(Foto www.kswfoto.com)

Relacja i wyniki po kliknięciu.

Grudzień rozpoczął się wybornie dla fanów wszechstylowej walki wręcz nad Wisłą. Dzisiaj miało miejsce mocne wydarzenie ze strony największej europejskiej federacji – KSW 21: Ostateczne Wyjaśnienie. Wszystko dzięki zacnej, mającej tylko charakter sportowy rozpisce, na której nie zagościły osoby freak’ów. Cała karta walk trzymała wysoki poziom i jedynie walka Pań, swoją drogą bardzo dobra zakończyła się decyzją sędziów. Organizacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego tego wieczoru powróciła do korzeni, czyli na warszawski Torwar, który wydawał się być wypełniony po brzegi.

W walce wieczoru nasz zjawiskowy Czeczen z Olsztyna – Mamed Chalidow (26-4-2, #1 w Rankingu PL) wyszedł poza magiczną barierę jednej rundy, szukając przez osiem i pół minuty sposobu na odklepanie czarnego pasa BJJ, weterana UFC – Kendalla Grove’a (MMA 17-11). 29-letni Hawajczyk nie sprawił wielkich trudności, ale pojedynek też nie zawiódł. Chalidow najpierw zmiękczył  triumfatora trzeciego TUF-a niskimi kopnięciami, by w drugiej części spektaklu sprowadzić walkę do parteru i wyciągnąć dźwignie prostą na stawie skokowym (popularnego taktarova) mówiącej urwij mnie długiej nogi Kendalla Grove’a.

Mistrzem KSW w wadze średniej z szóstą wygraną z rzędu nadal pozostaje Michał Materla (MMA 18-3, #2 w Rankingu PL). Cóż pisać… hale świata, szczeciński Magic przebił o półtorej minuty wyczyn Chalidowa i atomowym prawym sierpem zgasił światło pochodzącego z Karoliny Południowej Rodneya Wallace’a (MMA 14-6).

Główne trofeum dywizji półśredniej będzie dzierżył olsztyński Czeczen – Aslambek Saidov (MMA 13-3, #1 w Rankingu PL). Reprezentant Arrachion MMA Olsztyn zdominował w swoim, charakterystycznym stylu Borysa Mańkowskiego (MMA 13-5-1, #2 w Rankingu PL).  Aslambek rozegrał partię szachów taktycznie – punktował przede wszystkim kopnięciami, kolanami i wchodzącymi nieznacznie zamaszystymi cepami. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań dał się w końcu ustrzelić, stracił równowagę, a sparingpartner Mameda z sukcesem obalił. Tylko kontuzja stawu skokowego Mańkowskiego i szybka reakcja Saidova (chwała mu za to), przerwały z pewnością planowaną ze strony Czeczena kanonadę bomb.

Nowym międzynarodowym mistrzem KSW w wadze lekkiej został szczecinianin Maciej Jewtuszko (MMA 10-2, #4 w Rankingu PL). Irokez z Berserkers Team „powrócił” i zrewanżował się Arturowi Sowińskiemu (MMA 12-7, #3 w Rankingu PL) za gorzką porażkę z łódzkiej Atlas Areny. Obaj Panowie mieli sobie coś do udowodnienia, obaj narzucili sobie mocne tempo i obaj szli łeb w łeb. Irokez nabił solidne oczko na kartach sprowadzeniem, z kolei zawodnik Silesian Cage Club wił się w parterze, to polując na nogę berserkera, to odgryzając się upkick’ami. W drugiej rundzie Kornik popełnił błąd przy obaleniu i sam znalazł się z dołu, oddając przy tym szyję wokół której owinął się Jewtuszko. Wychowanek Piotra Bagińskiego nie zmarnował okazji do wyciągnięcia niekonwencjonalnego duszenia brabo na fighterze z Radzionkowa.

W wadze średniej po poważnej kontuzji kręgosłupa i dwóch latach przerwy powrócił na ring KSW najbardziej doświadczony z polskich zawodników – Krzysztof Kułak (MMA 25-13-2, #8 w Rankingu PL). Weteran z miasta świętej wieży skrzyżował rękawice z młodym wilkiem ze stolicy – Piotrem Strusem (MMA 8-1, #11 w Rankingu PL). Po wyrównanej kopano-uderzanej konfrontacji w pierwszej odsłonie, wiatr w żagle złapał reprezentant stołecznego Nastula Team. Strus zdewastował Modela niskimi kopnięciami i uderzeniami na korpus. W trzeciej rundzie założyciel i główny trener częstochowskiej Adrenaliny nie był w stanie wyjść do walki, sygnalizując uraz lewej nogi.

Świetne widowisko miało miejsce za sprawą piękniejszych twarzy polskiego MMA. Zawodniczka Gracie Barra Łódź niepokonana Karolina Kowalkiewicz (MMA 2-0) przerwała zwycięską serię w rekordzie Pauliny Bońkowskiej (MMA 3-2) z olsztyńskiego Arrachionu. Podopieczna Marcina Rogowskiego zaprezentowała bardzo taktyczną i wyważoną stójkę oraz była niezwykle aktywna z pleców. Gdy lądowała na macie po ładnych rzutach Pauliny, odpłacała się z dołu młotkami. U góry Kowalkiewicz nieustannie trzymała dystans, pracowała kombinacjami ciosów prostych, kopnięć i kolan. Twarda olsztynianka w drugiej rundzie próbowała się jeszcze bezskutecznie ratować balachą i skrętówką, ale na nic to się zdało – Karolina nie dała wyrwać sobie zwycięstwa.

W pojedynku otwierającym wydarzenie na warszawskim Torwarze zmierzyło się dwóch zawodników zza oceanu. Po treningach sięgający do ostatecznych przyczyn i studiujący dzieła z zakresu mechaniki kwantowej Amerykanin Matt Horwich (MMA 28-21-1) w trzeciej walce na polskiej ziemi zdeklasował swojego rodaka, pochodzącego z Chicago Terry’ego Martina (MMA 22-11). Rywalizacja od początku przebiegała pod dyktando filozoficznego brazylijskiego jiu-jitsu Horwicha. Szablozębny Delfin Rzeczny już w pierwszej odsłonie miał okazję poddać Martina oddającego z dziecinną wręcz łatwością plecy. Druga runda to ciągła, pełna dominacja parterowa Horwicha, który po próbach omoplaty oraz gogoplaty uzyskał dosiad i zasypał uderzeniami bezradnego boksera.

Walka wieczoru:

85 kg: Mamed Chalidow pok. Kendalla Grove’a przez poddanie (taktarov), 3:27, runda 2. (Tomasz Bronder)

Pozostałe:

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla pok. Rodneya Wallace’a przez KO (prawy sierpowy i młotki), 0:21, runda 1. (Tomasz Bronder)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półśredniej
77 kg: Aslambek Saidov pok. Borysa Mańkowskiego przez TKO (niezdolność do walki), 2:06, runda 2. (Tomasz Bronder)

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze lekkiej
70 kg: Maciej Jewtuszko pok. Artura Sowińskiego przez poddanie (brabo), 4:02, runda 2. (Szymon Bońkowski)

84 kg: Piotr Strus pok. Krzysztofa Kułaka przez TKO (niezdolność do walki), 5:00, runda 2. (Piotr Bagiński)
55 kg: Karolina Kowalkiewicz pok. Paulinę Bońkowską przez jednogłośną decyzję, 5:00, runda 2. (Piotr Bagiński)
86,5 kg: Matt Horwich pok. Terry’ego Martina przez TKO (uderzenia z dosiadu), 4:10, runda 2. (Piotr Bagiński)

 

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

2039 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na chat – będzie się działo 🙂

 44. Witam , prosiłbym o jakiegoś linka do streamu , aby dziłał juz teraz od godz 19 …

 45. Studio – Janek, Karol i oczywiście Borek.

  wow w planach na 2013 walka Bedorf – Nastula.

 46. Wypierdalać na czat, bo na drugi dzien nie mam zamiaru przebierać w komentarzach i szukać tych wartościowych w zalewie gówna.

 47. No to startujemy zaraz. Ja sobię myślę że będzie fantastyczne widowisko i sportowo też da radę. Gala bez frików Applause

 48. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na chat – będzie się działo 🙂

  Osobiście podziekuję – wiem, jaki tam jest syf i bałagan w porównaniu do nocnych gal UFC/Bellator…
  Życzę wszystkim miłego oglądania 

 49. Nie da rady na czacie siedzieć, same spamery.

  Na pl-sport jest stream, ale rwie :p

 50. No kurde na otwartym leci, a Wy streamów szukacie :-/? Trzeba robić oglądalność MMA w szerokodostępnej TV.

  Mi Vectra ukradła Polsat Sport za co będę musiał zrobić im wjazd jak wyzdrowieje, więc póki co stream, ale o 20 włączam złącze telewizyjne i nie ma mnie 🙂

 51. wyslalem smsa na stronie pl-sport dostalem kod, wklepalem go i wyskoczyly mi stremy z hd z meczami pilki noznej , a ksw bez zacinania i w hd brak, zlodzieje jedne, ktos wie jak to zrobic ?

 52. Przecież napisałem, że nie mam dostępu do TV więc nie róbcie mi wykładów na temat nabijania popularności mma… Dzięki za linki.

 53. stoner nie wiem czy nie bardziej opłąci ci się wysłać sms i mieć na ipli w hd niż stream który ci się zatnie w najlepszym momencie 😀

 54. borek do nastuli – boze kochany po co ci ta  walka byla z  wronskim

 55. Sorry Stoner, nie rzucaj się od razu 😉 Myślałem, że wszędzie jest jakiś odbiornik, choćby 14-calowy, a polsat raczej łatwo złapać. No offence. Kto ma możliwość – niech robi oglądalność 🙂

 56. Wyłączam kompa, przerzucam się na TV. Dobrego widowiska życze wszystkim…

 57. Szanuję Różala, ale stąd różnica między sportem amatorskim, a zawodowym… Wykonują jednak tą samądyscyplinę, ale zarabiają za to. Dobra, bez spamu, spadam.

 58. rozal powiedzial ze niektore walki go w ogole nie interesuja na tej gali  ….Cool

 59. To, że jest szczery to nic dziwnego i nowego, ale z tamtym nie mogę się zgodzić po prostu. Dobrej Gali Panowie i Panie jeśli są tu jakieś 😉

 60. Ale wszyscy jada na ta walke horwicha mmarocks tez nie wiem skad te hejty

 61. POMOCY chcialem sobie zobaczyc na ipli, lecz wyskakuje mi komunikat, ze komputer nie jest zgodny z systemem ochrony dostepu do tresci w ipla. czy ktos wie jak sobie z tym poradzic? z gory thx!

 62. Nic nie słyszałem, tylko jakieś echo jak śpiewał ten Igor. Otwarcie z Karwan najlepsze zdecydowanie. Dobra lecę.

  Let's get ready for big emotion!

 63. Always got to cheer on an old foe so I'm hoping Artur can pull off a repeat of the first fight. Tough Tough fight though.

 64. No to test tego, czy Polacy przełkną wyłącznie sportowe wydarzenie, rozpoczyna się. Włączać telewizory, bo następna gala będzie w połowie z freak fightami:)

 65. Zamiast w pszyłości ogarniczać walki do 6, może powinni wpierw ograniczyć czas reklamowy.

 66. Jeden blok reklam na Polsacie i już utwierdzam się w przekonaniu, że nieposiadanie telewizora  to była zajebista decyzja….

 67. Horwich; Bońkowska; Strus; Jewtuszko; Mańkowski; Materla; Chalidow – to moje typy 🙂

 68. 15 min reklam 🙂 ja jestem ciekaw czy wogole to odbywa sie zgodnie z prawem 🙂

 69. Nie no, bez jaj z tymi reklamami… Zdążyłem pierwsze piwo wypić w czasie tego bloku.

 70. Warto wydać 7zł na ipla.tv dla takiej jakości i możliwości oglądania bez zacinania.
  Dziękuję użytkownikowi który mi to polecił. To były dobrze wydane pieniądze!

