(Foto www.kswfoto.com)

Relacja i wyniki po kliknięciu.

Grudzień rozpoczął się wybornie dla fanów wszechstylowej walki wręcz nad Wisłą. Dzisiaj miało miejsce mocne wydarzenie ze strony największej europejskiej federacji – KSW 21: Ostateczne Wyjaśnienie. Wszystko dzięki zacnej, mającej tylko charakter sportowy rozpisce, na której nie zagościły osoby freak’ów. Cała karta walk trzymała wysoki poziom i jedynie walka Pań, swoją drogą bardzo dobra zakończyła się decyzją sędziów. Organizacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego tego wieczoru powróciła do korzeni, czyli na warszawski Torwar, który wydawał się być wypełniony po brzegi.

W walce wieczoru nasz zjawiskowy Czeczen z Olsztyna – Mamed Chalidow (26-4-2, #1 w Rankingu PL) wyszedł poza magiczną barierę jednej rundy, szukając przez osiem i pół minuty sposobu na odklepanie czarnego pasa BJJ, weterana UFC – Kendalla Grove’a (MMA 17-11). 29-letni Hawajczyk nie sprawił wielkich trudności, ale pojedynek też nie zawiódł. Chalidow najpierw zmiękczył  triumfatora trzeciego TUF-a niskimi kopnięciami, by w drugiej części spektaklu sprowadzić walkę do parteru i wyciągnąć dźwignie prostą na stawie skokowym (popularnego taktarova) mówiącej urwij mnie długiej nogi Kendalla Grove’a.

Mistrzem KSW w wadze średniej z szóstą wygraną z rzędu nadal pozostaje Michał Materla (MMA 18-3, #2 w Rankingu PL). Cóż pisać… hale świata, szczeciński Magic przebił o półtorej minuty wyczyn Chalidowa i atomowym prawym sierpem zgasił światło pochodzącego z Karoliny Południowej Rodneya Wallace’a (MMA 14-6).

Główne trofeum dywizji półśredniej będzie dzierżył olsztyński Czeczen – Aslambek Saidov (MMA 13-3, #1 w Rankingu PL). Reprezentant Arrachion MMA Olsztyn zdominował w swoim, charakterystycznym stylu Borysa Mańkowskiego (MMA 13-5-1, #2 w Rankingu PL).  Aslambek rozegrał partię szachów taktycznie – punktował przede wszystkim kopnięciami, kolanami i wchodzącymi nieznacznie zamaszystymi cepami. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań dał się w końcu ustrzelić, stracił równowagę, a sparingpartner Mameda z sukcesem obalił. Tylko kontuzja stawu skokowego Mańkowskiego i szybka reakcja Saidova (chwała mu za to), przerwały z pewnością planowaną ze strony Czeczena kanonadę bomb.

Nowym międzynarodowym mistrzem KSW w wadze lekkiej został szczecinianin Maciej Jewtuszko (MMA 10-2, #4 w Rankingu PL). Irokez z Berserkers Team „powrócił” i zrewanżował się Arturowi Sowińskiemu (MMA 12-7, #3 w Rankingu PL) za gorzką porażkę z łódzkiej Atlas Areny. Obaj Panowie mieli sobie coś do udowodnienia, obaj narzucili sobie mocne tempo i obaj szli łeb w łeb. Irokez nabił solidne oczko na kartach sprowadzeniem, z kolei zawodnik Silesian Cage Club wił się w parterze, to polując na nogę berserkera, to odgryzając się upkick’ami. W drugiej rundzie Kornik popełnił błąd przy obaleniu i sam znalazł się z dołu, oddając przy tym szyję wokół której owinął się Jewtuszko. Wychowanek Piotra Bagińskiego nie zmarnował okazji do wyciągnięcia niekonwencjonalnego duszenia brabo na fighterze z Radzionkowa.

W wadze średniej po poważnej kontuzji kręgosłupa i dwóch latach przerwy powrócił na ring KSW najbardziej doświadczony z polskich zawodników – Krzysztof Kułak (MMA 25-13-2, #8 w Rankingu PL). Weteran z miasta świętej wieży skrzyżował rękawice z młodym wilkiem ze stolicy – Piotrem Strusem (MMA 8-1, #11 w Rankingu PL). Po wyrównanej kopano-uderzanej konfrontacji w pierwszej odsłonie, wiatr w żagle złapał reprezentant stołecznego Nastula Team. Strus zdewastował Modela niskimi kopnięciami i uderzeniami na korpus. W trzeciej rundzie założyciel i główny trener częstochowskiej Adrenaliny nie był w stanie wyjść do walki, sygnalizując uraz lewej nogi.

