Historyczna gala KSW 32 rozpoczyna się o godzinie 19:00, studio rusz pół godziny wcześniej. Transmisję można oglądać poprzez KSWTV oraz na platformie Cyfrowego Polsatu, UPC i iPla. Poniżej wyniki, relacja oraz punktowanie redakcji na żywo. 

Mariusz Pudzianowski vs. Peter Graham

Zaledwie po trzydziestu sekundach Mariusz Pudzianowski obalił Petera Grahama, by rozpocząć długą dominację w parterze. W zasadzie do samego końca rundy Polak kontrolował oponenta z góry, nie dając mu pola manewru. Dopiero na kilkanaście sekund przed kończącym początkową fazę walki gongiem pojedynek powrócił do stójki, i wtedy nastąpił kluczowy dla starcia moment. Graham zaatakował kolanem, przed którym Mariusz uciekł kładąc się na plecy. Świetnie wykorzystał to Peter, spadł na Pudzianowskie niczym jastrząb, rozbijając go z góry i miażdżąc mu nos.

W drugiej rundzie do pojedynku wyszedł cień Pudzianowskiego. Polak słaniał się nogach i praktycznie sam się „obalał”. Dla doświadczonego Grahama nie było żadną trudnością wykończyć takiego, na wpół martwego przeciwnika.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Pudzianowski, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Pudzianowski, –
Karol Dąbrowski: 10-9 Pudzianowski, –

Borys Mańkowski vs. Jesse Taylor

Sporo nerwów przysporzył Borys Mańkowski zgromadzonej w Wembley Arenie publiczności. Po pięknym i dynamicznym początku w którym Polak poszedł do parteru i tam – ominąwszy gilotynę i nogi rywala – zaczął przeważać uderzył wstającego rywala nielegalnym (trzy punkty podparcia) kolanem. Szczęśliwie dla mistrza kopnięcie było lekkie, właściwie zetknięcie z twarzą rywala nastąpiło udem, i Taylor zdecydował się na kontynuowanie pojedynku. Mańkowskiemu odjęto co prawda punkt, lecz ledwie kilka sekund później skontrował obalenie przeciwnika, zapiął piekielnie ciasną gilotynę i ponowie zawiesił pas mistrzowski na swoich biodrach.

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Marcin Różalski vs. James McSweeney

Jak to często w MMA bywa, walka dwóch kickbokserów zakończyła się na ziemi. Po nogi pierwszy postanowił pójść McSweeney, dwukrotnie udało mu się to połowicznie, lecz za trzecim razem posadził Różalskiego na plecach. Niewiele czasu potrzeba było aby Anglik zaszedł Polakowi za plecy, skąd zakończenie pojedynku przez duszenie było tylko formalnością. Walka potrwała niespełna dwie i pół minuty. 

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Goran Reljić vs. Tomasz Narkun

Tomasz Narkun po prostu rozgromił Gorana Reljica, zdobywając tym samym tytuł mistrzowski kategorii półciężkiej. Po kilkunastu sekundach, które obaj sportowcy przeznaczyli na rozpoznanie, walka nabrała tempa. Wśród świszczących w powietrzu ciosów Polak okazał się celniejszy, trafił sierpowym, powalił Chorwata na deski i tam serią uderzeń z góry postawił przysłowiową kropkę nad „i”.

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Mateusz Gamrot vs. Marif Piraev

Mateusz Gamrot po kilkudziesięciu badawczych sekundach wprost wystrzelił w kierunku nóg oponenta. Piraev czujnie zdążył odsunąć wykroczną nogę, lecz siła impetu i tak wpędziła walczących do parteru. Z górnej pozycji podopieczny Andrzeja Kościelskiego dosłownie wbił (sic!) Rosjanina w matę, parokrotnie rozbijając go o podłoże. Mateusz praktycznie do samego końca rundy kontrolował oponenta z góry zadając sporadyczne ciosy, dopiero w ostatnich sekundach Marifowi udało się wstać. Nie był już jednak w stanie niczego wskórać w tak krótkim czasie.

Kolejna odsłona również rozpoczęła się na korzyść Polaka. Trafił on serią ciosów z dystansu i powalił Rosjanina kolejnymi, kiedy po zablokowanym kopnięciu Piraeva ten doznał (najprawdopodobniej) kontuzji. Wiele, wiele ciosów spadło na głowę sambisty, można nawet powiedzieć, że walka była bliska przerwania. Na to poczekać należało jeszcze kilkadziesiąt sekund: Gamrot ustabilizował pozycję, wykluczył rękę rywala i rozpoczął morderczą serię z góry. Sędzia po prostu nie mógł nie zakończyć pojedynku w tamtym momencie!

