Rozpiska gali:

Turniej do 73 kg

Maciej Górski (3-3-0) vs. Artur Sowiński (0-1-0)

Zaurbaek Muchaev (DEBIUT) vs. Jędrzej Kubski (10-6-0)

Extra Fights:

Mamed Khalidov (17-3-0) vs. Daniel Tabera (11-1-2)
Krzysztof Kułak (21-8-2) vs. Florian Muller (6-2-0)
Łukasz Jurkowski (13-7-0) vs. Francis Carmont (11-7-0)
Kerim Abzaiłow (4-0-0) vs. Peter Sobotta (7-1-0)
Jan Błachowicz (6-2-0) vs. Christian M’Pumbu (10-1-0)
Daniel Dowda (4-2-0) vs. Marco Dromnjic (0-2-1)
Antoni Chmielewski (16-3-0) vs. Petr Ondrus (5-3-0)
Mariusz Slotta (1-0-0) vs. Jahmai Satisch (3-1-0)
Andrzej Kumor (DEBIUT) vs. Bruns Marschiano (?-?-?)

W środku dodatkowe informacje o zmianach w rozpisce gali KSW EXTRA

Już od kilku tygodni na łamach naszej strony internetowej informowaliśmy sympatyków „Konfrontacji Sztuk Walki” o obsadzie zawodniczej. Niestety z nie naszych przyczyn nastąpiło kilka zmian personalnych w poszczególnych ekstrawalkach. Poniżej prezentujemy wszystkie pary walczące na „KSW Extra” oraz kilka słów o nich.

KRZYSZTOF KUŁAK vs. FLORIAN MULLER
Walka tych dwóch zawodników była zaplanowana na długo przed terminem imprezy. Nic się w tej kwestii nie zmieniło i „Model” skrzyżuje rękawice z Niemcem.

ABDUL-KERIM ABZAILOV vs. PETER SOBOTTA
Po nieudanej – wcale się nie odbyła – gali „Martial Combat Club”, na której Czeczen miał walczyć przyszedł czas na „KSW Extra”. Abzailov sam zgłosił się do organizatorów z prośbą o walkę. Prośba została spełniona. W Dąbrowie Górniczej zmierzy się z Peterem Sobota (Niemcy).
ŁUKASZ JURKOWSKI vs. FRANCIS CARMONT

Po długiej przerwie na ring MMA powraca popularny „Juras”. Rywalem zawodnika „KSW Team” będzie Francis Carmont, triumfator szóstej edycji „Konfrontacji Sztuk Walki”.

ANDRZEJ KUMOR vs. BRUNS MARSCHIANO

Przybycie przeciwnika dla debiutującego Kumora zostało potwierdzone. Zawodnik „Silesian Cage Club Katowice” zaprezentuje się fanom w pierwszej ekstrawalce na „KSW Extra”.

DANIEL DOWDA vs. MARKO DRMONJIC

Początkowo „Kociao” miał walczyć z Petrem Ondrusem. Jednak do tego pojedynku nie dojdzie. Dlaczego? – Daniel stracił na wadze. Jego masa waha się teraz w granicach osiemdziesięciu trzech kilogramów. Stąd postanowiliśmy zmienić jemu rywala na lżejszego – tłumaczą organizatorzy.

Nowym przeciwnikiem Polaka będzie reprezentant „Vale Tudo Klub Ljubljana”, Marko Drmonjic (Słowenia). Rywal Daniela jak dotąd stoczył trzy walki na zasadach MMA. Dwie z nich przegrał i jedną zremisował. Jednak lekceważyć go nie można, ponieważ bił się z bardzo dobrymi zawodnikami, a co więcej, cięższymi od siebie nawet o dziesięć kilogramów.

MARIUSZ SLOTTA vs. JAHMAI SATISCH

Nie zmienił się rywala strażaka ze Świętochłowic, Mariusza Sloty. Kilkanaście dni temu Bob Shreiber potwierdził przybycie swojego wojownika na zawody.

ANTONI CHMIELEWSKI vs. PETR ONDRUS

Miał walczyć z Dowdą, a zawalczy z Antonim Chmielewskim. Jak już wcześniej pisaliśmy będzie to kolejny pojedynek Ondrusa z reprezentantem Polski. Wcześniej Czech przegrał z Grzegorzem Jakubowskim i Mamedem Khalidovem.

JAN BŁACHOWICZ vs. CHRISTIAN M’PUMBU

Portale internetowe rozpisywały się na temat walki Janka Błachowicza z Moisem Rimbon. Potyczkę tych dwóch zawodników uznano nawet za jedną z dziesięciu najciekawszych walk września na świecie. Niestety nie będzie tego pojedynku. Organizatorzy otrzymali informację, że fighter nie stawi się w Dąbrowie Górniczej. Powód? Nie jest nim żadna kontuzja, a także jakakolwiek sprawa związana ze sportem. Po prostu problemy osobiste.

W takich okolicznościach należało sprowadzić godnego zastępcę. Okazał się nim być inny czarnoskóry zawodnik z Francji, kolega klubowy Rimbon, Christian M’Pumbu. Gladiator legitymuje się rekordem 10 zwycięstw i jedna porażka.

Źródło: Artur Przybysz Konfrontacja.com

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że wypadł Rimbon, ale za to przeciwnik Mameda bardzo konkretny.

  2. szkoda tylko że Rimbon dał ciała, walka zapowiadała się naprawdę mistrzowsko.

  3. kurde straszne zmiany w tej rozpisce…..pewnie jeszcze kilku zawodnikow wyleci i karta walk zmieni sie kilka razy

  4. Moim skromnym zdaniem Rimbon stchorzyl, nie chcial przegrac z malo znanym Blachowiczem!!

  5. Rimbon przeczytał artykuł na sherdogu i sie napalil 🙂 , potem obczaił walki Janka na YouTube i wydygal 🙂 Ale ten jego ziomek leszczem chyba nie jest. Wygrywal walki na M1. I rekord niekiepski (wiem rekordy nie walczą). Żadnej nie znalazłem żeby oglądnąć. Jakby ktoś linka jakiegoś miał to wiadomo 🙂

  6. Kerim Abzaiłow (4-0-0) vs. Peter Sobotta (7-1-0) dla mnie najciekawsza walka w turnieju!
    Rimbon i przed Mamedem tez kiedys CHYBA wydygal, nie jestem pewien ale cos slyszalem!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.