ksw 82 sebastian przybysz

Sebastian Przybysz popisał się świetną dyspozycją w swojej pierwszej walce po utracie pasa mistrzowskiego. „Sebić” nie dał szans Filipowi Mackowi i triumfował przez TKO w trzeciej rundzie. Pojedynek miał miejsce na gali KSW 82, która odbyła się 13 maja w Warszawie.

Polak rozpoczął walkę od kilku niskich kopnięć na wykroczną nogę rywala. Sebastian korzystał z przewagi zasięgu, natomiast Macek miał problem z dosięgnięciem celu w swoich atakach. Przybysz wywierał presję, cały czas okopując łydkę Czecha. Macek starał się skracać dystans z mocnymi uderzeniami. Noga Filipa zaczęła się uginać po kolejnych kopnięciach na łydkę. Czech nieskutecznie poszukał sprowadzenia, walka w stójce toczyła się coraz mocniej pod dyktando Sebastiana, który zdecydowanie przeważał w pierwszej rundzie.

Po rozpoczęciu drugiej odsłony akcja szybko przeniosła się do parteru. Pozycję z góry zajął Sebastian, który rozbijał rywala krótkimi ciosami. Polak pewnie kontrolował sytuację na macie, nie pozwalając Czechowi na ataki z pleców lub ucieczkę do stójki. Przybysz ustabilizował pozycję w półgardzie, regularnie atakując głowę Macka. Parter oglądaliśmy aż do samego końca rundy, w której Przybysz okazał się o wiele lepszy od swojego przeciwnika.

Przybysz w znakomity sposób prowadził walkę w stójce od początku kolejnej odsłony. Sebastian punktował Czecha ciosami oraz kopnięciami na łydkę. Macek kolejny raz nieskutecznie poszukał obalenia. Polak skontrował Filipa i wylądował w górnej pozycji. Przybysz znów znalazł się w półgardzie, rozbijał Macka i pewnie zmierzał po zwycięstwo. „Sebić” podniósł pozycję i zadał serię mocnych uderzeń na tułów rywala. Przybysz w końcu przechwycił prawą rękę Czecha, lecz próba kimury okazała się nieudana. W ostatniej minucie starcia Sebastian przeszedł do krucyfiksu. Z tej dominującej pozycji trafił wieloma uderzeniami na głowę Filipa, który nie był w stanie uciec z zagrożenia, tym samym zmuszając sędziego ringowego do przerwania walki.

61,2 kg: Sebastian Przybysz pok. Filipa Macka przez TKO, runda 3, 4:51

Pełne wyniki gali KSW 82

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

10,936 komentarzy 24,526 polubień

:conorsalute: :conorsalute:

Odpowiedz polub

Avatar of PIR
PIR

PRIDE FC
Heavyweight

7,094 komentarzy 20,544 polubień

Fajna walka, ogólnie Seba jest dobrym zawodnikiem.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Bmyak
Bmyak

Brutaal
Light Heavyweight

600 komentarzy 1,134 polubień
Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,074 komentarzy 43,812 polubień

Przybysza bym serio zobaczył w jakiejś lepszej federacji, podobnie Wikłacza. Obaj się w tym KSW marnują

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Bmyak
Bmyak

Brutaal
Light Heavyweight

600 komentarzy 1,134 polubień

Przybysza bym serio zobaczył w jakiejś lepszej federacji, podobnie Wikłacza. Obaj się w tym KSW marnują

Będzie z nimi jak z Narkunem.

Odpowiedz polub

Avatar of Endrju Golara
Endrju Golara

Legacy FC
Middleweight

2,090 komentarzy 7,345 polubień

Swoim nie do końca już trzeźwym okiem oceniłem wczoraj walkę Sebicia jako bardzo dobrą. W wywiadzie po walce Seba mówił o zachowawczej walce, ale moim zdaniem w świetny sposób wykorzystał swoje warunki i zdominował rywala, bo miał naprawdę dużą przewagę nad Czechem. Świetne kopnięcia, które zmasakrowały nogi rywala, dobre ciosy proste w tempo, dobra kontrola w parterze. Jak dla mnie po profesorsku rozegrana "partia szachów". Brawo Panie Przybysz :applause:

Odpowiedz 2 polubień