Historyczna gala KSW 32 rozpoczyna się o godzinie 19:00, studio rusz pół godziny wcześniej. Transmisję można oglądać poprzez KSWTV oraz na platformie Cyfrowego Polsatu, UPC i iPla. Poniżej wyniki, relacja oraz punktowanie redakcji na żywo. 

Mariusz Pudzianowski vs. Peter Graham

Zaledwie po trzydziestu sekundach Mariusz Pudzianowski obalił Petera Grahama, by rozpocząć długą dominację w parterze. W zasadzie do samego końca rundy Polak kontrolował oponenta z góry, nie dając mu pola manewru. Dopiero na kilkanaście sekund przed kończącym początkową fazę walki gongiem pojedynek powrócił do stójki, i wtedy nastąpił kluczowy dla starcia moment. Graham zaatakował kolanem, przed którym Mariusz uciekł kładąc się na plecy. Świetnie wykorzystał to Peter, spadł na Pudzianowskie niczym jastrząb, rozbijając go z góry i miażdżąc mu nos.

W drugiej rundzie do pojedynku wyszedł cień Pudzianowskiego. Polak słaniał się nogach i praktycznie sam się „obalał”. Dla doświadczonego Grahama nie było żadną trudnością wykończyć takiego, na wpół martwego przeciwnika.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Pudzianowski, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Pudzianowski, –
Karol Dąbrowski: 10-9 Pudzianowski, –

Borys Mańkowski vs. Jesse Taylor

Sporo nerwów przysporzył Borys Mańkowski zgromadzonej w Wembley Arenie publiczności. Po pięknym i dynamicznym początku w którym Polak poszedł do parteru i tam – ominąwszy gilotynę i nogi rywala – zaczął przeważać uderzył wstającego rywala nielegalnym (trzy punkty podparcia) kolanem. Szczęśliwie dla mistrza kopnięcie było lekkie, właściwie zetknięcie z twarzą rywala nastąpiło udem, i Taylor zdecydował się na kontynuowanie pojedynku. Mańkowskiemu odjęto co prawda punkt, lecz ledwie kilka sekund później skontrował obalenie przeciwnika, zapiął piekielnie ciasną gilotynę i ponowie zawiesił pas mistrzowski na swoich biodrach.

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Marcin Różalski vs. James McSweeney

Jak to często w MMA bywa, walka dwóch kickbokserów zakończyła się na ziemi. Po nogi pierwszy postanowił pójść McSweeney, dwukrotnie udało mu się to połowicznie, lecz za trzecim razem posadził Różalskiego na plecach. Niewiele czasu potrzeba było aby Anglik zaszedł Polakowi za plecy, skąd zakończenie pojedynku przez duszenie było tylko formalnością. Walka potrwała niespełna dwie i pół minuty. 

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Goran Reljić vs. Tomasz Narkun

Tomasz Narkun po prostu rozgromił Gorana Reljica, zdobywając tym samym tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej. Po kilkunastu sekundach, które obaj sportowcy przeznaczyli na rozpoznanie, walka nabrała tempa. Wśród świszczących w powietrzu ciosów Polak okazał się celniejszy, trafił sierpowym, powalił Chorwata na deski i tam serią uderzeń z góry postawił przysłowiową kropkę nad „i”.

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Mateusz Gamrot vs. Marif Piraev

Mateusz Gamrot po kilkudziesięciu badawczych sekundach wprost wystrzelił w kierunku nóg oponenta. Piraev czujnie zdążył odsunąć wykroczną nogę, lecz siła impetu i tak wpędziła walczących do parteru. Z górnej pozycji podopieczny Andrzeja Kościelskiego dosłownie wbił (sic!) Rosjanina w matę, parokrotnie rozbijając go o podłoże. Mateusz praktycznie do samego końca rundy kontrolował oponenta z góry zadając sporadyczne ciosy, dopiero w ostatnich sekundach Marifowi udało się wstać. Nie był już jednak w stanie niczego wskórać w tak krótkim czasie.

Kolejna odsłona również rozpoczęła się na korzyść Polaka. Trafił on serią ciosów z dystansu i powalił Rosjanina kolejnymi, kiedy po zablokowanym kopnięciu Piraeva ten doznał (najprawdopodobniej) kontuzji. Wiele, wiele ciosów spadło na głowę sambisty, można nawet powiedzieć, że walka była bliska przerwania. Na to poczekać należało jeszcze kilkadziesiąt sekund: Gamrot ustabilizował pozycję, wykluczył rękę rywala i rozpoczął morderczą serię z góry. Sędzia po prostu nie mógł nie zakończyć pojedynku w tamtym momencie!

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Gamrot, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Gamrot, –
Karol Dąbrowski: –

Rafał Moks vs. Jim Wallhead

Długo badali się obaj zawodnicy po rozpoczynającym walkę gongu. Kiedy jednak w trzeciej minucie fighterzy przeszli do ofensywy posypały się prawdziwe iskry. Moks polował na swą firmową skrętkówkę, lecz Wallhead był na tę akcję przygotowany, blokując technikę już w zalążku. Jim trafiał natomiast ciosami z dystansu, ale Moks nie pozostawał mu dłużny. Kopał niskie kopnięcia i sporadycznie strzelał łokciami z doskoku.

Druga runda także rozpoczęła się spokojnie, choć nie tak spokojnie jak poprzednia. Wallhead punktował na pełnym dystansie, jednak długo nie potrafił w pełni wykorzystać przewagi zasięgu jaką dysponował. Dopiero w połowie odsłony nadeszło przesilenie: Jim trafił kombinacją sierpowych mocno naruszając Moksa. Kolejne ciosy powaliły cofającego się Polaka, a sędzia ringowy nie miał innego wyjścia jak tylko interweniować.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Moks, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Moks, –
Karol Dąbrowski: –

Oli Thompson vs. Michał Włodarek

Oli Thompson zdominował fizycznie Michała Włodarka w pierwszych minutach otwierającej rundy. Anglik wbił się dosłownie w rywala i docisnął go do klatki. Polak starał się założyć z tej pozycji gilotynę, lecz nie miał szansy jej wykończyć na wyraźnie silniejszym rywalu. Gdy sędzia ringowy przeniósł pojedynek na środek, Włodarek odwrócił bieg starcia – tym razem on zapędził oponenta pod siatkę, i z tamtej pozycji skutecznie atakował łokciami, które najprawdopodobniej dały mu zwycięstwo w tej rundzie.

Drugie pięć minut rozpoczęło się od wymian na pełnym dystansie, choć już po chwili Polak poszedł po nogi i obalił Anglika. Parteru nie było jednak zbyt wiele, Thompson szybko powrócił do stójki, choć Włodarek wykorzystał sytuację do złapania klinczu i zdobywania punktów pod siatką. Zmęczeni zawodnicy parli do przodu, Polak przeważał, gdy walka powróciła na środek, lecz chwilę później walka znów była już na ziemi. Po bardzo efektownych zwrotach akcji (łokcie Thompsona, gilotyna Włodarka) sędzia wkroczył między zawodników dając znak, że runda dobiegła końca.

Trzecie pięć minut rozpoczęło się na korzyść „Komara”. Akcentował przewagę na nogach, a gdy starcie trafiło na ziemię aktywnie pracował. Niestety gdy Thompson zaczął się podnosić Włodarek zaatakował głowę rywala kolanem – dwukrotnie. Pech chciał, że Anglik miał wtedy trzy punkty podparcia i ciosy okazały się niezgodne z przepisami. Sędziwie nie mieli innego wyjścia niż zakończyć pojedynek przez dyskwalifikację Michała.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Włodarek, 10-9 Thompson, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Włodarek, 10-9 Włodarek, –
Karol Dąbrowski: –

Brett Cooper vs. Maiquel Flacao

Zaledwie 59 sekund potrzebował Maiquel Falcao by rozprawić się ze swoim rywalem. Po serii szybkich wymian w półdystansie Maiquel strzelił silnym sierpem, który powalił Coopera na deski. Gdy tylko Amerykanin dotknął plecami ziemi Falcao wyprowadził piekielnie mocny cios, kompletnie nokautując będącego na ziemi rywala.

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Andre Winner vs. Leszek Krakowski

Bardzo skutecznie rozpoczął walkę debiutujący w KSW Leszek Krakowski. Polak nie zamierzał wdawać się w wymiany w dystansie i od pierwszych sekund wgniótł oponenta w siatkę, skąd pracował nad obaleniem. Walka przeszła do dystansu w ostatniej minucie, tam Andre Winner trafił kilka ciosów oraz zaatakował mocnym, celnym kolanem.

Finalista dziewiątego sezonu The Ultimate Fightera znacznie lepiej poradził sobie z trudami pierwszej rundy, albowiem Krakowski w drugiej odsłonie wyraźnie opadł z sił. Próby klinczowania i kontroli pod siatką wychodziły mu tym samym znacznie trudniej. Winner nie wykorzystywał jednak przewagi kondycyjnej, niwelował co prawda zapasy przeciwnika, jednak nie robił z powrotów na środek klatki żadnego użytku.

Trzecia odsłona była kalką rund poprzednich. Krakowski klinczował, lecz nie potrafił z tej pozycji wykonać żadnej istotnej akcji. Winner natomiast nie wykorzystywał okazji, gdy pojedynek trafiał do dystansu. Po upływie regulaminowego czasu sędziowie punktowi jednogłośnie zdecydowali o zwycięstwie Polaka.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Krakowski, 10-9 Krakowski, 10-9 Winner
Marcin Jabłoński: 10-9 Krakowski, 10-9 Winner, 10-9 Krakowski
Karol Dąbrowski: –

Walka wieczoru:

120 kg: Peter Graham pok. Mariusza Pudzianowskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 2:00.

Pozostałe walki:

Walka o pas mistrza KSW w wadze półśredniej
77 kg: Borys Mańkowski pok. Jessiego Taylora przez poddanie (gilotyna), runda 1, 3:02.

120 kg: James McSweeney pok. Marcin Różalskiego przez poddanie (RNC), runda 1., 2:13.

Walka o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
93 kg: Tomasz Narkun pok. Goran Reljića przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1., 1:55.

70 kg: Mateusz Gamrot pok. Marifa Piraeva przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 3:21.
77 kg: Jim Wallhead pok. Rafał Moksa przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 2:26.
120 kg: Oli Thompson pok. Michała Włodarka przez dyskwalifikację (nielegalne kolana w parterze), runda 3.
84 kg: Maiquel Flacao pok. Bretta Coopera przez KO, runda 1., 0:59.
70 kg: Leszek Krakowski pok. Andre Winner przez jednogłośną decyzję sędziowską.

854 KOMENTARZE

 1. O 19 jest start gali czy studio? Bo planuje o 20 wpaść dopiero do kina, bo finał rugby chce sobie spokojnie obejrzeć. I jest jakaś karta główna i undercard?

 2. No właśnie miałem się pytać, czemu kolejność jest taka pomieszana 😀

  O 19 jest start gali czy studio? Bo planuje o 20 wpaść dopiero do kina, bo finał rugby chce sobie spokojnie obejrzeć. I jest jakaś karta główna i undercard?

  Studio o 18:30. Gala od 19.

 3. O 19 jest start gali czy studio? Bo planuje o 20 wpaść dopiero do kina, bo finał rugby chce sobie spokojnie obejrzeć. I jest jakaś karta główna i undercard?

  19 pierwsza walka.

  Studio 18:30

 4. Dobrze że KSW lata z Warszawy bo jakby lecieli z Krakowa to połowa ekipy by nie doleciała #mgła #myśleniezapobiegawcze #mondryPolakposzkodzie

 5. Poprawiłem rozpiskę, wkleił mi się nie ten tekst co trzeba;) Dodałem też informację o studiu – pół godziny wcześniej rusza.

