KSW 31 big header

Kompletne wyniki oraz relacja z sopockiego KSW. Podczas gali punktowaliśmy także każdą walkę runda po rundzie, można więc porównać punktację redaktorów do tej z kart sędziowskich.

Relacja

Historia krajowego MMA napisała się na naszych oczach. Michał Materla w pięknym stylu pokonał Tomasza Drwala, broniąc tym samym pas mistrzowski kategorii średniej. Pierwsza runda zaczęła się od efektownych wymian w stójce, w których przewagę uzyskał zawodnik z Krakowa. Był on szybszy, bardziej poukładany i górował pięściarsko nad nieco chaotycznym Materlą. Szczecinianin poszedł po nogi mniej więcej w połowie odsłony – lecz Drwal był na to przygotowany, efektownie kontrując rywala. „Cipek” zachował jednak czujność, gdy kilka sekund później „Goryl” dobiegł do podnoszącego się z ziemi Michała, ten ponownie zaatakował wejściem w nogi – tym razem skutecznie. Kolejne minuty upłynęły pod znakiem parterowej dominacji Materli, który kontrolował i obijał z góry bezradnego na ziemi Drwala.

W rundzie drugiej również nie brakowało emocji. Słabnący Drwal tracił przewagę w stójce, co tylko zaogniło bokserskie wymiany. Tak jeden, jak i drugi mieli w tej batalii swoje momenty. Tomek często trafiał ciosami podbródkowymi, atakował też kolanami; Michał strzelał szerokimi sierpami. Na minutę do końca odsłony Berserker zaatakował wejściem w nogi, a kontrolując walkę na ziemi postawił przysłowiową kropkę nad „i” w punktowej ocenie tej rundy.

Trzecia odsłona to majstersztyk w wykonaniu mistrza. Mimo iż Drwal zdawał się być gotowym na kolejne próby obaleń Michała – broniąc ich kilka z rzędu – ten znalazł sposób by zejść do parteru, gdzie rozpoczął swój marsz po zwycięstwo przed czasem. Zdobył boczną pozycję, z której przeszedł do krucyfiksu – kompletnie wyłączył ręce Tomka, i przez półtorej minuty okładał odsłoniętą głowę pretendenta. Zaledwie czterech sekund brakowało, by walka zakończyła się przez decyzję, lecz sędzia ringowy zadecydował, że „Goryl” nie broni się świadomie – tym samym pojedynek został przerwany, a pas mistrzowski pozostał na biodrach Materli!

Punktacja redakcji

Jakub Bijan: 10-9 (Materla), 10-9 (Materla) –
Marcin Jabłoński: 10-9 (Materla), 10-9 (Materla) –
Karol Dąbrowski: 10-10, 10-9 (Materla) –

Zaledwie pół minuty potrzebował Mariusz Pudzianowski, by znokautować Rollesa Gracie. Praktycznie w pierwszej mocniejszej wymianie  podopieczny Piotra Jeleniewskiego wystrzelił mocnym prawym sierpowym, który czysto doszedł celu. Gracie upadł, a ciosy w parterze były już tylko formalnością.

W trzeciej co do rangi walce gali Karol Bedorf wypunktował Petera Grahama – choć nie była to ani ładna, ani łatwa wygrana. Szczeciński Berserker unikał jak ognia walki w stójce, klinczował, wciskał kickboksera do siatki i obalał. Na ziemi był jednak całkowicie pasywny, koncentrował się na stabilizowaniu pozycji i lekkim akcentowaniu przewagi. Nie miał żadnego pomysłu na poddanie ocierającego się o sportową emeryturę rywala. Graham miał natomiast dwa mocne momenty w tej batalii: pierwszy w drugiej rundzie, gdy trafił ciosami w stójce atakującego rywala; drugi na początku rundy końcowej, gdy skontrował wejście w nogi i powalił Karola na deski – będąc bardzo blisko skończenia. Zawodnik ze Szczecina przetrwał jednak nawałnicę ciosów, przetoczył kickboksera i zdobył górną pozycję, którą utrzymywał przez 80% czasu walki. Po gongu sędziowie nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięzcy, jednogłośnie punktując dla Bedorfa.

