ksw 76 bartosinski

Adrian Bartosiński zanotował znakomity występ na dzisiejszej gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim. „Bartos” pokonał Krystiana Kaszubowskiego przez uderzenia w parterze pod koniec pierwszej rundy.

Jako pierwszy zaatakował Bartosiński, który trafił prawym prostym. Już w pierwszej minucie walki Adrian przeniósł akcję do parteru. Kaszubowski starał się zapiąć balachę, ale Bartosiński wyrwał rękę i przeszedł do pozycji bocznej. Po chwili Krystian zdołał zapiąć półgardę. Bartosiński atakował ciosami z góry, cały czas zagrażając przy tym trójkątem rękami. Na półtorej minuty przed końcem rundy Kaszubowski uciekł do stójki. Zawodnicy stoczyli krótką wymianę, po czym Bartosiński zanotował kolejne sprowadzenie. Adrian zdobył dosiad i zasypał swojego przeciwnika gradem ciosów. Krystian przyjął wiele uderzeń na głowę, ale nie był w stanie uciec z zagrożenia i sędzia ringowy podjął decyzję o przerwaniu starcia.

77,1 kg: Adrian Bartosiński pok. Krystiana Kaszubowskiego przez TKO, runda 1, 4:58