 6. Liczył ktoś ile jeszcze zostalo? Sądząc po twittcie kompletu nie bedzie

  Wczoraj patrzyłem. Na oko wczoraj było coś koło tysiąca wolnych miejsc. Może trochę mniej  Tych najtańszych w rogach i tych najdroższych na płycie głównie. Ale jak sienklikalo w poszczególne sektory to widać było, że będzie "wizualny komplet".

 7. Cooo??

  @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

 8. @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  Powaznie ktos wypadl?!

 9. Powaznie ktos wypadl?!

  No nie powiedzial wlasnie kto, ale potwierdzil, ze bedzie jakas zmiana w rozpisce. Wywiad z Martinem masz w newsach.

  Na Kraków tak, ale nikt z topowych walk podobno. Pewnie po Londynie info pójdzie, naważniejsze żeby nie wypadły dwie główne walki 🙂

  To moze byc Turek i dzis poznamy nowego rywala dla Tomka.

 10. Powaznie ktos wypadl?!

  Na Kraków tak, ale nikt z topowych walk podobno. Pewnie po Londynie info pójdzie, naważniejsze żeby nie wypadły dwie główne walki 🙂

 11. No nie powiedzial wlasnie kto, ale potwierdzil, ze bedzie jakas zmiana w rozpisce. Wywiad z Martinem masz w newsach.

  Na Kraków tak, ale nikt z topowych walk podobno. Pewnie po Londynie info pójdzie, naważniejsze żeby nie wypadły dwie główne walki 🙂

  To jaktoto w koncu? Jak z dzisiejszej gali ktos wypada to chujowo 🙁

 12. @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  No myśle- szyja-żyrafa. Ale się boje.

 13. To jaktoto w koncu? Jak z dzisiejszej gali ktos wypada to chujowo 🙁

  przecież powiedzieli że chodzi o kraków, wyczuwam Klebera w UFC i Kornika bez przeciwnika.

 14. Gdybym stawiał kasę, to pewnie postawiłbym na: Pudzianowski, Mańkowski, McSweeney, Reljic, Gamrot, Moks, Włodarek, Cooper, Winner

 15. oczywiscie, ze sobie jaja robie chlopaki.

  Gdybym stawiał kasę, to pewnie postawiłbym na: Pudzianowski, Mańkowski, McSweeney, Reljic, Gamrot, Moks, Włodarek, Cooper, Winner

  dobrze, ze nie stawiasz, bo bys stracil 😀

 16. Ja postawiłem Winner, Włodarek, Wallhead, Piraev, Reljic, McSweeney, Mańkowski, Graham. W różnych kombinacjach po parę walk.

  Cooper – Falcao nie obstawiałem bo betclic nie dawał takiej opcji.

 17. @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  Może Martin nie ogarnia, że już poinformowali o Szulakowskim. OBY.

 18. bedzie undercard czy od razu przedstawienie a pozniej walki?

  Na www KSW nie ma podziału na UC i MC (w przeciwieństwie do Krakowa), wiec stawiam, że najpierw otwarcie

 19. Dawno nie czekałem na KSW z takim utęsknieniem :).

  ja wprostprzeciwnie, dlatego ze juz za miesiąc ksw 33 w krk z mega rozpiska 🙂

 20. Dawno nie czekałem na KSW z takim utęsknieniem :).

  Mam podobnie. Już dawno nie było takiej przerwy między eventami.

 21. czy ja wiem, czy ksw 33 ma lepszą rozpiskę? na pewno dwie pierwsze walki są wyjątkowej klasy, ale cała reszta wcale lepsza nie jest.

 22. Ciekawe o której wyjebie forum?

  Wyłącz adblocka. Są reklamy. Jest nowy serwer, już nic nikomu nie wyjebie, nawet czat

 23. W takim razie udanej gali bo później może nie być okazji :beer:

  😆

  nawzajem. juz raz dzisiaj wyjebalo, wiec od 20 spodziewam sie armagjedonu

 24. dlatego ze juz za miesiąc ksw 33 w krk z mega rozpiska 🙂

  Juz wiadomo, ze nie znamy aktualnej rozpiski a przed nami chyba najbardziej newralgiczne dwa tygodnie. Poki co cieszmy sie tym co pewne 😉

 25. Cytując klasyka:

  Czujecie rosnący temperament?

  😆

  Zasrańcu. Wszedłem specjalnie tutaj by ten tekst napisać… Eh… trzy minuty za późno 😆

 26. Zasrańcu. Wszedłem specjalnie tutaj by ten tekst napisać… Eh… trzy minuty za późno 😆

  Bycie Alterkontem @baju zobowiązuje do niszczenia twoich niecnych planów 😆

  EDIT: ale i tak musiałem poprawić, zabrakło "TEN rosnący"

 27. Mam dylemat. Mam się cieszyć ze śmierci czy z podatków? 🙂

  Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉

 28. Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉

  O co biega ,bo nie trawię?

 29. Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉

  Jestem wyczulony na takie żarty 😀 szczególnie na godziny przed galą:lol:

 30. Takie tylko glupie zarty, nic powaznego.

  Czyżby wreszcie wracała scena i KSW kończy z próbą połączenia oprawy UFC z tą ich? GREAT!!!!!

 31. Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉

  Jestem wyczulony na takie żarty 😀 szczególnie na godziny przed galą:lol:

 32. pamiętacie jaką nutę w KSW na wejście kiedyś miał Jesse Taylor:

  Szczerze mowiac mam nadzieje, ze dzis tez do tego wyjdzie.

 33. Hehe, jeszcze ponad godzina do walki, a już ile komentarzy, pewnie do rozpoczęcia będzie ze 200 😀

  A czat wybuchnie przy Pudzianie, bo kto będzie oglądał inne walki 😀

 34. Hehe, jeszcze ponad godzina do walki, a już ile komentarzy, pewnie do rozpoczęcia będzie ze 200 😀

  A czat wybuchnie przy Pudzianie, bo kto będzie oglądał inne walki 😀

 35. Hehe, jeszcze ponad godzina do walki, a już ile komentarzy, pewnie do rozpoczęcia będzie ze 200 😀

  A czat wybuchnie przy Pudzianie, bo kto będzie oglądał inne walki 😀

  Dzisiaj bijemy rekord

 36. Dzsiaj moje małe święto <3

  Już lekko najebany na opanowanie emocji 🙂

  Jeszcze pykne rundke w CSA i ide na klęczka przed tv.

 37. Godzinka!

  Jeśli ktoś obawia się kupna PPV na godzinę przed na KSWTV to ja przed chwilą zrobiłem przelew i potwierdzenie na stronie było niemal natychmiast.

 38. Proszę wszystkich o zachowanie spokoju i kultury podczas gali, przypominam, że jutro obchodzimy Wszystkich Świętych. Wskazane jest by kontemplować show z odpowiednią dozą zadumy i refleksji.

 39. Wyobrażacie sobie akcje niczym w WWE na koniec gali? Powiedzmy, że Pudzian wygrywa udziela wywiad Borkowi i nagle jakaś Japońska muzyka, światła gasną, do oktagonu wchodzi Sakakibara pyta się Mariusza, czy jest gotowy na wyzwanie życia. Pudzilla szybko wygłosił swój catchphrase "TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM" i nagle z podestu zjeżdza Fedor i wchodzi do klatki. Gala kończy się staredown'em Pudziana z Carem a w tle trzymających się za ręcę Sakakibare i duet Kawulowski. Ewentualnie obok nich Sage Nortcutt robi salta a Krzychu Jotko tańczy breka. Tak bym to widział.

 40. Jestem na obczyznie i ku mojemu zdziwieniu znalazlem kanal ktory transmituje KSW na zywo! Za darmo! Ale ze jestem patriota to wykupilem PPV 😀

 41. Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

  Ej no, weź, fajna zabawa była, każdy był Mahonkiem

 42. Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

  Znowu marudzisz. Chyba trzezwy znowu jestes.

 43. Chat podczas KSW to zło. Raz tak "oglądałem" gale a następnego dnia musiałem obejrzeć, niektóre walki raz jeszcze bo zbytnio nie pamiętałem ich przebiegu 😆

 44. Panowie działa wam ipla?

  U niby transmisja trwa, ale tylko Pudzian się do mnie szczerzy :lol:.

  Dobra ruszyło ;P

 45. Kurwa u mnie ścina. Gdzie zlozyc reklamacje?  5 moje ppv i pierwszy raz takie problemy. ..

  Jeśli chcesz zgłaszać to w trakcie gali, później wyślą Cię na drzewo, przerabiałem to.

 46. Ja kiedy raz wybrałem kswtv, nie iple, to miał wrażenia jak na kiepskim stream'ie. Ipla póki co mnie nie zawiodła. Chociaż 1080p by się przydało, ale jeśli FightPass go nie ma, to nie ma co go tutaj oczekiwać.

 47. to startuje za pare minut ? ale pusta sala

  Byłeś kiedyś na jakiejś gali albo widziałeś jak zapełnienie wygląda na pierwszych walkach przy galach UFC?

 48. Kurwa, czlowiek kumpla na ksw do kina zabiera a ten daje dupy, zachlewa pale i nie odbiera. Gdybym wiedzial to kogos z Was bym zabral na moja wejsciowke a tak to chuj

 49. Byłeś kiedyś na jakiejś gali albo widziałeś jak zapełnienie wygląda na pierwszych walkach przy galach UFC?

  Z czasem na pewno się wypełni (oby). Kawulski mówi, że już jest 2/3, to raczej powinien być prawie komplet. Myślałem, że polonia która ma okazje uczestniczyć w takim event'cie pierwszy raz to nie odpuszczą ani jednej walki.

 50. Zapowiedź walki Cipka z Mamedem chyba najfajniejsza w historii KSW!:wink: zapachniało Ameryką w końcu!:applause:

 51. Zajebista jest ta zapowiedź walki Michała z Mamedem Brawo KSW 🙂

  Bardzo fajna zapowiedź, przypomniała mi Rocky IV, Drago vs Rocky.

 52. Winner kiepsko, runda nudna, ale według mnie ciężka do punktowania. W drugiej rundzie dałbym 10-10.

 53. Jakby po prostu skakał wokół Krakowskiego i operował jabem to by miał rundy w kieszeni. A ten się pcha w klincz. :facepalm:

 54. Moja punktacja 0-0. Nikt nie wygrał, przegrali widzowie. Smutne  jest takie MMA (nażreć się koksu i dociskać do siatki), zwłaszcza w wykonaniu zawodników wagi lekkiej, od których oczekuję akcji.

 55. Leszek ładnie to rozegrał strategicznie, cenna wygrana nad wysoko notowanym rywalem w walce która kosztowała go pewnie sporo stresu :beer:

 56. po połowie pierwszej rundy myślałem że kondycja nie pozwoli wygrać Leszkowi, a tu proszę miła niespodzianka. Zawsze to zwycięstwo naszego zawodnika.

 57. Nie wiem na co narzekanie. Chłopak zostawił dużo serca w klatce. Może walka nie była ładna, ale walczył chyba siłą woli

 58. Przyznaje bez bicia, to pierwsza walka Krakowskiego którą oglądam, on tak zawsze walczy czy dziś taki game plan na Winnera?

 59. Mega serce do walki ze strony Krakowskiego, nie był przyzwyczajony do walki w tak długim dystansie, więc nie krytykujcie go tak. Wypompował się w 3 minuty jak Janek w ostatniej walce, ale pokazał serce i ugrał wszystkie rundy. Nie jeden na jego miejscu by się poddał. Także skończcie z tymi hejtami bo szkoda tego czytać

 60. W sumie wygrana Gamera z Loserem byla podobna, widac angol tak wplywa na atrakcyjnosc walki.

  Nie chce juz go wiecej ogladac w KSW

 61. Punktacje podają jak jest niejednogłośna, przy jednogłośnej  tylko wynik.

  U mnie bylo 2-1 dla Krakowskiego, dziwnie walczył Winner, Leszek bardziej chciał wygrać.

