Darko Stosić znokautował Michała Włodarka na gali KSW 59. Były zawodnik UFC udanie zadebiutował w polskiej organizacji, Serb zdominował zapaśniczo „Komara” i ostatecznie zwyciężył przez KO w drugiej rundzie po mocnym uderzeniu z górnej pozycji w parterze.

Włodarek zaczął od niskich kopnięć, Polak błyskawicznie ruszył do ataku na początku walki. Stosić obalił „Komara”, ale ten zdołał szybko wrócić do stójki. Michał zadał kilka celnych uderzeń przy siatce, na co Serb odpowiedział kolejnym sprowadzeniem. Darko znalazł się w zamkniętej gardzie Włodarka, skąd rozpoczął pracę nad rozbijaniem Michała. Na półtorej minuty przed końcem rundy „Komar” uciekł spod przeciwnika i akcja przeniosła się do stójki. Włodarek zamknął Serba pod siatką, zaatakował serią uderzeń, ale Stosić i tym razem nie miał najmniejszych problemów z obaleniem. Na twarzy Włodarka pojawiło się pierwsze rozcięcie. Runda otwierająca ten pojedynek przebiegła pod dyktando Serba, który sprowadzał i obijał Michała w parterze.

Drugą odsłonę lepiej rozpoczął Michał, który lepiej prezentował się w stójce od Serba. „Komar” nie był jednak w stanie utrzymywać walki w tej płaszczyźnie i po niecałej minucie po raz kolejny znalazł się na plecach. Polak odepchnął rywala i wrócił na nogi, gdzie przyjął kilka mocnych uderzeń od Stosicia. Darko znów obalił, Włodarek wstał, ale chwilę później ponownie leżał na macie pod Serbem. Były zawodnik UFC bezkarnie sprowadzał Włodarka i kontrolował przebieg tego starcia na ziemi. W końcówce drugiej rundy Stosić zaatakował mocnym prawym z górnej pozycji, po którym Włodarek stracił świadomość. Serb zadał jeszcze dwa ciosy i sędzia ringowy przerwał pojedynek.

120,2 kg: Darko Stosić pok. Michała Włodarka przez KO, runda 2, 4:40

Pełne wyniki gali KSW 59

1 KOMENTARZ

  1. Pacnol go i się komar rozloplamil. Ma chlop siłę ewidentnie różnica klas

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.