Punktacja redakcji

Jakub Bijan: 10-9 (Bedorf), 10-9 (Bedorf), 10-9 (Bedorf).
Marcin Jabłoński: 10-9 (Bedorf), 10-9 (Bedorf), 10-9 (Bedorf).
Karol Dąbrowski: 10-9 (Bedorf), 10-9 (Bedorf), 10-9 (Bedorf).

Po wcześniejszych, pełnych emocji starciach walka Gorana Reljica i Attili Vegha była dla zgromadzonych w Ergo Arenie widzów niczym środek nasenny – co bez skrępowania okazywali głośnymi gwizdami. Walczący o tytuł zawodnicy nie palili się do jakiejkolwiek konfrontacji, drepcząc w miejscu praktycznie przez trzy rundy. Akcje mające jakąkolwiek wartość nastąpiły dopiero w ostatniej odsłonie: Reljic przeniósł walkę na ziemię, a tam zaszedł oponentowi za plecy. Po założeniu – bardzo szczelnego – duszenia i, jak się zdawało wykańczaniu akcji, duszenie zostało przerwane. Vegh wstał z rywalem na plecach, po czym rzucił się z nim przez głowę, oswobadzając się z zagrożenia. Po kończącym walkę gongu sędziowie, niejednogłośnie, zdecydowali, że pas powędruje na biodra Reljica.

Punktacja redakcji

Jakub Bijan: 10-9 (Vegh), 10-10, 10-9 (Reljic).
Marcin Jabłoński: 10-9 (Vegh), 10-10, 10-9 (Vegh).
Karol Dąbrowski: 10-9 (Vegh), 10-10, 10-9 (Reljic).

Występujący na KSW w zastępstwie Kamil Szymuszowski okazał się być na pełnym dystansie lepszym, niż weteran tubylczego MMA – Maciej Jewtuszko. Szymuszowski od początku dążył do obalenia i pracy z górnej pozycji, co wychodziło mu całkiem dobrze. O ile bowiem w pierwszej rundzie popularny „Irokez” świetnie walczył z dołu, atakując niecodziennie widywanymi młotkami; tak im walka trwała dłużej, tym mniej było w nim sił oraz pomysłu na pojedynek. Dwie pierwsze rundy bezspornie wygrał Kamil, przyciskając zawodnika ze Szczecina a to do ziemi, a to do siatki. W trzeciej odsłonie, gdy obaj sportowcy byli już bardzo zmęczeni, szczeciński Berserker wykrzesał z siebie ostatnią iskrę i zdołał wygrać końcową bitwę – co jednak nie dało mu zwycięstwa w całej wojnie.

Punktacja redakcji

Jakub Bijan: 10-9 (Szymuszowski), 10-9 (Szymuszowski), 10-9 (Jewtuszko).
Marcin Jabłoński: 10-9 (Szymuszowski), 10-9 (Szymuszowski), 10-9 (Jewtuszko).
Karol Dąbrowski: 10-9 (Jewtuszko), 10-9 (Szymuszowski), 10-9 (Jewtuszko).

Nie było niespodzianki w walce Jay’a Silvy i Aziza Karaoglu. Znani z mocnego ciosu zawodnicy od pierwszego gongu przeszli do ataku, rzucając potężnymi ciosami na lewo i prawo. Celniejszy okazał się Karaoglu, który jednym z sierpowych napoczął Silvę, zagonił go pod siatkę, gdzie dokończył egzekucję. Cała batalia trwała niewiele ponad półtorej minuty.

