk to już bedzie progres. Mniej mnie obchodzi, czy na narodowym, czy w Austrii, Stanach, Japonii czy Ełku albo Płocku.

 2. pawcio71

  Jak zrobią wiecej niż te 36 walk to już bedzie progres. Mniej mnie obchodzi, czy na narodowym, czy w Austrii, Stanach, Japonii czy Ełku albo Płocku.

  Niech zrobią chociaż 5 walk na poziomie to będzie dobrze.

 3. "To by mogła być gala na 600-800 osób, czyli taki kontent bardzo ekskluzywny."Już tłumaczę na normalny język – kontent nikogo.

 4. …, ale nie ma pewności czy uda się zorganizować jakąś gale przed tą na Stadionie Narodowym. Jak tu traktować poważnie deklaracje, które wzajemnie się wykluczają ?

 5. Odczytuje to, że sa w dołku i próbują zagrać va bank, albo zarobią na narodowym i/lub znajdą zagranicznego inwestora albo zwijają żagle 🙂

 6. To by mogła być gala na 600-800 osób, czyli taki kontent bardzo ekskluzywny.

  Martin, zapomniałeś się. Ten bajer już cisneliście, nazywał się KSW Fight Club, po jedyn evencie się skończyło…

  Coś mnie się zdaje, że w 2017 zamiast 4 gal będą 3 (ALE JEDNA NA STADIONIE!) i na tym skończy się ekspansja na ten rok.

  Trochę hejtu, ale te bajery słyszę co rok. W 2010 już miał być wielki boom na MMA 6 małych gal i 3/4 duże… Mamy koniec 2016…[/QUOTE][/QUOTE]

 7. Wolałbym by wbili się w angielski rynek niż pchali do USA, ale jeśli gala na Narodowym pójdzie po ich myśli, to czemu w 2018 roku nie porwać się na Anglię i USA?
  A co do tej mniejszej gali na początku przyszłego roku, to czemu akurat Lublin? Według wikipedii ta hala to 5500 miejsc, już Torwar jest mniejszy. :DC: Już wolałbym wymienić to studio telewizyjne na takie serio małe hale i wrócić do tego cyklu Fight Clubu – jedno/dwa solidne nazwiska i reszta to takie nazwiska z undercardu/dołu karty numerowanej gali. Na Polsat Sport i jako wypełniacz jak znalazł.

 8. Panowie K&L, lipa będzie jeśli nie zrobicie żadnego wydarzenia przed galą na Narodowym, będziecie u mnie mieli wielkiego minusa.
  Martin ma racje, nie ma sensu rywalizować z UFC. Myślę, że jeśli z nimi nie rywalizować, to można pobijać ich rekordy, jeden z nich mają okazję pobić w maju, czyli rekordową frekwencję gali.

 9. Panowie K&L, lipa będzie jeśli nie zrobicie żadnego wydarzenia przed galą na Narodowym, będziecie u mnie mieli wielkiego minusa.
  Martin ma racje, nie ma sensu rywalizować z UFC. Myślę, że jeśli z nimi nie rywalizować, to można pobijać ich rekordy, jeden z nich mają okazję pobić w maju, czyli rekordową frekwencję gali.

 10. Umówmy się, to by była gala dla polonii w jakiejś sali gimnastycznej mało znanego koledżu, hajskulu lub remizie:siara:

 11. Umówmy się, to by była gala dla polonii w jakiejś sali gimnastycznej mało znanego koledżu, hajskulu lub remizie:siara:

 12. przeciez poza polska to tylko polacy na emigracji ogladaja, eksluzywny event, jebnalem na plecy

 13. UFC sra w gacie
  a tak serio, śmiesznie by było, gdyby tak z 10 coś tam znaczących organizacji zaczęło nagle robić gale z rozpoznawalnymi nazwiskami w USA
  chociaż UFC tylko parsknie śmiechem, przecież drugi Bellator to dla nich słaba jakościowo konkurencja
  ps. czy dla KSW nie byłaby to niepotrzebna i droga pokazówka (do tego jednorazowa) ?