 62. Żenujący angielski cwel.

  Też przelebał mi kupun ale bez przesady, wincyj luzu :beer:

  Mnie też nie przekonał tym dociskaniem do siatki. W walce na dystans zdecydowanie był słabszy

 63. TRANSMISJA KSW 32 w LONDYNIE. Usuncie spacje przed pl w adresie strony. Admini proszę nie usuwajcie, to jedyna transmisja jaka działa hdsportstream(kropka)pl/2/4654

  Jedyna transmisja jaka działa ? 😀

 64. Przerwanie jak najbardziej dobre, Falcao dobiłby,  jeden strzał poszedł, kolejne też by poszły jakby sędzia nie wkroczył.

 65. Czy ktoś mógłby mu powiedzieć, żeby już dzisiaj nie pił? Albo to co ma od Popka żeby brał przez pół.

 66. Tyle wlasnie sa warci przeciwnicy Mameda 😀 . Falcao jedyny jego sensowny przeciwnik, no ale wiadomo, po tym całym zamieszaniu na stacji popsuła mu się kariera.

 67. Widać że operatorzy kamer i nagłośnienia nie są "od ksw". Słabe otwarcie.

  WAR WŁODAREK! Liczymy na grzmoty!

 68. taak, lipa te naglosnienie, co chwile im wgl coś nawala. Jak wszedl winner , za szybko zgasło światło. Jak wchodził Falcalo na ring wyłączyła się muzyka na wejście.

 69. Kurwa popuś miał zagrać, a tu znowu tylko przez skype był widoczny. Ni chuja się nie miało to do tych prób które leciały w tle filmiku Grahama.

 70. za granicę idzie tylko PPV czy w TV też ? btw jakby ktoś miał streram z angielskim komentarzem to podrzućcie, bo tu ziomki nic nie rozumieją Janisza i Jurasa hahaha

 71. Uff… jestem. Zdążyłem z roboty.

  A gdzie "mój jest ten kawałek podłogi" ? A nie sorry, to Londyn, to nie ich podłoga.

 72. Dobra juz nie placzcie, ze produkcja nawala, ze dzwiek zjebany, mma panowie, mma. Tylko to sie liczy 🙂

 73. Ogląda ktoś na kswtv?Bo właśnie wpadłem do domu i próbuje odpalić ale tylko jakiś ciąg znaków się wyświetla zamiast strony …

 74. Ogląda ktoś na kswtv?Bo właśnie wpadłem do domu i próbuje odpalić ale tylko jakiś ciąg znaków się wyświetla zamiast strony …

  Reklamuj po gali. Poprzednim razem oddali pieniądze. Ja mam to samo niestety 🙁

 75. Wkurwić się można. Wydać 4 dychy i szukać streamów w necie. Ino na KSW

  O dziwo ipla działa teraz bez zarzutu. Przynajmniej mi…

  Na razie zwycięstwo po stronie komara, ale blisko remisu.

  No i   ch$%

 76. Wszyscy tutaj tak Włodarkiem się jarali, a nic specjalnego nie pokazuje. Jeszcze widać, czasem chyba nie myśli w klatce.

 77. no i Oli Thompson zapisze się w historii jako pizda bez honoru

  Sam jestes pizda, po interwencji kopniecie to blad tylko i wylacznie Komara.

 78. Ja pierdole, 0-3 w typerze. Szkoda, bo Michał wygrywal na punkty.

  KSW nie powinno uznać tego zwycięstwa. Włodarek powinien być traktowany jak Narkun po porażce z Reljicem. Thompson de facto też powinien dostać szansę, może z Bajorem lub Maćkowiakiem?

 79. Niezła beka.

  no i Oli Thompson zapisze się w historii jako pizda bez honoru

  Co Ty pierdolisz. Faul ewidentny i rozjebany łuk. IMO wynik mógł iść w każdą stronę, a przez to zdarzenie Oli byłby ostro w plecy do końca walki.

 80. A ja nie wiem co Wy pieprzycie, ja mam PPV na KSWTV, oglądam cały czas w HD, nie miałem jeszcze ani jednej ściny, a co dopiero mówić o wysypaniu strony… Wszystko działa mega dobrze 🙂

 81. LOL Wójcik – walka zostaje nierozegrana

  Kasta – …by dq the winner is Oli Thompson

  Nie wiem czy tylko  ja tak mam, ale nie trawie po prostu tego Wójcika, beznadziejny jest koleś..

  Co do wyniku…Włodarek miał wygraną walkę, pewnie na kartach było 2-0 i miał kontrolę w 3 rundzie

  Nie bardzo rozumiem dlaczego ludzie jadą po Thompsonie.  Dostał kolano na łuk, zalał się krwią, pewnie trochę był zamroczony, dlaczego miał walczyć dalej ? Rundę miałby w plecy i walkę też.

  Włodarek fajne łokcie w zwarciu, ale poza tym rozczarował trochę jak dla mnie. Nie oszukujmy się, Oli to taki swojego rodzaju gatekeeper.

  W typerze 2-1 na razie 🙂

 82. A ja nie wiem co Wy pieprzycie, ja mam PPV na KSWTV, oglądam cały czas w HD, nie miałem jeszcze ani jednej ściny, a co dopiero mówić o wysypaniu strony… Wszystko działa mega dobrze 🙂

  Ba, ja od 2 lat wykupuję w KSWtv, a teraz nawet za granicą i NIGDY nie miałem najmniejszej ścinki przy HD.

 83. ja juz nie załapałem, no contest czy dyskwalifikacja i wygrana dla oliego?

  DQ i wygrana Oliego.

  bardzo dziwne zachowanie Michała, nie wiem skąd ta radość, komentarz Jurasa jeszcze bardziej dziwny – jest różnica między nie może, a nie chce.

 84. Kurcze pierwsze kolano można powiedzieć, ze Oli opierał się o siatke. Tak mi się wydawało. A drugie doszło i rozcieło.

 85. Aaaa, jednej rzeczy nie rozumiem. Robią galę na wyspach, a zapowiedzi są po polsku… hmmmm:???:

  UFC robi galę w Polsce, a zapowiedzi po angielsku… Dla niekumatej po polsku widowni są podpisy po angielsku.

 86. Bardzo słusznie KSW, trzymajcie dalej Wójcika a pozbadzcie się Marciniaka.

  Ale oni przecież pełnią różne funkcje.

 87. Wystarczy że napiszesz do nich, zrób screen ekranu i powinno pomóc. Daj nam znać czy się udało. Możliwe że napiszemy o tym newsa

 88. gdyby nie rozciął mu łuku to dostałby -pkt i walczyli by dalej? czy jak to jest? bo mi się wydaje że dopiero to 2 kolano rozcieło i gdyby się ogarnął i zareagował na sędziego to by walczyli dalej

  Nie ma reguły. Wszystko zależało od Thompsona. Faul był intencjonalny, jeśli Oli stwierdziłby, że jest zdolny do walki, to wtedy by walczyli, jeśli nie był zdolny, to DQ. Co do ujemnych punktów, to chyba mógłby sędzia dać w takim przypadku, ale nie wiem jaka jest zasada. Może @Wojsław Rysiewski  się wypowie w SSS 🙂

 89. Ale oni przecież pełnią różne funkcje.

  Wiesz o co mi chodzi. Wójcika nigdy nie powinno tam być, to cierń uwierający jak niegdyś Kostecki.

 90. ma rafał za swoje, MMA to nie tylko parter, trzeba też potrafić bić się w stójce. Kopnięcia kopnięciami ale ręce też są do czegoś. Nie wyciągnął konsekwencji po walce z Aslambkiem

 91. A strream działa. Wejdzcie na czat.

  Ale nie po to daje 40zł żeby oglądać na jakimś streamie… mi też KSW padło…

 92. Już pomyślałem, że Kulti znacznie lepiej niż się spodziewałem,a tu jeb i ustrzelony 🙁

  Wiesz o co mi chodzi. Wójcika nigdy nie powinno tam być, to cierń uwierający jak niegdyś Kostecki.

  Zgoda. Przez chwilę myślałem, że Tidżej aspiruje do konferansjerki. Zmęczenie, długi dzień za mną.

 93. Smutno się zrobiło. Nie widziałem Rafała jako zwycięzce tej walki, bardziej spodziewałem się porażki przez decyzje dlatego widok bezradnego Kultiego po serii ciosów nie był fajny 🙁

 94. @Dooży&Grooby , @kiras i kilku innych. Leszek prosił żeby pozdrowic, więc pozdrawiam 😉

  :applause:razz:orwał tłumy tą waleczką.Ma we mnie kibola!!! klincz przy siatce ? to na pewno nie jest nudne ! ile zadał ciosów w całej walce ? ze 2 ? GRATY MIMO CHUJOWEJ WALKI – PRZEPRASZAM

 95. właśnie miałem napisać, że u mnie hula bez ścin – ale to już nieaktualne. Zacina się, a oglądam na 360p 🙁

 96. Moks jest strasznie jednowymiarowy. Stójkę ma bardzo przeciętną.

  Warunki ma bardzo przeciętne jak na tą wagę. Dziwne, że próbował boksować z Wallheadem zamiast wchodzić w półdystans i robić brudną walkę.

  Powinien zejść wagę niżej.

  Wallhead fajny debiut w KSW. Spokojnie przeczekał 1 rundę, trochę się Moks podmęczył, to przycisnął i skończył.

  Z kim teraz ? Borys/Piraev albo Aslan ale pewnie będzie ktoś jeszcze, żeby zbudować nazwisko.

 97. A ten Wallhead  – widać doświadczenie. Siła spokoju. Mierzył, mierzył i ustrzelił. Tak bez napinki się wydawało.

 98. Podobno angielski komentarz jest mega chujowy. Mogli TJa jednak wziąć. Ludzie zagranicy piszą, że sie tego słuchać nie da i wolą Jurasa i Janisza nawet jeśli nie rozumieją 😆

  Prubowałem sprawdzić i przełączyć na angielski. I to był mój błąd bo wyje..ło mi transmisje ! "Wracamy za chwile… prosimy o cierpliwosc…"

 99. Gamer zniszczył! Kapitalny występ i już niedługo nowy mistrz wagi lekkiej

  :applause:

  Ciężko nie dostrzec postępu jaki Gamrot robi z walki na walkę. Jeśli tendencja zostanie zachowana to rośnie nam mega solidny, poukładany z bardzo dobrą bazą zapąśniczą fighter, który bedzie rywalizował z jednymi z najlepszych na swiecie

 100. Przepraszam ale muszę to napisać:

  To se kurwa obejrzałem KSW za 4 dychy. "Wracamy za chwile… prosimy o cierpliwosc…"i tak już z 10 minut. A ja proszę o zwrot kasy !

 101. :applause:razz:orwał tłumy tą waleczką.Ma we mnie kibola!!! klincz przy siatce ? to na pewno nie jest nudne ! ile zadał ciosów w całej walce ? ze 2 ? GRATY MIMO CHUJOWEJ WALKI – PRZEPRASZAM

  Żebyś Ty się tak przypieradal do stylu ? Ja tylko wiedziałem jak cienki jest na dziś Winner 😉

 102. Rusek pewnie już w lekkiej nie zawalczy w KSW( o ile wogóle zawalczy). Gamer potwór ale jak zostanie mistrzem w KSW to się zmarnuje chłopok- kogo on będzie obijał? Ale cenna wygrana!

 103. Przepraszam ale muszę to napisać:

  To se kurwa obejrzałem KSW za 4 dychy. "Wracamy za chwile… prosimy o cierpliwosc…"i tak już z 10 minut. A ja proszę o zwrot kasy !