Świetne widowisko miało miejsce za sprawą piękniejszych twarzy polskiego MMA. Zawodniczka Gracie Barra Łódź niepokonana Karolina Kowalkiewicz (MMA 2-0) przerwała zwycięską serię w rekordzie Pauliny Bońkowskiej (MMA 3-2) z olsztyńskiego Arrachionu. Podopieczna Marcina Rogowskiego zaprezentowała bardzo taktyczną i wyważoną stójkę oraz była niezwykle aktywna z pleców. Gdy lądowała na macie po ładnych rzutach Pauliny, odpłacała się z dołu młotkami. U góry Kowalkiewicz nieustannie trzymała dystans, pracowała kombinacjami ciosów prostych, kopnięć i kolan. Twarda olsztynianka w drugiej rundzie próbowała się jeszcze bezskutecznie ratować balachą i skrętówką, ale na nic to się zdało – Karolina nie dała wyrwać sobie zwycięstwa.

W pojedynku otwierającym wydarzenie na warszawskim Torwarze zmierzyło się dwóch zawodników zza oceanu. Po treningach sięgający do ostatecznych przyczyn i studiujący dzieła z zakresu mechaniki kwantowej Amerykanin Matt Horwich (MMA 28-21-1) w trzeciej walce na polskiej ziemi zdeklasował swojego rodaka, pochodzącego z Chicago Terry’ego Martina (MMA 22-11). Rywalizacja od początku przebiegała pod dyktando filozoficznego brazylijskiego jiu-jitsu Horwicha. Szablozębny Delfin Rzeczny już w pierwszej odsłonie miał okazję poddać Martina oddającego z dziecinną wręcz łatwością plecy. Druga runda to ciągła, pełna dominacja parterowa Horwicha, który po próbach omoplaty oraz gogoplaty uzyskał dosiad i zasypał uderzeniami bezradnego boksera.

Walka wieczoru:

85 kg: Mamed Chalidow pok. Kendalla Grove’a przez poddanie (taktarov), 3:27, runda 2. (Tomasz Bronder)

Pozostałe:

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla pok. Rodneya Wallace’a przez KO (prawy sierpowy i młotki), 0:21, runda 1. (Tomasz Bronder)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półśredniej
77 kg: Aslambek Saidov pok. Borysa Mańkowskiego przez TKO (niezdolność do walki), 2:06, runda 2. (Tomasz Bronder)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze lekkiej
70 kg: Maciej Jewtuszko pok. Artura Sowińskiego przez poddanie (brabo), 4:02, runda 2. (Szymon Bońkowski)

84 kg: Piotr Strus pok. Krzysztofa Kułaka przez TKO (niezdolność do walki), 5:00, runda 2. (Piotr Bagiński)
55 kg: Karolina Kowalkiewicz pok. Paulinę Bońkowską przez jednogłośną decyzję, 5:00, runda 2. (Piotr Bagiński)
86,5 kg: Matt Horwich pok. Terry’ego Martina przez TKO (uderzenia z dosiadu), 4:10, runda 2. (Piotr Bagiński)

 

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

2039 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na chat – będzie się działo 🙂

 44. Witam , prosiłbym o jakiegoś linka do streamu , aby dziłał juz teraz od godz 19 …

 45. Studio – Janek, Karol i oczywiście Borek.

  wow w planach na 2013 walka Bedorf – Nastula.

 46. no to na forum też syf się zaczyna Smile

  internet to jednak szambo…

 47. @al była o tym mowa w wywiadzie z Karolem po KSW 20 – na konfrontacja.com

 48. Wypierdalać na czat, bo na drugi dzien nie mam zamiaru przebierać w komentarzach i szukać tych wartościowych w zalewie gówna.

 49. No to startujemy zaraz. Ja sobię myślę że będzie fantastyczne widowisko i sportowo też da radę. Gala bez frików Applause

 50. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na chat – będzie się działo 🙂

  Osobiście podziekuję – wiem, jaki tam jest syf i bałagan w porównaniu do nocnych gal UFC/Bellator…
  Życzę wszystkim miłego oglądania 

 51. Nie da rady na czacie siedzieć, same spamery.

  Na pl-sport jest stream, ale rwie :p

 52. No kurde na otwartym leci, a Wy streamów szukacie :-/? Trzeba robić oglądalność MMA w szerokodostępnej TV.

  Mi Vectra ukradła Polsat Sport za co będę musiał zrobić im wjazd jak wyzdrowieje, więc póki co stream, ale o 20 włączam złącze telewizyjne i nie ma mnie 🙂

 53. wyslalem smsa na stronie pl-sport dostalem kod, wklepalem go i wyskoczyly mi stremy z hd z meczami pilki noznej , a ksw bez zacinania i w hd brak, zlodzieje jedne, ktos wie jak to zrobic ?