 14. UFC sra w gacie
  a tak serio, śmiesznie by było, gdyby tak z 10 coś tam znaczących organizacji zaczęło nagle robić gale z rozpoznawalnymi nazwiskami w USA
  chociaż UFC tylko parsknie śmiechem, przecież drugi Bellator to dla nich słaba jakościowo konkurencja
  ps. czy dla KSW nie byłaby to niepotrzebna i droga pokazówka (do tego jednorazowa) ?

 15. Sam fakt, ze sie o nich gada sprawia, ze ci prezesi sikaja po nogach ze szczescia.#KompromitacjaSztukWalki

 16. Ich się po prostu nie da traktować serio. Pewnie przed galą na Stadionie Narodowym nie zrobią nic, czyli między 37, a 38 będzie pół roku przerwy. Pół, kurwa, roku.

 17. Voy

  Sam fakt, ze sie o nich gada sprawia, ze ci prezesi sikaja po nogach ze szczescia.
  #KompromitacjaSztukWalki

  To nie prezesi. Prezes w polskim MMA jest tylko jeden! 😎

 18. Voy

  Sam fakt, ze sie o nich gada sprawia, ze ci prezesi sikaja po nogach ze szczescia.
  #KompromitacjaSztukWalki

  To nie prezesi. Prezes w polskim MMA jest tylko jeden! 😎

 19. Jak zrobic trzy galę w 2017 to to już śmieszne nawet nie będzie … naprawdę to wygląda jakby mieli kończyć zabawę w 2018

 20. Jak zrobic trzy galę w 2017 to to już śmieszne nawet nie będzie … naprawdę to wygląda jakby mieli kończyć zabawę w 2018

 21. Wybiegam mocno do przodu, ale zobaczymy jaką oglądalność będzie miało KSW jeśli będzie organizowana w USA, bo Śmieszny Samuraj śmiał się z UFC że chujowo się sprzedała gala Aśki z Karolą, zobaczymy jaki wynik nasz cyrk wykręci.

 22. Wybiegam mocno do przodu, ale zobaczymy jaką oglądalność będzie miało KSW jeśli będzie organizowana w USA, bo Śmieszny Samuraj śmiał się z UFC że chujowo się sprzedała gala Aśki z Karolą, zobaczymy jaki wynik nasz cyrk wykręci.

 23. lol dopiero co doczytałem, że to nawet na 1000 osób ma nie być:fly::fly::fly:
  śmiech na sali
  żaden nius, nawet Miras taką galę mógłby sobie zorganizować bez problemu
  już widzę geniusza biznesu Mirosława Oknińskiego na okładce Forbesa :beer:

 24. lol dopiero co doczytałem, że to nawet na 1000 osób ma nie być:fly::fly::fly:
  śmiech na sali
  żaden nius, nawet Miras taką galę mógłby sobie zorganizować bez problemu
  już widzę geniusza biznesu Mirosława Oknińskiego na okładce Forbesa :beer:

 25. Obawiam się, że żaden zawodnik ksw by nie przeszedł testów antydopingowych, które chyba są tam w większości stanów obowiązkowe.

 26. Obawiam się, że żaden zawodnik ksw by nie przeszedł testów antydopingowych, które chyba są tam w większości stanów obowiązkowe.

 27. luksusowyjacht

  Obawiam się, że żaden zawodnik ksw by nie przeszedł testów antydopingowych, które chyba są tam w większości stanów obowiązkowe.

  to dlaczego w Bellatorze i wszędzie indziej się podobno nie pilnują z kłuciem? No i ogólnie panuje przekonanie, że tam USADA nie wtrąca się, @baju bajlando pewnie nam wyjaśni

 28. luksusowyjacht

  Obawiam się, że żaden zawodnik ksw by nie przeszedł testów antydopingowych, które chyba są tam w większości stanów obowiązkowe.

  to dlaczego w Bellatorze i wszędzie indziej się podobno nie pilnują z kłuciem? No i ogólnie panuje przekonanie, że tam USADA nie wtrąca się, @baju bajlando pewnie nam wyjaśni

 29. raynor187

  Noo taaak… a w 2018 KSW będzie…

  Spoiler

  nie śmiej się, bilety na KSW "W piździe" już dawno sprzedane:/

 30. raynor187

  Noo taaak… a w 2018 KSW będzie…

  Spoiler

  nie śmiej się, bilety na KSW "W piździe" już dawno sprzedane:/

 31. W Stanach maja WWE , maja najlepsze mma (UFC, Bellator), tak zapytam, na cholere im import czegos co w polowie jest mma,a w polowie wwe? bez sensu

