ksw 76 bartosinski

Adrian Bartosiński zanotował znakomity występ na dzisiejszej gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim. „Bartos” pokonał Krystiana Kaszubowskiego przez uderzenia w parterze pod koniec pierwszej rundy.

Jako pierwszy zaatakował Bartosiński, który trafił prawym prostym. Już w pierwszej minucie walki Adrian przeniósł akcję do parteru. Kaszubowski starał się zapiąć balachę, ale Bartosiński wyrwał rękę i przeszedł do pozycji bocznej. Po chwili Krystian zdołał zapiąć półgardę. Bartosiński atakował ciosami z góry, cały czas zagrażając przy tym trójkątem rękami. Na półtorej minuty przed końcem rundy Kaszubowski uciekł do stójki. Zawodnicy stoczyli krótką wymianę, po czym Bartosiński zanotował kolejne sprowadzenie. Adrian zdobył dosiad i zasypał swojego przeciwnika gradem ciosów. Krystian przyjął wiele uderzeń na głowę, ale nie był w stanie uciec z zagrożenia i sędzia ringowy podjął decyzję o przerwaniu starcia.

77,1 kg: Adrian Bartosiński pok. Krystiana Kaszubowskiego przez TKO, runda 1, 4:58

Pełne wyniki gali KSW 76

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

mateusz19191010

UFC
Bantamweight

8,308 komentarzy 7,469 polubień

Bartos do UFC, a nie o pas w KSW.

Odpowiedz 1 Like

magik

ONE FC
Bantamweight

2,287 komentarzy 1,356 polubień

Bartosiński wyglądał jakby zrobił habilitacje z spuszczania wpierdolu. Cieszy mnie ta wygrana, Kaszubowski jest dla mnie antypatyczny.

Odpowiedz 1 Like

Hefaner

1

3,779 komentarzy 25,212 polubień

Nie zmienia to faktu, że Bronder przerwał walkę dwie sekundy przed końcem rundy po tym jak Bartosiński napierdalał w gardę i masował Kaszubowskiemu ucho.
Przepaść w parterze była, deklasacja była - to nie podlega dyskusji.
Ale przerwanie nadal niewiarygodnie chujowe

Odpowiedz 2 polubień