 71. Horwich,Karolina, Strus,Jewtuszko, Saidov,Materla ,Chalidow
  obstawione

 72. „Jak włożyć rękę pod brodę człowiekowi, który nie ma szyi” Janisz w formie…

 73. Martin tylko i wyłącznie próbuje przetrwać… i to mu sie jak na razie udaje xD

 74. co jest z tym przerwaniem? XD Horwich i tak by to wygrał ale wydaje mi się, że powinno to potrwać zdecydowanie jeszcze chwile. Chyba, że Martin sie werbalnie poddał

   

  PS. Nie wywołuje żadnych skandali, żeby nie było. Lubie ksw i nie hejce. Piszę to bo ja już dobrze znam komentarze pod galami ksw ; p
  Always watches, always haunting, the dark omen

 75. martin blisko klasy sappa 🙂

   

  Jakaś taka dziwna atmosfera na tej gali,  też macie takie odczucie? 

 76. pierwsza walka tragedia 😀 mysle ze wiekszosc z nas by sie lepiej zaprezentowalo od murzyna

 77. Slychac bylo ze Bagi krzyczy "fight back" i nie bylo reakcji. W 1r mogloby byc poddanie gdyby nie to ze Horwich nie mogl sie zdecydowac czy poprawiac trojkat czy isc do balachy

 78. Mr Crowley – Matt mial problemy z alko i dragami i dopiero treningi baj wyciągnęly go z tego syfu. To tak w skrócie.

 79. kurcze gdyby Matt zapiął gogoplate na KSW to by było coś!

  Pierwsza walka zgodnie z przewidywaniami, poza sprowadzeniami Terrego 🙂

 80. Slapi myślę że mimo że gość słabo wyglądał to Matt poskładał by wszystkich w pierwszej rundzie. On się bawi tym bjj.

 81. ojapierdziele kocham Karolinę – mimo że pewnie 2 razy młodsza ode mnie

  zajebista.

 82. przepraszam za to co napiszę….

  Wypierdalać z tym ringiem… już mnie to wnerwia…

 83. Kto dał taktykę Paulinie na lowkicki? kompletnie nie przygotowana taktycznie. Wona jak ketchup.

  Szacun za wytrwałość, ale to bijj mało skuteczne.

 84. "starcie Kendalla Grove z niepokonanym Mamedem Chalidowem"

  ja rozumiem, że to największa gwiazda polskiego MMA i to zasłużona ale trzymajmy sie faktów na litość. Denerwuje mnie taka promocja

 85. Super walka jestem mile zaskoczny co prawda liczylem na Bońkowska ale mega wogole.

 86. Ostatnio panie rządzą wczoraj na koloseum w Krakowie też zajebista walka kobiet była 🙂

 87. Karolina , naprawdę niezłe zaskoczenie:O, jstem pod mega wrażeniem i jak byłem anty walk kobiet na KSW, to ją poproszę na każdej gali na jakiej się tylko da

 88. Świetna walka kobiet. Kowalkiewicz rewelacyjna. Trzymam za nią kciuki w finale. Dziewczyna pokazała że mocno czuje się w każdej płaszczyźnie. Brawo!

 89. Hype Mameda to jest chuj, najlepiej jak ostatnio Anzora przedstawiali, ze ma polskie serce ROFL

 90. Kto się spodziewał? Karolina jest zajebista. Będzie gwiazdą…może nawet nie tylko w Polsce.

 91. I kto na to patrzył jak na pojedynek kobiet…temu współczuję. Wszystko było. Stójka, kolana, kopnięcia, punche, rzuty, proby poddań, ciosy w parterze, klincz. Brawo Karolina. Jestem ciekaw pojedynku o pas. Dla Pauliny też wielkie brawa, bo widać, że bardzo chciała i nie odpuszcza.

 92. Duża deklasacja w stójce, beznadziejne próby obaleń Bońkowskiej ( nie pamiętam kiedy gorsze widziałem). Rozumiem, że 2×5 bo Chojnoska też tak walczyła, jednak liczę na 3×5 w ich walce

  BTW. Widzieliście Różala na polsacie sport ?? hahaha niedługo będzie wyglądał jak Słodziak
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 93. Horwich bawił się w swojej walce, Martin bez szans..

  Walka kobiet po prostu kapitalna! Karolina miazga, dla Pauliny też szacunek, że tyle wytrzymała i walczyła do końca. 😉
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl
  http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-21-trailer -> Mój najnowszy trailer KSW 21, oceniać! 🙂

 94. Pewnie chodziło o to, że Mamed jest niepokonany na KSW.

  Co do kobiet to super pojedynek, kandydat do walki wieczoru 🙂

 95. Brawo Karolina! Świetna walka, zero cepów 100% technika, parter też całkiem dobry. Oby jak najwięcej kobiet prezentujących taki poziom.

 96. Escobar musiał być dumny ze swojej luby Pauliny.

  Chyba Karoliny. 😉

  Teraz Strus wygra 🙂

 97. Nie spodziewałem się tak dobrej walki – naprawdę niesamowity poziom !:)
  No i bodies – entrance song Carwina 🙂

 98. Chojnoska wydaje mi się ze ma lepszy parter ale Karolina jest kocica i się nie da 😀

 99. Najbadziej mnie dobiaja reklamy na polsacie dlatego lepiej gale ogldac na zywo niz w tv 

 100. Horwich zrobił sobie dzisiaj trening BJJ. 🙂

  Dziewczyny dały naprawdę świetną walkę. Nie wyobrażam sobie lepszej reklamy kobiecego MMA.

 101. Hmm z tymi hiphopowcami to trochę przesada… zróbcie hałas… co oni myślą że tam jest widownia spod bloku aby robiła hałas?

 102. Ja, ja 😀 Na spodenkach na dole małe logo chyba żółte R 🙂 hehe ale nie jestem pewien czy to to 😛
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl
  http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-21-trailer -> Mój najnowszy trailer KSW 21, oceniać! 🙂

 103. Wśród szeregu normalnych wejść, bez żadnych udziwnień jakośnie jestem skory narzekać

   

  wiocha to jest z krystianem pudzianowskim
  Always watches, always haunting, the dark omen

 104. Kiedy Kułak zaczął pauzować w MMA od 2010 ja dopiero zaczynałem przygode z MMA więc nie wiem, czy to norma, ale jak dla mnie Kułak strasznie dziwnie walczy

 105. Tą maskę mógł by sobie darowac i było by ok ja nie lubie i śmieszy mnie coś takiego

 106. I dobrze gada Juras. Gdzie on Wam tam na zmeczonego wyglada?

  Zwrocilem uwage na spodenki Karoliny pod katem slow o braku sponsorow, ale logo rocksow niedojrzalem.

 107. Strus zaczyna szaleć bo Kułak nie stanowi żadnego zagrożenia

  @up, gdzie ty tu widzisz remis, lol
  Always watches, always haunting, the dark omen

 108. Dlatego nigdy kułak nie dorówna Materli. Materla z podkulawioną nogą jeszcze dał rade wygrać!

 109. PAnie Krzysztofie wracamy do sędziowania; dwie rundy przegrane zdecydowanie ..”kontuzja”… opłaca sie wyjść z twarzą a nie symulować, nieładnie…

 110. Krzysiek zrobił dużo dla Polskiego MMA… ale to nie ten sam Kułak… Stójka słabiutka wręcz BRawo Struś 🙂

 111. Szkoda, że nie było chaosu… Zbyt taktycznie Kułak walczył i to go zgubiło… Liczę, że Kułak jeszcze się po tym podniesie!!!

 112. Kułak chciał, choć to cień siebie z przed kontuzji niestety…Sylwetka jest pewnym zwierciadłem przygotowań, a widziałem go w lepszej formie. Szkoda, ale brawa dla obu. Strus vs Horwich 🙂

 113. Model jak drewno , a mógł ambitnie chociaz sie pokazać po przerwie , jeszcze ta kontuzja 😐 nosz Krzysiek… 

 114. Irokez zmotywowany. Oby go to nie spaliło…
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 115. te 'nieobrotowe' backfisty mnie zabily, takie cos tylko w KSW. Smile

  swietny wystep Kowalkiewicz! Heart

  brawo Piotrek, nalezalo sie. war Iro!!! 🙂

 116. Piotrek ma wielki talent.

  A teraz czeka nas wojna…

  Rozpiska świetna, super gala, brawa KSW!

 117. Ma ktos jakis dzialajacy link?? nie mam dostepu do telewizora teraz !!!!!! Panowie pomozcie… jakis dzialajacy a nie taki co za 5 minut siadzie

 118. Co za runda moc ! Jeżeli wygra Iro to czuje ze bedzie 3 część tej sagi.

 119. kornik coś ty narobił ??????????kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwwwaaaaaa

 120. Ten Kornik ma wachy na jedną runde czy co? Nie śledze jego poczynań poza KSW ale w walce z Warburtonem też osłabł o 3/4 w drugiej rundzie… Brawo Iro

 121. Zdupczył Kornik. Najpierw sam się w parter wpakował, a potem po 20 chyba probie dal sie poddac.

 122. Mocny akcent gali w postaci walki Iro i Kornika. Szkoda trochę tego drugiego, ale Itp wygrał ładnym poddaniem.

 123. Szkoda ze Kornik tak glupio przegral .. mogl spokojnie z tego wyjsc … ale Irokez to chyba jednak poziom wyzej od Kornika

 124. Noo walka ładna, Kornik przyjął trochę pod oko.. Brawo Iro! Teraz jeszcze KO Borysa, poddanie Cipka i obrotówka Mameda i można iść spać 😛 hehe
  WIDZIAŁEŚ W INTERNECIE JAKIŚ KONKURS W KTÓRYM NALEŻY ZMONTOWAĆ VIDEO? PISZ NA mrfreakz95 @ interia . pl
  http://cohones.mmarocks.pl/topic/ksw-21-trailer -> Mój najnowszy trailer KSW 21, oceniać! 🙂

 125. IRRRROOOOO!!! Szacun dla Kornika za przyjęcie rewanżu, bo wcale nie musiał:) Tak czy siak Irokez jest najlepszy!

 126. Wydawało mi się, że póki noga nie była żałożona to daleko było do poddania. No, ale chyba sił też nie starczyło. Brawa dla obu za ładną walkę i dla nowego mistrza tym bardziej za zebranie się po ich 1 walce.

  Nie pier**cie o jakichś siwcach, to jest forum MMA, nie pudelek. Takie wybryki trzeba eliminować, a nie o nich mówić.

 127. Bardzo dobra walka, graty dla Iro i szacunek dla Kornika, bo pokazał, że ma naprawdę wielkie serce do walki.

 128. zajebista walka Irokeza z Kornkiem, szkoda, że się tak skończyło. Teraz Warburton ?

  heheh KSW na topie skoro siwiec na publice z cycam na wierzchu. Później znowu zdjęcia z przypadku 😀

 129. Obydwoje naprawdę pokazali dobre Mma … Szacun dla obu ktoś musiał to wygrać, Teraz c’mon Borys 🙂

 130. Nikt nie pogardzi reklama w Polsacie w tej cenie 😉 A widać, że target odpowiedni bo kilku fanów mma chwyciło 😉

  Jewtuszko vs Warburton i do UFC a nie Kornik 😉
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 131. No ja mysle ze moze byc 3 walka nie od razu ale pewnie predzej czy pozniej do niej dojdzie

 132. Tak czytałem wcześniejsze posty. Kułak nie istinał ?? co za głupota, dla mnie 1 runda na remis, 2 dopiero pod koniec Stus zdobył przewagę co mogło mieć też związek z kontuzją. Pisanie o symulowaniu też kretyńskie

 133. No i co? Można zrobić zajebistą galę. Tak z prespektywy, po obajrzeniu części 21ki tylko, nie da się ocenić 20ki inaczej niż: kupa. Realizacja też mi się podoba, chyab najbardzej ze wszystkich transmitowanych do tej pory. Dobra oprawa graficzna, ciekawe intra przed walkami…super.