 32. W Stanach maja WWE , maja najlepsze mma (UFC, Bellator), tak zapytam, na cholere im import czegos co w polowie jest mma,a w polowie wwe? bez sensu

 33. Szady

  To by mogła być gala na 600-800 osób, czyli taki kontent bardzo ekskluzywny. To nie będzie oczywiście gala budowana w ten sposób, że mała publika będzie oznaczać małe nazwiska, tylko na pewno jedna-dwie walki to będą bardzo solidne, poważne nazwiska, które występują na dużych galach KSW.

  Bilety na gale UFC mozna kupic za 80$ , na Bellatora za 35.

  Powidzmy ze KSW zrobi gale na 800 osob i srednia cena biletu bedzie 150$ , za cale wydarzenia zainkasuja nie bagatela 12000$.
  To nie wystarczy na bilty lotnicze , nie wspominajac nawet o gazach dla zawodikow , kosztach zwiazanych z wynajeciem obiektu i calej imprezy.

  Ciezko was powaznie traktowac , jak wy nie macie za grosz szacunku do swoich odbiorcow i probujecie Im wciskac im takie bzdury . Nastepnym razem proponuje przemyslec taki news , zeby brzmial choc troche wiarygodnie.

 34. Szady

  To by mogła być gala na 600-800 osób, czyli taki kontent bardzo ekskluzywny. To nie będzie oczywiście gala budowana w ten sposób, że mała publika będzie oznaczać małe nazwiska, tylko na pewno jedna-dwie walki to będą bardzo solidne, poważne nazwiska, które występują na dużych galach KSW.

  Bilety na gale UFC mozna kupic za 80$ , na Bellatora za 35.

  Powidzmy ze KSW zrobi gale na 800 osob i srednia cena biletu bedzie 150$ , za cale wydarzenia zainkasuja nie bagatela 12000$.
  To nie wystarczy na bilty lotnicze , nie wspominajac nawet o gazach dla zawodikow , kosztach zwiazanych z wynajeciem obiektu i calej imprezy.

  Ciezko was powaznie traktowac , jak wy nie macie za grosz szacunku do swoich odbiorcow i probujecie Im wciskac im takie bzdury . Nastepnym razem proponuje przemyslec taki news , zeby brzmial choc troche wiarygodnie.

 35. Cinek007

  Raz….. 😉

  Ja nawet jak jest w otwartym to płacę te 7zł żeby nie mieć reklam o lekach doodbytniczych i krwawiących dziąsłach. Cofam sobie akcję jak mam ochotę no i na drugi dzień mam jeszcze dostęp i sobie można powtórzyć. 😛

  A co do gali w USA to ja chętnie, choć chyba więcej sensu mają gale tu w Europie.

 36. Cinek007

  Raz….. 😉

  Ja nawet jak jest w otwartym to płacę te 7zł żeby nie mieć reklam o lekach doodbytniczych i krwawiących dziąsłach. Cofam sobie akcję jak mam ochotę no i na drugi dzień mam jeszcze dostęp i sobie można powtórzyć. 😛

  A co do gali w USA to ja chętnie, choć chyba więcej sensu mają gale tu w Europie.

 37. luksusowyjacht

  Obawiam się, że żaden zawodnik ksw by nie przeszedł testów antydopingowych, które chyba są tam w większości stanów obowiązkowe.

  Zależy od stanu. W tych który walczy Bobby Lashley raczej łatwo jest przejść testy 😆

 38. luksusowyjacht

  Obawiam się, że żaden zawodnik ksw by nie przeszedł testów antydopingowych, które chyba są tam w większości stanów obowiązkowe.

  Zależy od stanu. W tych który walczy Bobby Lashley raczej łatwo jest przejść testy 😆

 39. cRe

  Ja nawet jak jest w otwartym to płacę te 7zł żeby nie mieć reklam o lekach doodbytniczych i krwawiących dziąsłach. Cofam sobie akcję jak mam ochotę no i na drugi dzień mam jeszcze dostęp i sobie można powtórzyć. 😛

  Po co? Przełączasz z Polsatu na Polsat Sport Fight i tam nie ma reklam, zamiast reklam jest studio.