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Gamrot, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Gamrot, –
Karol Dąbrowski: –

Rafał Moks vs. Jim Wallhead

Długo badali się obaj zawodnicy po rozpoczynającym walkę gongu. Kiedy jednak w trzeciej minucie fighterzy przeszli do ofensywy posypały się prawdziwe iskry. Moks polował na swą firmową skrętkówkę, lecz Wallhead był na tę akcję przygotowany, blokując technikę już w zalążku. Jim trafiał natomiast ciosami z dystansu, ale Moks nie pozostawał mu dłużny. Kopał niskie kopnięcia i sporadycznie strzelał łokciami z doskoku.

Druga runda także rozpoczęła się spokojnie, choć nie tak spokojnie jak poprzednia. Wallhead punktował na pełnym dystansie, jednak długo nie potrafił w pełni wykorzystać przewagi zasięgu jaką dysponował. Dopiero w połowie odsłony nadeszło przesilenie: Jim trafił kombinacją sierpowych mocno naruszając Moksa. Kolejne ciosy powaliły cofającego się Polaka, a sędzia ringowy nie miał innego wyjścia jak tylko interweniować.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Moks, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Moks, –
Karol Dąbrowski: –

Oli Thompson vs. Michał Włodarek

Oli Thompson zdominował fizycznie Michała Włodarka w pierwszych minutach otwierającej rundy. Anglik wbił się dosłownie w rywala i docisnął go do klatki. Polak starał się założyć z tej pozycji gilotynę, lecz nie miał szansy jej wykończyć na wyraźnie silniejszym rywalu. Gdy sędzia ringowy przeniósł pojedynek na środek, Włodarek odwrócił bieg starcia – tym razem on zapędził oponenta pod siatkę, i z tamtej pozycji skutecznie atakował łokciami, które najprawdopodobniej dały mu zwycięstwo w tej rundzie.

Drugie pięć minut rozpoczęło się od wymian na pełnym dystansie, choć już po chwili Polak poszedł po nogi i obalił Anglika. Parteru nie było jednak zbyt wiele, Thompson szybko powrócił do stójki, choć Włodarek wykorzystał sytuację do złapania klinczu i zdobywania punktów pod siatką. Zmęczeni zawodnicy parli do przodu, Polak przeważał, gdy walka powróciła na środek, lecz chwilę później walka znów była już na ziemi. Po bardzo efektownych zwrotach akcji (łokcie Thompsona, gilotyna Włodarka) sędzia wkroczył między zawodników dając znak, że runda dobiegła końca.

Trzecie pięć minut rozpoczęło się na korzyść „Komara”. Akcentował przewagę na nogach, a gdy starcie trafiło na ziemię aktywnie pracował. Niestety gdy Thompson zaczął się podnosić Włodarek zaatakował głowę rywala kolanem – dwukrotnie. Pech chciał, że Anglik miał wtedy trzy punkty podparcia i ciosy okazały się niezgodne z przepisami. Sędziwie nie mieli innego wyjścia niż zakończyć pojedynek przez dyskwalifikację Michała.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Włodarek, 10-9 Thompson, –
Marcin Jabłoński: 10-9 Włodarek, 10-9 Włodarek, –
Karol Dąbrowski: –

Brett Cooper vs. Maiquel Flacao

Zaledwie 59 sekund potrzebował Maiquel Falcao by rozprawić się ze swoim rywalem. Po serii szybkich wymian w półdystansie Maiquel strzelił silnym sierpem, który powalił Coopera na deski. Gdy tylko Amerykanin dotknął plecami ziemi Falcao wyprowadził piekielnie mocny cios, kompletnie nokautując będącego na ziemi rywala.

Punktacja

Dominik Durniat: –
Marcin Jabłoński: –
Karol Dąbrowski: –

Andre Winner vs. Leszek Krakowski

Bardzo skutecznie rozpoczął walkę debiutujący w KSW Leszek Krakowski. Polak nie zamierzał wdawać się w wymiany w dystansie i od pierwszych sekund wgniótł oponenta w siatkę, skąd pracował nad obaleniem. Walka przeszła do dystansu w ostatniej minucie, tam Andre Winner trafił kilka ciosów oraz zaatakował mocnym, celnym kolanem.

Finalista dziewiątego sezonu The Ultimate Fightera znacznie lepiej poradził sobie z trudami pierwszej rundy, albowiem Krakowski w drugiej odsłonie wyraźnie opadł z sił. Próby klinczowania i kontroli pod siatką wychodziły mu tym samym znacznie trudniej. Winner nie wykorzystywał jednak przewagi kondycyjnej, niwelował co prawda zapasy przeciwnika, jednak nie robił z powrotów na środek klatki żadnego użytku.

Trzecia odsłona była kalką rund poprzednich. Krakowski klinczował, lecz nie potrafił z tej pozycji wykonać żadnej istotnej akcji. Winner natomiast nie wykorzystywał okazji, gdy pojedynek trafiał do dystansu. Po upływie regulaminowego czasu sędziowie punktowi jednogłośnie zdecydowali o zwycięstwie Polaka.

