ksw 59 łukasz rajewski

Łukasz Rajewski pokonał Konrada Dyrschkę na gali KSW 59 przez jednogłośną decyzję. Zawodnicy stoczyli ze sobą bój w stójce na pełnym dystansie.

Obaj zawodnicy rozpoczęli pojedynek od celnych kopnięć na łydkę. Rajewski podążał za swoim rywalem, który krążył dookoła klatki. Łukasz i Konrad nie podejmowali zbędnego ryzyka w początkowej fazie starcia. Akcja została chwilowo wstrzymana po kopnięciu na krocze ze strony Rajewskiego. Po wznowieniu skoncentrowani zawodnicy kontynuowali zachowawczą potyczkę w stójce. Rajewski punktował Niemca pojedynczymi akcjami w stójce. Łukasz regularnie obijał wykroczną nogę Dyrschki. Debiutant w KSW przyjął mocny cios na szczękę, po którym zachwiał się na nogach. W ostatniej minucie rundy Konrad ruszył po obalenie, ale nie udało mu się przenieść walki na ziemię.

Łukasz Rajewski pracował z pełnego dystansu ciosami prostymi i niskimi kopnięciami. Zawodnicy prowadzili potyczkę tylko w płaszczyźnie stójkowej. Obaj byli schowani za szczelną gardą i nie forsowali tempa. Polak był skuteczniejszym zawodnikiem w wymianach, jego akcje były szybsze od uderzeń Dyrschki. Rajewski i Dyrschka najchętniej korzystali z technik bokserskich, a wraz z upływem czasu Polak i Niemiec coraz śmielej atakowali kombinacjami ciosów.

Przebieg trzeciej rundy wyglądał bliźniaczo do poprzednich odsłon. Zawodnicy kontynuowali wyrachowaną potyczkę kickbokserską. Łukasz i Konrad aktywnie pracowali w stójce, jednak żaden z nich nie był blisko skończenia przed czasem. Dyrschka podkręcił tempo i zaatakował agresywnie w ostatniej minucie starcia. Tuż przed końcowym gongiem akcja przeniosła się do parteru, gdzie Konrad zaatakował Polaka serią ciosów.

70,3 kg: Łukasz Rajewski pok. Konrada Dyrschkę przez jednogłośną decyzję

Pełne wyniki gali KSW 59

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.