(Fot.: www.konfrontacja.com)

Dobre informacje prosto od KSW, w 2011 roku wracają gale KSW Extra:

Wczoraj – zgodnie z informacją o której pisaliśmy kilka dni temu na łamach Konfrontacja.com – doszło do spotkania właścicieli Federacji KSW z Prezydentem Ełku, Panem Tomaszem Andrukiewiczem. Celem wizyty włodarzy KSW w tym pięknym mazurskim mieście było porozumienie się z władzami miasta, co do organizacji gali KSW w roku 2011.

Dziś możemy poinformować, że wszystkie stosowne dokumenty zostały podpisane, a co za tym idzie na początku nowego roku najlepsza europejska gala mieszanych sztuk walki zagości w Ełku, gdzie lokalnym Partnerem będzie agencja HHR. – Będzie to kontynuacja rozpoczętego kilka lat temu cyklu KSW Extra. Gala nazywać się będzie KSW Extra2 – President Cup – uchylają rąbka tajemnicy właściciele Federacji KSW.

Mimo, że na spotkaniu dopiero ważyły się losy, czy impreza się odbędzie, czy też nie to i tak wzbudziło to duże zainteresowanie ze strony lokalnych mediów, którzy licznie przybyli na konferencję zorganizowaną u Prezydenta Ełku. Wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących KSW Extra2 – President Cup, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wizyty Federacji KSW w Ełku, która dostępna jest tutaj.

7 KOMENTARZE

  1. Slyszalem, ze na tej gali Antek Chmielewski ma sie zmierzyc z Vitorem Nobrega.

  2. Antek w walce wieczoru oraz turniej w półśredniej z udziałem tylko Polaków.

  3. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej różnymi zawirowaniami Federacja KSW wraca z organizacją gal KSW Extra. Druga odsłona w nowej formule – 29 stycznia w Ełku na Mazurach. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Ełku, Pan Tomasz Andrukiewicz.

    W imprezie udział weźmie czternastu zawodników z Polski i zagranicy. Zobaczymy dwie walki ekstra. W walce wieczoru zmierzą się triumfatorzy turniejów KSW, Antoni Chmielewski i Brazylijczyk Vitor Nobrega. Dla popularnego „Chmiela” będzie to drugi pojedynek w nowej kategorii wagowej, do osiemdziesięciu czterech kilogramów. Nobrega, który na co dzień trenuje w Portugalii wraca na ring KSW po porażce jaką odniósł na gali numer trzynaście, gdzie decyzją sędziów przegrał walkę o pas Międzynarodowego Mistrza KSW z Krzysztofem Kułakiem. W drugim pojedynku umiejętności zaprezentuje znany z występu w turnieju na czternastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”, zawodnik Silesian Cage Club Katowice, Artur Sowiński.

    Oprócz walk ekstra odbędzie się również ośmioosobowy turniej w kategorii półśredniej, do siedemdziesięciu siedmiu kilogramów. Walk w tej kategorii wagowej jeszcze nigdy nie oglądaliśmy na imprezach organizowanych przez Federację KSW, a więc liczymy na atrakcyjne, pełne emocji konfrontacje. Finałowa walka odbędzie się na gali KSW15, dziewiętnastego marca. W tej chwili jedynymi potwierdzonymi fighterem są Aslambek Saidov i Robert Radomski.

    Transmisję z tej gali będzie można oglądać na żywo w telewizji Polsat Sport.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.