Punktacja

Dominik Durniat: 10-9 Krakowski, 10-9 Krakowski, 10-9 Winner
Marcin Jabłoński: 10-9 Krakowski, 10-9 Winner, 10-9 Krakowski
Karol Dąbrowski: –

Walka wieczoru:

120 kg: Peter Graham pok. Mariusza Pudzianowskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 2:00.

Pozostałe walki:

Walka o pas mistrza KSW w wadze półśredniej
77 kg: Borys Mańkowski pok. Jessiego Taylora przez poddanie (gilotyna), runda 1, 3:02.

120 kg: James McSweeney pok. Marcin Różalskiego przez poddanie (RNC), runda 1., 2:13.

Walka o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
93 kg: Tomasz Narkun pok. Goran Reljića przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1., 1:55.

70 kg: Mateusz Gamrot pok. Marifa Piraeva przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 3:21.
77 kg: Jim Wallhead pok. Rafał Moksa przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 2:26.
120 kg: Oli Thompson pok. Michała Włodarka przez dyskwalifikację (nielegalne kolana w parterze), runda 3.
84 kg: Maiquel Flacao pok. Bretta Coopera przez KO, runda 1., 0:59.
70 kg: Leszek Krakowski pok. Andre Winner przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

444 KOMENTARZE

 1. O 19 jest start gali czy studio? Bo planuje o 20 wpaść dopiero do kina, bo finał rugby chce sobie spokojnie obejrzeć. I jest jakaś karta główna i undercard?

 2. No właśnie miałem się pytać, czemu kolejność jest taka pomieszana 😀

  krolik

  O 19 jest start gali czy studio? Bo planuje o 20 wpaść dopiero do kina, bo finał rugby chce sobie spokojnie obejrzeć. I jest jakaś karta główna i undercard?

  Studio o 18:30. Gala od 19.

 3. krolik

  O 19 jest start gali czy studio? Bo planuje o 20 wpaść dopiero do kina, bo finał rugby chce sobie spokojnie obejrzeć. I jest jakaś karta główna i undercard?

  19 pierwsza walka.
  Studio 18:30

 4. Dobrze że KSW lata z Warszawy bo jakby lecieli z Krakowa to połowa ekipy by nie doleciała #mgła #myśleniezapobiegawcze #mondryPolakposzkodzie

 5. Poprawiłem rozpiskę, wkleił mi się nie ten tekst co trzeba;) Dodałem też informację o studiu – pół godziny wcześniej rusza.

 6. VoRaNeK

  Liczył ktoś ile jeszcze zostalo? Sądząc po twittcie kompletu nie bedzie

  Wczoraj patrzyłem. Na oko wczoraj było coś koło tysiąca wolnych miejsc. Może trochę mniej Tych najtańszych w rogach i tych najdroższych na płycie głównie. Ale jak sienklikalo w poszczególne sektory to widać było, że będzie "wizualny komplet".

 7. Masu

  Cooo??

  @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

 8. VaeVictis

  @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  Powaznie ktos wypadl?!

 9. VaeVictis

  @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  Powaznie ktos wypadl?!

 10. mat01

  Powaznie ktos wypadl?!

  No nie powiedzial wlasnie kto, ale potwierdzil, ze bedzie jakas zmiana w rozpisce. Wywiad z Martinem masz w newsach.

  dewutrn

  Na Kraków tak, ale nikt z topowych walk podobno. Pewnie po Londynie info pójdzie, naważniejsze żeby nie wypadły dwie główne walki 🙂

  To moze byc Turek i dzis poznamy nowego rywala dla Tomka.

 11. mat01

  Powaznie ktos wypadl?!

  Na Kraków tak, ale nikt z topowych walk podobno. Pewnie po Londynie info pójdzie, naważniejsze żeby nie wypadły dwie główne walki 🙂

 12. VaeVictis

  No nie powiedzial wlasnie kto, ale potwierdzil, ze bedzie jakas zmiana w rozpisce. Wywiad z Martinem masz w newsach.

  dewutrn

  Na Kraków tak, ale nikt z topowych walk podobno. Pewnie po Londynie info pójdzie, naważniejsze żeby nie wypadły dwie główne walki 🙂

  To jaktoto w koncu? Jak z dzisiejszej gali ktos wypada to chujowo 🙁

 13. VaeVictis

  @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  No myśle- szyja-żyrafa. Ale się boje.

 14. mat01

  To jaktoto w koncu? Jak z dzisiejszej gali ktos wypada to chujowo 🙁

  przecież powiedzieli że chodzi o kraków, wyczuwam Klebera w UFC i Kornika bez przeciwnika.

 15. mat01

  To jaktoto w koncu? Jak z dzisiejszej gali ktos wypada to chujowo 🙁

  przecież powiedzieli że chodzi o kraków, wyczuwam Klebera w UFC i Kornika bez przeciwnika.