 54. Przecież napisałem, że nie mam dostępu do TV więc nie róbcie mi wykładów na temat nabijania popularności mma… Dzięki za linki.

 55. stoner nie wiem czy nie bardziej opłąci ci się wysłać sms i mieć na ipli w hd niż stream który ci się zatnie w najlepszym momencie 😀

 56. borek do nastuli – boze kochany po co ci ta  walka byla z  wronskim

 57. Sorry Stoner, nie rzucaj się od razu 😉 Myślałem, że wszędzie jest jakiś odbiornik, choćby 14-calowy, a polsat raczej łatwo złapać. No offence. Kto ma możliwość – niech robi oglądalność 🙂

 58. Wyłączam kompa, przerzucam się na TV. Dobrego widowiska życze wszystkim…

 59. Szanuję Różala, ale stąd różnica między sportem amatorskim, a zawodowym… Wykonują jednak tą samądyscyplinę, ale zarabiają za to. Dobra, bez spamu, spadam.

 60. rozal powiedzial ze niektore walki go w ogole nie interesuja na tej gali  ….Cool

 61. To, że jest szczery to nic dziwnego i nowego, ale z tamtym nie mogę się zgodzić po prostu. Dobrej Gali Panowie i Panie jeśli są tu jakieś 😉

 62. Ale wszyscy jada na ta walke horwicha mmarocks tez nie wiem skad te hejty

 63. POMOCY chcialem sobie zobaczyc na ipli, lecz wyskakuje mi komunikat, ze komputer nie jest zgodny z systemem ochrony dostepu do tresci w ipla. czy ktos wie jak sobie z tym poradzic? z gory thx!

 64. Nic nie słyszałem, tylko jakieś echo jak śpiewał ten Igor. Otwarcie z Karwan najlepsze zdecydowanie. Dobra lecę.

  Let's get ready for big emotion!

 65. Always got to cheer on an old foe so I'm hoping Artur can pull off a repeat of the first fight. Tough Tough fight though.

 66. No to test tego, czy Polacy przełkną wyłącznie sportowe wydarzenie, rozpoczyna się. Włączać telewizory, bo następna gala będzie w połowie z freak fightami:)

 67. Zamiast w pszyłości ogarniczać walki do 6, może powinni wpierw ograniczyć czas reklamowy.

 68. Jeden blok reklam na Polsacie i już utwierdzam się w przekonaniu, że nieposiadanie telewizora  to była zajebista decyzja….

 69. Horwich; Bońkowska; Strus; Jewtuszko; Mańkowski; Materla; Chalidow – to moje typy 🙂

 70. 15 min reklam 🙂 ja jestem ciekaw czy wogole to odbywa sie zgodnie z prawem 🙂

 71. Nie no, bez jaj z tymi reklamami… Zdążyłem pierwsze piwo wypić w czasie tego bloku.

 72. Warto wydać 7zł na ipla.tv dla takiej jakości i możliwości oglądania bez zacinania.
  Dziękuję użytkownikowi który mi to polecił. To były dobrze wydane pieniądze!

 73. Horwich,Karolina, Strus,Jewtuszko, Saidov,Materla ,Chalidow
  obstawione

 74. „Jak włożyć rękę pod brodę człowiekowi, który nie ma szyi” Janisz w formie…

 75. Martin tylko i wyłącznie próbuje przetrwać… i to mu sie jak na razie udaje xD

 76. co jest z tym przerwaniem? XD Horwich i tak by to wygrał ale wydaje mi się, że powinno to potrwać zdecydowanie jeszcze chwile. Chyba, że Martin sie werbalnie poddał

   

  PS. Nie wywołuje żadnych skandali, żeby nie było. Lubie ksw i nie hejce. Piszę to bo ja już dobrze znam komentarze pod galami ksw ; p
  Always watches, always haunting, the dark omen

 77. martin blisko klasy sappa 🙂

   

  Jakaś taka dziwna atmosfera na tej gali,  też macie takie odczucie? 