  Trzeba było kupić dostęp gdzie indziej za 4 zł XD

 104. Przepraszam ale muszę to napisać:

  To se kurwa obejrzałem KSW za 4 dychy. "Wracamy za chwile… prosimy o cierpliwosc…"i tak już z 10 minut. A ja proszę o zwrot kasy !

  Kogo? MMARocks? Skończcie już zaśmiecać ten temat. Piszcie reklamacje gdzie trzeba.

 105. Przepraszam ale muszę to napisać:

  To se kurwa obejrzałem KSW za 4 dychy. "Wracamy za chwile… prosimy o cierpliwosc…"i tak już z 10 minut. A ja proszę o zwrot kasy !

  kup sobie weeb za 4 zl XD to profesjonalisci XD

 106. kup sobie weeb za 4 zl XD to profesjonalisci XD

  weeb tv ma zdecydowanie najlepszy stosunek cena/jakość 😆

 107. Jaj na razie dobra gala. A Gamer super walka. Czas na walki o paski.

  PS. Na cyfrowym hula bez zarzutów w hd.

 108. Żebyś Ty się tak przypieradal do stylu ? Ja tylko wiedziałem jak cienki jest na dziś Winner 😉

  Lol ? kiedy propsowałem klincz ? w dodatku nudny praktycznie bez pracy ? to wyglądało jak dyskoteka w podstawówce przytulanka i macanka.Winner chujowy to sie zgadzam.

 109. No żesz Ty w mordę jeża. Już miałem pisać, że Narkun strasznie wolno się rozkręca, a tu baaach. KO.

 110. Ja pierdole! Wgniótł Chorwata w deski klatki!!! CO ZA BOMBY 😮 o:

  ŻYRAFAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! :yahoo:

  #andnew

 111. Łooooooo kurwa, ale spanie zafundował Śpiochowi!!! Mam nadzieję, że coś się w końcu w Tomku przełamie. W końcu pokazał swój potencjał. Pięknie!

 112. Żyrafa wygadany,  komentarzem rozwalił system … 😀 hahahahahahahahahahahahaha, ale można mu wybaczyć, adrenalina schodzi 😀

 113. Pięknie Tomek :applause:

  Wstępna mi nie weszła, ale w głównej na razie mam 4-0, Gamera trafiłem też rodzajem wygranej, a Oliego rundą 🙂

 114. Hahaha Narkun, co za typ. Ja pierdole, niech wprowadzą te kontrole do KSW. Marichuananen Diaza przy Narkunie to pikuś. U niego coś ostrzejszego było wciągane na bank.

 115. Trzeba było kupić dostęp gdzie indziej za 4 zł XD

  Dokladnie,ja to beke cisne z tych co wydali 40zl a teraz smigaja na strimie:lol:Dobra,troche wam wspolczuje bo sam kupowalem PPV a potem zacinka byla.:friends::rofl:

  Ja podziekowalem ksw.tv i ipli po 2 transmisjach PPV ktore mi zacinaly.Dodatkowo, po ostatniej akcji z primadonnami poznanskimi nie bede ich finansowal kupujac PPV.

 116. Panowie musimy razem się zebrać, bo inaczej nas KSW wyrucha. Mi odpisali

  Piotr – Helpdesk (BOK)

  31 paź, 19:42

  Witam,

  Zgodnie z naszym regulaminem nie przyjmujemy zgłoszeń reklamacyjnych po zakończeniu eventu live.

  Dodam że dostęp do gali VOD/offline będzie dostępny jeszcze przez 72 godziny.

  poniżej wypis z regulamimu usługi KSWTV.com

  http://www.kswtv.com/?static=regulations

 117. Panowie musimy razem się zebrać, bo inaczej nas KSW wyrucha. Mi odpisali

  Piotr – Helpdesk (BOK)

  31 paź, 19:42

  Witam,

  Zgodnie z naszym regulaminem nie przyjmujemy zgłoszeń reklamacyjnych po zakończeniu eventu live.

  Dodam że dostęp do gali VOD/offline będzie dostępny jeszcze przez 72 godziny.

  poniżej wypis z regulamimu usługi KSWTV.com

  http://www.kswtv.com/?static=regulations

  Wiedziałem, że tak będzie. Chujki.

 118. Ciekawe czy Materla i Mamed za swoje przyjechali.

  Swoją drogą jakiś regres w języku polskim Khalidova? Słucha się go jeszcze gorzej niż wcześniej.

 119. Panowie musimy razem się zebrać, bo inaczej nas KSW wyrucha. Mi odpisali

  Piotr – Helpdesk (BOK)

  31 paź, 19:42

  Witam,

  Zgodnie z naszym regulaminem nie przyjmujemy zgłoszeń reklamacyjnych po zakończeniu eventu live.

  Dodam że dostęp do gali VOD/offline będzie dostępny jeszcze przez 72 godziny.

  poniżej wypis z regulamimu usługi KSWTV.com

  http://www.kswtv.com/?static=regulations

  A czego się spodziewałeś, że oddadzą wszystkim kasę? Ma facet rację, pomimo Twojego rozżalenia.

 120. Swoją drogą jakiś regres w języku polskim Khalidova? Słucha się go gorzej niż wcześniej.

  Po przejeciu Arrachionu przez Berkut, Mamed po polsku to tylko na Polsacie musi mowic to zapomnial 😆

 121. Ciekawe czy Materla i Mamed za swoje przyjechali.

  Swoją drogą jakiś regres w języku polskim Khalidova? Słucha się go gorzej niż wcześniej.

  Moze w Berkucie Arachion poza nazwa tez ruski wprowadzili ;d jako wiodacy

 122. Bez hejtu, ale odkąd mamy swoich zawodników w ufc, to gale ksw wywołują u mnie emocje porównywalne z wypadem na grzyby.

  Oglądam bo oglądam, kupuję to ppv już chyba z przyzwyczajenia, ale ni mnie to grzeje ni ziębi…

 123. A czego się spodziewałeś, że oddadzą wszystkim kasę? Ma facet rację, pomimo Twojego rozżalenia.

  Kurwa jaką ma rację? Idziesz do kina, kupujesz bilet, a drzwi zamknięte. Już widzę jak byś był kurwa zadowolony

 124. Kurwa jaką ma rację? Idziesz do kina, kupujesz bilet, a drzwi zamknięte. Już widzę jak byś był kurwa zadowolony

  Ale jeśli byłeś w tym kinie na 2 innych filmach i w obu przypadkach drzwi też były zamknięte to trzeba być …… żeby iść do tego samego kina 3 raz.

 125. Ale jeśli byłeś w tym kinie na 2 innych filmach i w obu przypadkach drzwi też były zamknięte to trzeba być …… żeby iść do tego samego kina 3 raz.

  Nie wkurwiajcie mnie. 4 razy miałem ppv z KSWTV i było ok. Pierwszy raz takie jaja

 126. Pisałem, że nie jestem pewny Różala. Szkoda, mialo być napierdalanko a skończyło się nie krwawo, nie brutalnie lecz ładnie technicznie :blank:

 127. Kurwa jaką ma rację? Idziesz do kina, kupujesz bilet, a drzwi zamknięte. Już widzę jak byś był kurwa zadowolony

  Nawet jak napiszesz jeszcze 10 przekleństw to nie zmieni faktu, że obowiązuje Cię regulamin,  którego nie przeczytałeś i masz dostęp do gali przez 3 dni

 128. McSweney czy jak to sie tam pisze, zrobil Rozala jak na jakims treningu. Marcin oddal pare razy ale presja go zjadl angol. Tak jakby go zaskoczyl naporem.

 129. to był ten co już zakończył karierę…?

  nie pamietam oficialnego zakonczenia kariery, w przeciwienstwie do znanych nam bokserow konczacych po 5 razy ;d

 130. Różal to taka maskotka KSW:lol: zawodnik MMA to nie jest nigdy nie był i nigdy nie będzie ale pewnie go jeszcze wystawią parę razy licząc na jakąś bitkę a zostanie poddany:lol:

 131. Ludzie dajcie już spokój temu Różalowi. Z kim miałby niby zawalczyć? Chyba Walusia musieliby najpierw gdzieś odszukać na Mazurach.

 132. kuzwa, ciagnace się jak flaki z olejem walki (Krakowski Winner) trzeba oglądac do dec, a ciekawe i oczekiwane jak Rozal McSweeney muszą się szybko kończyć 🙁 smuteczek.

 133. Ładnie to skończył McSweeney.  Chyba chłopaki w SSS wykrakali przebieg walki.

  Różal twardy, ale parter nie na tym poziomie.

  Jestem ciekawy kogo zestawią z McSweeneyem. Włodarek ??

 134. Lol ? kiedy propsowałem klincz ? w dodatku nudny praktycznie bez pracy ? to wyglądało jak dyskoteka w podstawówce przytulanka i macanka.Winner chujowy to sie zgadzam.

  Propsowales głównie wynik końcowy, bo ostatecznie to on się liczy i przynosi sianko, zarówno zawodnikom jak i nam, od czasu do czasu :beer:.

 135. Brawo Borys, ale nie wiem co mu odbiło z tym kolanem. Gdyby Taylor miał trochę rozumu, to byłoby DQ, bo było widać, że jest oszołominy.

  Typer 7-1 na razie, ale nie trafione ani jedno zakończenie 🙂

 136. Poznaniacy w formie. Mistrzowie KSW tylko krajowi (polscy), a nie międzynarodowi – co mnie cieszy :). Spora żywiołowość u Borysa. Aż miło oglądać. Takiego go lubię – z Baharim jednak wypadek przy pracy.

 137. Mieszane uczucia. Gala naprawdę fajna. Skończenia takie, że nie wiadomo, co wybrać jako najlepsze. Ale krótko, kurwa, krótko trochę 😉

  Podejrzewam, że jakby na papierze (mamy tu takiego statystyka) średnią trwania walk wyliczyć, to w KSW jeszcze takiej nie było, a i w innych organizacjach – nie kojarzę…

  Uff, i dobrze, że Borys nikomu cwela nie wbił 🙂

 138. przecież te kolana jebane w parterze to powinny być dozwolone to zabija w chuj walke że nie można tego używać

 139. Walki może i niezłe, ale słuchając zawodników i patrząc na oprawę trzeba się porządnie zastanowić nad paroma kwestiami dot. KSW…

 140. nie pamietam oficialnego zakonczenia kariery, w przeciwienstwie do znanych nam bokserow konczacych po 5 razy ;d

  Looknij sobie wywiady po walce z Grahamem…

 141. Nawet jak napiszesz jeszcze 10 przekleństw to nie zmieni faktu, że obowiązuje Cię regulamin,  którego nie przeczytałeś i masz dostęp do gali przez 3 dni

  Na razie to nie mam ani jednego dnia, a nie przez 3 dni!

 142. Pudzian to oszust, kiedyś powiedział,  źr Krystian  zawsze będzie śpiewał podczas wejść. 😕

 143. Pudzian to oszust, kiedyś powiedział,  źr Krystian  zawsze będzie śpiewał podczas wejść. 😕

  Mowil tez ze waga bedzie 118 ;p a bylo prawie 120

 144. Mowil tez ze waga bedzie 118 ;p a bylo prawie 120

  To już nie jest ten sam Mariusz…teraz gotuje kamienie

 145. strasznie irytujące w KSW jest że sędziowie tak długo czekają z podnoszeniem do stójki, rozrywaniem jałowych klinczy itd. …

 146. Pudziana to akurat wystarczy otwartym liściem na wątrobę klepnąć i tko! Btw to po pierwszej rundzie już myślałem że Pudzi miał konsultacje sterydowe u Lance Armstronga 😀

 147. Aha teraz w powt dopiero zobaczyłem że Pudzian chyba klepał chwilę przed zanim Bronder przerwał. Dobrze widziałem?

 148. Kurs 4.25 zwrocil mi kase za przegrana Rozala. Dobrze to rozegral Graham.

  oo , ja obstawialem przy 3,75 i odrobilo mi winnera z nawiazka ;d

 149. Dobrze, że lay and pray się nie powiodło. Graham ładnie pozamiatał.

  Bronder się nie popisał w ringu.. nie potrzebnie próbował ciągnąć Pudziana. Najpierw w 1 rudzie nie wiedzieć dlaczego pozwolił Pudzianowi przeleżeć 4 minuty na Grahamie, potem w 2 rudzie nie wiadomo na co czekał jak Pudzian był już ubity.