 134. Jeśli mnie pamięć tak nie zawodzi to http://www.youtube.com/watch?v=04F4xlWSFh0

  klasyk już…

  Kułak 1 rundę wygrał, więcej trafiał, szedl do przodu, Strus nieaktywny, 2 runda wyraźniej niż 1 i tym razem dla Strusa…tak czy siak nie ma to znaczenia – Doctor Stoppage(?).

 135. Mam nadzieje,ze walka Borysa z Saidovem nie bedzie nudna i bedzie duzo emocji… 

 136. niech mi ktoś powie… co ma oznaczać koszulka Trenera Karoliny ?
  Wie ktoś ;> ?

 137. jak Strus nie przekonal?

  Co Wy ogladaliscie? Stojki nawet nie ma co porownywac.

 138. Ja mam nadzieje że mankowski vs saidov potrwa te 3 rundy bo jak narazie walki są ciekawe i bardzo szybko się kończą . Irokez poddanie godne mistrza ale trzeba tez przyznać ze Panie dały mocną walkę . Nie będzie sensacji jak walka kowalkiewicz vs bońkowska zostanie wybrana walka wieczoru

 139. Świetna gala jak do tej pory. Niebo a ziemia między KSW 20 a 21. Martin i Maciek idźcie tą drogą!

 140. Nie widzę przyszłości Strusa z jakimiś mocniejszymi zawodnikami. Pod MMA za bardzo ułożona stójka to też nienajlepiej. Trzeba być trochę bardziej kreatywnym i więcej ryzykowac…

 141. po chuj 3 raz Iro ma walczyc z Kornikiem? lepiej sprowadzac mu lepszych zawodnikow. dla mnie to dwie rozne polki, w 1 walce trafil Iro ciosem, zdarza sie, ale w drugiej zawodnik ze Szczecina pokazal, ze to nie ten poziom. to powinno wszystko isc do przodu, a nie ciagle grane to samo. rozumiem rewanz za pare walk, jak Kornik cos pokaze wiecej, ale juz zaraz?

  Strus wiecej ryzykowac w stojce? 'za bardzo' poukadana stojka to zla stojka? co Ty w ogole tutaj piszesz. tak jak Kulak tymi swoimi backfistami powinien 'czarowac'? bardziej mi to wygladalo na uderzenia z plaskiej, tylem dloni, jak pod blokiem na osiedlach. 

  nie wiem czy za duzo UFC sie naogladalem, ale jak czasem cos wymysla na KSW to szok.

  fanboy JBJ’a i Manchester’u United.

 142. Wywiady pewnie będą bo zostały 3 walki a do pólnocy coś trzeba pokazać . Tu można wrócić do pytania czemu jest tylko 7 walk spokojnie 8 powinno być . Takie moje zdanie

 143. Jaki nie ten poziom, dali fajną walkę, nie rozkminiali zbyt wiele, szukali drogi do wygranej, więc i skończyła się przed czasem, ale o żadnej dominacji nie można mówić. Kluczowy moment to ciosy długimi rękami Irokeza, gdy Kornik leżał. Brawa dla wygranego, ale nie ujmujcie Kornikowi, przegrał, w tym sporicie tak jest.

 144. Dla Iro, Warburton wydaje się nieunikniony, chyba, że KSW ma do niego teraz uraz, że wybrał BAMMA'ę

 145. @spa, brzmi głupio ale rozumiem, że przez "ułożoną stójke" ten pan rozumiał brak backfistów, latających kolan i tego typu rzeczy, a to bywa przydatne i na pewno przyciąga fanów : D

 146. To była siwiec ? To chujowi. Bo przyznam ze pierwsze co sie w oczy rzuciło to cycki.

  Zmiana tematu: WAAAAAR BORYS !!!

 147. Walka Kułak-Strus strasznie taktyczna. Strusa widziałem tylko na MMAA2, a Kułak niestety zbyt asekurancko zawalczył. 

  1 runda na remis, druga też wyrównana ze wskazaniem na Strusa, ale szału zapowiadanego przez Janka, Nastulę i samego siebie nie zrobił… Inna sprawa, że wyszli po rewelacyjnej walce kobiet 😉

 148. moze chodzilo mu o obrotowe lokcie jak JBJ czy frontkicki AS'a? kto wie, jak widac oni maja kreatywna i niepoukladana stojke. 

  war Borys! 🙂

  fanboy JBJ’a i Manchester’u United.

 149. Saidov był faworytem, szkoda Borysa ale nie dawałem mu za dużych szans.

 150. Czy tylko ja tu kibicowałem Aslanowi? 😀 Saidov pokazał, ze ostatnia walka była wpadką, w każdym aspekcie był lepszy od Borysa

 151. co to za czat z forum robicie ? Laughing

  Biedni obaj :/, ale cieszę się, że pas idzie do Saidova 🙂

 152. Prosze o zdjecie Siwiec przed i po operacji. Bo chat to jebane polaczki nic nie pomagajo.

 153. Zaskakująco dobra dyspozycja Aslambeka, był lepszy 🙂 Szkoda tylko, że tak to się skończyło..

 154. No to teraz pewnie zestawią rewanż. Ale ja bym chętnie zobaczył na KSW rewanż z Djuursą.

 155. Najgorsze zagończenie dla Asłana. Był w drodze po pas, był mega przygotowany, był lepszy. Zasłużył na pełną wygraną.

  I oczywiście ogromna szkoda Borysa. Zdrowiej!

 156. Borys kompletnie bez kardio, po pierwszej rundzie już sie słaniał:(, Aslan było widac świetnie fizycznie przygotowany

 157. Borys w słabej formie.kupon mi padł właśnie :(.Wierzyłem w chłopaka.

 158. Kurwa, mam nadzieję, że kontuzja nie będzie poważna. Wpierw myślałem, ze dostał w jajka, ale ta noga chyba się podwinęła przy próbie obalenia. No nic, mam nadzieję, ze Borys wróci silniejszy, bo kibicuje mu bardzo!

 159. Szkoda Borysa, ale Aslan doskonale kontrolował sytuację, cały czas chłodna głowa, po „kurwie” Mańkowskiego nie lał go bez opamiętania, tylko przerwał atak.

  Swoją drogą mina Saidova na powtórce — bezcenna .

 160. Skonczcie o tej siwiec, na pudelku znajdziecie pewnie cos o niej?

  Szkoda Borysa, ale Aslan przynajmniej wygral ta 1 runde…co z kondycja, Borys na linach w 1 rundzie? Dziwnie z tą nogą to wyglądało, oby coś jak najmniej poważnego…

 161. jak mozna w walce polaka z czeczenem kibicowac czeczenowi moze zacznijmy na meczach spiewac hymny przeciwnikow naszych druzyn?

 162. szkoda mi Borysa chociaz szczerze patrzac na kontuzje jego i Kulaka uwazam ze Kulak troche jakby potraktowal to jako wybawienie bo raczej nic nie byl w stanie juz pokazac natomiast Borys na pewno by walczyl do konca i widac ze kontuzja nie udawana zdrowia
  chcialbym Saidova z Heldem zobaczyc

 163. przyjecie obywatelstwa nie wiele tak naprawde zmienia a poki co nim nie jest a do herrfick nie obrazaj mnie ze jestem patriota z pod biedronki po prostu ogladam i pisze i coz zrobilem blad czy to od razu powod by kogos obrazac lub ublizac

 164. mnie nawet nie-pseudo raperzy denerwują ale co zrobić, nie mogę narzucać swojego gustu D:

 165. Wallace mistrz knockoutu 😉

  Należała się Cipkowi taka  spokojna prosta walka choć mam wrażenie, że ciut za szybko przerwana…
  „I’m happy, healthy, white and moderately wealthy.” – Forrest Griffin
  „He told me to go kill the guy. I was so happy.” – Diego Brandao po spotkaniu z Wandereliem Silvą.

 166. No i jak będzie z nokautem roku teraz? 😀

  CO ZA CIOTA Z TEGO WALLACE !

  Darowałbyś sobie pisać takie farmazony. Rozumiem rozczarowanie, ale są granice.

 167. a dlaczego nie helda z saidovem
  szczerze mowiac jest jednym z Polakow ktory mi w walkach mma w obecnym czasie najbardziej imponuje

 168. PRzesadzony ten Wallace…coś słyszałem, że on przewalczyl 45minut w UFC i przegral 3 decyzjami? W KSW minuty nie stal, a dwie walki przegral ;-)))

  PS: Lucky punch, nie;-)? Tak jak Kornik Irokeza w 1 walce 😛

 169. Panu Walesowi już podziekujemy. A walka znajdzie sie na gifie 😀

  No to teraz 4o min reklam.

 170. ale walka
  wszystkie koncza sie tak szybko ze szkoda gadac
  moze powinni dobierac bardziej wymagajacych przeciwnikow

 171. @an_di

  A może dlatego, że to nie ta waga? Że Held ma średnie warunki do lekkiej, a Ty go wysyłasz do -77 kg…….

 172. Wallace przegrał z Hammanem w UFC a to oznacza z góry, że szału ten fighter nie robi. KSW ściągając go nie zrobiło jednak jakiejś mega-lipy jak z zakontraktowaniem kiedyś Irvina. Tak się złożyło, że ciężko go tu piorą xD

 173. przepraszam michała, że nie typowałem jego zwycięstwa…

  trochę się pomyliłem…

 174. Janisz wsponial o tym powiedzonku ze walecznosc ma nowe imie czy cos, cyz to przypadkiem nie jest sygnaturka kogos z cohones? 😀

 175. Hej Janisz mówił o jednym z naszych użytkowników! Kto ma w sygnaturce to co powiedział Janisz? 🙂

 176. Mamy odpowiedź dlaczego był mizerny. powtórze to kułak nie dorówna Materlii patrzcie na jego serce do walki!

 177. Ciepk > Mamed!!! Kto nie wierzył niech uwierzy:)
  Rodney „najkrótsze pobyty w Polsce” Wallace xD

 178. tak na prawde tak na prawde… No dobra, nie śmieje sie z tego, emocje ponoszą (:

 179. yyyy…. Ludzie nie chcą walki Mamed vs Materla że tak się „cieszą”?

 180. Przykre tylko że fighter jest wielokrotnie bardziej elokwentny niż dziennikarz.

 181. Obiektywnie,przeciwnicy Mameda i Cipka to pomyłki.Grove tez sie szybko posypie.

 182. Brawo Cipek i jednocześnie rozczarowałem się bo liczyłem na dłuższą bitke 🙂

  hehe Janisz zacytował sygnaturke Marcina 😀

 183. localexpert
  tez tak uwazam wszystko starannie dobrane niby nazwiska sa ale tak zeby naszym gwiazdkom krzywdy nie zrobili

 184. an_di, ale tak po prawdzie kogo chcesz dobrac spoza konkurencji by dawały radę?

 185. Wiekszosc tych głąbów na trybunach myśli,ze idzie Ahmed co trenuje KSW.CO za twarze…

 186. Z ciekawej rozpiski niestety się gala nie obroniła %) Oby Mamed pokazał coś co będzie w stanie troszkę poprawić ogólne odczucia!

 187. @Kwikster, nie rozumiem. Gala jest na dobrym poziomie, a przy takim KSW 20 wręcz wybitnym.

 188. wiesz powiem Ci nie jestem jakims specem od mma i nie chce sie madrzyc ale w tym sporcie u mnie szacunek przez duze S ma nastula bo zaczal przygode z tym sportem w pride i od razu dostal takich przeciwnikow na ktorych wiekszosc czeka cale zycie a i pokazal ze daje rade wstydu sobie ani kibicom nie przyniosl
  a te walki ogladam ale wynik coz…..
  malo realne by byla jakas niespodzianka

 189. Mamed poprawia włoski przed wejściem na ring… to nie wróży dobrze 🙁

 190. Byl szal z napisem Polska, czyli co? Po walce oglosi, ze zostje w PL tak? 🙂

 191. Komenty nie wchodza?
  Jeszcze raz. Szal Polski bo oglosi, ze zostaje? Marketingowy geniusz.

 192. Dobra walka, w końcu ktoś, kogo Mamed nie miażdży z palcem w kakaowym oczku

 193. porazka ta gala poza walka kobiet i rewanzu Sowinskiego i Jewtuszki rozczarowujace jak dla mnie

 194. Wow, czekam na Grove – Materla.

  Chyba kpisz? Najpierw niech wygra coś na KSW, żeby zasłużyć na tytuł. Trzeba walczyć z patologią, a nie ją sugerować.

