ksw 73 likus

Patryk Likus poniósł pierwszą porażkę w zawodowej karierze. Pascal Hintzen pokonał Polaka na gali KSW 73 przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie starcia.

Likus rozpoczął pojedynek od kilku kopnięć. Hintzen skrócił dystans, wyprowadził kombinację i zanurkował po obalenie. Polak wybronił tę próbę, ale został dociśnięty przez rywala do siatki. Zawodnicy pozostali w klinczu przez dłuższy czas, Pascal zajął lepszą pozycję, jednak nie był w stanie przenieść akcji do parteru. Na dwie minuty przed końcem rundy sędzia ringowy rozdzielił obu panów, którzy wrócili na środek klatki. Niemiec nie zamierzał bić się w stójce i szybko ponownie spróbował sprowadzić Likusa na matę. Patryk utrzymał się na nogach, ale i tym razem Hintzen przeszedł do klinczu. Akcja została wstrzymana po ataku na krocze ze strony Pascala. Po wznowieniu walki Likus wyprowadził wysokie kopnięcie i kilka ciosów. Pierwsza odsłona zakończyła się w klinczu pod siatką zainicjowanym przez Hintzena.

Na początku drugiej rundy Likus ruszył do ataku w stójce. Polak wyprowadził serię ciosów zakończoną latającym kolanem, po którym Hintzen upadł na deski. Pascal zdołał wrócić do siebie i po raz kolejny złapać klincz. Niemiec ściągnął Patryka na matę, po czym szybko wpiął się za plecy. Niemiec bez problemów znalazł drogę do duszenia i zmusił Likusa do odklepania.

65,8 kg: Pascal Hintzen pok. Patryka Likusa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 2:07

Pełne wyniki gali KSW 73

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Roshi

UFC
Heavyweight

19,689 komentarzy 59,749 polubień

I zaluje w chuj ze nie postawilem :płacz:

Odpowiedz 1 Like