 16. Gdybym stawiał kasę, to pewnie postawiłbym na: Pudzianowski, Mańkowski, McSweeney, Reljic, Gamrot, Moks, Włodarek, Cooper, Winner

 17. Gdybym stawiał kasę, to pewnie postawiłbym na: Pudzianowski, Mańkowski, McSweeney, Reljic, Gamrot, Moks, Włodarek, Cooper, Winner

 18. oczywiscie, ze sobie jaja robie chlopaki.

  Jakub Bijan

  Gdybym stawiał kasę, to pewnie postawiłbym na: Pudzianowski, Mańkowski, McSweeney, Reljic, Gamrot, Moks, Włodarek, Cooper, Winner

  dobrze, ze nie stawiasz, bo bys stracil 😀

 19. oczywiscie, ze sobie jaja robie chlopaki.

  Jakub Bijan

  Gdybym stawiał kasę, to pewnie postawiłbym na: Pudzianowski, Mańkowski, McSweeney, Reljic, Gamrot, Moks, Włodarek, Cooper, Winner

  dobrze, ze nie stawiasz, bo bys stracil 😀

 20. Ja postawiłem Winner, Włodarek, Wallhead, Piraev, Reljic, McSweeney, Mańkowski, Graham. W różnych kombinacjach po parę walk.
  Cooper – Falcao nie obstawiałem bo betclic nie dawał takiej opcji.

 21. Ja postawiłem Winner, Włodarek, Wallhead, Piraev, Reljic, McSweeney, Mańkowski, Graham. W różnych kombinacjach po parę walk.
  Cooper – Falcao nie obstawiałem bo betclic nie dawał takiej opcji.

 22. VaeVictis

  @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  Może Martin nie ogarnia, że już poinformowali o Szulakowskim. OBY.

 23. VaeVictis

  @Gaara se jaja robi, chyba. Gorzej, ze faktycznie wypadl ktos z Krakowa, ze srodka karty jak powiedzial Lewandowski. Trzecia walka od gory to srodek czy nie 😉 ?

  Może Martin nie ogarnia, że już poinformowali o Szulakowskim. OBY.

 24. Trzyha/Alibaba

  bedzie undercard czy od razu przedstawienie a pozniej walki?

  Na www KSW nie ma podziału na UC i MC (w przeciwieństwie do Krakowa), wiec stawiam, że najpierw otwarcie

 25. Trzyha/Alibaba

  bedzie undercard czy od razu przedstawienie a pozniej walki?

  Na www KSW nie ma podziału na UC i MC (w przeciwieństwie do Krakowa), wiec stawiam, że najpierw otwarcie

 26. Arent44

  Dawno nie czekałem na KSW z takim utęsknieniem :).

  ja wprostprzeciwnie, dlatego ze juz za miesiąc ksw 33 w krk z mega rozpiska 🙂

 27. Arent44

  Dawno nie czekałem na KSW z takim utęsknieniem :).

  ja wprostprzeciwnie, dlatego ze juz za miesiąc ksw 33 w krk z mega rozpiska 🙂

 28. Arent44

  Dawno nie czekałem na KSW z takim utęsknieniem :).

  Mam podobnie. Już dawno nie było takiej przerwy między eventami.

 29. Arent44

  Dawno nie czekałem na KSW z takim utęsknieniem :).

  Mam podobnie. Już dawno nie było takiej przerwy między eventami.

 30. czy ja wiem, czy ksw 33 ma lepszą rozpiskę? na pewno dwie pierwsze walki są wyjątkowej klasy, ale cała reszta wcale lepsza nie jest.

 31. czy ja wiem, czy ksw 33 ma lepszą rozpiskę? na pewno dwie pierwsze walki są wyjątkowej klasy, ale cała reszta wcale lepsza nie jest.

 32. Pietagoras

  Ciekawe o której wyjebie forum?

  Wyłącz adblocka. Są reklamy. Jest nowy serwer, już nic nikomu nie wyjebie, nawet czat

 33. Pietagoras

  Ciekawe o której wyjebie forum?

  Wyłącz adblocka. Są reklamy. Jest nowy serwer, już nic nikomu nie wyjebie, nawet czat

 34. VoRaNeK

  W takim razie udanej gali bo później może nie być okazji :beer:

  😆

  nawzajem. juz raz dzisiaj wyjebalo, wiec od 20 spodziewam sie armagjedonu

 35. Baasteek

  dlatego ze juz za miesiąc ksw 33 w krk z mega rozpiska 🙂

  Juz wiadomo, ze nie znamy aktualnej rozpiski a przed nami chyba najbardziej newralgiczne dwa tygodnie. Poki co cieszmy sie tym co pewne 😉