 195. Bałem się o wynik … Grove kontrolował stójkę w 2 rundzie… Ale brawo MAMED!!!! … 🙂

 196. Ja pier****. Ci komentatorzy to mnie dobijają tak że odechciewa się wszystko. Kendall pogromca mistrzów ameryki i pretendentów. Nie wiem co oni mieli na myśli. Kendall nie wygrał z żadnym czołowym zawodnikiem więc nie wiem skąd te pierole*** że to pogromca średniej w UFC? Kendall super mega weteran a z wcześniejszym przeciwnikiem Materli przegrał. Dla mnie Mamed nie ma po co tu siedzieć. W KSW będzie dostawał cały czas emerytów z UFC których KSW wypromuje jako weteranów i w ogóle mistrzów. A ludzie którzy się nie znają w to wierzą.

 197. Mamed chyba zalatwia sobie miejsce w przyszłorocznym kabaretonie 😀

  A z czego wiara się cieszy, że Mamed będzie zamulał w KSW 🙁 ? Chujnia

 198. szleje ma swoje 5 minut oby tylko z tym nie przesadzil gwiazdorzeniem bo zrazi ludzi do siebie

 199. osobiscie uwazam ze powinien isc do UFC nawet na poczatku za mniejsze pieniazki zawalczyc pokazac cos a i lepsze pieniadze by sie znalazly jak pokaze co potrafi
  ale coz…

 200. Walka ze zrzutami z UFC.Kurwa co za typ.Bedzie rozpawiał tych prostaków na trybunach co krzyczą „ni chuja”…Zenada.

 201. Najbardziej mnie dobili Ci idioci bijący brawo po tym jak Mamed powiedział, że zostaje w Polsce.. Ehhh.. Marnuje sie chłopak i tyle. 🙁

 202. OFICJALNIE KSW TO NAJLEPSZA ORGANIZACJA NA ŚWIECIE (gdzie to zdjęcie siwiec)

 203. Trochę żenada tak walczyć z odpadami UFC. No i to jego gwiazdorzenie też mnie powoli irytuje. Niech lepiej załatwi sobie stały angaż w M jak Miłośc tam pewnie jeszcze lepiej płacą niż w KSW

 204. Borek niszczy system. Are u happy?
  Jelop mial propozycje z nbc tak? Z takim angielskim to chyba na recepcje.

 205. Wywiad mnie dobił – Mamed zamiast walczyć z najlepszymi będzie MMA w Polsce rozwijał ;/

 206. a jeszcze jedno spostrzezenie odnosnie KSW Pan Marcin Lewandowski wspolwlasciciel organizacji jak zmienil nazwisko na Martin to mnie rozwalilo chce byc pro amerykanski czy jak nie czaje tego

 207. Chyba ze Silva podwyższy do 30-35k $

   

  To nic nie zmieni.

  Mamed zostaje w Polsce i tyle.

  Pozostaje nam liczyć na to, że za kilka lat w Octagonie pojawi się Held, a prędzej Hallman i oby Cipek.

 208. wystarczyloby pokazac wszystkim vk z Mamedem zamiast Borek pytajacy ciagle o to samo, no ale Janusze tez musza wiedziec dlaczego Polska to taka wspaniala opcja dla Mameda.

  ciesze sie, ze Michal tak szybko znokautowal Wallace'a, nie bedzie porownan do nokautu Khalidova. Cipao do UFC!!! 🙂

  cytat z cohones u Janisza zawsze spoko! Smile

 209. Co powiedział Cipek w wywiadzie, że ma Solorza przepraszać? Bo nie dosłyszałem.

 210. Siwiec zaczyna się lansować na KSW. 😛

  @up – powiedział chyba "skurwysynów".

  lutek, ale te starcie jest przesadzone. Wg mnie Grove to niezły fighter i powinien dostac szanse walki z Materlą (co według myślenia K&L jest praktycznie przesądzone) – no chyba, że wolisz rewanż z Horwichem, albo walkę z Terrym Martinem.

 211. Borek otodoksyjny fan. Jajebie.

  Też mnie to rozbawiło 🙂

  Co za gala…

  No sportowo najlepsza w historii organizacji.

 212. poziom pierdolenia głupot podczas walki Mameda osiągnął stopień do porzygania się.

  Co może wywnioskować przeciętny widz.

  – Kendall Grove to absolutnie topowy średni, legenda sportu i UFC

  – UFC nie jest taką zajebistą organizacją, w KSW jest lepiej pod względem kasy a niedługo prześcigną ich we wszystkim

  – Co raz to nowe gwiazdy będą spływać do KSW, może sam Anderson Silva.

  Smuci mnie to, że w tą propagande włączyli się Janisz z Jurasem. Najbardziej mi się chciało śmiać jak podczas powtórki z 1 rundy pokazywali jak Mamed trafia wszystko na garde a Juras się podnieca fenomenlną techniką Czeczena.
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 213. eliano, pewnie na pudelku, to forum MMA

  Mamed…marnuje się. Kendall to wie, wszyscy to wiedzą…jedyna szansa to, że oferta wzrośnie po tej walce, bo powinna mimo wszystko. W końcu coś się zdarzyło od tamtego momentu…

 214. Po tych bzdurach Mameda i Cipka ze nie chca ze soba wlaczyc mam nadzieje ze nastym przeciwnikiem Cipka bedzie kolejny odpad po Mamedzie i ten odbierze mu pas ksw a Mamed przegra z melvinem

 215. No sory ,,ale Mamem po poltorej rundy walki z „odrzutem UFC” ledwo oddychal. Walki z Santiago (ktory w UFC sobie nie poradzil ) i Japoncem pokazaly ze za oceanem on sobie nie poradzi … a przegrywajac stracil by wszytko na co pracowal …a pieniazki KSW mu daje niezle – wiec po co ma ryzykowac ….
  Od strony marketingowej super decyzja .. od sportowej dno !

 216. Cycki Siwiec mogą być na antenie….. a jak cipek rzuci jednym mięsem od siebie to już lincz 😀

 217. Gala porazka? Bez przesady…

  Jak Mamed chce zostac w Polsce to niech walczy z Materla.

 218. Skończcie jechać po Mamedzie facet jest już po 30 wiec logiczne że bardziej myśli o kasie. Jakby miał tak z 25 to też bym sie dziwił że do UFC nie idzie.

 219. Czy naprawdę nie ma nikogo innego do prowadzenia wywiadów po walkach? Borek z angielskim jak ze zmywaka w Londynie mnie dobija…

 220. Ja bym Manhoefa dał Cipkowi, żeby Michał nie dostawał odpadów po Mamedzie, a dla Mameda spróbować ściągnąć Santiago (ma kontrakt z SF, ale wiadomo, że ta federacja upada).

 221. Po tej gali uświadomiłem sobie że KSW ogląda chyba 90% laików. Bo dziwną rzeczą jest cieszyć się z tego że talent się marnuje. Na tych trybunach chyba 1/4 ma pojęcie co to UFC. Moi znajomi też podniecali się KSW i że jest takie super i w ogóle. Ja pokazałem im Pride i UFC to zmienili zdanie.

 222. Alan Belcher pokonany zawsze spoko, ale nikogo dobrego w koncu jak to powiedziales, nie pokonał. Grove już Cię wielbie za charakter! ; ]

 223. Ja bym dał tak jak rybers pisze dał Manhofa dla Materli a później gdyby Manhof wygrał to walka z Mamedem o pas!

 224. Borek zapierdalaj do profi lingua czy coś, bo Cię rozmówcy nie potrafią zrozumieć. "What?!" Melvina mnie rozjebało hahaha. Gala mega kozak, wszystkie walki mi się podobały, nie było zamuły.

  Horwich vs Martin – dość przewidywalne, choć myślałem, że go podda ta omoplatą. Horwich fajny gościu, chciałbym go zobaczyć jeszcze na ringu KSW.

  Bońkowska vs Kowalkiewicz – panie dały prawdziwy pokaz mma, Kowalkiewicz jedna lepsza w każdym aspekcie, świetna robota.

  Kułak vs Strus – wyrównana walka, szkoda kontuzji Kułaka. Widać było, że to kolano jest opuchnięte, Strus musiał nieźle kopać. Ciekawe czy Kułak jeszcze da radę wrócić.

  Jewtuszko vs Sowiński – zajebista walka i poddanie wieczoru, Kornik chyba ma problemy z tymi duszeniami rękami, bo z Wartburtonem też w ten sposób przegrał.

  Mańkowski vs Saidov – wg mnie najbardziej rozczarowujące starcie, nie z powodu dyspozycji obu zawodników, ale przez tą kontuzję. Szkoda Borysa, bo jestem jego fanem 🙂 Mam nadzieję, że kontuzja nie będzie poważna.

  Materla vs Wallace – Rodney przereklamowany albo i Mamed i Cipek mają bombe w łapie. Kolesiowi już podziękujemy, chyba, że jako rywal dla Chmielewskiego albo Horwicha.

  Mamed vs Grove – co tu duzo mówić – pełna kontrola w stójce, zajebiste obalenie, niesamowity timing plus zajebiste skończenie. Niech ten Joe Silva jebnie kasą, bo Mamed musi tam być.

  Pozdro dla wszystkich, idę nakurwiać w World of Tanks 🙂

 225. A całe zdanie Cipka o "skur…" (chociaż w przybliżeniu)? bo nie wiem czego się Borek oburzył, a jak Kendall rzucał mięsem to nie było problemu 😉

 226. ejj co Materla powiedzial po walce, co mu Borek odpowiedzial, ze bedzie musial sie tlumaczyc przed Solorzem?

 227. Mamed powinien zjeść Snickersa, bo strasznie gwiazdorzy 😉  Chyba już wszyscy powinni się z tym pogodzić, że on nie ma ambicji na bycie najlepszym na świecie. Ba, on się nawet szczególnie swoim sportem nie interesuje, nie ogląda walk, nie zna zawodników. Byle się hajs zgadzał, to będzie walczył nawet o pas Polsatu.

 228. Dobra, spróbuję na chłodno opisać swoje wrażenia po KSW:

  pierwsza walka – formalność. Horwich zrobił swoje. Martina widzę jedynie dla Kułaka/Chmielewskiego, o ile:
  a) będą chcieli dalej wykorzystywać go na swoich galach lub
  b) nie zestawią Kułaka z Chmielewskim…
  kobiety – to było zajebiste! Karolina ma mega skilla i nie mogę doczekać się jej walki z Myszą!
  Kułak vs. Strus – cóż, Krzysiek niestety umiejętnościami zatrzymał się kilka lat temu. Strusa widzę w pojedynku z Horwichem.
  Mańkowski vs. Saidov – chyba nikt nie spodziewał się takiego zakończenia…a forma Borysa pozostawiała wiele do życzenia…
  Jewtuszko vs. Kornik – Myślę, że Irokez jest i będzie zadowolony z siebie po tym pojedynku – mam jednak wrażenie, że wolałby zakończyć to przez brutalne TKO…
  Mamed vs. Grove – cieszy mnie, że oglądaliśmy Chalidowa nieco dłużej. Zakończenie walki – zgodne z planem.
  Materla – wooow! Po czasie – nie odbierając zasług mojemu imiennikowi – wydaje mi się, że Wallace nie przygotował się zbyt dobrze i przyjechał tutaj tylko po wypłatę…

  Świetne widowisko, nawet ring tak nie irytował, jak zazwyczaj. Punktacja walk…wróć, jednej walki przeprowadzona wzorowo, tak samo sędziowie ringowi nie zawiedli. Myślę też, że gala była lepsza od 19stki i to ona zgarnie Heraklesa .