 78. pierwsza walka tragedia 😀 mysle ze wiekszosc z nas by sie lepiej zaprezentowalo od murzyna

 79. Slychac bylo ze Bagi krzyczy "fight back" i nie bylo reakcji. W 1r mogloby byc poddanie gdyby nie to ze Horwich nie mogl sie zdecydowac czy poprawiac trojkat czy isc do balachy

 80. Mr Crowley – Matt mial problemy z alko i dragami i dopiero treningi baj wyciągnęly go z tego syfu. To tak w skrócie.

 81. kurcze gdyby Matt zapiął gogoplate na KSW to by było coś!

  Pierwsza walka zgodnie z przewidywaniami, poza sprowadzeniami Terrego 🙂

 82. Slapi myślę że mimo że gość słabo wyglądał to Matt poskładał by wszystkich w pierwszej rundzie. On się bawi tym bjj.

 83. ojapierdziele kocham Karolinę – mimo że pewnie 2 razy młodsza ode mnie

  zajebista.

 84. przepraszam za to co napiszę….

  Wypierdalać z tym ringiem… już mnie to wnerwia…

 85. Kto dał taktykę Paulinie na lowkicki? kompletnie nie przygotowana taktycznie. Wona jak ketchup.

  Szacun za wytrwałość, ale to bijj mało skuteczne.

 86. "starcie Kendalla Grove z niepokonanym Mamedem Chalidowem"

  ja rozumiem, że to największa gwiazda polskiego MMA i to zasłużona ale trzymajmy sie faktów na litość. Denerwuje mnie taka promocja

 87. Super walka jestem mile zaskoczny co prawda liczylem na Bońkowska ale mega wogole.

 88. Ostatnio panie rządzą wczoraj na koloseum w Krakowie też zajebista walka kobiet była 🙂

 89. Karolina , naprawdę niezłe zaskoczenie:O, jstem pod mega wrażeniem i jak byłem anty walk kobiet na KSW, to ją poproszę na każdej gali na jakiej się tylko da

 90. Świetna walka kobiet. Kowalkiewicz rewelacyjna. Trzymam za nią kciuki w finale. Dziewczyna pokazała że mocno czuje się w każdej płaszczyźnie. Brawo!

 91. Hype Mameda to jest chuj, najlepiej jak ostatnio Anzora przedstawiali, ze ma polskie serce ROFL

 92. Kto się spodziewał? Karolina jest zajebista. Będzie gwiazdą…może nawet nie tylko w Polsce.

 93. I kto na to patrzył jak na pojedynek kobiet…temu współczuję. Wszystko było. Stójka, kolana, kopnięcia, punche, rzuty, proby poddań, ciosy w parterze, klincz. Brawo Karolina. Jestem ciekaw pojedynku o pas. Dla Pauliny też wielkie brawa, bo widać, że bardzo chciała i nie odpuszcza.

 94. Bardzo fajna walka, nie spodziewałem się, że Karolina tak dobrze zawalczy z pleców.

 95. Duża deklasacja w stójce, beznadziejne próby obaleń Bońkowskiej ( nie pamiętam kiedy gorsze widziałem). Rozumiem, że 2×5 bo Chojnoska też tak walczyła, jednak liczę na 3×5 w ich walce

  BTW. Widzieliście Różala na polsacie sport ?? hahaha niedługo będzie wyglądał jak Słodziak
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 96. Horwich bawił się w swojej walce, Martin bez szans..

  Walka kobiet po prostu kapitalna! Karolina miazga, dla Pauliny też szacunek, że tyle wytrzymała i walczyła do końca. 😉
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl
  http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-21-trailer -> Mój najnowszy trailer KSW 21, oceniać! 🙂

 97. Pewnie chodziło o to, że Mamed jest niepokonany na KSW.

  Co do kobiet to super pojedynek, kandydat do walki wieczoru 🙂

 98. Brawo Karolina! Świetna walka, zero cepów 100% technika, parter też całkiem dobry. Oby jak najwięcej kobiet prezentujących taki poziom.

 99. Escobar musiał być dumny ze swojej luby Pauliny.

  Chyba Karoliny. 😉

  Teraz Strus wygra 🙂

 100. Nie spodziewałem się tak dobrej walki – naprawdę niesamowity poziom !:)
  No i bodies – entrance song Carwina 🙂

 101. Chojnoska wydaje mi się ze ma lepszy parter ale Karolina jest kocica i się nie da 😀

 102. Najbadziej mnie dobiaja reklamy na polsacie dlatego lepiej gale ogldac na zywo niz w tv 

 103. Horwich zrobił sobie dzisiaj trening BJJ. 🙂

  Dziewczyny dały naprawdę świetną walkę. Nie wyobrażam sobie lepszej reklamy kobiecego MMA.