 150. Ehh Pudzis przegrał końcem pierwszej rundy, sedzia zwlekal z tym przerwaniem, i co Peter znowu o pas? A jak Karol przeleży Kitę…hmm

 151. Gala nie do końca dla Polaków.

  Zwycięstwo Krakowskiego – no dobra wygrał ale nic poza tym

  Falcao – zajebiście, liczę na walkę Drwal-Aziz

  Włodarek – no zupełnie niepotrzebne to kolano

  Moks – szkoda, że nie złapał tej nogi do końca

  Gamer – świetna dyspozycja, tylko kto następny?

  Narkun – "o skurwesyn" i ten wywiad 🙂

  Różal jakoś bez ognia ale i McSweeney dojebał

  Borys niby zwycięski ale jakoś pewien niesmak pozostaje

  Pudzian-Graham były 2 scenariusze. Pudzian przeleży albo Graham upierdoli.

  Publika w końcu dopisała.

  Produkcja, kamery i dźwiękowość nie bardzo.

 152. Z gali na galę coraz słabsze te KSW się robi, nie ma już kogo tam oglądać prawie. Zwała ze znajomych, co 8 dych dawali, żeby do multikina na to badziewie iść z dziewczynami.

 153. Regres u Pudziana mocny. Nawet mi się tej walki nie chciało oglądać.

  To by było na tyle z jego marzeń o pasie. Dobrze, że go Fedorowi nie rzucą, bo byłaby siara w chuj.

 154. Tak jak się spodziewałem, tylko sądziłem, że to się skończy w taki sposób, tylko w 3 rundzie.

  Peter popracował trochę nad twarzą pudziana 😀

 155. No dobra bije sie w piers bo bylem niemalze pewny, ze Pudzinka wygra te walke bo tak zakladal scenariusz :shy:

 156. Ogółem szybka gala, oprócz KO na Moksie i Goranie, oraz Pudziana w formie z walki z Sylvią to w pamięci nie ma co zapisać.

 157. Pokuszę się o krótkie podsumowanie gali:

  Gala bez historii, jedyny moment, który wywołał naprawdę silne emocje…jak mi kswtv pierdolnęło :boystop:

 158. Tak jak przypuszczałem, szkoda ze nie postawilem kasy na Grahama. Co teraz z walką Coco vs Pudzian?

  Troche smutno mi widzac takiego Mariusza, ale to sport, a co do samej gali to super sprawnie im to wszystko wyszło, walki dobre, wywiady Narkuna czy Mameda powinni puszczac w szkole jak skutki uboczne kokainy

  Ale jeden wielki minus – kswtv – KURWA MAC ile sie nadenerwowalem na to gówno, nigdy wiecej tego juz nie kupie ! kupiłem PPV a ogladalem polowe gali na streamie.

 159. A psioczą na McGregora. Pudzian zrobił jakiś progres w ogóle? Jak dla mnie, to albo przeleżeć, albo ubić jakąś parówę w stylu Najmana, bądź kogoś porcelanowego jak ten Gracie. Obaj ciągną za sobą naród (tzn. i Pudz i Conor)

 160. Gala po chuju do oglądania tak jak i bukmachersko.

  Borys i Gamer koty. Co do Grahama to tak właśnie widziałem tę walkę i sie powiodło.

  Ogólnie bez szału czekam na KSW 33.

 161. Szkoda Pudzixa, ale rzeczywiście słabo wyglądał. Gdyby nie gong, to Graham by go skończył po tej bombie. Fajna gala, bo dość szybka, nie było przymuły poza walką Krakowski vs Winner. Fajne nokauty Narkuna, Wallheada, świetne występy Gamrota i Mańkowskiego (poza tym kolanem).

 162. Ktoś serio stawia poziom i emocje KSW nad UFC? KSW się fajnie ogląda( jedyna okazja żeby jakąś łychę jebnąć bo takto nic nie pije) ale emocje są praktycznie żadne:sad:razz:oziom walk niestety cienizna( no ostatni FEN zamiata w tej kwestii). Coś tam można wyróżnić ale kurwa bez podjarki niestety:sad:

 163. Szybka gala, co mnie cieszy, bo lubię jak jest dużo skończeń. Już tak nie psioczcie, mi też kupony nie siadły, ale nie obrażam się na galę i KSW za to 😉

 164. Mariusz się przekonał że MMA to jednak chyba nie dla niego. Chyba pierwszy raz tak oberwał. Ale i tak go szanuje za to co robi, a nie robi tego chyba dla kasy.

  Cierpliwy i kamień ugotuje.

 165. Pudzian przez całą 1 rundę leżał z góry i nawet jednego ciosu nie mógł zadać od walki z Olim niestety brak postępu bo tam było tak samo, już nawet mu nie szkoda że przegrywa widać że tylko walczy a by PPV sprzedać niestety.

 166. Dla kogoś kto wychował się na UFC,  KSW to jedna wielka TRAGEDIA. Na początku to całe KSW z tym swoim całym błaznem Pudzianowskim było nawet zabawne ale teraz jest to już po prostu żałosne.

 167. Gala fajna , szkoda Pudziana , Różala , Krakowski zaskoczył .Przegapiłem dwie pierwsze walki .Dużo skończeń , zamiast 40 na kino poszło 41 na browara dla siebie , kolejeczkę dla siebie i ziomów i taxi

 168. Gala fajna , szkoda Pudziana , Różala , Krakowski zaskoczył .Przegapiłem dwie pierwsze walki .Dużo skończeń , zamiast 40 na kino poszło 41 na browara dla siebie , kolejeczkę dla siebie i ziomów i taxi

  jakich ziomów??? nie żartujmy.

  ogólnie gala fajna, nie wiem, nie porównujmy może tego do UFC, ten "show" ma całkowicie inny cel IMO niż UFC często, ale to tylko moje zdanie. obejrzyjcie raz jeszcze "otwarcie", a może zrozumiecie o czym piszę.

 169. Dla kogoś kto wychował się na UFC,  KSW to jedna wielka TRAGEDIA. Na początku to całe KSW z tym swoim całym błaznem Pudzianowskim było nawet zabawne ale teraz jest to już po prostu żałosne.

  Ty chamie, powinni banować takich ludzi. Takie głupoty wypisywać.

  Myślisz, że ludzie nie oglądali gali tylko Ty tak powiesz to tak jest? eldo.

 170. Ty chamie, powinni banować takich ludzi. Takie głupoty wypisywać.

  Myślisz, że ludzie nie oglądali gali tylko Ty tak powiesz to tak jest? eldo.

  Jeszcze raz, po Polsku i bez podniecania się. Słucham ?

  Mam nadzieję że po prostu nie wyczułem ironii.

 171. 120 kg: Peter Graham pok. Mariusza Pudzianowskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 2:00.

  dla reklamy KSW i mma w Polsce Mariusz zrobił swoje , ludzi przyciąga i dalej będzie , chociaż jakieś pieniążki rozpłynęły się przez palce duetowi M&M

  Pozostałe walki:

  Walka o pas mistrza KSW w wadze półśredniej

  77 kg: Borys Mańkowski pok. Jessiego Taylora przez poddanie (gilotyna), runda 1, 3:02.

  Borysa w takiej formie chciałbym oglądać w UFC , działo by się:)

  120 kg: James McSweeney pok. Marcin Różalskiego przez poddanie (RNC), runda 1., 2:13.

  sam Marcin powiedział że robi się wolniejszy i przez co mniej groźny także nie chciałbym już tego oglądać

  Walka o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej

  93 kg: Tomasz Narkun pok. Goran Reljića przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1., 1:55.

  Tomek wgniótł Gorana w matę , brawo ! czekam na konkretnego przeciwnika w 1 obronie

  70 kg: Mateusz Gamrot pok. Marifa Piraeva przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 3:21.

  Mateusz klasa sama w sobie , co dalej ? albo o pas albo…;)

  77 kg: Jim Wallhead pok. Rafał Moksa przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 2:26.

  nie wiem co jeszcze można z Rafała wycisnąć , jakiegoś poziomu to już raczej nie przeskoczy

  120 kg: Oli Thompson pok. Michała Włodarka przez dyskwalifikację (nielegalne kolana w parterze), runda 3.

  mega przykro i szkoda Michała , ale widać po walce uśmiech i brak mega wkurwienia , sportowej złości hmmm widać to mu wystarcza…

  84 kg: Maiquel Flacao pok. Bretta Coopera przez KO, runda 1., 0:59.

  spodziewałem się dobrej walki , skończyło się szybko, szkoda…

  70 kg: Leszek Krakowski pok. Andre Winner przez jednogłośną decyzję sędziowską.

  dobry rekord Leszka , jeśli dalej będzie w KSW i nic z sobą nie zrobi będzie łatwą zdobyczą dla lepszych od minimalnie Andre Winnera

  trochę piwa poleciało można iść spać;)

 172. Było to dobre KSW 32 i myślę że bardzo dobre marketingowo dla KSW chociaż gołym okiem widać że obsługa gali się zmieniła na minus oraz te puste narożniki niektórych teamów raczej nie świadczy dobrze o organizatorach jeśli rzeczywiście na tym chcieli oszczędzić. Jeśli chodzi o sportowe sprawy to pierwsza walka nudna jak flaki z olejem tak pozostałe do main eventu zacne. Bardzo ładne skończenia i wyniki w większości bardzo zadowalające i przyjemnie się to oglądało a z KSWTV nie miałem problemów żadnych. Mariusz Pudzianowski nie zaskoczył pozytywnie a na to liczyłem. Wydaje mi się że barierą nie do przejścia są zawodnicy stójki a garda przed hakami była okropna bo chyba ze 3 razy mało  go z butów nie wyrwał Graham tymi hakami. Thompsonowi się nie dziwie że nie chciał kontynuować walki bo rozcięcie było bardzo głębokie a wręcz uznałbym go za idiotę jakby chciał się dalej bić.

 173. @defthomas będziesz zakładał jakiś temat o kswtv, bo nie przepuszczę im tego? @Solaris , kto jeszcze?

  Nie wiem jeszcze, mam porobione screeny z zepsutą platformą i widziałem że bardzo dużo osób miało podobne problemy. Bardzo przykra sprawa dla mnie bo reklamowaliśmy to a poprzednie gale były bardzo ok. Podejrzewam że nawaliło coś związanego z faktem że gala w UK ale jakie to ma znaczenie dla osób które wydały kasę?

 174. Tak na świeżo – i trochę z procentami – po KSW 32.

  Gala szybka, pierwszy raz chyba kończy się przed 23. W Londynie publika świetna, z tego co zauważyłem. Otwarcie kiepskie, jedno z gorszych od Konfrontacji. Na minus zdecydowanie otwarcie i szybkie skończenie gali (przed 23). Wynik z Typera to 5-4 jak dobrze pamiętam. 😆

  Pytanie, jak to będzie po tej gali?

  Jak dla mnie Winner do wyrzucenia, druga przegrana i kiepska walka w jego stylu. Krakowskiego z Szulakowskim bym widział, kiedy ten wyliże się z kontuzji.

  Falcao dla lepszego z pary Drwal/Karaoglu. Cooper od biedy dla gorszego, choć nie obraziłbym się, gdyby pojawił się dopiero po wygraniu walki gdzieś za granicą.