 40. cRe

  Ja nawet jak jest w otwartym to płacę te 7zł żeby nie mieć reklam o lekach doodbytniczych i krwawiących dziąsłach. Cofam sobie akcję jak mam ochotę no i na drugi dzień mam jeszcze dostęp i sobie można powtórzyć. 😛

  Po co? Przełączasz z Polsatu na Polsat Sport Fight i tam nie ma reklam, zamiast reklam jest studio.

 41. vipowski

  Po co? Przełączasz z Polsatu na Polsat Sport Fight i tam nie ma reklam, zamiast reklam jest studio.

  ziomek pewnie nie ma tv odbiornika

 42. vipowski

  Po co? Przełączasz z Polsatu na Polsat Sport Fight i tam nie ma reklam, zamiast reklam jest studio.

  ziomek pewnie nie ma tv odbiornika

 43. Niech i na Marsie robia ten swoj smieszny cyrk, ale pod warunkiem, ze zaraz po tym zwina zagle.
  I tak wiemy, ze to tylko takie pierdolenie zeby o KSW bylo chwilke glosniej.

 44. Chyba sie im sufit na lep spierdolil , mam kilku znajomych ktorzy interesuja sie mma od dawna i ksw to dla nich zenada szczegolnie po cyrku (niestety powiedzialem zeby wykupili ppv) absolutnie nie ma szansy na wypelnienie zadnej hali w stanach . Dla zwyklych fanow nic po za ufc wbusa nie istnieje ale dla bardziej kumatych to ksw to cyrk z ktorego pudziana tylko kojaza jako freaka.

 45. Chyba sie im sufit na lep spierdolil , mam kilku znajomych ktorzy interesuja sie mma od dawna i ksw to dla nich zenada szczegolnie po cyrku (niestety powiedzialem zeby wykupili ppv) absolutnie nie ma szansy na wypelnienie zadnej hali w stanach . Dla zwyklych fanow nic po za ufc wbusa nie istnieje ale dla bardziej kumatych to ksw to cyrk z ktorego pudziana tylko kojaza jako freaka.

 46. grzejnik78

  Bilety na gale UFC mozna kupic za 80$ , na Bellatora za 35.

  Powidzmy ze KSW zrobi gale na 800 osob i srednia cena biletu bedzie 150$ , za cale wydarzenia zainkasuja nie bagatela 12000$.
  To nie wystarczy na bilty lotnicze , nie wspominajac nawet o gazach dla zawodikow , kosztach zwiazanych z wynajeciem obiektu i calej imprezy.

  Ciezko was powaznie traktowac , jak wy nie macie za grosz szacunku do swoich odbiorcow i probujecie Im wciskac im takie bzdury . Nastepnym razem proponuje przemyslec taki news , zeby brzmial choc troche wiarygodnie.

  Czytać ze zrozumieniem trzeba. Gdzie powiedział, że gala w USA będzie na 800 osób?

 47. grzejnik78

  Bilety na gale UFC mozna kupic za 80$ , na Bellatora za 35.

  Powidzmy ze KSW zrobi gale na 800 osob i srednia cena biletu bedzie 150$ , za cale wydarzenia zainkasuja nie bagatela 12000$.
  To nie wystarczy na bilty lotnicze , nie wspominajac nawet o gazach dla zawodikow , kosztach zwiazanych z wynajeciem obiektu i calej imprezy.

  Ciezko was powaznie traktowac , jak wy nie macie za grosz szacunku do swoich odbiorcow i probujecie Im wciskac im takie bzdury . Nastepnym razem proponuje przemyslec taki news , zeby brzmial choc troche wiarygodnie.

  Czytać ze zrozumieniem trzeba. Gdzie powiedział, że gala w USA będzie na 800 osób?

 48. grzejnik78

  Bilety na gale UFC mozna kupic za 80$ , na Bellatora za 35.

  Powidzmy ze KSW zrobi gale na 800 osob i srednia cena biletu bedzie 150$ , za cale wydarzenia zainkasuja nie bagatela 12000$.
  To nie wystarczy na bilty lotnicze , nie wspominajac nawet o gazach dla zawodikow , kosztach zwiazanych z wynajeciem obiektu i calej imprezy.

