Kacper Koziorzębski wygrał w debiucie dla KSW z Adamem Niedźwiedziem! Podczas gali KSW 54 Kacper zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie, dominując swojego rywala kopnięciami na łydkę.

Koziorzębski od początku starcia napierał do przodu, starając się ustawić sobie odpowiednio rywala. Adam atakował wysokimi kopnięciami, chociaż te były w większości niecelne. Po nieco ponad minucie stójki Niedźwiedź ruszył po obalenie, ale Kacper szybko wrócił na nogi. Niedźwiedź trafił kolanem na krocze w klinczu i starcie zostało na moment wstrzymane. Adam przeszedł do klinczu po wznowieniu akcji. Koziorzębski został dociśnięty do siatki, ale w połowie rundy udało mu się przenieść akcję na środek klatki. Po chwili zawodnicy ponownie złapali zwarcie. Na rozerwanie Koziorzębski trafił mocnym ciosem, którym posłał rywala na deski. Kacper wyciął rywala kopnięciem na łydkę. Niedźwiedź nie doczekał się przejścia do parteru i musiał wrócić na nogi. Koziorzębski przejął inicjatywę i do końca pierwszej rundy obijał rywala w stójce, trafiając kąśliwymi kopnięciami na łydkę.

Adam rozpoczął kolejną odsłonę z odwrotnej pozycji. Koziorzębski w dalszym ciągu bezlitośnie obijał nogi rywala. Niedźwiedź znalazł się w dużych tarapatach, Kacper zyskiwał coraz większą przewagę. Niedźwiedż upadł na matę, Koziorzębski szukał skończenia przed czasem, ale nie ryzykował dłuższego pobytu w parterze. Adam upadał po kolejnych kopnięciach na łydkę. Kacper w końcu ruszył odważniej w kierunku leżącego rywala, jednak nie udało mu się skończyć przeciwnika. Koziorzębski wstał do stójki, a poobijany Niedźwiedż nie mógł się podnieść i sędzia ringowy przerwał pojedynek!

77,1 kg: Kacper Koziorzębski pok. Adama Niedźwiedzia przez TKO, runda 2, 2:27

Pełne wyniki gali KSW 54

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.