 36. DanHendoTKO

  Cytując klasyka:
  Czujecie rosnący temperament?
  😆

  Zasrańcu. Wszedłem specjalnie tutaj by ten tekst napisać… Eh… trzy minuty za późno 😆

 37. Cloud

  Zasrańcu. Wszedłem specjalnie tutaj by ten tekst napisać… Eh… trzy minuty za późno 😆

  Bycie Alterkontem @baju zobowiązuje do niszczenia twoich niecnych planów 😆
  EDIT: ale i tak musiałem poprawić, zabrakło "TEN rosnący"

 38. VaeVictis

  Poki co cieszmy sie tym co pewne 😉

  Mam dylemat. Mam się cieszyć ze śmierci czy z podatków? 🙂

 39. pawcio71

  Mam dylemat. Mam się cieszyć ze śmierci czy z podatków? 🙂

  Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉
  [​IMG]

 40. VaeVictis

  Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉
  [​IMG]

  O co biega ,bo nie trawię?

 41. VaeVictis

  Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉
  [​IMG]

  Jestem wyczulony na takie żarty 😀 szczególnie na godziny przed galą:lol:

 42. VaeVictis

  Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉
  [​IMG]

  Jestem wyczulony na takie żarty 😀 szczególnie na godziny przed galą:lol:

 43. VaeVictis

  Takie tylko glupie zarty, nic powaznego.
  [​IMG]

  Czyżby wreszcie wracała scena i KSW kończy z próbą połączenia oprawy UFC z tą ich? GREAT!!!!!

 44. VaeVictis

  Kurcze mozesz miec racje. Bylem pewny, ze zobaczymy dzis wszystkie 9 walk a tu niespodzianka. Borys wypada z rozpiski a Taylor zdobywa pas walkowerem 😉
  [​IMG]

  Jestem wyczulony na takie żarty 😀 szczególnie na godziny przed galą:lol:

 45. Dooży&Grooby

  :beer:

  w stosunku cena jakosc swietny wybor
  czerwony walker paszportowi moze buty czyscic

 46. ostry

  pamiętacie jaką nutę w KSW na wejście kiedyś miał Jesse Taylor:

  Szczerze mowiac mam nadzieje, ze dzis tez do tego wyjdzie.

 47. Hehe, jeszcze ponad godzina do walki, a już ile komentarzy, pewnie do rozpoczęcia będzie ze 200 :DA czat wybuchnie przy Pudzianie, bo kto będzie oglądał inne walki 😀

 48. Hehe, jeszcze ponad godzina do walki, a już ile komentarzy, pewnie do rozpoczęcia będzie ze 200 😀

  A czat wybuchnie przy Pudzianie, bo kto będzie oglądał inne walki 😀

 49. avalon

  Hehe, jeszcze ponad godzina do walki, a już ile komentarzy, pewnie do rozpoczęcia będzie ze 200 😀

  A czat wybuchnie przy Pudzianie, bo kto będzie oglądał inne walki 😀

  Dzisiaj bijemy rekord

 50. Dzsiaj moje małe święto <3
  Już lekko najebany na opanowanie emocji 🙂

  Jeszcze pykne rundke w CSA i ide na klęczka przed tv.

 51. Niema za bardzo w tym logiki ale zawsze jestem zajarany dniem w którym jest KSW 🙂

 52. Godzinka!

  Jeśli ktoś obawia się kupna PPV na godzinę przed na KSWTV to ja przed chwilą zrobiłem przelew i potwierdzenie na stronie było niemal natychmiast.

 53. Proszę wszystkich o zachowanie spokoju i kultury podczas gali, przypominam, że jutro obchodzimy Wszystkich Świętych. Wskazane jest by kontemplować show z odpowiednią dozą zadumy i refleksji.

 54. Wyobrażacie sobie akcje niczym w WWE na koniec gali? Powiedzmy, że Pudzian wygrywa udziela wywiad Borkowi i nagle jakaś Japońska muzyka, światła gasną, do oktagonu wchodzi Sakakibara pyta się Mariusza, czy jest gotowy na wyzwanie życia. Pudzilla szybko wygłosił swój catchphrase "TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAM" i nagle z podestu zjeżdza Fedor i wchodzi do klatki. Gala kończy się staredown'em Pudziana z Carem a w tle trzymających się za ręcę Sakakibare i duet Kawulowski. Ewentualnie obok nich Sage Nortcutt robi salta a Krzychu Jotko tańczy breka. Tak bym to widział.

 55. Jestem na obczyznie i ku mojemu zdziwieniu znalazlem kanal ktory transmituje KSW na zywo! Za darmo! Ale ze jestem patriota to wykupilem PPV 😀

 56. kswtv miało startować o 18.00. Jak na razie pisze gala trwa, ale odpalić  nie da

 57. Driver3x2

  Chat tango down, czy tylko mi?

  Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

 58. Driver3x2

  Chat tango down, czy tylko mi?

  Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

 59. Grzechu

  Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

  Ej no, weź, fajna zabawa była, każdy był Mahonkiem

 60. Grzechu

  Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

  Ej no, weź, fajna zabawa była, każdy był Mahonkiem

 61. Grzechu

  Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

  Znowu marudzisz. Chyba trzezwy znowu jestes.

 62. Grzechu

  Chat wyłączony bo ludzie się zachować nie umieją. Im podziękuj.

  Znowu marudzisz. Chyba trzezwy znowu jestes.

 63. Chat podczas KSW to zło. Raz tak "oglądałem" gale a następnego dnia musiałem obejrzeć, niektóre walki raz jeszcze bo zbytnio nie pamiętałem ich przebiegu 😆

 64. Chat podczas KSW to zło. Raz tak "oglądałem" gale a następnego dnia musiałem obejrzeć, niektóre walki raz jeszcze bo zbytnio nie pamiętałem ich przebiegu 😆

 65. Panowie jeśli  nic nie wykupiłem i chciałbym obejżeć na czarno to  mieli byście jkaieś rady jak to zrobić ?

 66. Panowie jeśli nic nie wykupiłem i chciałbym obejżeć na czarno to mieli byście jkaieś rady jak to zrobić ?

 67. Panowie jeśli nic nie wykupiłem i chciałbym obejżeć na czarno to mieli byście jkaieś rady jak to zrobić ?

 68. Panowie działa wam ipla?
  U niby transmisja trwa, ale tylko Pudzian się do mnie szczerzy :lol:.

  Dobra ruszyło ;P

 69. Panowie działa wam ipla?
  U niby transmisja trwa, ale tylko Pudzian się do mnie szczerzy :lol:.

  Dobra ruszyło ;P

 70. Wolek

  Kurwa u mnie ścina. Gdzie zlozyc reklamacje? 5 moje ppv i pierwszy raz takie problemy. ..

  Jeśli chcesz zgłaszać to w trakcie gali, później wyślą Cię na drzewo, przerabiałem to.

 71. Wolek

  Kurwa u mnie ścina. Gdzie zlozyc reklamacje? 5 moje ppv i pierwszy raz takie problemy. ..

  Jeśli chcesz zgłaszać to w trakcie gali, później wyślą Cię na drzewo, przerabiałem to.

 72. Ja kiedy raz wybrałem kswtv, nie iple, to miał wrażenia jak na kiepskim stream'ie. Ipla póki co mnie nie zawiodła. Chociaż 1080p by się przydało, ale jeśli FightPass go nie ma, to nie ma co go tutaj oczekiwać.

 73. komtraja

  to startuje za pare minut ? ale pusta sala

  Byłeś kiedyś na jakiejś gali albo widziałeś jak zapełnienie wygląda na pierwszych walkach przy galach UFC?

 74. komtraja

  to startuje za pare minut ? ale pusta sala

  Byłeś kiedyś na jakiejś gali albo widziałeś jak zapełnienie wygląda na pierwszych walkach przy galach UFC?

 75. Kurwa, czlowiek kumpla na ksw do kina zabiera a ten daje dupy, zachlewa pale i nie odbiera. Gdybym wiedzial to kogos z Was bym zabral na moja wejsciowke a tak to chuj

 76. Kurwa, czlowiek kumpla na ksw do kina zabiera a ten daje dupy, zachlewa pale i nie odbiera. Gdybym wiedzial to kogos z Was bym zabral na moja wejsciowke a tak to chuj

 77. cypher

  Byłeś kiedyś na jakiejś gali albo widziałeś jak zapełnienie wygląda na pierwszych walkach przy galach UFC?

  Z czasem na pewno się wypełni (oby). Kawulski mówi, że już jest 2/3, to raczej powinien być prawie komplet. Myślałem, że polonia która ma okazje uczestniczyć w takim event'cie pierwszy raz to nie odpuszczą ani jednej walki.

 78. cypher

  Byłeś kiedyś na jakiejś gali albo widziałeś jak zapełnienie wygląda na pierwszych walkach przy galach UFC?

  Z czasem na pewno się wypełni (oby). Kawulski mówi, że już jest 2/3, to raczej powinien być prawie komplet. Myślałem, że polonia która ma okazje uczestniczyć w takim event'cie pierwszy raz to nie odpuszczą ani jednej walki.

 79. Zapowiedź walki Cipka z Mamedem chyba najfajniejsza w historii KSW!:wink: zapachniało Ameryką w końcu!:applause:

 80. Zapowiedź walki Cipka z Mamedem chyba najfajniejsza w historii KSW!:wink: zapachniało Ameryką w końcu!:applause:

 81. defthomas

  Zajebista jest ta zapowiedź walki Michała z Mamedem Brawo KSW 🙂

  Bardzo fajna zapowiedź, przypomniała mi Rocky IV, Drago vs Rocky.