  Tak jak pisałem wcześniej – Włodarka powinni traktować jak Narkuna swego czasu. Dla niego ktoś kompletnie nowy, bo ciężka w KSW dość biedna. Z kolei dla Thompsona ktoś z dwójki Maćkowiak/Bajor.

  Moks jak dla mnie powinien spróbować się w wadze lekkiej, o ile da radę zbić. W debiucie tam widziałbym go z Kowalewiczem, Zawadzkim albo Piraevem. Z kolei dla Wallheada walka z Tsarevem w formie eliminatora do walki o pas wagi półśredniej. 😉

  Gamrota w następnej walce widzę o pas. Z jakimś europejczykiem, pokroju Kuivanena albo Hadzovica. Z kolei Piraeva tak jak wcześniej wspomniałem – z Moksem w wadze lekkiej. Ewentualnie z gorszym z pary Chlewicki/TBA.

  Narkun świetna dyspozycja.  Dla niego powinni zakontraktować kogoś nowego, bo osobiście nie widzę aktualnie pretendentów. Może tylko Zwicker, ale małe szanse, że on się pojawi. Proponowałbym Prochazkę lub Christensena, jeśli ten wygra swoją najbliższą walkę. Z kolei dla Reljica też ktoś nowy, bo walka Vegha z Celińskim w moim mniemaniu nieunikniona – może wcześniej wyzywający Różalskiego Prachnio, albo posiadający 6 zwycięstw z rzędu Rakic?

  McSweeney mógłby zmierzyć się z Włodarkiem. Różalski powinien jak dla mnie kończyć karierę, bo jednak 37 lat i nic więcej nie zwojuje. Pytanie, czy rewanż z Grahamem, czy większa ilość PPV z Pudzianem?

  Mańkowski fenomenalne poddanie, main event KSW 34 z Saidovem! Na Taylora nie mam pomysłu, pewnie i tak odleci w zapomnienie jak po walce z Mamedem.

  Pudzianowski po porażce, mam przeczucie, że powoli będzie też kończył karierę. Może teraz walka z Różalskim skoro oboje po porażkach? Innego pomysłu na niego nie mam. Graham z kolei albo rewanż z Różalem (starcie nie logiczne, fakt), albo walka o pas, inaczej tego nie widzę.

  Ogólnie gala w Londynie na plus. Walki ciekawe, dość emocjonujące, otwarcie na minus. Ogólnie tam gali 6/10.

  Poddanie wieczoru to dla mnie Mańkowski – Taylor. Nokaut to Narkun – Reljic, a walka wieczoru to Gamrot – Piraev mimo takiego zakończenia. 😉

 175. Nie wiem jeszcze, mam porobione screeny z zepsutą platformą i widziałem że bardzo dużo osób miało podobne problemy. Bardzo przykra sprawa dla mnie bo reklamowaliśmy to a poprzednie gale były bardzo ok. Podejrzewam że nawaliło coś związanego z faktem że gala w UK ale jakie to ma znaczenie dla osób które wydały kasę?

  Myślisz, że będzie jakaś szansa an odzyskanie pieniędzy? Obejrzałem 80% gali na streamie przez te problemy….

 176. Jeśli chodzi o kswtv to całą galę śmigało mi bez zarzutu, więc może problem słabych łącz internetowych??

  Dorzucę parę słów do wypowiedzi Spike'a o potencjalnych przeciwnikach dla Narkuna, jeśli chodzi o Joachima Christensena to moim zdaniem jeśli wygra najbliższą walkę 7 listopada na GMC 7 będzie najlepszą opcją. Na rozkładzie ma Stephana Putza oraz w ostatniej walce zastopował Maxa Nunesa, który po ewentualnej wygranej miał iść do UFC. rekord 11-3. Do niemiec z dopingiem wybiera się 230 osób, więc gala w szczecinie z tą walką byłaby idealna!

 177. Myślisz, że będzie jakaś szansa an odzyskanie pieniędzy? Obejrzałem 80% gali na streamie przez te problemy….

  3 razy miałem problemy z ipla i za każdym razem kase odzyskałem, ale już nie kupuje żeby sie nie wkurwiać.

 178. graty ogromne dla mańkowskiego diabła tasmańskiego fajna walka

  szczerze myślałem że dostanie baty a tu proszę piękna gilotyna.

  gamer również piękne zwycięstwo dobrze tak ruskowi ,

  no i mój największy zawód tej gali przegrana różala liczyłem na jakiś nokaut a tu duszenie za pleców które zabrało mu oddech ,

  no i pudzian tej grahamki nie zdołał zjeść przechwałki na nic

  graham pokazał klasę jako wojownik  ,bez pajacowania przed walką dowiód łswego,co mnie smuci porażka (pudzili) ale i tak będę za pudzianem , tylko niech nie pajacuję przed walką

 179. Myślisz, że będzie jakaś szansa an odzyskanie pieniędzy? Obejrzałem 80% gali na streamie przez te problemy….

  Nie wyobrażam sobie żeby nie zwrócili pieniędzy osobom które nie mogły obejrzeć. Ja jak miałem raz problemy z transmisją to reklamowałem i odzyskałem pieniądze

 180. Nie wyobrażam sobie żeby nie zwrócili pieniędzy osobom które nie mogły obejrzeć. Ja jak miałem raz problemy z transmisją to reklamowałem i odzyskałem pieniądze

  Czy jeśli nie zrobiłem żadnych screenów w trakcie na potwierdzenie to nie będę miał problemu z reklamacją? :/

 181. Czy jeśli nie zrobiłem żadnych screenów w trakcie na potwierdzenie to nie będę miał problemu z reklamacją? :/

  Nie wiem 🙂

 182. Gala udana, ale widziałem lepsze Konfrontacje.

  ja kupuje PPV od początku jak tylko pojawiło sie KSWTV i nigdy nie miałem nawet ścinki, ogladam na podłączonym to kompa telewizorze w HD, jedyne wytłumczenie to to że macie albo za słabe łącza albo ścigacie w miedzy czasie pornosy :star wars:

 183. Gala udana, ale widziałem lepsze Konfrontacje.

  ja kupuje PPV od początku jak tylko pojawiło sie KSWTV i nigdy nie miałem nawet ścinki, ogladam na podłączonym to kompa telewizorze w HD, jedyne wytłumczenie to to że macie albo za słabe łącza albo ścigacie w miedzy czasie pornosy :star wars:

  Ja juz 3ci raz wykupilem na Kswtv i pierwszy raz mialem cos takiego. Poza tym nawet byl komunikat na stronie "Przepraszamy, wracamy za chwile" wiec myslalem ze to jakis globalny problem z serwerem

 184. Tylko Cooper zaskoczył na minus.

  Poza tym gala bardzo przewidywalna mimo całkiem wyrównanej karty.

  Najsłabszy występ to Różal, później Pudzian.

 185. Na dziewięć walk cztery miały dobry poziom i znaczenie (Falcao, Gamrot, Narkun, Borys), może jeszcze Moks z Jimem…, reszta to marketing. Nad proporcją trzeba jeszcze popracować.

 186. Na dziewięć walk cztery miały dobry poziom i znaczenie (Falcao, Gamrot, Narkun, Borys), może jeszcze Moks z Jimem…, reszta to marketing. Nad proporcją trzeba jeszcze popracować.

  Tendencyjnie, bo wszystko zalezy od skali porownawczej, Na co drugiej gali UFC przeznaczonej na FP, jesli nie na kazdej, wskaze Ci slabsze zestawienia niz Wlodarek – Thompson. Podobnie jak kazda polska gala bylaby wychwalana za zestawienie Winnera z Polakiem legitymujacym sie rekordem 9-0. Pudziana i Rozala chca natomiast ogladac ludzie kupujacy bilety i placacy za transmisje. Dlaczego ? To juz pytanie do nich, bo ja nie wiem.

 187. @VaeVictis To jest mój subiektywny odbiór, nie narzekam, bo wiem że jakoś trzeba sprzedać bilety. Ale pod względem umiejętności Gamrot, Borys i Żyrafa uprawiają chyba inny sport niż Pudzian, Oli ii Różalski.

 188. @VaeVictis To jest mój subiektywny odbiór, nie narzekam, bo wiem że jakoś trzeba sprzedać bilety. Ale pod względem umiejętności Gamrot, Borys i Żyrafa uprawiają chyba inny sport niż Pudzian, Oli ii Różalski.

  Bez dyskusji, a do tego mam wrazenie, ze cala trojka zaczyna juz czuc o co biega, wiec moze niebawem uda sie polaczyc to co dzis wydaje sie nam ogniem i woda 🙂

 189. Tak na chlodno , otwarcie gali to jakas parodia ,gorszego chyba nie bylo. Naglosnie tez tragiczne, ta gala jak dla mnie nie miala tego czegos.

  Pierwsza walka w ktorej walczyl Krakowski z Winerem , dla mnie bardziej zawiodl ten drugi jak zaskoczyl Krakowski , ciagle dociskanie do siatki  klincz,nudy ,dobrze ze to byla pierwsza walka .Winera nie chce juz ogladac.

  Falcao -Coper piekne KO Mikael zaskoczyl , Coper jeszcze bym na ksw zobaczyl ,moze z przegranym Aziz – Drwal a co do Falcao to wraca na dobre tory do title shota.

  Oli – Wlodarek, od walki z Bajorem hype na Wlodarka opadl , na tle Oliego nie wygladam za dobrze a anglik wielkim zawodnikem nigdy nie byl ,

  Co do dyskwaliwikacji ,bardzo sluszna ,dziwie sie tym co wyzywaja Oliego od frajerow.

  Werdykt Wojcika przemilcze :crazy:

  Moks – Judo

  Moks jest jedno wymiarowym zawodnikiem ,w 77 nic juz nie zdziala moze zejście do 70 cos da ,nie bedzie taki maly przy rywalach.Mam nadzieje ze judo zawalczy jeszcze w KSW ,chętnie bym zobaczyłbym  go z Saidovem

   

  Gramrot-Piraev ,ukłony dla Gamera mega forma , zniżka formy u anksiakow zarzegana ,brawo

  :applause:

  Goran – Narkun

  Tomek zaskoczyl tym ciosem ,pierwsze ko w jego karierze,widac ze sie rozwija ,oby trzymał pas jak najdluzej , do tego ten wywiad 😀

  Gorana bym zobaczyl jeszcze z kims nowym.

  Rozal -James ,Rozal nie pokazal tego pazura ,woli walki ,to duszenie chyba nawet dobrze nie weszlo. Chyba pora konczyc ,albo walka z Pudzianem, James z Grahamem wygrany o pas

  Borys Taylor od poczatku bylo widac przewage Borysa ,przez moment zadrzalem ,to kolano moglo Borysa wiele kosztowac ,wiecej rozwagi przy kolejnych walkach.Mega wystep ,podanie gali

  i na deser Pudzila ktory juz lezac na Grahamie byl czerwony jak pomidor i ta jego czerwona reklama duzo sie nie roznila od koloru skory. Mario z taka kondycja nic nie zdziala a ze ma 39lat wiele juz nie zmieni ,chyba blad promotorow ze nie zestawili go z Bedorfem na wiekszej hali ,ta wala przyciagnela by duzo ludzi a tak niewiadomo kogo dadza Mariuszowi oby nie wracali do pomyslu z ogorami

  dla Grahama -McSweeny

  ocena wizualne 5/10

  ocena sportowa 8/10 

  Gala dupy nie urwala mam nadzieje ze w KRK naktorej bedzie lepsza

 190. No dobra. Mam kilka obserwacji, jedna z nich jest to, że Mariusz znów jest drewniany w stojce. Miał już w pewnym momencie trochę więcej luzu, spory regres. Inna to doskonała fizycznosc Borysa. Ciężko nie zadać sobie pytania jak możliwa jest taka definicja już po nawadnianiu… szczególnie gdy porówna się jego gabaryty z tymi z ostatnich walk…

  No i pozostaje jeszcze kwestia Różala.  Tego. Się. Nie. Klepie.