Znakomicie w pierwszej walce karty głównej zaprezentował się Tomasz Narkun! Zawodnik ze Szczecina bardzo szybko przechwycił nogę Karola Celińskiego, sprowadził walkę na ziemię, a tam centymetr po centymetrze zbliżał się do techniki kończącej. Po kilkudziesięciu sekundach, które „Żyrafie” potrzebne były do poprawy pozycji, wskoczył on za plecy zawodnika Arrachionu – a tam błyskawicznie zakończył pojedynek!

Grzegorz Szulakowski nie dał powalczyć w ulubionej płaszczyźnie Patrykowi Grudniewskiemu. Zarówno na początku pierwszej, jak i  drugiej rundy bez większych problemów sprowadzał swego rywala na ziemię – a tam systematycznie pracował nad poddaniem. Pierwsza odsłona pełna była parterowych atrakcji, wszelkiej maści przetoczeń i zmian pozycji, a także prób technik kończących. Co nie udało się w otwarciu, udało się w rundzie kolejnej. Szulakowski zdobył górną pozycję, później plecy – a stamtąd zapiął ciasne duszenie, zmuszając Grudniewskiego do poddania walki.

Bardzo mocno rozpoczęła się pierwsza walka gali, w której zmierzyli się Marcin Gułaś i Jędrzej Maćkowiak. Debiutanci nie zamierzali się patyczkować i mocno, od pierwszej sekundy ruszyli do przodu. W tej stójkowej fazie walki przeważał Gułaś, który częściej trafiał nieco spiętego Maćkowiaka – powalając go nawet na ziemię silnym sierpowym; jednak kiedy tylko reprezentant poznańskiego Ankosu podniósł się, natychmiast przeszedł do ofensywy. Szybkie obalenie i kontrola z góry wyznaczyła dalszy tor batalii, a mocne g’n’p – zwłaszcza ciosy młotkowe z podniesionej pozycji – w dalszej części pojedynku przesądziły o wyniku. Dosłownie na kilka sekund przed końcem pierwszej rundy sędzia ringowy wkroczył pomiędzy walczących – Maćkowiak wygrał przed czasem.

Wyniki

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla pok. Tomasza Drwala przez TKO (uderzenia w parterze), 4:46, runda 3.

Głowna karta:

120 kg: Mariusz Pudzianowski pok. Rollesa Gracie przez KO (prawy sierpowy), 0:27, runda 1.
120 kg: Karol Bedorf pok. Petera Grahama przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).

Walka o pas w kategorii półciężkiej
93 kg: Goran Reljic pok. Attilę Vegha przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).

77 kg: Kamil Szymuszowski pok. Macieja Jewtuszkę przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
84 kg: Aziz Karaoglu pok. Jay’a Silvę przez TKO (uderzenia pod siatką), 1:34, runda 1.
93 kg: Tomasz Narkun pok. Karola Celińskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:17, runda 1.

Karta wstępna:

70 kg: Grzegorz Szulakowski pok. Patryka Grudniewskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:38, runda 2.
120 kg: Jędrzej Maćkowiak pok. Marcina Gułaśa przez TKO (uderzenia w parterze), 4:57, runda 1.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

301 KOMENTARZE

 1. Już tylko godzina 😀 Megakarta, oby emocje były przez całą jej długość. Życzę dobrej gali i wyłączam kompa 😀

 2. Według tego co pisał Voran w "kiedy o której i gdzie transmisja" pierwsza walka karty wstępnej zacznie się o 20?

 3. vincent

  Według tego co pisał Voran w "kiedy o której i gdzie transmisja" pierwsza walka karty wstępnej zacznie się o 20?