 104. Hmm z tymi hiphopowcami to trochę przesada… zróbcie hałas… co oni myślą że tam jest widownia spod bloku aby robiła hałas?

 105. Ja, ja 😀 Na spodenkach na dole małe logo chyba żółte R 🙂 hehe ale nie jestem pewien czy to to 😛
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl
  http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-21-trailer -> Mój najnowszy trailer KSW 21, oceniać! 🙂

 106. Wśród szeregu normalnych wejść, bez żadnych udziwnień jakośnie jestem skory narzekać

   

  wiocha to jest z krystianem pudzianowskim
  Always watches, always haunting, the dark omen

 107. Kiedy Kułak zaczął pauzować w MMA od 2010 ja dopiero zaczynałem przygode z MMA więc nie wiem, czy to norma, ale jak dla mnie Kułak strasznie dziwnie walczy

 108. Tą maskę mógł by sobie darowac i było by ok ja nie lubie i śmieszy mnie coś takiego

 109. I dobrze gada Juras. Gdzie on Wam tam na zmeczonego wyglada?

  Zwrocilem uwage na spodenki Karoliny pod katem slow o braku sponsorow, ale logo rocksow niedojrzalem.

 110. Strus zaczyna szaleć bo Kułak nie stanowi żadnego zagrożenia

  @up, gdzie ty tu widzisz remis, lol
  Always watches, always haunting, the dark omen

 111. Dlatego nigdy kułak nie dorówna Materli. Materla z podkulawioną nogą jeszcze dał rade wygrać!

 112. PAnie Krzysztofie wracamy do sędziowania; dwie rundy przegrane zdecydowanie ..”kontuzja”… opłaca sie wyjść z twarzą a nie symulować, nieładnie…

 113. Krzysiek zrobił dużo dla Polskiego MMA… ale to nie ten sam Kułak… Stójka słabiutka wręcz BRawo Struś 🙂

 114. Szkoda, że nie było chaosu… Zbyt taktycznie Kułak walczył i to go zgubiło… Liczę, że Kułak jeszcze się po tym podniesie!!!

 115. Kułak chciał, choć to cień siebie z przed kontuzji niestety…Sylwetka jest pewnym zwierciadłem przygotowań, a widziałem go w lepszej formie. Szkoda, ale brawa dla obu. Strus vs Horwich 🙂

 116. Model jak drewno , a mógł ambitnie chociaz sie pokazać po przerwie , jeszcze ta kontuzja 😐 nosz Krzysiek… 

 117. Irokez zmotywowany. Oby go to nie spaliło…
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 118. te 'nieobrotowe' backfisty mnie zabily, takie cos tylko w KSW. Smile

  swietny wystep Kowalkiewicz! Heart

  brawo Piotrek, nalezalo sie. war Iro!!! 🙂

 119. Ma ktos jakis dzialajacy link?? nie mam dostepu do telewizora teraz !!!!!!

 120. Piotrek ma wielki talent.

  A teraz czeka nas wojna…

  Rozpiska świetna, super gala, brawa KSW!

 121. Ma ktos jakis dzialajacy link?? nie mam dostepu do telewizora teraz !!!!!! Panowie pomozcie… jakis dzialajacy a nie taki co za 5 minut siadzie

 122. Co za runda moc ! Jeżeli wygra Iro to czuje ze bedzie 3 część tej sagi.

 123. kornik coś ty narobił ??????????kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwwwaaaaaa

 124. Ten Kornik ma wachy na jedną runde czy co? Nie śledze jego poczynań poza KSW ale w walce z Warburtonem też osłabł o 3/4 w drugiej rundzie… Brawo Iro

 125. Zdupczył Kornik. Najpierw sam się w parter wpakował, a potem po 20 chyba probie dal sie poddac.

 126. Mocny akcent gali w postaci walki Iro i Kornika. Szkoda trochę tego drugiego, ale Itp wygrał ładnym poddaniem.

 127. Szkoda ze Kornik tak glupio przegral .. mogl spokojnie z tego wyjsc … ale Irokez to chyba jednak poziom wyzej od Kornika

 128. Noo walka ładna, Kornik przyjął trochę pod oko.. Brawo Iro! Teraz jeszcze KO Borysa, poddanie Cipka i obrotówka Mameda i można iść spać 😛 hehe
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl
  http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-21-trailer -> Mój najnowszy trailer KSW 21, oceniać! 🙂

 129. IRRRROOOOO!!! Szacun dla Kornika za przyjęcie rewanżu, bo wcale nie musiał:) Tak czy siak Irokez jest najlepszy!

 130. Wydawało mi się, że póki noga nie była żałożona to daleko było do poddania. No, ale chyba sił też nie starczyło. Brawa dla obu za ładną walkę i dla nowego mistrza tym bardziej za zebranie się po ich 1 walce.