 229. On powiedział coś tego typu Dziekuje Trenerowie i moim skurwysyną z Berserkerków co mnie cisną na treningach.

 230. Chuj bombki strzelił, Mameda w UFC nie będzie..

  Walka wieczoru: Kowalkiewicz – Bońkowska

  Poddanie wieczoru: Khalidow

  Nokaut wieczoru: Materla

   

  Podsumowując bardzo udana gala. Wszystkie walki na dobrym poziomie:

  Horwich  – Niech przedłużą mu kontrakt ale zestawiają z mocniejszymi rywalami. Sparingi bjj na gali nie są wskazane 😀

  Walka pań – tak jak miałem mieszane uczucia co do kobiet na KSW tak teraz nie mogę się doczekac finału tego turnieju.

  Kułak już chyba pomału powinien myśleć o zmianie zawodu. Ciekawe jak poważna jest ta kontuzja.

  Strus – piękna walka. Czekam na następne pojedynki

  Iro – Kornik – Tu musi być 3 walka. Chociażby na następnej gali. Czysta wojna w ringu. Gratki panowie, przyjemnie się to oglądało.

  Największy zawód to Borys 🙁 Smutno mi, że to tak się skończyło ale szczere gratulacje dla Saidova. Zdecydowana przewaga w 1 rundzie no i szacunek za zachowanie.

  Materla – Pray Aby nie dopuścić tego gościa do walki to chyba trzeba by było go zastrzelić. Niezwykła osobowość, charakter i serducho do walki. SZACUNEK.

  Wallace – dziękuje dobranoc. Następny proszę.

  Grove – spoko gościu 🙂 czekam na jego następne pojedynki na KSW. Tylko z kim crazy

  Mamed – to co dziś zrobił było zajebiste. Szkoda jednak, że to wszystko się tak potoczyło i zostaje "nadal tylko" w KSW.

 231. Panie an_di, ledwo żeś się tu zarejestrował, a już próbowałeś Helda z Saidovem zestawiać co jest paranoją biorąc pod uwagę, że Saidov jest mocny fizycznie w -77, a Held dosyć słaby (fizycznie oczywiście) w -70. A teraz jeszcze jakieś durne dywagacje na temat imienia Lewandowskiego. Akurat takim imieniem to on się posługiwał jeszcze zanim KSW powstało, a dlaczego to robi to już nie powinno Cię interesować.

 232. Cipek powiedział ze w Berserkerach ma lepszych skurwysynów do sparingów niz w ameryce.

 233. Rodney Wallace był zastępstwem dla Mameda? Bo nie pamiętam czy przy okazji tamtego pojedynku też ktoś wypadł? Jeżeli nie, to nie porównywałbym ewentualnego zestawienia Cipka z Grovem do zestawienia z Wallacem. Wiadomo, idealnie by to nie wyglądało, ale mając na uwadze wszystkie okoliczności, to Kendall dla Materli z zachowaniem pełnego okresu przygotowań-dla mnie bomba. Bo jeśli ma nie walczyć z Cipkiem, to niby z kim ma?

  No i Grove też chyba wyląduje na dywaniku u prezesa 🙂

 234. motherfucker = spoko, skurwysyn = tlumacz sie przed prezesem. tylko w Polsce. 🙂

  a ta propaganda na KSW straszna, do tego pierbolenie pana Janisza o walce z Silva w Warszawie, bardzo slaby zart. 

 235. Gala fajna. Saidov mnie na plus zaskoczyl. Cipek zmiazdzyl system. Fajnie tez, ze Kendall wytrzymal dluzej niz pozostali rywale Mameda… Ile razy widzialem babki z flagami z nr rundy zawsze pojawial mi sie usmiech na twarzy 😀

  PS. Ta gala byla specjalnie w otwartym zeby ludzie docenili transmisje ppv za brak reklam 🙂

 236. @Arlovski

  Horwich miał lepszego przeciwnika, więc to nie wina KSW. Może teraz zestawić go z Grovem? 🙂

 237. @aaron22 w ipla powinno niedługo być, na stronie ipla chyba będzie najszybciej.

 238. Moze uda sie dogadac z Drwalem zeby zawalczyl na ksw w co watpie to moglbym byc Drwal dla Mameda albo Materli jak nie chca walczyc ze soba.

 239. wszystkie pojedynki bardzo fajne, najbardziej mi sie podobala walka Iro vs kornik a najwiekszy zawod to walka Borysa i Saidova i jej wynik. Fajnie ze Kendall sobie radzil, choc myslalem ze tego typu poddanie bedzie troche pozniej albo walka skonczy sie decyzja, tak czi inaczej swietne poddanei Mameda. o i swietna walka Materli 😀 nie wiem ile to trwalo, z 10 sekund?

 240. Dajcie spokój… te reklamy to masakra jakaś, albo ja się odzwyczaiłem, bo w tv oglądam tylko ksw i mma attack. 20 minut reklam to horror.

 241. dla mnie czepianie się akcentu to zachowanie poniżej krytyki.

  On nie prowadzi popularnego talk-show w amerykańskiej stacji tylko przeprowadza krótki wywiadzik podczas gali w Polsce.

  Tacy z was poligloci? chciałbym to zobaczyć…

 242. Ja wątpie by KSW udało się teraz załatwić Drwala ponieważ MMAA wraca. 

  a dyspozycja Łolesa tragiczna.. on nie powinnien wgl wychodzić do tej walki.. na ważeniu było już widać , że osłabiony strasznie

 243. Nie ma więcej wymagających przeciwników dla Mameda. Koniec kropka. Deal with it.

 244. Gala zajebista, ogólnie mówiąc. Takie w wydaniu KSW chciałbym oglądać częściej.

  A co do Mameda – jest cień szansy, że gdyby zwiększyli by mu kasę do 30$, to wyjechałby za ocean…

 245. Grove dla Materli to dobry rywal.

  Curt Warburton już zna wynik walki Jewtuszko – Kornik i jest chetny na walkę.

 246. Janisz wspomniał o użytkonwniku naszej strony który ma dopiske na czacie ,,OD DZIŚ WALECZNOŚĆ MA NOWE IMIĘ, MICHAŁ MATERLA” 🙂

 247. na jaka cholere z Cipkiem ma walczyc, zeby Polacy sie wykanczali?

  To jest sport. Nie musisz nikogo wykanczac.

 248. Skoro Mamded zostaje w Polsce to moze Materla stoczy jakas walke za oceanem w przyslym roku… nie koniecznie w ufc ale mniejszej organizacji.

 249. @noodles 

   

  Jewtuszko – Anzor.. napewno do takiej walki narazie nie dojdzie.. Anzor młody wilk ale jeszcze mało doświadczony by mieć walkę o pas.. 

  Będzie walka Jewtuszko vs Warburton ( czy jak to się tam piszę) 

 250. Weż teraz czekaj miesiące na kolejną galę…to jest najgorsze zawsze po galach KSW 😉

 251. W sumie gala spoko, ciekawe walki no i Cipek!. Mamed widać brak ambicji sportowych no ale to jego sprawa, ciężko mu będzie znalezc kogoś ciekawego. Ciekawe ile kasy na stół musieliby wyłożyć L&K aby przyjaciele ze sobą zawalczyli:)

 252. Napewno ciekawa walka Mamed vs Materla dla kibicow w kraju bo teraz to dwaj najlepsi w tej kategori nie liczac Drwala,ktory jednak juz dawno nie walczyl.

 253. Perfumiarz wierz dobrze ze na Wyspach na recepcje Borek by sie nie załapał z takim poziomem języka. Pomyśl jaki to dziwny kraj Borek robi wywiady w stylu i z akcentem jak jakis dzieciak z podstawowki i dobrze mu za to zapłacą,a TJ ktory robi to genialnie gdzies tam siedzi cicho.

  Walka kobiet zajjjebista…Wielkie brawa i szacunek dla obu pań. Naprawde jestem pod wrazeniem

  Waga 77 w naszym kraju jest w wielkiej dupie ,albo Borys był bez formy- tzn akurat nie ten dzien -moze miał ją przedwczoraj ,a dzis nie- tak sie czesto zdarza. Aslan to rzemieslnik i jak tylko dostanie znowu kogos kogo nie zdominuje fizycznie to skonczy sie tak sama jak z Djursą. Borys nawet jak na lekka nie jest za dlugi mowiac oględnie ,a w wadze 77 wyglada jak karzełek. Wielka szkoda ,bo jest bardziej rozwojowy niz Asłan . Odwrotna pozycja , wiekszy zasieg i siła i …wyszło jak wyszło. Szkoda tej walki i tego zakonczenia. Borys i Asłan zaslugiwali na cos wiecej.

  Kornik przegrał na własne zyczenie. Boks ma duzo lepszy niz Iro ktory bazuje na zasiegu i warunkach , ktore w porownaniu do innych polskich lekkich ma jak z kosmosu. Czy ja miałem jakies omamy czy Kornik szedł po obalenia czasem majac przewage w szybkosci i boksie? Musze to jeszcze raz obczaic ,bo albo cos zle zobaczyłem ,albo Kornikowi dosypali to samo co kiedys Gabrielowi Janowskiemu. Game plany w pl to lezą. Arrachion fakt jest w tym zajebisty ,ale jak dzis zobaczyłem game plan Kornika( jego brak) to złapałem sie za głowe.
  Kornik ty nie byłes gorszy, ty walczyłes bez głowy. Nawet Anderson jakby sobie chodził po obalenia z np Maia to mogłby nie wygrac:):) wiem ,ze nie tal iga, no ale jakis game plan trzeba miec .to nie jest rok 2000…

  Wallace tak jak mowiłem wczescniej dał ciała i znowu wygrałem zakład ,bo od poczatku jego pobytu w tym kraju w niego nie wierze. Jego boks to padaka pokazywał to we wczesniejszych walkach.Ludzie pisali ,ze ma dobra stojke i jest niebezpieczny boksersko. To było jedno z najdziwinejszych stwierdzen jakie widzialem na forach o mma. Michał dobrze trafił i bylo po zawodach . Mterla tez to wie i dlatego na zupelnym poczatku nie miał dobrego humoru i chciał walczyc z kims innym niz z Wallacem. Zawalczył wygrał z anwet nie rzemieslnikiem no i co. Do przodu to wazne.
  Mamed- wiecie co mnie wkurwia najbardziej? Przewidziałem runde w ktorej wygra i sposob w jaki bedzie chciał to zrealizowac. Fakt to nie trudne..ale to tak jakby ogladac mecz pilkarski , ktory wiesz jak sie skonczy i z jakiej mniej wiecej akcji..
  Fajna gala….Mamed nak oncu i ta publika klaszczaca, że zostaje…Macie na to jakies dobre słowo, zdanie lub cos w tym stylu? Skonczyły sie moje mozliwosci jezykowe ,a nie chce nikogo obrażać.

 254. idac logika wielu tutaj to trzeba przegrac walke zeby dostac szanse zdobycia pasa KSW? paranoja. 🙂

 255. jestem ciekaw jak KSW rozwiąże problem waga średnia wygląda bardzo solidnie…

  Mamed, Michał, Horwich, Strus, Wallace, Manhoef, Grove, Kułak, Martin, Silva i jest jeszcze Antek. Teraz ładnie to poukładać np. Martin vs Kułak, Strus vs Wallace, Horwich vs Grove

  Naprawde jestem ciekaw jak będzie na kolejnych galach to wyglądać 🙂

 256. Co Wy z tym tłumaczeniem się przed prezesem? Przecież Borek żartował. A poza tym nie wiem co Wy macie do jego angielskiego? Jest wystarczająco dobry.

 257. Mamed – Drwal

  Zdecydowanie tak, ale o ile sie nie myle to chyba Lewandowski mówił, że się z nim nie dogadali i już nie będą rozmawiać (już wcześniej mieli go nie zapraszać na KSW, więc nadzieja jest)

  Grove – Materla

  Zdecydowanie tak, szkoda, że znowu gość po porażce, ale ciężko o trudniejszy sprawdzian – potem UFC.

  Jewtuszko – Anzor

  Bym najpierw dał Anzorowi Kornika, Irokezowi Warburtona.

 258. Wywiady po angielsku powinień przeprowadzać TJ zamiast Borka crazy Mamed strasznie dzisiaj gwiazdorzył. Niepotrzebnie bo akurat za skromność poza umiejętnościami jest lubiany. Ogólnie gala bardzo dobra. Jeżeli Martin i Maciek będą chcieli podtrzymać to, że jeden pojedynek będzie zagraniczny to można zestawić Horwicha z Grovem.