  Juz teraz sam nie wiem. Start o 19 i co, studio godzine? polsatsport.pl chyba cos pomylił
  Trzeba zasiąść przed TV, komputery, laptopy, tablety i samemu sie przekonać, o której rozpocznie się pierwsza walka

  Udanego, emocjonującego wieczoru! 🙂

 4. VoRaNeK

  Juz teraz sam nie wiem. Start o 19 i co, studio godzine? polsatsport.pl chyba cos pomylił
  Trzeba zasiąść przed TV, komputery, laptopy, tablety i samemu sie przekonać, o której rozpocznie się pierwsza walka

  Udanego, emocjonującego wieczoru! 🙂

  Jedna z grafik ze strony konfrontacja.com pokazuje 19:30:
  http://www.konfrontacja.com/archiwum/ksw31/ksw31_ppv771.jpg

  Na głównej KSW.TV jest napisane że o 19. Teraz nie wiem o której zbierać się do knajpy..

 5. To zawsze jest kur..wa tajna informacja co galę. Tak samo jak wielka łacha z tym żeby obejrzeć ważenie. Dobra pierwsze chipsy otwieram 19:00.

 6. skunx

  To zawsze jest kur..wa tajna informacja co galę. Tak samo jak wielka łacha z tym żeby obejrzeć ważenie. Dobra pierwsze chipsy otwieram 19:00.

  KSW lubi budować emocje 😉

 7. Taaa i dla tego najlepsze walki dają na początku a potem te zrzuty pseudomiszczów i grubasów lub innych Greków. Dobrze ze to PPV to nie pójdę spać jak ostatnio przed dwiema ostatnimi walkami.

 8. Taaa i dla tego najlepsze walki dają na początku a potem te zrzuty pseudomiszczów i grubasów lub innych Greków. Dobrze ze to PPV to nie pójdę spać jak ostatnio przed dwiema ostatnimi walkami.

 9. 19 początek studia, koło 20 ma być otwarcie z tego co pisali na polsacie sport, więc walki undercardowe bankowo będę przed 20.

 10. 19 początek studia, koło 20 ma być otwarcie z tego co pisali na polsacie sport, więc walki undercardowe bankowo będę przed 20.

 11. Już miałem krytykować pomysł kamery w garderobie, ale weszła Karolina Owczarz 🙂 Wow super hot, zjada te wszystkie tapeciary na śniadanie.

 12. Już miałem krytykować pomysł kamery w garderobie, ale weszła Karolina Owczarz 🙂 Wow super hot, zjada te wszystkie tapeciary na śniadanie.

 13. Karas

  Dzisiejsza KSW to taka karta wstępna przed tym co będzie się działo w nocy !

  Dokładnie to samo miałem napisać, teraz to taki słabiutki under card… 😉

 14. Karas

  Dzisiejsza KSW to taka karta wstępna przed tym co będzie się działo w nocy !

  Dokładnie to samo miałem napisać, teraz to taki słabiutki under card… 😉

 15. Nie tyle słabiutki, co może wyłaniający przyszłą gwiazdę. Jędrzej vs Jagoda to dla jedna z ważniejszych walk na tej gali.

 16. Nie tyle słabiutki, co może wyłaniający przyszłą gwiazdę. Jędrzej vs Jagoda to dla jedna z ważniejszych walk na tej gali.

 17. witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

 18. witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

 19. Tak jak dali zajebistą Karolinę Owczarz do studia, tak tego Maseraka powinni wypie*dolić :/

 20. Tak jak dali zajebistą Karolinę Owczarz do studia, tak tego Maseraka powinni wypie*dolić :/

 21. Solaris

  KSW Częstochowa – 3 października, KSW Londyn – 31 października. 2 gale KSW w miesiącu 😮 o:

  To Częstochowa mega słaba rozpiska…

 22. Solaris

  KSW Częstochowa – 3 października, KSW Londyn – 31 października. 2 gale KSW w miesiącu 😮 o:

  To Częstochowa mega słaba rozpiska…

 23. pawcio71

  Tnie mi jak jasny gwint (Netia). W was płynnie?

  U mnie żyletka
  Szostak tfu patrzy na tancerzyka jak dzik na żołędzie.