  Nie pier**cie o jakichś siwcach, to jest forum MMA, nie pudelek. Takie wybryki trzeba eliminować, a nie o nich mówić.

 131. Bardzo dobra walka, graty dla Iro i szacunek dla Kornika, bo pokazał, że ma naprawdę wielkie serce do walki.

 132. zajebista walka Irokeza z Kornkiem, szkoda, że się tak skończyło. Teraz Warburton ?

  heheh KSW na topie skoro siwiec na publice z cycam na wierzchu. Później znowu zdjęcia z przypadku 😀

 133. No to Iro szlifuje zapasy, jedzie Warburtona i Jewtuszko-Sowiński III 🙂

 134. Obydwoje naprawdę pokazali dobre Mma … Szacun dla obu ktoś musiał to wygrać, Teraz c’mon Borys 🙂

 135. Nikt nie pogardzi reklama w Polsacie w tej cenie 😉 A widać, że target odpowiedni bo kilku fanów mma chwyciło 😉

  Jewtuszko vs Warburton i do UFC a nie Kornik 😉
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 136. No ja mysle ze moze byc 3 walka nie od razu ale pewnie predzej czy pozniej do niej dojdzie

 137. Kolejna dobra walka na gali, martwi mnie, że po raz kolejny Kornik wysiadł kondycyjnie w 2 rundzie.

 138. Tak czytałem wcześniejsze posty. Kułak nie istinał ?? co za głupota, dla mnie 1 runda na remis, 2 dopiero pod koniec Stus zdobył przewagę co mogło mieć też związek z kontuzją. Pisanie o symulowaniu też kretyńskie

 139. No i co? Można zrobić zajebistą galę. Tak z prespektywy, po obajrzeniu części 21ki tylko, nie da się ocenić 20ki inaczej niż: kupa. Realizacja też mi się podoba, chyab najbardzej ze wszystkich transmitowanych do tej pory. Dobra oprawa graficzna, ciekawe intra przed walkami…super.

 140. Jeśli mnie pamięć tak nie zawodzi to http://www.youtube.com/watch?v=04F4xlWSFh0

  klasyk już…

  Kułak 1 rundę wygrał, więcej trafiał, szedl do przodu, Strus nieaktywny, 2 runda wyraźniej niż 1 i tym razem dla Strusa…tak czy siak nie ma to znaczenia – Doctor Stoppage(?).

 141. Mam nadzieje,ze walka Borysa z Saidovem nie bedzie nudna i bedzie duzo emocji… 

 142. niech mi ktoś powie… co ma oznaczać koszulka Trenera Karoliny ?
  Wie ktoś ;> ?

 143. jak Strus nie przekonal?

  Co Wy ogladaliscie? Stojki nawet nie ma co porownywac.

 144. Ja mam nadzieje że mankowski vs saidov potrwa te 3 rundy bo jak narazie walki są ciekawe i bardzo szybko się kończą . Irokez poddanie godne mistrza ale trzeba tez przyznać ze Panie dały mocną walkę . Nie będzie sensacji jak walka kowalkiewicz vs bońkowska zostanie wybrana walka wieczoru

 145. Świetna gala jak do tej pory. Niebo a ziemia między KSW 20 a 21. Martin i Maciek idźcie tą drogą!

 146. Nie widzę przyszłości Strusa z jakimiś mocniejszymi zawodnikami. Pod MMA za bardzo ułożona stójka to też nienajlepiej. Trzeba być trochę bardziej kreatywnym i więcej ryzykowac…

 147. po chuj 3 raz Iro ma walczyc z Kornikiem? lepiej sprowadzac mu lepszych zawodnikow. dla mnie to dwie rozne polki, w 1 walce trafil Iro ciosem, zdarza sie, ale w drugiej zawodnik ze Szczecina pokazal, ze to nie ten poziom. to powinno wszystko isc do przodu, a nie ciagle grane to samo. rozumiem rewanz za pare walk, jak Kornik cos pokaze wiecej, ale juz zaraz?