 259. Strasznie się czepiliście Borka, ja nie miałem problemu z jego zrozumieniem ( Tuf UK vs Aussies i różne akcenty amerykańskiego TUF'a swoje robią), a what Manhoefa wydawało mi się takim zagraniem…Takim co czy walka będzie?Gdy Manhoef mia w głowie Walka JEST zakontraktowana.

  PS: Jeśli Held jest specjalistą od leglocków to Mamed jest ich Bogiem…jak już pójdzie po nogę to po chwili jest koniec.

 260. @raphaelius

  Nie dawałbym Anzora Kornikowi żeby go bardziej nie gnębić, a dał szansę młodemu na status gwiazdy poprzez walkę o pas  z Irokezem. Z Warburtonem  dalej jednak nie widze Jewtuszki.

  Chociaż Anzor vs Kornik to jest to też dobry pomysł
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 261. Strasznie się czepiliście Borka, ja nie miałem problemu z jego zrozumieniem

  moja babcia tez, a po angielsku to ona ni chuja 🙂

 262. Co Wam się już kurwa w tej gali nie podobało? Na łby Wam siada? Tylko się do KSW przypierdalacie, nawet jakby Wam po 100 tyś dolarów za oglądnięcie płacili, to i tak narzekać będziecie. Brak mi słów,co za zawistne cipy.

 263. Gale oceniam na 4/5
  Faktycznie Mamed troche irytujacy jak juz nie chce UFC to powinien walczyc z Cipkiem i odwrotnie, osobiście ja bym jeszcze przed taka walką zobaczył Michała w walce z Jasiem Taylorem z KSW chyba 17 a Mameda z Anthony Johnsonem

 264. Od razu Mamed gwiazdorzył. Ja tego tak nie odebrałem. Dał dobrą, długą jak na niego walkę to i się rozluźnił torchę żartując przed publicznością która go kocha. 

  Żartuje -źle, bo gwiazdorzy i niech zje snickersa.

  Odpowiadał by tylko na pytania z miną killera – źle, straszny gbur i cham. 

  Na prawdę wiara wam dogodzić jest zajebiście trudno. Zauważyłem, że jak ktoś na forum podpadnie to potem co nie zrobi zbiera baty.

 265. dosyc jezdzenia po Borku kierwa, sam mam tak na nazwisko, a jego uwazam za bardzo dobrego dziennikarza. paszoł won.

 266. Można się domyślać , że Mameda zobaczymy dopiero w Czwerwcu na KSW.. 

  Pudzian + Mamed na KSW razem to napewno będzie PPV.. Martin mówił , że gale z Pudzianem będą PPV

  Myślę , że Mamedowi sciągną jakiegoś wyjadacza z SF.. do tego na tej Gali zrobić Materla vs Manhof i jestem w 7 niebie:)

 267. Ostatnio się pojawiło chyba właśnie na drugi dzień, ale nie pamiętam dokładnie. Ważne że będą całe walki 😉 

 268. No przeca tu sami specjaliści, poligloci. Szprechen zi dojcz, parlewufranse, a nie to co ten amator Borek. 😀

 269. Co do Borka to najlepszy reporter , komentator, dziennikarz sportowy w Polsce.. 

  Englisza ma dobrego nie jąka się tak jak niektórym się to zdarza pozatym jest zawsze dobrze przygotowany na wydarzenia sportowego w którym bierze udział !

 270. @Born2kill Borek nie uzywa angielskiego, to bardziej jak jakies esperanto. Taki bardziej uniwersalny jezyk, co lapiesz ogladajac MTV.

 271. Już nie pamiętam w sumie. 😀 Ale chyba taktarow. A co ktoś pisał, że co innego?
  Wikipedii akurat nie brałbym za pewne źródło. 🙂 Już nie raz się tam kwiatki pojawiały różne.

 272. Ja tam Borka rozumiałem, nie miał wcale dziwnego akcentu, nie wiem o co ten hałas.

 273. Jedyne minusy tej gali według mnie to brak zapowiedzi walki Horwich – Martin i fakt, że event odbył się w małej hali. Rozpoczęcie gali średnio mi się podobało. Całość jak najbardziej na plus, walki ciekawe.

  lukasz, wikipedie kazdy ma prawo edytować…

 274. Kendall pogromca mistrzów UFC to olbrzymia przesada (teraz Janusze pomyślą że Mamed jakiegoś tam Andersona to nosem wciągnie skoro pokonał pogromcę mistrzów z UFC, a Kendall na rozkładzie miał chyba tylko jednego byłego mistrza UFC którego pokonał i to już spory kawałek czasu odkąd tamten pasek stracił), ale weteran UFC to już tak.

  ciekawe co teraz powie pan Lewandowski, nie tak dawno nie zostawił suchej nitki na Moksie i Mańkowskim bo są sportowcami i swoje przyjaźnie mają schować do kieszeni i mają walczyć, ciekawe czy tak samo będzie śpiewał podczas pytań w trakcie wywiadów które dotyczyć będą starcia Mamed – Michał.

  ogólnie gala się udała, tylko mam nadzieję że Wallace już nigdy więcej na KSW nie zawalczy.

 275. Co Wy z tym tłumaczeniem się przed prezesem? Przecież Borek żartował.

   

  Poważnie?!?! Co mnie wkręcił..

 276. Perfumiarz wierz dobrze ze na Wyspach na recepcje Borek by sie nie załapał z takim poziomem języka. Pomyśl jaki to dziwny kraj Borek robi wywiady w stylu i z akcentem jak jakis dzieciak z podstawowki i dobrze mu za to zapłacą,a TJ ktory robi to genialnie gdzies tam siedzi cicho.

  u serious? Myślisz, że Borek to pierwszy lepszy gość z łapanki do którego wczoraj zadzwonili, żeby poprowadził galę MMA. On na swoją pozycję na pewno ciężko pracował, a czepianie się akcentu, jak wyżej pisałem, zachowanie poniżej krytyki.

   

  @noodles,

  No Kornik pewnie Anzora nie dostanie, dostanie kogoś na odbudowanie pewnie, bo po dwóch porażkach i jednym no contest może być z nim krucho. Ja pisałem z perspektywy fana (nie jestem wielkim fanem Artura, natomiast Anzorowi bardzo kibicuję) jaką walkę chętni bym zobaczył.

  Jewtuszki też specjalnie nie widzę na dzień dzisiejszy z Anglikiem, chociaż w pierwszej walce Curt tak bardzo nie dominował, więc kto wie. Też ciekawe jak Iro będzie wyglądał w następnej walce, bo wcześniej nigdy nie widziałem go tak zachowawczego.

 277. Też mi się wydawało, że to był Taktarov krzyczałem jeszcze do TV pamiętam CIĄGNIJJJJ OLEGA CIĄGNIJJJ!!!! … 😉

 278. No może jego angielski jest bardziej amerykański niż brytyjski, ale bez przesady z tym akcentem. Ma dykcję dobra, więc dość łątwo go zrozumieć. Jego mówienie nie jest tak płynne jak Waldka Kasty, ale w końcu mieszka w Polsce i jest głównie związany z polskimi wydarzeniami. Swojąmarkę wyrobił i z największymi imprezami w Polsacie, sportowymi zwłaszcza musi być związany. Nigdy nie byłem jego fanem, ale tego nie mogę mu zarzucić, na swoje zasłużył też.

 279. Jakie bonusy obstawiacie? bo jak tak
  Podanie- Mamed nie takie wymeczone jak jewtuszki

 280. Ja tam Borka rozumiałem, nie miał wcale dziwnego akcentu, nie wiem o co ten hałas.

  tutaj nie chodzi o akcent, czy nawet bledy gramatyczne. Ilu z Was zrozumialo to co mowil Kendall, a potem porownalo to z tym co przetlumaczyl Borek?

 281. Jakie bonusy obstawiacie? bo jak tak
  Podanie- Mamed nie takie wymeczone jak jewtuszki
  Ko wiadomo Materla
  Walak wieczoru – walka dziewczyn

 282. Podsumowanie wg. Wujaszka
  Horwich — Martin , totalne nieporozumienie cała walka na spodziewanym niskim poziomie.
  Kowalkiewicz — Bońkowska, Piękna walka Pań, powtórzę jeszcze raz PIĘKNA ! Niesamowite akcje Karoli w stójce , piękne ciosy.
  Strus — Kułak , tak jak przewidywałem stójka Kułaka nie była zagrożeniem dla Piotrka, cyklicznie powtarzane backfisty też były nie tak groźne jakby chciał Kułak. Strus obrał dobrą taktykę na wyłączenie nogi Kułaka za pomocą lowkicków co świetnie wyszło.
  Jewtuszko — Sowiński , Piękne podniesienie pozycji w pierwszej rundzie Irokeza, morderczy gnp idealnie ! Druga runda to powrót ekfilibryzmu w poddaniach purpurowego pasa bjj.
  Saidov — Mańkowski , szkoda kontuzji Boryska, liczyłem na jego wygraną.
  Materla — Wallace , no cóż Cipek strzelił i Rodney zanurkował w odmęty rzeczywistości w której włada wszystkim Morfeusz, chciałbym aby nastepną walkę Cipek stoczył z Grovem.
  Chalidow — Grove, ładna walka duzo obrotówek w stylu Mameda, Grove też zaskoczył miał naprawdę sporo motywacji do walki prawdopodobnie dla tego że Joe Silva obiecał mu po wygranej powrót do UFC, ładny Taktarov Mameda w 2 rundzie. Zastanawia mnie teraz jedno czy Joe Silva zaoferuje Mamedowi większą kasę w federacji Braci Fertitta aby go ściągną c do oktagonu. Mam nadzieję że tak, bo zestawienie Mameda z Melvinem nie ma zbyt sensu. Może jeszcze jedna walka z Drwalem a potem UFC? Kto wie wszystko leży w ofercie pieniężnej UFC i chęci Mameda aby iść w kierunku UFC.

  Gala naprawdę udana, prócz pojedynku który miał rzekomo promować KSW na światowej scenie gal mma. Oppening dał radę choć nie gniótł jaj jak piękne nogi Pani Anny Karwan czy też biegającego Glacy po całej hali. Nie zabrakło też piersi Natalii Siwiec w czerwonej sukience ale zabrakło braci mroczków, czyżby szykowali się na Mameda po jego epizodzie z Kingą z M jak miłość? Podczas ostatniego wywiadu gali z Mamedem da się zauważyć ogromny wzrost popularności Mameda co cieszy. Równie dobrze odbieram oklaskiwanie akcji parterowych niczym na japońskich galach. Cieszy to że społeczeństwo edukuje się z tego jakże pięknego sportu. Na koniec dodam że Kendall Grove jest zajebiście wyluzowanym kolesiem a Mateusz Borek takim tłumaczem jak z koziej dupy trąba. Dziękuję.

  ‎”Lock up your horses!! The REEM is in the house!”- Michael Schiavello

 283. Panowie wyjaśnijcie mi czy to była skrętówka czy tartarow, bo na początku to na pewno był tartanowa a na mmarock pisze skrętówa

 284. walka wieczoru dla dziewczyn, KO wiadomo – cipek, poddanie Mamed…
  No dla Strusa tez widze Horwitcha

 285. Boże a co on ma słowo w słowo tłumaczyć i zapamiętywać co przez minutę gość gadał? Może jeszcze z kartką będzie notował, jak ta laska na azjatyckich UFC? Stopień przypierdalactwa jest naprawdę masakryczny.

 286. Khalidov vs Shlemenko

  Po co dawać Manhoefa skoro i tak wiadomo, że Mamed wygra przez poddanie gdy tylko sprowadzi go do parteru.

  Materla vs Ryuta Sakurai ewentualnie niech będzie Manhoef, chociaż też wiadomo co się z nim stanie w parterze.

