Ponieważ KSW konsekwentnie odmawia kontaktu z nami i nie zaprasza nas ….nigdzie 🙂 musimy skorzystać z informacji zawartych na stronie organizatora gali aby wrzucić coś o konferencji prasowej przed 9 edycją KSW :

Dzisiaj – równo w południe – w warszawskiej restauracji „Champions” odbyła się konferencja prasowa przed dziewiątą „Konfrontacją Sztuk Walki”. Całą imprezę poprowadził dziennikarz Polsatu Sport, Mateusz Borek. Jak to na takich spotkaniach bywa dowiedzieliśmy się kilku ważnych faktów związanych z imprezą. Przede wszystkim poznaliśmy drabinkę turniejową. Wiadomo już, kto i z kim skonfrontuje się piątkowego wieczoru. W pierwszej parze zmierzą się ze sobą, triumfator dwóch edycji KSW, Antoni Chmielewski i Yusuke Masuda. Drugi para to pojedynek Martina „King Konga” Zawady i zwycięzcy pierwszych eliminacji do KSW, Jana Błachowicza. Po drugiej stronie drabinki zmierzą się ze sobą Olexiy Oliynyk (wygrał ósmą imprezę) i Daniel Dowda oraz Vitor Nobrega kontra Aziz Karaoglu. Wśród zgromadzonych na konferencji pojawili się również główni aktorzy imprezy z Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim na czele. Przybyli Chmielewski, Maciej Górski oraz dwaj wielcy nieobecni Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Krzysztof „Model” Kułak. Zawodnicy mieli również swoją chwilę z mikrofonem. Prowadzący niczym nauczyciel w szkole przepytał zawodników o ich formę, powody nie obecności i wiele innych spraw związanych z MMA. Z racji, że Kułak i Jurkowski są kontuzjowani zostali na czas trwania gali zatrudnieni przez telewizję Polsat. Ten pierwszy będzie z Borkiem prowadzić studio, zaś „Juras” wraz z Andrzejem Janiszem będą komentować zawody. Zaraz po zakończeniu konferencji wszyscy – w tym również moja skromna osoba – udali się do suto zastawionego stołu, by skonsumować znakomicie przyrządzone skrzydełka z kurczaka.

Zdjęcia z konferencji tutaj

Źródło: Konfrontacja
Autor: Artur Przybysz
Fota: Przemysław Krysztowiak

17 KOMENTARZE

 1. skoro nie zapraszaja ludzi z takich stron jak ta to kto w ogole bierze udzial w tej konferencji? Czy Borek mowi do pustej sali Champsa? Ewentualnie do ludzi ogladajacych mecze pilkarskie? 😉

 2. Ten w łańcuchu coś czuje że by do nas napisał ale siedzi za daleko kompa …

 3. Ja tam się nie odzywam bo znów mnie jakiś z kolczykami i łańcuchami wyzwie na pojedynek co mnie nie martwi ale cholera na bilety do P. i innych miejscowości nie wyrobię..:)

 4. Ale product placement jest 😉 Pepsi górą
  Ciekawe który jubiler robił ten łańcuch 😉

 5. Treści tej strony to jedno ale wygląd to drugie, prosta sytuacja … wyobraźcie sobie żebraka który ubrany jest w szaty króla i króla w szatach żebraka, wiadomo kogo ludzie by wpuścili do siebie … Tak jest też ze stroną, polecam poprawić a raczej przebudować stronę pod kontem grafiki a zaproszenia posypią się same 🙂

 6. NIe ma lekko Cinosław, dobra grafa to spory wydatek a nikt u nas nie zarabia na tym że piszę… Dzięki za szczerą opinię 🙂 Napisałem już mejla do Ciebie w tej sprawie.

  Pozdro

 7. Czyli odpowiadają tylko ładnym a nie wartościowym i opiniotwórczym? A czy ich stronka jest taka super?
  Powinno się odpisywać chyba na maile i pytania i nie tylko tym, którzy wkleją na stronę to co im się prześle…ctrl c ctrl v?
  Ja podkreślam: konkurencja ich szybko wyleczy…zaczną sami zabiegać o klienta, zresztą szybko zobaczymy po widowni na najbliższej gali.

 8. Różnie bywa, ja wchodzę tutaj ze względu na masę ciekawych informacji, ale sposób ich podania to drugie, mnie on jakoś nie razi choć daleko mu do ładnego wyglądu, natomiast niektórzy po wejściu po prostu jak zobaczą nieciekawą grafikę to pomyślą sobie że reszta jest podobna, załóżmy że ktoś od nich wszedł, popatrzał i właśnie tak pomyślał, więc po co zapraszać kogoś takiego. Oni mają taką stronę jaką mają ale w tym momencie to Oni zapraszali więc równie dobrze mogliby i nie mieć 🙂 Inaczej pisząc jeżeli strona ma przybrać charakter vortalu informacyjnego to również powinien tak zacząć się prezentować. Ale będzie dobrze 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.