  Strus wiecej ryzykowac w stojce? 'za bardzo' poukadana stojka to zla stojka? co Ty w ogole tutaj piszesz. tak jak Kulak tymi swoimi backfistami powinien 'czarowac'? bardziej mi to wygladalo na uderzenia z plaskiej, tylem dloni, jak pod blokiem na osiedlach. 

  nie wiem czy za duzo UFC sie naogladalem, ale jak czasem cos wymysla na KSW to szok.

  fanboy JBJ’a i Manchester’u United.

 148. Wywiady pewnie będą bo zostały 3 walki a do pólnocy coś trzeba pokazać . Tu można wrócić do pytania czemu jest tylko 7 walk spokojnie 8 powinno być . Takie moje zdanie

 149. Pod MMA za bardzo ułożona stójka to też nienajlepiej.

  Krwa Mistrz!! 😀

 150. Jaki nie ten poziom, dali fajną walkę, nie rozkminiali zbyt wiele, szukali drogi do wygranej, więc i skończyła się przed czasem, ale o żadnej dominacji nie można mówić. Kluczowy moment to ciosy długimi rękami Irokeza, gdy Kornik leżał. Brawa dla wygranego, ale nie ujmujcie Kornikowi, przegrał, w tym sporicie tak jest.

 151. Dla Iro, Warburton wydaje się nieunikniony, chyba, że KSW ma do niego teraz uraz, że wybrał BAMMA'ę

 152. @spa, brzmi głupio ale rozumiem, że przez "ułożoną stójke" ten pan rozumiał brak backfistów, latających kolan i tego typu rzeczy, a to bywa przydatne i na pewno przyciąga fanów : D

 153. To była siwiec ? To chujowi. Bo przyznam ze pierwsze co sie w oczy rzuciło to cycki.

  Zmiana tematu: WAAAAAR BORYS !!!

 154. Walka Kułak-Strus strasznie taktyczna. Strusa widziałem tylko na MMAA2, a Kułak niestety zbyt asekurancko zawalczył. 

  1 runda na remis, druga też wyrównana ze wskazaniem na Strusa, ale szału zapowiadanego przez Janka, Nastulę i samego siebie nie zrobił… Inna sprawa, że wyszli po rewelacyjnej walce kobiet 😉

 155. moze chodzilo mu o obrotowe lokcie jak JBJ czy frontkicki AS'a? kto wie, jak widac oni maja kreatywna i niepoukladana stojke. 

  war Borys! 🙂

  fanboy JBJ’a i Manchester’u United.

 156. Saidov był faworytem, szkoda Borysa ale nie dawałem mu za dużych szans.

 157. Czy tylko ja tu kibicowałem Aslanowi? 😀 Saidov pokazał, ze ostatnia walka była wpadką, w każdym aspekcie był lepszy od Borysa

 158. co to za czat z forum robicie ? Laughing

  Biedni obaj :/, ale cieszę się, że pas idzie do Saidova 🙂

 159. Prosze o zdjecie Siwiec przed i po operacji. Bo chat to jebane polaczki nic nie pomagajo.

 160. Zaskakująco dobra dyspozycja Aslambeka, był lepszy 🙂 Szkoda tylko, że tak to się skończyło..

 161. No to teraz pewnie zestawią rewanż. Ale ja bym chętnie zobaczył na KSW rewanż z Djuursą.

 162. Najgorsze zagończenie dla Asłana. Był w drodze po pas, był mega przygotowany, był lepszy. Zasłużył na pełną wygraną.

  I oczywiście ogromna szkoda Borysa. Zdrowiej!

 163. Borys kompletnie bez kardio, po pierwszej rundzie już sie słaniał:(, Aslan było widac świetnie fizycznie przygotowany

 164. Borys w słabej formie.kupon mi padł właśnie :(.Wierzyłem w chłopaka.

 165. Kurwa, mam nadzieję, że kontuzja nie będzie poważna. Wpierw myślałem, ze dostał w jajka, ale ta noga chyba się podwinęła przy próbie obalenia. No nic, mam nadzieję, ze Borys wróci silniejszy, bo kibicuje mu bardzo!

 166. Szkoda Borysa, ale Aslan doskonale kontrolował sytuację, cały czas chłodna głowa, po „kurwie” Mańkowskiego nie lał go bez opamiętania, tylko przerwał atak.

  Swoją drogą mina Saidova na powtórce — bezcenna .

 167. Skonczcie o tej siwiec, na pudelku znajdziecie pewnie cos o niej?

  Szkoda Borysa, ale Aslan przynajmniej wygral ta 1 runde…co z kondycja, Borys na linach w 1 rundzie? Dziwnie z tą nogą to wyglądało, oby coś jak najmniej poważnego…

 168. jak mozna w walce polaka z czeczenem kibicowac czeczenowi moze zacznijmy na meczach spiewac hymny przeciwnikow naszych druzyn?