  Gala przyjemna, nokauty były,  tylko Komar trochę niesmaku zostawił z tym drugim kolanem…

 191. Dla mnie najlepsze KSW jakie kiedykolwiek widziałem, przede wszystkim dzięki publiczności, niesamowita robota, brawo dla poloni angielskiej,

  Najlepsza tez ze względu na ilośc nokautów i skończeń, szkoda ze walki nie trwały dłuzej ale nic to,

 192. przede wszystkim dzięki publiczności, niesamowita robota, brawo dla poloni angielskiej,

  Ale gdy im Mamed powiedział "zabiorę Was z powrotem do Polski" to im nie było do śmiechu.

 193. Ale gdy im Mamed powiedział "zabiorę Was z powrotem do Polski" to im nie było do śmiechu.

  drugi po Tusku 😀

 194. Dla kogoś kto wychował się na UFC,  KSW to jedna wielka TRAGEDIA. Na początku to całe KSW z tym swoim całym błaznem Pudzianowskim było nawet zabawne ale teraz jest to już po prostu żałosne.

  Komu chcesz zaimponować ? Przecież UFC na początku to było gówno przez wielkie G. Amerykańskie gwiazdeczki promowane do maksimum, waga ciężka to była Sylvia vs Arlovski, półciężka nie istniała oprócz oczywiście nauczyciela matematyki,  BJ Penn poszedł do K-1 Hero's, super emocjonujący Miletich i mogę tu pisać i pisać o marketingu UFC. O czym ty mówisz człowieku ?! Dlatego White miał taki ból dupy w stosunku do Pride bo wiedział gdzie są najlepsi zawodnicy.

 195. Drugi raz na KSW.tv i drugi raz bez problemów więc obaw przed kolejnym kupnem ppv nie mam. Współczuję tym którym jebała się transmisja.

  Gala niby spoko, wszystko fajnie tylko czegoś mi brakowało. Otwarcie to jakieś było, chyba, że otwarciem był popek coś tam mówiący pod nosem, bo nagłośnienie nie pozwoliło usłyszeć co dokładnie.

 196. półciężka nie istniała oprócz oczywiście nauczyciela matematyki

  Chodzi o średnią oczywiście (matematyk = Franklin)? Akurat w półciężkiej były największe gwiazdy i najnośniejsze pojedynki (Ortiz/K.Shamrock oraz Ortiz/Liddell)

  • Mi jezeli chodzi o strone sportowa to widowisko sie podobalo.
  • Gamer i Borys juz w tej chwili sa na poziomie UFC .Poza nimi z naszego kraju widze tam tylko Heldzika .
  • Szkoda mi troche Moksa .Angol byl swietnie przygotowany i wiedzial ze musi uwarzac na gilotyne i skretowki.
  • Narkun bardzo mile zaskoczyl swoim wystepem -widac progres w stojce.
  • Rozal ciekawa osobowosc ,ale juz nie ma zdrowia do MMA na takim poziomie.
  • Pudzian potwierdil ze jak go ktos mocno trafi to odechciewa mu sie walki i znowu kondycja na tylko na 1 runde
  • Reszta walk to zestawienia srednio mnie interesowaly
 197. Podsumowując z kina. Lagi były, albo jakieś frapsy przez transmisję z KSW.TV(współczuję tym co płacili).

  Otwarcie gówniane.

  Co do samych walk mam jakiś niedosyt niestety. Borek śmieszy i wkurwia jak zawsze.

  Ogólnie dobrze, że to się tak szybko skończyło. Nie obeszło się oczywiście bez ciosów w krocze, nielegalnych kolan na głowę, gównianych wjazdów tą windą.

  Propsy Gamrot, Mańkowski, Narkun. UFC czeka 😉

 198. Co do typowan to byla to moja najslabsza gala w historii.

  Generalnie jak dla mnie, organizacja spoko, widac ze wyspiarska Polonia to dobry kierunek dla wlodazy KSW.

  Co do sportu:

  Cooper mnie rozczarowal. Myslalem ze ta walka bedzie mocna ze spektakularnym konca (to bylo), ale dluzsza.

  Moks to kolejny punkt in minus.

  Jesli KSW chce go zatrzymac to da mu teraz kgos slabszego na odbudowanie, bo poki co, to zostal daleko w tyle za topowymi zawodnikami KSW zakontraktowanymi w 77 .

  Za to koleja rzeczy bedzie potyczka rudzielca z Saidovem jako eliminator do walki o pas z Borysem. Bo watpie by bezposrednio po walce z Rafalem dostal on szanse walki z Mankowskim.

  Borys… Wydaje mi sie ze kolano mocno naruszylo glowe rywala.

  Niemniej jednak zarowno on jaki i Taylor dalki mega pokaz w klatce!

  Typowe łasice 🙂

  Walka mila dla oka.

  Różal nastawiony na stojke zapomnial niestety chyba o parterze i niestety koniec byl jaki byl, a moim zdaniem McSweeny byl rywalem w jego zasiegu.

  Narkun vs Relic… spodziewalem sie mozolnej pracy Zyrafy przez trzy rundy a tu zaskoczenie. 😉

  Pudzian… pozwole nie komentowac bo szkoda klawiatury. 🙂

  1. Otwarcie, że tak powiem "niezbyt wysokich lotów"- ok, rozumiem, że tematycznie do halloweenu
  2. KSWTV tylko parę razy praktycznie niezauważalnie mi zacięło- no ale ja oglądałem z godzinnym poślizgiem
  3. Siła Krakowskiego w klinczu była chyba kryptonitem na Winnera, dziwne, że nie zrywał częściej. Leszek w sumie bardzo dobrze skorzystał z tego co miał, ale za dużo to on chyba nie ma.
  4. Cooper jakby nastawiony był na szachy jak z Mamedem, zaspał świetny atak Falcao.
  5. Włodarek- sprzydałby się wywiad, bo nie wiem OCB. Pierwszą rundę typowałem se na remis, drugą z minimalnym wskazaniem na Michała, trzecia zaczęła się po jego myśli. Ja wiem, że kij z nieskalanym rekordem i odpływem gotówki, ale przez niego zdobyłem tylko tragikomiczne 30 pkt. w typerze.  :boystop:
  6. Moks ma niepewną stójkę, mniejszy zasięg a to judo chyba go zniechęcało do obaleń. Jim przygotował się na najlepsze jego triki i to wystarczyło.
  7. Gamrot zwinny, silny, energiczny przekocur; świetnie skontrował też atak w stójce. Piraev też mega prospekt, twardy, wszechstronny, jednak słusznie uznał, że walka z kontuzją + Gamerem, to trochę za dużo nawet na niego.
  8. Narkun zaimponował, ma uderzenie. Przemowa rozkręciła się w dobrą stronę, ożywiła publikę jeszcze bardziej.
  9. McSweeney świetny gameplan na Marcina, potrafi też poddawać. Marcin jest twardy, ale bezpardonowe przyjmowanie takich bomb ogłusza nawet barbarzyńców. Duszenie wyglądało mi bardziej na dźwignię skrętną. Trochę szkoda Różala, ale cieszy mnie ponowne ukazanie potęgi BJJ.
  10. Borys świetnie wstrzelił się z formą, ale jeśli sobie czymś pomógł, to pytanie, na jak długo mu zostanie. W parterze jest mega mocny i skuteczny, był w nie lada opałach, kiedy siatka go zblokowała, ale wyszedł i od razu ruszył do ataku. Tylko naprawdę nie wiem, co oni mają z tymi kolanami :facepalm: Sam ostatnio korzystał z tych przepisów.
  11. Janisz czasem coś palnie, ale potrafi też zabłysnąć. Komentarz ok.
  12. Liczyłem, że Pudzian pokaże tym razem jakieś cwaniactwo w parterze, w końcu ma czym udusić. Ale progresu niestety brak, lub jest minimalny. I jeszcze jedno- tam gdzie Pudzio, tam i @TYTUS !   TYTUSIE jak tam, znów zarobiłeś na Pudzianie? Ostatnio kupiłeś auto, więc wątpię, żebyś się nie skusił na lokatę 30% ?!  Teraz zmieniasz zdanie, że to niby Pudzilla się podłożyła, a nie na odwrót, a co żeś pisał wcześniej? Uprzejmie przypominam:

   @Masta Blasta nie stresuj się na 100% wygra

                     

   Mogliby  na ważeniu ( Pudzian -Graham) trzymać atmosferę i choć troszkę przyaktorzyć jakiś ostry zgrzyt … bo nawet naiwne "pelikany" kiedyś rozkminią.

   Jasne. Nie patrzą na siebie wrogo- kolejny dowód na ustawkę. Mario obalił od razu?- nie, nie jest bardzo silny, tylko Graham mu się nie przeciwstawiał. Graham wstaje, mając pod sobą Pudziana?- Ha! Wiadomo o co chodzi. Graham niszczy Pudzia?- O K…!:???:   Dodam, że po dzisiejszym występie Oliego, nie dziwi mnie jego przegrana z Pudzianem, on walczy siłowo, a Pudzian ma więcej siły. Pamiętasz naszą rozmowę kiedyś? Nigdy nie przeczyłem, że mogą mieć miejsce ustawki. Ale ta twoja pieprzona niezachwiana pewność siebie, 100% i pelikany… A może to ty jesteś pelikanem łykającym wszelkie teorie spiskowe? Pozdro

 199. Chodzi o średnią oczywiście (matematyk = Franklin)? Akurat w półciężkiej były największe gwiazdy i najnośniejsze pojedynki (Ortiz/K.Shamrock oraz Ortiz/Liddell)

  Tak, pomyłka z mojej strony. Co do tych pojedynków to marketing zrobił swoje.  Nie chce mi się wchodzić w szczegóły ale każdy widział że Shamrock juz dawno jest past prime (mimo iż dla mnie jest legenda za to co dokonał w Pancrase)  oraz  tak samo jakich przeciwników dostawał Lidell mimo iż go szanuje. Pride go zweryfikowalo.

 200. Tak sobie właśnie oglądam walki z odtworzenia, bo niestety nie byłem w stanie wczoraj na żywo oglądać i takie mam pytanie. Kto zamiast TJ'a razem z Willem Vandersem komentuje tą gale? I czemu to nie TJ?

 201. Kto zamiast TJ'a razem z Willem Vandersem komentuje tą gale? I czemu to nie TJ?

  The subscribers may not only change the quality of the stream but switch between Polish and English commentary. The latter one will be provided by the familiar duo of commentators Will Vanders and Chris Hoekstra

  TJ za dużo kosztował.

 202. Gala była dobra do oglądania, bo krótka. Oprócz starcia Krakowski – Winner wszystkie walki emocjonowaly. Szkoda, że Popus nie zaspiewal i nie zatanczył. Największym minusem było to, że nikt nie przygotował stanowiska do gotowania dla @MMAkłowicz i trzeba było zapchac się w KFC.

 203. Jak dla mnie gala spoko.Cale szczescie ze moge ogladac na Polsacie w HD(slyszac o klopotach na ipli czy tez ksw tv to mozna sie tylko cieszyc z bezproblemowego odbioru w tv.Propsy dla Zyrafy.Borysa i Gamera.Falcao i Wallhead na duzy plus.Teraz czekam na moje urodziny dokladnie w czasie KSW 33 i Zwyciestwa Cipka i Karola i Goryla.

 204. Zagraniczne (topowe) media zauwazyly te gale? Mmafighting? Mmajunkie?

  Jakoś specjalnego ożywienia tematem KSW w zagranicznych mediach nie widać.