  Ciezko was powaznie traktowac , jak wy nie macie za grosz szacunku do swoich odbiorcow i probujecie Im wciskac im takie bzdury . Nastepnym razem proponuje przemyslec taki news , zeby brzmial choc troche wiarygodnie.

  Ziom to były słowa Martina a nie redaktora a po 2 to odnosiło się do 1 gali w przyszłym roku w Polsce a nie w USA… Mała gala przed tą galą na Narodowym.

 49. grzejnik78

  Bilety na gale UFC mozna kupic za 80$ , na Bellatora za 35.

  Powidzmy ze KSW zrobi gale na 800 osob i srednia cena biletu bedzie 150$ , za cale wydarzenia zainkasuja nie bagatela 12000$.
  To nie wystarczy na bilty lotnicze , nie wspominajac nawet o gazach dla zawodikow , kosztach zwiazanych z wynajeciem obiektu i calej imprezy.

  Ciezko was powaznie traktowac , jak wy nie macie za grosz szacunku do swoich odbiorcow i probujecie Im wciskac im takie bzdury . Nastepnym razem proponuje przemyslec taki news , zeby brzmial choc troche wiarygodnie.

  Ziom to były słowa Martina a nie redaktora a po 2 to odnosiło się do 1 gali w przyszłym roku w Polsce a nie w USA… Mała gala przed tą galą na Narodowym.

 50. Pierwsze pytanie jakie mi sie nasuwa to czy Wojslaw pracuje w tym samym KSW, którego Martin Lewandowski jest współwłaścicielem, bo ostatnie wypowiedzi obu panów zdają się temu przeczyć.

 51. Pierwsze pytanie jakie mi sie nasuwa to czy Wojslaw pracuje w tym samym KSW, którego Martin Lewandowski jest współwłaścicielem, bo ostatnie wypowiedzi obu panów zdają się temu przeczyć.

 52. Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

 53. Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

 54. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Maciek czy Martin?

 55. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Maciek czy Martin?

 56. Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Co admin, post niewygodny i będziesz go usuwać?

 57. Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Co admin, post niewygodny i będziesz go usuwać?

 58. Wolek

  Czytać ze zrozumieniem trzeba. Gdzie powiedział, że gala w USA będzie na 800 osób?

  Faktycznie , zwracam honor !!

 59. Wolek

  Czytać ze zrozumieniem trzeba. Gdzie powiedział, że gala w USA będzie na 800 osób?

  Faktycznie , zwracam honor !!

 60. vipowski

  A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole.

  Czy to będzie nadal postne danie?

 61. vipowski

  A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole.

  Czy to będzie nadal postne danie?

 62. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Co admin, post niewygodny i będziesz go usuwać?

  Skunie. Uspokój się.

 63. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Co admin, post niewygodny i będziesz go usuwać?

  Skunie. Uspokój się.

 64. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Co admin, post niewygodny i będziesz go usuwać?

  Bedorf/Mamed, czy to Ty?

 65. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napierdalacie jadem na prawo i lewo. Kurwa nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, kurwa wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam nasrał do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Co admin, post niewygodny i będziesz go usuwać?

  Bedorf/Mamed, czy to Ty?

 66. Uspokój się @vipowski. Jeśli napiszesz to co napisałeś bez "srania do talerzy" i innych epitetów, to na pewno post nie zostanie usunięty. Wierzę, że dasz radę.

 67. Uspokój się @vipowski. Jeśli napiszesz to co napisałeś bez "srania do talerzy" i innych epitetów, to na pewno post nie zostanie usunięty. Wierzę, że dasz radę.

 68. Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

 69. Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

 70. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Coś w tym jest. Właśnie dlaczego?

  Wesołych Świat również!

 71. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Coś w tym jest. Właśnie dlaczego?

  Wesołych Świat również!

 72. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  [​IMG]

 73. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  [​IMG]

 74. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  "Mów, mów,mów,mów,mów…"

 75. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  "Mów, mów,mów,mów,mów…"

 76. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Lubie to !

