ksw 73 likus

Patryk Likus poniósł pierwszą porażkę w zawodowej karierze. Pascal Hintzen pokonał Polaka na gali KSW 73 przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie starcia.

Likus rozpoczął pojedynek od kilku kopnięć. Hintzen skrócił dystans, wyprowadził kombinację i zanurkował po obalenie. Polak wybronił tę próbę, ale został dociśnięty przez rywala do siatki. Zawodnicy pozostali w klinczu przez dłuższy czas, Pascal zajął lepszą pozycję, jednak nie był w stanie przenieść akcji do parteru. Na dwie minuty przed końcem rundy sędzia ringowy rozdzielił obu panów, którzy wrócili na środek klatki. Niemiec nie zamierzał bić się w stójce i szybko ponownie spróbował sprowadzić Likusa na matę. Patryk utrzymał się na nogach, ale i tym razem Hintzen przeszedł do klinczu. Akcja została wstrzymana po ataku na krocze ze strony Pascala. Po wznowieniu walki Likus wyprowadził wysokie kopnięcie i kilka ciosów. Pierwsza odsłona zakończyła się w klinczu pod siatką zainicjowanym przez Hintzena.

Na początku drugiej rundy Likus ruszył do ataku w stójce. Polak wyprowadził serię ciosów zakończoną latającym kolanem, po którym Hintzen upadł na deski. Pascal zdołał wrócić do siebie i po raz kolejny złapać klincz. Niemiec ściągnął Patryka na matę, po czym szybko wpiął się za plecy. Niemiec bez problemów znalazł drogę do duszenia i zmusił Likusa do odklepania.

65,8 kg: Pascal Hintzen pok. Patryka Likusa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 2:07

Pełne wyniki gali KSW 73

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dawca Organu
Dawca Organu

NoLife FC

31,102 komentarzy 105,528 polubień

I zaluje w chuj ze nie postawilem :płacz:

Odpowiedz 1 Like