 169. Borys powinien jednak zbijać do lekkiej. Różnica siły bardzo widoczna.

 170. Szkoda Borysa ale trzeba przyznać, że Aslambek był lepszy w każdym aspekcie.

 171. Kurde szkoda Borysa, myślałem że to będzie trochę inaczej wyglądać.

 172. szkoda mi Borysa chociaz szczerze patrzac na kontuzje jego i Kulaka uwazam ze Kulak troche jakby potraktowal to jako wybawienie bo raczej nic nie byl w stanie juz pokazac natomiast Borys na pewno by walczyl do konca i widac ze kontuzja nie udawana zdrowia
  chcialbym Saidova z Heldem zobaczyc

 173. Tamta nuta była fajna przy tym krzyczącym kolesiu od Materli… 😉

 174. przyjecie obywatelstwa nie wiele tak naprawde zmienia a poki co nim nie jest a do herrfick nie obrazaj mnie ze jestem patriota z pod biedronki po prostu ogladam i pisze i coz zrobilem blad czy to od razu powod by kogos obrazac lub ublizac

 175. mnie nawet nie-pseudo raperzy denerwują ale co zrobić, nie mogę narzucać swojego gustu D:

 176. Wallace mistrz knockoutu 😉

  Należała się Cipkowi taka  spokojna prosta walka choć mam wrażenie, że ciut za szybko przerwana…
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 177. No i jak będzie z nokautem roku teraz? 😀

  CO ZA CIOTA Z TEGO WALLACE !

  Darowałbyś sobie pisać takie farmazony. Rozumiem rozczarowanie, ale są granice.

 178. a dlaczego nie helda z saidovem
  szczerze mowiac jest jednym z Polakow ktory mi w walkach mma w obecnym czasie najbardziej imponuje

 179. PRzesadzony ten Wallace…coś słyszałem, że on przewalczyl 45minut w UFC i przegral 3 decyzjami? W KSW minuty nie stal, a dwie walki przegral ;-)))

  PS: Lucky punch, nie;-)? Tak jak Kornik Irokeza w 1 walce 😛

 180. Panu Walesowi już podziekujemy. A walka znajdzie sie na gifie 😀

  No to teraz 4o min reklam.

 181. ale walka
  wszystkie koncza sie tak szybko ze szkoda gadac
  moze powinni dobierac bardziej wymagajacych przeciwnikow

 182. @an_di

  A może dlatego, że to nie ta waga? Że Held ma średnie warunki do lekkiej, a Ty go wysyłasz do -77 kg…….

 183. Wallace przegrał z Hammanem w UFC a to oznacza z góry, że szału ten fighter nie robi. KSW ściągając go nie zrobiło jednak jakiejś mega-lipy jak z zakontraktowaniem kiedyś Irvina. Tak się złożyło, że ciężko go tu piorą xD

 184. przepraszam michała, że nie typowałem jego zwycięstwa…

  trochę się pomyliłem…

 185. Janisz wsponial o tym powiedzonku ze walecznosc ma nowe imie czy cos, cyz to przypadkiem nie jest sygnaturka kogos z cohones? 😀

 186. Hej Janisz mówił o jednym z naszych użytkowników! Kto ma w sygnaturce to co powiedział Janisz? 🙂

 187. Mamy odpowiedź dlaczego był mizerny. powtórze to kułak nie dorówna Materlii patrzcie na jego serce do walki!

 188. Ciepk > Mamed!!! Kto nie wierzył niech uwierzy:)
  Rodney „najkrótsze pobyty w Polsce” Wallace xD

 189. tak na prawde tak na prawde… No dobra, nie śmieje sie z tego, emocje ponoszą (:

 190. yyyy…. Ludzie nie chcą walki Mamed vs Materla że tak się „cieszą”?

 191. Przykre tylko że fighter jest wielokrotnie bardziej elokwentny niż dziennikarz.

 192. Obiektywnie,przeciwnicy Mameda i Cipka to pomyłki.Grove tez sie szybko posypie.

 193. Brawo Cipek i jednocześnie rozczarowałem się bo liczyłem na dłuższą bitke 🙂

  hehe Janisz zacytował sygnaturke Marcina 😀

 194. localexpert
  tez tak uwazam wszystko starannie dobrane niby nazwiska sa ale tak zeby naszym gwiazdkom krzywdy nie zrobili

 195. an_di, ale tak po prawdzie kogo chcesz dobrac spoza konkurencji by dawały radę?