  Jestem dumny z mojej rangi na cohones wiesniaku !!!!
  :cohon::cohon::cohon:

 77. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Lubie to !

  Jestem dumny z mojej rangi na cohones wiesniaku !!!!
  :cohon::cohon::cohon:

 78. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Ksw i tak upadnie Adrian

 79. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Ksw i tak upadnie Adrian

 80. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  [​IMG]

  Wesołych Świąt :hi:

 81. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  [​IMG]

  Wesołych Świąt :hi:

 82. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  martin nie gotuj sie tak bo ci majtek do sylwestra zabraknie

 83. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  martin nie gotuj sie tak bo ci majtek do sylwestra zabraknie

 84. Jeśli nie zrobią wcześniej żadnej gali przed tą na stadionie to całe środowisko MMA będzie się z nich śmiało. Zamiast robić gale częściej to oni pewnie zrobią 3 wydarzenia w 2017 roku.. kpina :facepalm:

 85. Jeśli nie zrobią wcześniej żadnej gali przed tą na stadionie to całe środowisko MMA będzie się z nich śmiało. Zamiast robić gale częściej to oni pewnie zrobią 3 wydarzenia w 2017 roku.. kpina :facepalm:

 86. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  A może po prostu nikt już im nie wierzy? ACB jakąś renomę już ma, rosną w siłę, a KSW z czym chce Stany zaatakować? Popkiem? Różalskim?
  Bo nie oszukujmy się ale nazwiska Wrzoszek, Kita czy Gamrot nawet tu w Polsce mało komu coś mówią a tam miałyby mówić?
  Bo Mameda i Pudziana już może nie być wtedy w KSW, Materla może nie dostać wizy jeśli będzie miał sprawę, Mańkowski przejrzy na oczy i przejdzie na wyższy poziom. A wtedy co Bedorfem podbijać mieliby Amerykę? Nawet pies z kulawą nogą by nie poszedł tam, zwłaszcza z Polonii.
  I tak wolę walić konia oglądając sport z ACB niż cyrk KSW. Bo mnie bardziej od karłów i światełek interesuje czysty sport.

 87. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  A może po prostu nikt już im nie wierzy? ACB jakąś renomę już ma, rosną w siłę, a KSW z czym chce Stany zaatakować? Popkiem? Różalskim?
  Bo nie oszukujmy się ale nazwiska Wrzoszek, Kita czy Gamrot nawet tu w Polsce mało komu coś mówią a tam miałyby mówić?
  Bo Mameda i Pudziana już może nie być wtedy w KSW, Materla może nie dostać wizy jeśli będzie miał sprawę, Mańkowski przejrzy na oczy i przejdzie na wyższy poziom. A wtedy co Bedorfem podbijać mieliby Amerykę? Nawet pies z kulawą nogą by nie poszedł tam, zwłaszcza z Polonii.
  I tak wolę walić konia oglądając sport z ACB niż cyrk KSW. Bo mnie bardziej od karłów i światełek interesuje czysty sport.

 88. Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami.  Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych ŚwiątDokładnie 🙂 ludzie co z wami ? zamiast wspierać Polski produkt i się cieszyć że mamy coś na poziomie to tylko tutaj słychać narzekania i płacze Wolicie Czeczeńskie ACB ? Jakoś w stolicy na gali was nie było widać

 89. Marco666

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt
  Dokładnie 🙂 ludzie co z wami ? zamiast wspierać Polski produkt i się cieszyć że mamy coś na poziomie to tylko tutaj słychać narzekania i płacze
  Wolicie Czeczeńskie ACB ? Jakoś w stolicy na gali was nie było widać

  Masz opcję odpowiedz pod postem, taka rada.

 90. Marco666

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt
  Dokładnie 🙂 ludzie co z wami ? zamiast wspierać Polski produkt i się cieszyć że mamy coś na poziomie to tylko tutaj słychać narzekania i płacze
  Wolicie Czeczeńskie ACB ? Jakoś w stolicy na gali was nie było widać

  Masz opcję odpowiedz pod postem, taka rada.

 91. Jak będzie 10 gal rocznie to zrozumiem 11 w Anglii i 12 w USA…Ewentualnie 9 w Polsce, bo jeszcze jedna w Irlandii. Ale nie 4-6 gal rocznie zaledwie, a chęć podbijania innych rynków. Ciężko się z KSW zżyć, bo za rzadko oglądamy gale. Szkoda.