 24. pawcio71

  Tnie mi jak jasny gwint (Netia). W was płynnie?

  U mnie żyletka
  Szostak tfu patrzy na tancerzyka jak dzik na żołędzie.

 25. vincent
  VoRaNeK

  Juz teraz sam nie wiem. Start o 19 i co, studio godzine? polsatsport.pl chyba cos pomylił
  Trzeba zasiąść przed TV, komputery, laptopy, tablety i samemu sie przekonać, o której rozpocznie się pierwsza walka

  Udanego, emocjonującego wieczoru! 🙂

  Jedna z grafik ze strony konfrontacja.com pokazuje 19:30:
  http://www.konfrontacja.com/archiwum/ksw31/ksw31_ppv771.jpg

  Na głównej KSW.TV jest napisane że o 19. Teraz nie wiem o której zbierać się do knajpy..

  Ksw 31, Zapraszam na transmisje START 19:00
  live-s-tream.blogspot.kr

  live-s-tream.blogspot.kr —————————-

  ………………………………………………….

  Zapisz się już teraz. Zapewniam wysoką jakość HD Aktywacja 5zł

 26. vincent
  VoRaNeK

  Juz teraz sam nie wiem. Start o 19 i co, studio godzine? polsatsport.pl chyba cos pomylił
  Trzeba zasiąść przed TV, komputery, laptopy, tablety i samemu sie przekonać, o której rozpocznie się pierwsza walka

  Udanego, emocjonującego wieczoru! 🙂

  Jedna z grafik ze strony konfrontacja.com pokazuje 19:30:
  http://www.konfrontacja.com/archiwum/ksw31/ksw31_ppv771.jpg

  Na głównej KSW.TV jest napisane że o 19. Teraz nie wiem o której zbierać się do knajpy..

  Ksw 31, Zapraszam na transmisje START 19:00
  live-s-tream.blogspot.kr

  live-s-tream.blogspot.kr —————————-

  ………………………………………………….

  Zapisz się już teraz. Zapewniam wysoką jakość HD Aktywacja 5zł

 27. Kurwa ale gamonie na tym KSW… Maser i taniec z gwiazdami to pasuje idealnie do festynu KSW… Ring Girls zajebała że kibicuje dzisiaj Drwal jebaniutka nawet nie umie odmienić ja jebie to pustaki…

 28. Kurwa ale gamonie na tym KSW… Maser i taniec z gwiazdami to pasuje idealnie do festynu KSW… Ring Girls zajebała że kibicuje dzisiaj Drwal jebaniutka nawet nie umie odmienić ja jebie to pustaki…

 29. Grubas

  Kurwa ale gamonie na tym KSW… Maser i taniec z gwiazdami to pasuje idealnie do festynu KSW… Ring Girls zajebała że kibicuje dzisiaj Drwal jebaniutka nawet nie umie odmienić ja jebie to pustaki…

  Nie ma Korwina to grają tym co mają.
  Gwizdy są sygnałem adoracji właśnie się dowiedziałem.

 30. Grubas

  Kurwa ale gamonie na tym KSW… Maser i taniec z gwiazdami to pasuje idealnie do festynu KSW… Ring Girls zajebała że kibicuje dzisiaj Drwal jebaniutka nawet nie umie odmienić ja jebie to pustaki…

  Nie ma Korwina to grają tym co mają.
  Gwizdy są sygnałem adoracji właśnie się dowiedziałem.