 82. defthomas

  Zajebista jest ta zapowiedź walki Michała z Mamedem Brawo KSW 🙂

  Bardzo fajna zapowiedź, przypomniała mi Rocky IV, Drago vs Rocky.

 83. Ale nudy pany!!!!!!! Chyba szklaneczkę zapełnię zaraz z nudów:sad: Winner faktycznie nudziarz w chuj!

 84. Ale nudy pany!!!!!!! Chyba szklaneczkę zapełnię zaraz z nudów:sad: Winner faktycznie nudziarz w chuj!

 85. Winner kiepsko, runda nudna, ale według mnie ciężka do punktowania. W drugiej rundzie dałbym 10-10.

 86. Winner kiepsko, runda nudna, ale według mnie ciężka do punktowania. W drugiej rundzie dałbym 10-10.

 87. Jakby po prostu skakał wokół Krakowskiego i operował jabem to by miał rundy w kieszeni. A ten się pcha w klincz. :facepalm:

 88. Jakby po prostu skakał wokół Krakowskiego i operował jabem to by miał rundy w kieszeni. A ten się pcha w klincz. :facepalm:

 89. Co ten Krakowski…
  Słaba walka, ale Lechu dobrze taktycznie
  EDIT: Ciekawe ile kuponów ujebało 😆

 90. Co ten Krakowski…
  Słaba walka, ale Lechu dobrze taktycznie
  EDIT: Ciekawe ile kuponów ujebało 😆

 91. Moja punktacja 0-0. Nikt nie wygrał, przegrali widzowie. Smutne jest takie MMA (nażreć się koksu i dociskać do siatki), zwłaszcza w wykonaniu zawodników wagi lekkiej, od których oczekuję akcji.

 92. Leszek ładnie to rozegrał strategicznie, cenna wygrana nad wysoko notowanym rywalem w walce która kosztowała go pewnie sporo stresu :beer:

 93. po połowie pierwszej rundy myślałem że kondycja nie pozwoli wygrać Leszkowi, a tu proszę miła niespodzianka. Zawsze to zwycięstwo naszego zawodnika.

 94. Winner wylatuje z KSW. Krakowski dla Szulakowskiego, kiedy ten się wylize z kontuzji. 0-1 w typerze.

 95. Nie wiem na co narzekanie. Chłopak zostawił dużo serca w klatce. Może walka nie była ładna, ale walczył chyba siłą woli

 96. Przyznaje bez bicia, to pierwsza walka Krakowskiego którą oglądam, on tak zawsze walczy czy dziś taki game plan na Winnera?

 97. Mega serce do walki ze strony Krakowskiego, nie był przyzwyczajony do walki w tak długim dystansie, więc nie krytykujcie go tak. Wypompował się w 3 minuty jak Janek w ostatniej walce, ale pokazał serce i ugrał wszystkie rundy. Nie jeden na jego miejscu by się poddał. Także skończcie z tymi hejtami bo szkoda tego czytać

 98. W sumie wygrana Gamera z Loserem byla podobna, widac angol tak wplywa na atrakcyjnosc walki.
  Nie chce juz go wiecej ogladac w KSW

 99. Punktacje podają jak jest niejednogłośna, przy jednogłośnej tylko wynik.

  U mnie bylo 2-1 dla Krakowskiego, dziwnie walczył Winner, Leszek bardziej chciał wygrać.

 100. Solaris

  Żenujący angielski cwel.

  Też przelebał mi kupun ale bez przesady, wincyj luzu :beer:
  Mnie też nie przekonał tym dociskaniem do siatki. W walce na dystans zdecydowanie był słabszy

 101. moge prosic o link do gali z gory dzieki Ewcian @ interia kropka eu bez odstepow z gory dzieki

 102. Cooper mógł nie ścinać tej brody, teraz nic nie amortyzuje tych ciosów 😉

 103. taak, lipa te naglosnienie, co chwile im wgl coś nawala. Jak wszedl winner , za szybko zgasło światło. Jak wchodził Falcalo na ring wyłączyła się muzyka na wejście.

 104. Najgorsze otwarcie w historii? Ale to nic, nie wszystko na obcej ziemi udaje się od razu. Dajesz Włodarek!

 105. Ogląda ktoś na kswtv?Bo właśnie wpadłem do domu i próbuje odpalić ale tylko jakiś ciąg znaków się wyświetla zamiast strony …

 106. Hej!
  wykupiłem sobie PPV na kswtv.com, a przed walka Włodarka wysypało mi sie i mam caly czas bledy zwiazane z baza danych, czy ktos tez tak ma ?

  40 zl w plecy ? …

 107. ja tak mam,teraz pokazuje sie napis ,że wracaja za chwile i prosza o cierpliwosc…

 108. Myślę, że jutro powinniśmy zwrócić się do KSW (mail etc.) i zwrócić uwagę na te błędy i brak możliwości oglądania walk… 40 zł to nie jest mała kwota za obejrzenie gali…

 109. 1  runda remis , 2 z lekka przewaga wlodarka a 3 oby  Michał Komarek wygrał bo nie wiadomo jak sędziowie dadza..