 92. Jak będzie 10 gal rocznie to zrozumiem 11 w Anglii i 12 w USA…Ewentualnie 9 w Polsce, bo jeszcze jedna w Irlandii. Ale nie 4-6 gal rocznie zaledwie, a chęć podbijania innych rynków. Ciężko się z KSW zżyć, bo za rzadko oglądamy gale. Szkoda.

 93. Panowie i Panie, wlasnie spolka K and L zaczela robic sztuczna mgle, wokol KSW a dlaczego ….. otoz chca sprzedac KSW.
  Powiedzmy sobie szczerze, nawet na rynku Polskim koncza sie im powoli opcje i mozliwosci, zawodnicy na ktorych jest oparta promocja sie wypalaja,przegrywaja, koncza powoli kariere.
  Ten skok na stadion narodowy ma byc po prostu takim pokazem sily dla ewentualnego kupca.
  Wesolych i szczesliwych swiat calemu forum zycze 🙂

 94. Panowie i Panie, wlasnie spolka K and L zaczela robic sztuczna mgle, wokol KSW a dlaczego ….. otoz chca sprzedac KSW.
  Powiedzmy sobie szczerze, nawet na rynku Polskim koncza sie im powoli opcje i mozliwosci, zawodnicy na ktorych jest oparta promocja sie wypalaja,przegrywaja, koncza powoli kariere.
  Ten skok na stadion narodowy ma byc po prostu takim pokazem sily dla ewentualnego kupca.
  Wesolych i szczesliwych swiat calemu forum zycze 🙂

 95. nie wiem co biorą k&l, ale musi być mocne… materla ma dobry stuff…

 96. Zaraz lecę do sklepu kupić chleb i sól na powitanie no i anuluje wszelkie zagraniczne wyjazdy(żeby nie przegapić)
  A poważnie to z chęcią obejrzę i na pewno będę sie starał być mimo,ze jakoś watpię aby KSW zawitało do USA.Chcial bym być miło rozczarowanym.

 97. Zaraz lecę do sklepu kupić chleb i sól na powitanie no i anuluje wszelkie zagraniczne wyjazdy(żeby nie przegapić)
  A poważnie to z chęcią obejrzę i na pewno będę sie starał być mimo,ze jakoś watpię aby KSW zawitało do USA.Chcial bym być miło rozczarowanym.

 98. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Wydrukowałem sobie tego posta, oprawiłem w antyramę i zawiesiłem nad łóżkiem. Taki człowiek sukcesu i tyle miłości w jednym poście.

 99. vipowski

  Nie wierze w to co czytam. Banda zawistnych polczaków robaczków, które w życiu nic nie osiągneły po za rangami na cohones. Zamiast cieszyć się i kibicować żeby im się wiodło, żeby za kilka lat naprawdę obejrzeć ich galę w USA to napi***ie jadem na prawo i lewo. K**** nic wam się nie podoba, nic wam nie pasuje, k**** wiecznie źle, tak to wszyscy od 5 lat ZRÓBCIE GALE NA NARODOWYM, a teraz jak ją ogłosili to życzycie im nieudanej gali i tego żeby się po niej zawineli. Polska organizacja której dam głowę sobie uciąć – oglądaliście wszystkie gale z wyjebanymi w telewizor oczami że mało wam gałek nie zjarało, planuje jedną z największych gal w historii MMA, chcą się rozwijać i wyjść za granicę ale wy hipsterscy hipokryci wolicie walić konia do ACB z Wallecem, Taylorem, Andryszakiem, Buentello i innymi dziadami. Jesteście nic nie wartymi pchłami, mam nadzieję że KSW będzie robić wam zawsze na opak żeby was krew zalewała i żebyście oślepli kiedy będziecie oglądać ten chujowy cyrk. A wcześniej życzę wam żeby ktoś wam ****** do talerza przy wigilijnym stole. Wesołych Świąt.

  Wydrukowałem sobie tego posta, oprawiłem w antyramę i zawiesiłem nad łóżkiem. Taki człowiek sukcesu i tyle miłości w jednym poście.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.