 31. gala KWS dostępna jedynie w systemie PPV- ta dziennikarka kompetentna jak Olejnik w wieczorze wyborczym

 32. VoRaNeK

  Juz teraz sam nie wiem. Start o 19 i co, studio godzine? 🙂

  a jednak;) studio godzine! i to jakie studio!!! Maserak i Barański… wieksza wiedza niz Cohones;)

 33. VoRaNeK

  Juz teraz sam nie wiem. Start o 19 i co, studio godzine? 🙂

  a jednak;) studio godzine! i to jakie studio!!! Maserak i Barański… wieksza wiedza niz Cohones;)

 34. Transmisja KSW 31, minimalnie opóźnienie w porównaniu do innych (25 sekund), trzy jakoście do wyboru HD,SD,MP3 dostępna tutaj:
  ksw31transmisja.blogspot.com 🙂

 35. Paraolimpijczyk zajebał Robert Pudzianowski, Szostak coś gadała o gali boksu i ringu a tancerz zajebał Materna ale się poprawił… kurwa wynalazki jebane na tym KSW…

 36. bialy1232

  a jednak;) studio godzine! i to jakie studio!!! Maserak i Barański… wieksza wiedza niz Cohones;)

  Czyli zgodnie z planem, ominęli jedynie gadki z celebrytami. Tak pisałem w temacie w rozpiskami.

  Bezpośrednio przed galą, o godz.19.30 dla widzów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport. O godz. 20.00 odbędą się walki zawodników z karty dodatkowej, a następnie widzowie zobaczą otwarcie wydarzenia oraz cztery pojedynki karty głównej. O godzinie 22:35 nastąpi kulminacja emocji – na scenę wejdą wraz z przeciwnikami kolejno: Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla.

 37. Logan fote se jebłeś z mahonem? Uważaj żeby Cię w melanż nie pociągnął i jakieś sex taśmy później nie wyszły…

 38. Logan fote se jebłeś z mahonem? Uważaj żeby Cię w melanż nie pociągnął i jakieś sex taśmy później nie wyszły…

 39. Mateusz Smoter

  Gadałem z Mahonem. Człowiek melanż, potwierdzam.!

  Miał jakąś świnię przy boku?

 40. Mateusz Smoter

  Gadałem z Mahonem. Człowiek melanż, potwierdzam.!

  Miał jakąś świnię przy boku?

 41. PaweLisu999

  Dłuższe spodenki, kurwa moje życie straciło sens

  Ej no dopiero włączyłem ppvkę, przewinąłem studio do początku i widzę "normalną" długość spodenek. Może jest jeszcze nadzieja, że te długie pantalony to ściema?! 😥

  [​IMG]

 42. PaweLisu999

  Dłuższe spodenki, kurwa moje życie straciło sens

  Ej no dopiero włączyłem ppvkę, przewinąłem studio do początku i widzę "normalną" długość spodenek. Może jest jeszcze nadzieja, że te długie pantalony to ściema?! 😥

  [​IMG]

 43. witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

 44. witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

 45. Polish Experiment

  witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

  Proszę iść na inny czat.

 46. Polish Experiment

  witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

  Proszę iść na inny czat.

 47. Cloud

  Działa. Masz jakiś problem z dostaniem się?

  Byłem tam już ale nie pamiętam czy wchodzę w dobrą domenę.
  Jakbyś mógl, podeślij proszę link na e-mail ( jeśli tutaj nie możesz) [email protected]
  Dzięki i pozdrawiam! 🙂

 48. Cloud

  Działa. Masz jakiś problem z dostaniem się?

  Byłem tam już ale nie pamiętam czy wchodzę w dobrą domenę.
  Jakbyś mógl, podeślij proszę link na e-mail ( jeśli tutaj nie możesz) [email protected]
  Dzięki i pozdrawiam! 🙂

 49. Polish Experiment

  witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

  Napisz do: [email protected] – ale wątpię, że na dzisiejszą galę Ci pomoże. Kurcze, trzeba było wcześniej pisać.

 50. Polish Experiment

  witam wszystkich, pytalem sie juz o to dziesiatki razy, zapytam i teraz przy gali. Moj nick jest za dlugi zeby go wpisac przy logowaniu na chat mmarocksow, co z tym fantem zrobic ?

  Napisz do: [email protected] – ale wątpię, że na dzisiejszą galę Ci pomoże. Kurcze, trzeba było wcześniej pisać.