 287. Mamed straciłw oczach wielu kibiców, świetnie niech zarabia kasę, ale ważne sa tez cele sportowe, a te ma głęboko w d….tym rzeszy kibiców nie zdobędzie, będziemy go oklaskiwać na galach KSW co niczego nie zmieni bo sportowo chlopak zmarnuje swoją szanse, szkoda, ale to duzo mowi o Mamedzie…

 288. No fakt, też trochę sięzblokowałem, ale aż tak strasznie nie odbiegł od prawdy biorąc pod uwagę moment gali, jak i to, że to jużbyło na szybko, gdy Kendalla odprawił i miał przechodzić do Mameda. Tak czy siak, czepianie się szczegółów. Tłumacze Polaków, choćby po walce Irokeza też nie przedstawiali wszystkiego tak jak powiedział Maciek, a na pewno specjalnie tą osobę wyznaczył do tego. Whatever, mamy za sobą dobrą galę, szkoda, że do kolejnej daleko…choć Manhoef chciał się szybko niby zmierzyć z Mamedem…

 289. Wg mnie jedna z dwoch najlepszych gal KSW w historii. Wszystko było.

  FotN Panie
  Sub of the night Mamed
  KO of the night Cipek oczywiście

 290. przeciez Borek nie bedzie tlumaczyl motherfuckerow i reszty, wylowil 'najciekawsze' wg niego fragmenty wypowiedzi Kendall'a i tyle. dla mnie to jest najlepszy dziennikarz sportowy w Polsce, za nim dlugo, dlugo nic.

 291. Boże a co on ma słowo w słowo tłumaczyć i zapamiętywać co przez minutę gość gadał? Może jeszcze z kartką będzie notował, jak ta laska na azjatyckich UFC? Stopień przypierdalactwa jest naprawdę masakryczny.

  To po co w ogole sa te wywiady?

 292. czasem rece opadaja,gala jest wprost propolcjonalna do ludzi z pierwszy rzedow….
  Mamed bardzo dobry fighter ale tez dobry konferansjer,satyryk.etc,jak kto woli.Polsat potrzeboje showmenow,KSW to tylko w Polsce wielki szol nic poza tym….
  Jestem zawiedzinony Mamedem:(
  Mam nadzieje ze Materla trafi szybciej do UFC,niz Mamed zycze mu tego z calego serca,Michal to prawadziwy fighter a Mamed to bisnesmen,medialna maskotka,ale ok rozumiem hajs tez wazny.

 293. Horwich zjadłby Strusa. Nikt go nigdy nie znokautował, czarny pas w bjj, z Materlą przegrał po dogrywce, także idealny przeciwnik dla Mameda, jeśli nie załatwią gwiazdy typu Santiago. Materla vs Sakurai/Tabera też byłoby pięknie, bo obaj panowie dawali bardzo ładne walki na KSW.

 294. Jak myślicie, Materla po tym KO może liczyć na telefon od Joe Silvy, czy musi się jeszcze trochę napracować, aby otrzymać propozycję z UFC?

 295. Panie i Panowie wszystkie walki byly miodzio szczegolnie Karolinka ladnie wymiatala ale mowcie co chcecie Kornik sprzedal walke i wcale nie walczyl i jeszcze raz szacun dla Karolonki

 296. Pozdrawiam wszystkich Szerloków, którzy 'wytropili' Natalię Siwiec na trybunach.

  Nie, to nie była ona. 😀

   

  Gala przednia, nie nudziłem się ani chwili.

 297. Czy nikt nie uwaza ze Wallace nie mogl upasc od takiego ciosu??? Przeciez nie dosc ze byl na czolo,to w dodatku jeszcze sie z tego czola zeslizgnal…ja nie wierze w nokauty na czolo,to samo dos santos-valasquez bylo…gdzie sa pieniadze nie ma sportu,to wszystko teatr juz przypomina…

 298. Jezeli Mamed nie pojdzie do ufc i nie dojdzie do walki z materla to michał powinien obronic pas jeszcze z 2 razy i uciekac za wielka wode …. swoja drogą ciekawe co z irokezem zdobyl pas ale mowił nie tak dawno ze planuje zmienic limit wagowy… w polsacie sport mowili ze zbija okolo 15 kg

 299. Równie dobrze odbieram oklaskiwanie akcji parterowych niczym na japońskich galach. Cieszy to że społeczeństwo edukuje się z tego jakże pięknego sportu.

  1. To Warszawa 🙂

  2. To 5-tysięczna hala wyprzedana na ponad miesiąc przed eventem chyba, a nie wielka Ergo zapchana baranami, którzy przyszli zobaczyć cyrk obwoźny (Bo w sopocie naprawdę to była hołota)

 300. Też jestem pod wrażeniem jak TJ radzi sobie z angielskim, ale bądźmy poważni…jego dyskwalifikuje ta feralna koszula 🙂 Borek pod krawatem górą.

 301. @wjoscw

   

  Idź do psychiatry to może Ci się przypomni jakim idiotą jesteś. Dostań takiego sierpa w ucho(JDS vs Cain) lub w skroń (Cipek vs Wallace) i zobaczymy czy dużo postoisz.

 302. Nie wiem czemu ja to piszę bo to się zamienia na temat o Borku ale prawda jest taka, że Mateusz Borek jest mega profesjonalnym dziennikarzem i ciężko pracującym. Raczej nie ogląda mma ale kto widział jego wywiady np na polsacie sport to mógł zauważyć, że był przygotowany dużo lepiej niż minimum zakłada (tematy o UFC np Grove walczył na sto trzydziestce z Boetschem) i nie musiał patrzeć w kartke. Żadnych głupot też nie zanotowałem żeby mówił.Angielski jego też jest dobry, śmiesznie to by było gdyby zaczął nawijać british english. Z resztą lepszy ma angielski niż Manhoef więc nie wiem jakim tu wyznacznikiem było jego "what?"

  Podsumowując życzyłbym sobie żebyśmy mieli samych takich Mateuszów Borków wśród dziennikarzy.
  „Ich forum, same najazdy na zawodników, obrażanie, szydzenie, nie wchodzisz dla Bóbra w dupe masz bana.” -DX

 303. teraz walka o pas SAIDOV VS PUHAKKA . byłoby PIĘKNIE ale czy to MOŻLIWE ?

 304. 84 kg.: Matt Horwich (27-21-1) vs. Terry Martin (22-10) – Średnia walka, Matt pokazał świetne bjj. Jest jednym z moich ulubionych zawodników i mam nadzieję że zobaczymy go jeszcze w KSW

  55 kg.: Paulina Bońkowska (3-1) vs. Karolina Kowalkiewicz (1-0) – Walka wieczoru !! Jestem dużym entuzjastem walk kobiet i nie zawiodłem się na polskim wydaniu ! SUPER !!

  84 kg.: Krzysztof Kułak (25-12) vs. Piotr Strus (7-1) – Kułak bardzo słabo, co mnie w sumie cieszy bo niebardzo za nim przepadam. Dać mu jeszcze jedną szanse i jak przegra to bez żalu pożegnać.

  70 kg.: Maciej Jewtuszko (9-2) vs. Artur Sowiński (12-6) – Bardzo dobra walka, pełna dynamizmu – brawa dla obu.

  77 kg.: Aslambek Saidov (12-2) vs. Borys Mańkowski (12-4-1) – Bardzo zawiodłem się na Borysie, jakiś nie swój był dzisiaj. Aslambek jest dla mnie takim porządnym rzemieślnikiem bez fajerwerków, ale pas jak najbardziej mu się należy. Miejmy nadzieję że kontuzja Borysa nie zbyt poważna

  84 kg.: Michał Materla (17-3) vs. Rodney Wallace (12-5) – Cipek klasa jak zawsze ! Rodney jakiś taki nie obecny, chyba nawet się nie przejął tym że drugi raz z rzędu dał dupy w Polsce. Jak dla mnie można się z nim pożegnać.

  84 kg.: Mamed Chalidow (25-4-2) vs. Kednall Grove (17-10) – Mamed troche przesadził w tym swoim luzie podczas walki, co mogła się różnie skończyć. Ale wyszło jak zawsze – klasa ! Kednall pokazał się z bardzo dobrej strony.

   

  Gala jak dla mnie na plus. Oprawa w sam raz, bez zbędnego przesadyzmu (jaki bywał w przeszłości)

  Walki do zrobienia w przyszłości:

  Anzor – Kornik

  Irokez – Puhakka o pas do 70kg.

  Martin/Chmielewski – Kułak

  Strus – Horwich

  Materla – Kednall

   

 305. Świetna gala! Naprawdę sporo emocji i pięknych akcji. Szczecinianie&Karolina najlepszą częścią tej gali. To tak na szybko.

 306. @golda

  A masz lepszy pomysł prócz Horwich vs. Mamed? Strus vs Horwich to zestawienie zgodne z logiką wygrany kontra wygrany. Wiem , że to KSW i np. Chmielewski może bić się ze Strusem, ale spodziewam się jednak walki Piotrka z Amerykaninem.
  Będe bronił Borka – on jest bardzo dobrym dziennikarzem, ale nie w tematyce MMA.

 307. teraz walka o pas SAIDOV VS PUHAKKA . byłoby PIĘKNIE ale czy to MOŻLIWE ?

  Nie, nie byłoby piękne, przecież to inna waga jest.

 308. Borek to najlepszy dziennikarz sportowy w Polsce ?
  Borek to pól debil,który pyta w wywiadzie zawodniczki MMA o paznokcie, na ringu po walce pyta Janka o to kiedy oświadczy się siostrze Jurasa. Poza tym nie rozumie i nie potrafi dobrze mówić po angielsku.

 309. Borek to nie debil. Po prostu dopasowuje się do widowni KSW i przeprowadza te wywiady trochę pod publiczkę.

 310. Pyta Janka, bo go Juras z tego co wiem, o to poprosił,żeby dodać taką ciekawostkę. A o co ma pytać? Czy czyta komentarze zjebów na mmarocks,którzy sie czepiają wszystkiego co się rusza pod szyldem KSW(nie mówie o wyjątkach aktywnych)?

 311. Nie chciałbym Strusa odrazu widzieć z Horwichem… nie dałby rady teraz, niech KSW spokojnie go wypromuje dajcie mu wallace albo tego Martina zobaczymy jak z nimi zawalczy, bo Kułak po prostu nic nie pokazał al'a Jacek Wiśniewski z Walusiem…

 312. Strus vs Grove 😉 albo kopałby jeszcze mocniej, a skoro takie sukcesy kickboxerskie to powinien być lepszy od Mameda…a jeśli zasięg Grove'a byłby przeszkodą, cóż, to jest MMA, niech obala i też bije ciosami, ale w parterze.

  W średniej sporo kombinacji.

 313. Jak dal mnie to KSW robie sie troche zahermetyczne. Lizanie sobie dupci na wzajem ( od zawodnikow po K&L), ten z tym nie bedzie walczyl bo go lubi, nawet w komentarzach Jurasa i Janisza czuc komu kibicuja, sprowadzanie „poUFCowskich odpadow” i w koncu te rekawice (ktore zdecydowanie promuja parterowcow) i ciagle ten ring, Nie wiem czy taka polityka KSW jeszcze robi jakies postepy.

 314. Nie wiem jak możecie mówić o walce Pań fight of the night! przecież to była jednostronna dominacja Karoliny.

 315. Strus to polski Palhares!
  A ta dupeczka to nie Siwiec, tylko Pietrasińska!

  Dobrej nocy! 😀

 316. i w koncu te rekawice (ktore zdecydowanie promuja parterowcow)

   

  O Boże co ja czytam… Poziom idiotyzmu na tej stronei przekroczył normalny możliwy poziom.. Co mają się bić w Bokserskich?!?!

 317. Idźcie do Polsatu i zróbcie to lepiej, będzie git, a ranga KSW wzrośnie.

  Tak to kur..jest, gdy nawet za gościem nie przepadam, ale obiektywizm nie pozwala mi przyjmować tak skrajnych postaw by nie doceniać go za to co osiągnął i jakiej wartości jest jego ogólna ocena, na którą składa się dużo więcej czynników niż sam akcent, ale ch… Mamed to też leszcz, bo nie wygrał przez latający trójkąt tylko nędzną dźwignię na nogę będąc już na glebie.