 110. A ja nie wiem co Wy pieprzycie, ja mam PPV na KSWTV, oglądam cały czas w HD, nie miałem jeszcze ani jednej ściny, a co dopiero mówić o wysypaniu strony… Wszystko działa mega dobrze 🙂

 111. Wiecie może, w jaki sposób najlepiej reklamować jutro sprawę z kswtv.com ? jestem strasznie zły na to, że postanowiłem zapłacić żeby mieć pewność spokojnego oglądania gali, a tu…

 112. Wystarczy że napiszesz do nich, zrób screen ekranu i powinno pomóc. Daj nam znać czy się udało. Możliwe że napiszemy o tym newsa

 113. Nie wierzę. Wykupiłem PPV kanały wszystkie są i siła sygnału 0% i mi kanału 222 nie odbiera.. Jak to kurna możliwe? Nie mam gali a na obsłudze baba powiedziala ze sygnał puszczony… [email protected] da ktoś streama? :/

 114. ma rafał za swoje, MMA to nie tylko parter, trzeba też potrafić bić się w stójce. Kopnięcia kopnięciami ale ręce też są do czegoś. Nie wyciągnął konsekwencji po walce z Aslambkiem

 115. Ale sraka z tym PPV. Człowiek płaci i wymaga, a mu fundują takie dziadostwo. Czuję się rozczarowany :/

 116. Gamrot to jedyny zawodnik o którego się nigdy nie boje 😀  No to pokaż te łokcie Gamer !!

 117. KSW coś nawala. Stronka do bani działa, a nagłośnienie to chyba z Syrii sprowadzane…

 118. Coś słabo z tymi komentarzami, muszę wam, pomóc, bo sobie słabo radzicie 😀

 119. Różal lepiej walczy z kontuzjami niż w 100% formie szczerze mowiac :}

 120. Znów przerwało mi galę i nie da się zalogować ponownie…kswtv.com #żenada

 121. graty ogromne dla mańkowskiego diabła tasmańskiego fajna walkaszczerze myślałem że dostanie baty a tu proszę piękna gilotyna.gamer również piękne zwycięstwo dobrze tak ruskowi ,no i mój największy zawód tej gali przegrana różala liczyłem na jakiś nokaut a tu duszenie za pleców które zabrało mu oddech ,no i pudzian tej grahamki nie zdołał zjeść przechwałki na nic graham pokazał klasę jako wojownik  ,bez pajacowania przed walką dowiód łswego,co mnie smuci porażka (pudzili) ale i tak będę za pudzianem , tylko niech nie pajacuję przed walką

 122. Tylko Cooper zaskoczył na minus.Poza tym gala bardzo przewidywalna mimo całkiem wyrównanej karty.Najsłabszy występ to Różal, później Pudzian.

 123. Co do typowan to byla to moja najslabsza gala w historii.Generalnie jak dla mnie, organizacja spoko, widac ze wyspiarska Polonia to dobry kierunek dla wlodazy KSW.Co do sportu:Cooper mnie rozczarowal. Myslalem ze ta walka bedzie mocna ze spektakularnym konca (to bylo), ale dluzsza.Moks to kolejny punkt in minus.Jesli KSW chce go zatrzymac to da mu teraz kgos slabszego na odbudowanie, bo poki co, to zostal daleko w tyle za topowymi zawodnikami KSW zakontraktowanymi w 77 .Za to koleja rzeczy bedzie potyczka rudzielca z Saidovem jako eliminator do walki o pas z Borysem. Bo watpie by bezposrednio po walce z Rafalem dostal on szanse walki z Mankowskim.Borys… Wydaje mi sie ze kolano mocno naruszylo glowe rywala.Niemniej jednak zarowno on jaki i Taylor dalki mega pokaz w klatce!Typowe łasice :)Walka mila dla oka.Różal nastawiony na stojke zapomnial niestety chyba o parterze i niestety koniec byl jaki byl, a moim zdaniem McSweeny byl rywalem w jego zasiegu.Narkun vs Relic… spodziewalem sie mozolnej pracy Zyrafy przez trzy rundy a tu zaskoczenie. ;)Pudzian… pozwole nie komentowac bo szkoda klawiatury. 🙂

 124. Jak dla mnie gala spoko.Cale szczescie ze moge ogladac na Polsacie w HD(slyszac o klopotach na ipli czy tez ksw tv to mozna sie tylko cieszyc z bezproblemowego odbioru w tv.Propsy dla Zyrafy.Borysa i Gamera.Falcao i Wallhead na duzy plus.Teraz czekam na moje urodziny dokladnie w czasie KSW 33 i Zwyciestwa Cipka i Karola i Goryla.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.