 51. Mateusz Smoter

  Gadałem z Mahonem. Człowiek melanż, potwierdzam.

  A co ja takiego melanżowego zrobiłem?

  Dawaj na tą fote.

 52. Mateusz Smoter

  Gadałem z Mahonem. Człowiek melanż, potwierdzam.

  A co ja takiego melanżowego zrobiłem?

  Dawaj na tą fote.

 53. Grubas

  Kurna nowe rękawice nowe pasy ja jebie Ameryka!:lol:

  Nie zapominajmy o nowych gaciach na dupę dla ring girls 😉

 54. Grubas

  Kurna nowe rękawice nowe pasy ja jebie Ameryka!:lol:

  Nie zapominajmy o nowych gaciach na dupę dla ring girls 😉

 55. jestem strasznym geekiem jesli chodzi o takie szczególikiw mma jak nowy pas, rękawice czy np. prezentacja zawodników kiedy walczył gsp z hendricksem bodajże, światla zgaszone, dwa reflektory na zawodników walki wieczoru, wiec ten pas jara mnie strasznie 😀

  P.S. Kswtv śmiga jak ta lala

 56. Jaki jest sens nazywania 2 walk kartą wstępną skoro cała gala, bez żadnego podziału i tak leci tylko w PPV ?

 57. Gułaś nie wygląda teraz za dobrze. Widać, że ciosy Maćkowiaka zrobiły na nim spore wrażenie.
  Jest potencjał, oby został w pełni wykorzystany. Oczywiscie sporo braków i dużo pracy przed Jędrkiem ale ma to coś co pozwala mieć nadzieje, że wykształtuje się na dobrego i liczącego sie fightera

  Krwawy sport 🙂

 58. Gułaś nie wygląda teraz za dobrze. Widać, że ciosy Maćkowiaka zrobiły na nim spore wrażenie.
  Jest potencjał, oby został w pełni wykorzystany. Oczywiscie sporo braków i dużo pracy przed Jędrkiem ale ma to coś co pozwala mieć nadzieje, że wykształtuje się na dobrego i liczącego sie fightera

  Krwawy sport 🙂

 59. Szkoda Jagody, ale zgodnie z przewidywaniami.

  Na szybko:
  Jędrzej vs Bajor
  Gułaś w lhw vs Tomaj lub Oli

 60. Szkoda Jagody, ale zgodnie z przewidywaniami.

  Na szybko:
  Jędrzej vs Bajor
  Gułaś w lhw vs Tomaj lub Oli

 61. Świetna walka na przywitanie 🙂 nikt nie kalkulował. O to chodzi. Teraz War Grudniewski ! ! !

 62. Świetna walka na przywitanie 🙂 nikt nie kalkulował. O to chodzi. Teraz War Grudniewski ! ! !

 63. VoRaNeK

  Gułaś nie wygląda teraz za dobrze. Widać, że ciosy Maćkowiaka zrobiły na nim spore wrażenie.
  Jest potencjał, oby został w pełni wykorzystany

  Krwawy sport 🙂

  przecież on do 84 zbić może nawet w sumie, naładował się strasznie, ale taka była okazja. szkoda, wróci silniejszy. 🙂

  czat wylogowuje z miejsca.

 64. VoRaNeK

  Gułaś nie wygląda teraz za dobrze. Widać, że ciosy Maćkowiaka zrobiły na nim spore wrażenie.
  Jest potencjał, oby został w pełni wykorzystany

  Krwawy sport 🙂

  przecież on do 84 zbić może nawet w sumie, naładował się strasznie, ale taka była okazja. szkoda, wróci silniejszy. 🙂

  czat wylogowuje z miejsca.

