Fot. KSWMMA.com

Informacja prasowa: 

Organizacja KSW została wyróżniona w prestiżowym konkursie Złotych Spinaczy, wydarzeniu przygotowywanym przez branżę public relations.

Nasza marka została nagrodzona Złotym Spinaczem w kategorii sport i brązowym w kategorii PR korporacyjny.

Ogłoszenie wyników i rozdanie  nagród XV edycji konkursu Złote Spinacze odbyło się 1 grudnia w trakcie uroczystej gali, poprowadzonej przez Jarosława Kuźniara.

Spośród 266 zgłoszeń tegoroczne 72-osobowe grono jury Złotych Spinaczy wybrało projekty, które rywalizowały w drugim etapie konkursu.

Wśród nominowanych znalazła się również organizacja KSW, której projekt „Od walki w klatkach do potężnej machiny biznesowej” zyskał uznanie w oczach jury.

Konkurs Złote Spinacze jest corocznie organizowany przez Związek Firm Public Relations. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży public relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. Zadaniem Złotych Spinaczy jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia Public Relations dla funkcjonowania firmy.

Wszystkich wyróżnionych można zobaczyć tutaj.

30 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że nie Złotym Rogiem, bo wtedy bym śpiewał: " Miałeś Kawul Złoty Róg, miałeś Kawul Złoty Róg…" SPOILER
  "… ale go ku*wa zgubiłeś" :mjsmile:

 2. Nagroda złotego spinacza ma oznaczać, że KSW sie spieło i w 2018 roku zrobi rekordową ilość 5 gal?

  Złoty spinacz : 1) spina 4 gale w roku tak, aby ta ilość nie mogła się powiększać, 2) spina bazę 150zawodników, aby ta nie mogła się rozwijać::really::

 3. Wśród nominowanych znalazła się również organizacja KSW, której projekt "Od walki w klatkach do potężnej machiny biznesowej" zyskał uznanie w oczach jury.

  Idealne podsumowanie. Nikt już nie doszukuje się tam jakości sportowej :beczka:

 4. Dwa Spinacze za jednym razem, chyba nie muszę mówić głośno co to oznacza?

  kolejny rekord kurwie!!!!!!!::snoopd::

 5. cos niesamowitego, przechodzac do wazniejszych rzeczy ;

  Martin w wywiadzie ostatnim dla konkurencji powiedzial ze dwie pierwsze gale w roku 2018 odbędą się w Polsce i info gdzie zostanie podane na najblizszej gali KSW 41.

  KSW 43 to Gdańsk Ergo Arena a KSW 42 gdzie moze byc i w jakim miesiącu, ptaszki ćwierkają o Łodzi, czyzby znow powrót do dlugo zapomnianego przez KSW miasta na Atlas Arenę ?

  Coś ktoś?

  @defthomas  @duubertowa

  Czy jesli zostanie podane info gdzie kolejna gala na najblizszej gali to w tym samym dniu uruchomią sprzedaz biletow ?

 6. eee tam spinacze…. Czy zbierze się jeszcze kiedykolwiek  (jednoosobowa?) kapituła by przyznać "kokosy " za 2017 rok ? czy jest na sali kokoso – egzekutor ? Który to był rok ostatniej edycji ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.