ksw 59 bartosiński

Niepokonany Adrian Bartosiński udanie zadebiutował w klatce KSW. Uczestnik programu „Tylko Jeden” wygrał na gali KSW 59 z Lionelem Padillą. Polak rozbił rywala ciosami w parterze na niecałą minutę przed końcowym gongiem.

Pojedynek rozpoczął się w spokojnym tempie, z obu stron padały tylko pojedyncze uderzenia. Po niecałej minucie starcia w stójce Bartosiński przeszedł do klinczu i docisnął swojego rywala do siatki. Krótka szarpanina zakończyła się udanym obaleniem ze strony Polaka. Padilla podebrał głowę do gilotyny, jednak Adrian przytomnie wykluczył Hiszpanowi nogi i nie dał się złapać w duszenie. Lionel w końcu zdołał wydostać się spod Bartosińskiego i teraz to on zanotował sprowadzenie. Adrian wrócił na nogi z pomocą siatki, ale cały czas był dociskany do ogrodzenia przez Padillę. Polak zaatakował efektownym rzutem i znalazł drogę do ciasnego duszenia, jednak Lionel ostatecznie dotrwał do końca rundy.

W pierwszych sekundach drugiej odsłony Bartosiński złapał klincz, ale popełnił błąd i wylądował na plecach pod Padillą. Adrian wstał i kontynuował potyczkę na chwyty pod siatką. Akcja ponownie przeniosła się na ziemię, a w dosiadzie wylądował Lionel. Hiszpan wpiął się za plecy, ale nie udało mu się znaleźć drogi do techniki kończącej. Bartosiński uciekł z tarapatów i docisnął Padillę do siatki. Lionel nie pozwolił się skontrolować i szybko odzyskał lepszą pozycją w zwarciu, co poskutkowało kolejnym obaleniem ze strony Hiszpana. Adrian wrócił do stójki i zadał kilka celnych uderzeń, ale po chwili ponownie wylądował na ziemi, gdzie Padilla znów był blisko zapięcia duszenia.

Bartosiński i Padilla rozpoczęli ostatnią odsłonę tego starcia od otwartych wymian w stójce. Polak skuteczniej atakował, a Hiszpan nieskutecznie szukał przejścia do parteru. Uczestnik programu „Tylko Jeden” wywierał presję i zamykał swojego przeciwnika pod siatkę. Akcja przeniosła się na kilkadziesiąt sekund do parteru, gdzie w górnej pozycji znalazł się Adrian. Zawodnicy wrócili do stójki, a chwilę później Bartosiński znów wylądował na coraz bardziej zmęczonym Hiszpanie. Bartosiński wpiął się za plecy, rozciągnął przeciwnika i zasypał go gradem ciosów. Lionel nie potrafił uciec z zagrożenia i po serii uderzeń ze strony Adriana sędzia ringowy przerwał walkę.

77,1 kg: Adrian Bartosiński pok. Lionela Padillę przez TKO, runda 3, 4:05

Pełne wyniki gali KSW 59

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.