 65. Dobre otwarcie, jeśli te rękawice są faktycznie tak twarde możemy być świadkami kilku konkretnych nokautów

 66. Dobre otwarcie, jeśli te rękawice są faktycznie tak twarde możemy być świadkami kilku konkretnych nokautów

 67. "This page contains the following errors:
  error on line 42 at column 75: EntityRef: expecting ';'
  Below is a rendering of the page up to the first error."

  Wie ktoś co to może oznaczać przy wchodzeniu na chat.mmarocks.pl?

 68. "This page contains the following errors:
  error on line 42 at column 75: EntityRef: expecting ';'
  Below is a rendering of the page up to the first error."

  Wie ktoś co to może oznaczać przy wchodzeniu na chat.mmarocks.pl?

 69. prowoj

  "This page contains the following errors:
  error on line 42 at column 75: EntityRef: expecting ';'
  Below is a rendering of the page up to the first error."

  Wie ktoś co to może oznaczać przy wchodzeniu na chat.mmarocks.pl?

  coś z czatem jest nie tak, mnie z miejsca wylogowuje. jakaś usterka.

 70. prowoj

  "This page contains the following errors:
  error on line 42 at column 75: EntityRef: expecting ';'
  Below is a rendering of the page up to the first error."

  Wie ktoś co to może oznaczać przy wchodzeniu na chat.mmarocks.pl?

  coś z czatem jest nie tak, mnie z miejsca wylogowuje. jakaś usterka.

 71. Brawo Szuli! Bardzo dobre walki narazie! Jak zawsze na karcie wstępnej zresztą są dobre walki. Zrobi ktoś porządek z tymi prośbami o linka? wkurwiające to jest! Baju!

 72. Brawo Szuli! Bardzo dobre walki narazie! Jak zawsze na karcie wstępnej zresztą są dobre walki. Zrobi ktoś porządek z tymi prośbami o linka? wkurwiające to jest! Baju!

 73. Grubas

  Brawo Szuli! Bardzo dobre walki narazie! Jak zawsze na karcie wstępnej zresztą są dobre walki. Zrobi ktoś porządek z tymi prośbami o linka? wkurwiające to jest! Baju!

  kasuje na bieżąco, więcej nie mogę. @Mateusz Smoter

 74. kogiro

  biedoto —> kswtv.com – 40 PLN i problem z głowy!
  pozdrawiam i nie spamujcie już!

  trzeba miec konto bakowe i tu problem :0

 75. to jak nie masz konta jak kaczor faktycznie nie obejrzysz. On też nie 😉
  Waleczki spoko póki co

 76. DamiannN

  trzeba miec konto bakowe i tu problem :0

  rodzice, koledzy… Nikt konta nie posiada wśród rodziny i znajomych? No niemożliwe

 77. TimCasillas

  rodzice, koledzy… Nikt konta nie posiada wśród rodziny i znajomych? No niemożliwe

  Wiem za puzno pomyslałem .

 78. DamiannN

  trzeba miec konto bakowe i tu problem :0

  to faktycznie problem, ale… kto w dzisiejszych czasach nie ma internetowego dostępu do płatności bankowych? Nawet moja mama mam. Raptem od dwóch tygodni, ale ma 😉

 79. Chyba 'prawdziwy' mistrz. Prawdziwy mistrz by walczyl z prawdziwym mistrzem

 80. Nie wiem co ludzie widzieli w Irokezie…Bakocevic go robil przez 2,5 rundy plus Kornik agresywnie w drugiej walce sprawial mu duze problemy plus nedznego Amasingera przemilcze.Iro walczy efektownie ok, trzeba mu to oddac.Jakby wygral to nie zawalczy z Borysem,nie zawalczy z Moksem. Od razu walka z Aslanem i w kolko znowu odtwarzanie tych samych walk. Fajnie ze Szymek wygral

 81. Wie ktos jak nazywa sie kawałek  przy ktorym wychodzil Szulakowski ?

 82. Wie ktos jak nazywa sie kawałek  przy ktorym wychodzil Szulakowski ? …?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.