 205. Obecnych bylo wielu przedstawicieli mediow, ktorzy  wyrazali entuzjastyczne i pochlebne opinie, ale niestety tylko prywatnie. Powod mozna znalesc w ponizszym podsumowaniu, po prostu KSW wyznacza takie standardy produkcyjne, ze absolutnie nikt w Europie nie jest w stanie z nimi konkurowac na tym polu.

 206. Lubię cyferki więc lecimy z naszym ulubionym rankingiem fightmatrix 😉

  Tomek Narkun awansował o 25 pozycje i obecnie zajmuje 22 lokatę! Janek Błachowicz jest 34

  Borys awans o 34 oczka co daje mu teraz 32 miejsce

  Gamer też spory awans, 47 pozycja po zwycięstwie nad Piraevem

  Graham awans o 17, teraz 43

  Thompson do góry o 11, teraz 44

  Włodarek spadł z 77 na 99

  Pudzian duży spadek o 40 lokat, obecnie 121 pozycja

  Falcao awans o 6, teraz 30

 207. Bardzo słusznie KSW, trzymajcie dalej Wójcika a  pozbadzcie się Marciniaka. Panie Dyrektorze @Wojsław Rysiewski czekam na elokwentna riposte.

  Paweł Wójcik to konferansjer, a Tomasz Marciniak to komentator. To dwie różne funkcje. Chyba wystarczająco elokwentnie?

 208. Paweł Wójcik to konferansjer, a Tomasz Marciniak to komentator. To dwie różne funkcje. Chyba wystarczająco elokwentnie?

  Wystarczajaco, troche mnie ponioslo.

  Aż mi się przypomniał werdykt przy Oli vs Komar.

  No glownie o tego babola wlasnie chodzilo, choc akurat Wojcik juz kilka razy pokazywal, ze pojecie o tym sporcie ma nadal bardzo mgliste.

 209. ze pojecie o tym sporcie ma nadal bardzo mgliste.

  Bo w zasadzie on ma tylko czytać co tam ma na karteczce napisane, ja tam nic do niego nie mam (poza tym co wyżej wspomniałem). Kolega Borek też takie rzeczy gadał że dziwnie się tego słuchało (wywiad z Willem Vandersem). Ale i tak koleś tłumaczący polaków na angielski w UFC przebija wszystkich.

 210. Jak jesteście tacy mocni to przetłumaczcie na dowolnie wybrany obcy język, wywiad jakiego udzielił Narkun bezpośrednio po walce. :rofl:

 211. Bo w zasadzie on ma tylko czytać co tam ma na karteczce napisane

  To ktos mu podal zla karteczke ? A myslalem, ze Bagiego nie bylo w Londynie 😉

 212. Na portugalski też 😉

  Ten podobno umie ;P

  Jak jesteście tacy mocni to przetłumaczcie na dowolnie wybrany obcy język, wywiad jakiego udzielił Narkun bezpośrednio po walce. :rofl:

  Właśnie nie jesteśmy, dlatego się za to nie bierzemy 😛

  To ktos mu podal zla karteczke ? A myslalem, ze Bagiego nie bylo w Londynie 😉

  To już czysta złośliwość 😛

 213. a czy to nie jest tak, że Wójciki i inne Borki to ludzie Polsatu i KSW nie ma tutaj za dużo do gadania?

  No pewnie że tak jest.

  KSW samodzielnie produkuje sygnal a ludzie z Polsatu sa tam poniewaz KSW ich zatrudnia.

  Bo nie ma innego wyjścia pewnie.

 214. Zastanawia mnie jedna rzecz , dlaczego największy portal o tematyce MNĄ w Polsce , nie ma prawie żadnych materiałów wywiadów itd. Przed galą,  Po gali itd ? Zauważyłem że od kilku gal jest z tym straszna bieda. Ostatnio bardziej skupianie się na artykułach sponsorowanych niż prostych wywiadach itd. Gdyby nie Grupa Początkująca to już w ogóle ciezko by było się dowiedzieć czegoś o zawodnikach.

 215. Zastanawia mnie jedna rzecz , dlaczego największy portal o tematyce MNĄ w Polsce , nie ma prawie żadnych materiałów wywiadów itd. Przed galą,  Po gali itd ? Zauważyłem że od kilku gal jest z tym straszna bieda. Ostatnio bardziej skupianie się na artykułach sponsorowanych niż prostych wywiadach itd. Gdyby nie Grupa Początkująca to już w ogóle ciezko by było się dowiedzieć czegoś o zawodnikach.

  Podbijam, przydałoby się jakieś wyjaśnienie.

  Brak wywiadów z KSW, z FENu(tu pewnie z innych względów) czy mniejszych gal. Nie ma kto skoczyć z mikrofonem, czy brakuje zapału lub pasji? Odszedł Kowalik i się posypało.

 216. Podbijam, przydałoby się jakieś wyjaśnienie.

  Brak wywiadów z KSW, z FENu(tu pewnie z innych względów) czy mniejszych gal. Nie ma kto skoczyć z mikrofonem, czy brakuje zapału lub pasji? Odszedł Kowalik i się posypało.

  Te konkrertna sytuacje, zwiazana z KSW w Londynie troche juz wytlumaczyl @defthomas, ale generalnie faktycznie jest regres jesli chodzi o materialy od MMA Rocks, ostatnio dostajemy glownie "wrzuty" z innych mediow. Nawet typowanie przed KSW bylo tym razem znacznie skromniejsze.

 217. Podbijam, przydałoby się jakieś wyjaśnienie.

  Brak wywiadów z KSW, z FENu(tu pewnie z innych względów) czy mniejszych gal. Nie ma kto skoczyć z mikrofonem, czy brakuje zapału lub pasji? Odszedł Kowalik i się posypało.

  Paweł Kowalik odszedł 2 lata temu i raczej się nic nie posypało 😆

 218. Kowalik odszedł 2 lata temu i raczej się nic nie posypało 😆

  A Dominik zamiast robić to sobie na gale jeździ. Hańba!

 219. Kowalik odszedł 2 lata temu i raczej się nic nie posypało 😆

  Posypały się wywiady, zarówno poziom jak i ilość.

  KSW w Londynie rozumiem, jednak z 31 i wcześniejszych szału nie było. Byli lepsi, np. pod względem ilości, poziom rzecz względna.

  Poza KSW są również inne gale, a z tych to już całkiem lipa. Nie ma co się oszukiwać.

 220. Czekamy aż Mateusz wróci z wojska i zaczniemy ostro z grubej rury. Nie ma powodów do paniki 🙂

  Czyli bez Mateusza ani rusz. No trudno.

  Kowalik odszedł 2 lata temu i raczej się nic nie posypało 😆

  Klimat wywiadów na pewno się posypał. Kowalik robił świetne rozmowy z fajterami tak samo jak TJ.

 221. Czyli bez Mateusza ani rusz. No trudno.

  Klimat wywiadów na pewno się posypał. Kowalik robił świetne rozmowy z fajterami tak samo jak TJ.

  Tak Paweł robił świetne wywiady 🙂 Co zrobić, trzeba iść dalej.

 222. A co się dzieje z Frankiem? Coś pisał na forum ostatnio chyba, ale czemu już nie ma wywiadów jego?

  Z rzadka ale są:

  http://www.mmarocks.pl/joanna-jedrzejczyk/bedziemy-grac-w-moja-gre-na-ufc-193-joanna-jedrzejczyk-przed-obrona-pasa-ufc-wywiad

  Zastanawia mnie jedna rzecz , dlaczego największy portal o tematyce MNĄ w Polsce , nie ma prawie żadnych materiałów wywiadów itd. Przed galą,  Po gali itd ? Zauważyłem że od kilku gal jest z tym straszna bieda. Ostatnio bardziej skupianie się na artykułach sponsorowanych niż prostych wywiadach itd. Gdyby nie Grupa Początkująca to już w ogóle ciezko by było się dowiedzieć czegoś o zawodnikach.

  Fakt. Ale dzięki temu skończyła się szydera typu "jaka konkurencja?".

  Dzięki bogu Wojek był u Janisza i Jurasa. Teraz tę rozmowę będzie można odbierać jak cebulę; warstwa po warstwie do końca miesiąca.

 223. Ludzie, nie wiem czemu się dziwicie. Większość robi to hobbystycznie, aktywność aktualnych redaktorów była zauważalna głównie wtedy, gdy jeszcze redaktorami nie byli, a starali się o angaż, albo byli redaktorami świeżo upieczonymi. Ci, którzy dzięki MMA Rocks wypłynęli na szerokie wody udzielają się bardzo sporadycznie, natomiast redaktorzy z długim stażem już stracili wigor. Dla mnie to normalne. Sam widzę po sobie, że inaczej zacząłem traktować MMA. Kiedyś nie potrafiłem odpuścić żadnego pojedynku, wywiadu, a gdy to czyniłem miałem wyrzuty sumienia. Teraz traktuję dyscyplinę jak rozrywkę i to czego pragnę to przede wszystkim interesujące walki, reszta jakoś już nie wzbudza takich emocji.

 224. Jak jesteście tacy mocni to przetłumaczcie na dowolnie wybrany obcy język, wywiad jakiego udzielił Narkun bezpośrednio po walce. :rofl:

  Z Narkunem w tym wywiadzie jest jak z Wałęsą, najpierw trzeba na polski przełożyć 😆

 225. Ludzie, nie wiem czemu się dziwicie. Większość robi to hobbystycznie, aktywność aktualnych redaktorów była zauważalna głównie wtedy, gdy jeszcze redaktorami nie byli, a starali się o angaż, albo byli redaktorami świeżo upieczonymi. Ci, którzy dzięki MMA Rocks wypłynęli na szerokie wody udzielają się bardzo sporadycznie, natomiast redaktorzy z długim stażem już stracili wigor. Dla mnie to normalne. Sam widzę po sobie, że inaczej zacząłem traktować MMA. Kiedyś nie potrafiłem odpuścić żadnego pojedynku, wywiadu, a gdy to czyniłem miałem wyrzuty sumienia. Teraz traktuję dyscyplinę jak rozrywkę i to czego pragnę to przede wszystkim interesujące walki, reszta jakoś już nie wzbudza takich emocji.

  Ważne że @Piotr Pędziszewski się chce-ale to też pewnie dzieki temu że me słucha mękolenia o same gwiazdy ze świata MMA i robi wywiady z kim mu pasuje.

 226. @Comber, osobiście się nie dziwię. W ogóle nie zajmują mnie biografie redaktorów, tym bardziej analizowanie ich od strony psychologicznej. Wypowiadam się jako prosty czytelnik portalu i to portal oceniam. Jezeli jest za co chwalić – staram się to robić. Jeżeli widzę powody do krytyki to sobie na nią pozwalam, nawet w formie złośliwości. Bo i czemu niby nie, skoro przez wiele lat nie tylko czytelnicy, ale i redaktorzy Rocksów pozwalali sobie na to względem innych portali? To zupełnie normalna rzecz.

  Wg mnie mmaRocks znacząco obniżyło loty. Z początku siłą była redakcja, wokół której (a może nawet dzięki której) zrodziła się społeczność cohonesowiczan. Dziś role się odwróciły i to ta społeczność ciągnie za uszy portal. Tak to widzę i uważam, że to w sumie fajne.

 227. Słabo panowie. Zapowiedzi o 1500 komentarzach,bitych rekordach,a oświadczenia Andrzeja Kościelskiego miało stronę więcej z potencjałem na jeszcze,ale @Cloud zamknął.

 228. Słabo panowie. Zapowiedzi o 1500 komentarzach,bitych rekordach,a oświadczenia Andrzeja Kościelskiego miało stronę więcej z potencjałem na jeszcze,ale @Cloud zamknął.

  Widzisz Martin, zabrakło Cie i nie daliśmy rady