  Strus Palharesem?Hmmm, niewiele widzę podobieństw ;-D

 318. Fajnie byłoby Strusa zobaczyć z Naruszczka/Jotko, chociaż oni teraz chyba przychodzą do Nastuli na treningi więc nie wiem czy byłoby to możliwe. Strus mógłby się zmierzyć z Zawadą czy Babene. Horwich zjadłby go, chociaż efektowny to on nie jest

 319. Akcentu? to ze wy go rozumiecie a Bispinga nie to …Bisping ma gorszy angielki niz Borek?:) Zreszta po co o takie pierdoły sie sprzeczac. Esperanto dobre okreslenie hrehe… ale najlepsze jest to ze ktos napisał ze jego akcent jest amerykanski – jak miałem zmułe na noc tak teraz szczerze sie smieje- za to dziekuje autorowi posta.

 320. Ja napisałem, że jest bardziej amerykański niż brytyjski, co w tym śmiesznego jeśli zna się najogólniejsze cechy obu dialektów?

  Z czegoś się każdy z nas uczy, ja mimo brytyjsko uczących wykładowców i nauczycieli jednak bardziej przyjąłem akcent z filmów, materiałów, muzyki amerykańskiej.

 321. z tym Puhakką to cos mi sie popierdoliło, bo Borys z kim kiedys walczyl i stad pomylka 

 322. Horwich klasa! tak moze być reklamowane MMA – zero brutalności, sama technika KOZAK!

  Kornik zwycięzcą w kategorii charakter roku – obrona przed duszeniem, tu na pewno była walka na bezdechu, podbite oko nie umniejszyło chęci walki.

  Kendall jest dobry ale mało atletyczny, Mamed to siła! w łapie, rodzinne Saidov też siłacz.

 323. JDS 

  mnie bardzo cieszyło podczas walki Horwicha ,że publika nie gwizdała na tą prace w parterze tylko klaskała! 
  Mam nadzieję , że zobaczymy go jeszcze nie jedno krotnie na KSW może by tak mu Struśia dać ?:)

   

  Co do atletycznosći Kendalla to strasznie trudno być super mega gibmkim przy takich szczudłach..

 324. Born nie wiedziałem ze to TY…po prostu brytyjski nie jest jeden ,amerykanski tez nie jest jeden > MAteusz Borek nie mowi plynnie ,a jego „akcent” jest…jezus ..nie wiem…jest ktoklwiek na tej stronie , Kto zagadany np na Pustyni przez Borka( nie znajac go) po angielsku nie pomyslałby o kurwa rodak! Zreszta to pierdoła Born -no offence. Przeciez nie bedziemy robic porownania np wymawiania pojendycznych slow przez Pana borka i np Tja.
  Pozdro.
  Do tego nie zauwazyłem zeby ktos krytykował gale ,ze jest zął do dupy itp .a ten 16 latek juz zwyzywał „hejterów”:)

 325. Mamed już jest stary i lepiej żeby KSW promował dając walki na tej gali. UFC fajna sprawa by była ale za dobrą kase!!!

 326. Akcent jak akcent ale Borek ma fatalną składnię…Znaleźć kogoś kto lepiej mówi po angielsku to nie problem, problem w tym, że taka osoba musi być ogarnięta i musi wiedzieć o co zapytać…Najlepiej nadawałby się TJ…  😀

 327. Athony Johnson o ile jest mozliwosc w 84 – albo schlemenko, tyle zostalo mysle. Reszta zestawien to jednostronne pojednynki ze wskazaniem na Mameda.

 328. Jakby KSW miało każdą dywizji tak rozbudowaną jak 84 kg, to na prawdę byłoby nieźle !

 329. Ta szmulka Saidova podobna do dziewki z Czasu Honoru 😉

  Xxl – spoko, ja po prostu wskazałem, że napisałem bardziej, a nie, że amerykański 🙂 To, że poznałbym, że to Polak to fakt, ale w całokształcie jego pracy…nie jest taki zły i w miarę sobie radzi, choć faktczynie może czasem powiedzieć coś innego, ale taka jego rola i pewna wolność w tym co robi, bo mu stacja ufa od lat. Tyle.

  PS: Cipek o skur**synach mówił 7 minut przed 23, Kendall po…ciekawe jestem czy to ma większe znaczenie czy to, że jedno było po polsku, drugie po amerykańsku 😉

 330. Santiago jest jeszcze w UFC? Bo dla mnie to najlepsza opcja w tej chwili….III pojedynek. Schlemenko byłby zajebisty, ale chyba wciąż związany z Bellatorem zbyt mocno?

 331. Przepraszam -a jednak Slapi juz jedzie na ostro. Uwielbiam to forum . Ja juz dawno do szkoły nie chodze ,a szkoda ..Fajnie czasem sobie przypomniec jak to mlody mozg moze robic zwałe czlowiekowi:) Kurwa to były piene czasy! Czlowiek sie takimi pierdolami zajmował i kazdy myslal ze miał racje i wszystko wie…

 332. nie no bez przesady, chyba te 84 albo nawet catchweight na jakies 87 to by zrobil. Jak mysli o powrocie do Ufc to Mamed lepsza zdobycz niz jakies noname'y.

 333. Trzeba łapać zwolnionych z UFC, moze niebawem ktos odpanie w 185 a wtedy KSW go pozyska, lepszych zawodników bez kontraktu nie ma

 334. [quote]a powiedzcie czy Jasie Taylor ma jeszcze wazny kontrakt z KSW?[/quote]
  Włodarze KSW twierdzą, że podpisują kontrakty na więcej niż jedną walkę. Z tego co pamiętam Taylor zszedł do półśredniej.

  [quote]w sumie to ciekawe co wykombinują teraz w półśredniej[/quote]
  Ja bym dał Saidov-Djursaa o pas, Borysa np. z Crawfordem i w przypadku wygranej rewanż z Saidovem.

 335. Moim zdaniem, jeśli Borys ma dostać znowu walkę o pas, to powinien wcześnie przynajmniej wygrac dwa pojedynki w KSW.

 336. a kim ty jestes pionku, zeby mi mowic, co ma mi sie podobac a co nie? mi ta gala akurat nie przypadla az tak do gustu, jak na przyklad poprzednia.
  co do borka, to jego angielski fatalny. dziennikarz na takim stanowisku powinien miec ten jezyk opanowany bardzo dobrze, u borka tak nie jest.
  co do mameda to w ufc nie lapalby sie do pierwszej piatki na pewno.
  panie na ogromny plus! brawo obu zawodniczkom za postawe!
  dziekuje dobranoc

 337. mysle ze jakis mlody rusek czy tam inny brazol, nie zaden wteran Ufc czy tam pride by stawil wiekszy opor Mamedowi czy tam innym naszym…taniej by to wyszlo i lepsze widowisko, tyle ze gorzej byloby to sprzedac ale czego nie zrobil K&L xd…..po co pompowac rekord naszym skoro i tak bd siedziec w ksw.

 338. Dobra, KSW 21 za nami więc pozwolę napisać jak wypadła gala w moich oczach.

   

  Matt Horwich vs. Terry Martin

  Walka mi się podobała mimo różnicy poziomów zawodników. Mat zaprezentował ładną kulankę na ziemii i dominował w każdej minucie walki. Zasłużone zwycięstwo.

  Karolina Kowalkiewicz vs. Paulina Bońkowska

  Mimo iż nie jestem fanem kobiecego MMA- i chyba nigdy nie będę-, to dziewczyny zaimponowały mi swoją postawą, szczególnie Karolina. Nie sposób nie oddać wyrazów uznania Paulinie, która pokazała niesamowitą odporność. Mało kiedy oglądając kobiece MMA zapominam, że jest kobiece, a tu mi się udało, za co dziękuję dziewczyną.

  Krzysztof Kułak vs. Piotr Strus

  Jak dla mnie najgorsza walka gali, choć trzeba oddać, że wyrównana. Oglądając walkę miałem wrażenie jakby była puszczona w slow motion- szczególnie ciosy Krzyśka były powolne- i szczerze mówiąc usypiała mnie. Pierwszą rundę dałem na remis, w drugiej zaś nieznacznie 10-9 dla Piotrka. Szkoda, że walka skończyła się w taki,a nie inny sposób.

  Artur Sowiński vs. Maciej Jewtuszko

  Jak dla mnie walka wieczoru i jedna z lepszych w roku- może nawet nominacja do walki roku. Osoby, które piszą, że Kornik jest klasę niżej od Maćka chyba wysnuły tą teze dość pochopnie. Artur wygrał w sposób zdecydowany pierwszą walkę i nie ma mowy nawet o lucky punchu. W drugiej za to pierwsza runda była dość wyrównana i w mojej ocenie dopiero dzięki końcówce Irokez wygrał ją 10-9. W drugiej natomiast Sowiński chyba już opadł z sił, popełniając przy tym błąd przy obaleniu (podobny uczynił z Warburtonem) co niemiłosiernie wykorzystał Jewtuszko. Jeżeli będą wygrywać swoje walki to za jakieś 4-5 walk widziałbym między nimi rewanż. Teraz jest na to za wcześnie, kategoria lekka potrzebuje świeżych nazwisk. Gratulacje Iro!

  Borys Mańkowski vs. Aslambek Saidov

  Największy zawód gali jak dla mnie. Abstrahując od tego, że Czeczen był przygotowany bardzo dobrze, bo był wręcz znakomicie, Mańkowski według mojej opinii nie był sobą w tej walce. Wydaję mi się, że mógł się przetrenować, bo wyglądał jakiś wypompowany, w stójce prawie nieaktywny. Nie zmienia to faktu, że Olsztynianin pokazał się z bardzo dobrej strony i zarówno w pierwszej jak i drugiej rundzie dominował w każdej płaszczyźnie nad Poznaniakiem. Szkoda mi obydwu zawodników- Borysa, że złapał kontuzję, a Saidova, że wygrał w taki sposób, bo zasłużył na bardziej bezkompromisową wygraną. Pogratulować pasa, a Borysowi życzę powrotu do zdrowia i startów.

  Michał Materla vs. Rodney Wallace

  Po smutku jaki wywołała na mnie walka wcześniej, Cipek zrekompensował w pewnym stopniu porażkę Borysa. Charakter Materli mi niebywale imponuje. Człowiek walczy na jednej nodze i wygrywa, kilka dni przed walką bierze antybiotyki, a mimo to robi wagę, wychodzi do walki i wygrywa w tak imponujący sposób. Jak dla mnie kandydat do nokautu roku i szczerze powiedziawszy, na tą chwilę, nie wiem które skończenie bym wybrał- Mameda czy Cipka. Jeszcze raz gratulacje Michał!

  Mamed Chalidow vs. Kendall Grove

  Tak jak myślałem Chalidow miał spore problemy z warunkami fizycznymi Hawajczyka, lecz sprowadził i w ładnym stylu go poddał. Szczerze powiedziawszy nie imponuje mi to, ponieważ różnica poziomów między nimi była dość znaczna. Szopki po walce dotyczącej UFC w wykonaniu Borka i Mameda, jak i reakcji publiczności na nią, nie chce mi się komentować, cieszę się, że ta telenowela oficjalnie dobiegła końca. Napiszę tylko, że w pełni rozumiem decyzję Czeczena- ciężej mi się z nią zgodzić, ale to nie moje życie, a Mamed jest zbyt starym koniem, żeby jakiś internetowy anonim mówił mu co jest dla niego lepsze. Podobnie mam z walką Chalidow vs. Materla. Szczerze powiedziawszy chciałbym ją zobaczyć, ale doskonale rozumiem ich decyzję- gdybym był na miejscu któregoś z nich najprawdopodobniej zrobiłbym to samo.

  Nietaktem byłowy niewspomnieć o kilku rzeczach, a mianowicie:

  1. Jak co galę podkreślam, że cieszy mnie progres w kibicowaniu publiczności oglądającej MMA i tutaj ją też widziałem- brawa, które zebrał Horwich cieszyły ucho.
  2. Borek nigdy nie będzie dobrym dziennikarzem MMA, ale cieszy mnie fakt, że jak już Polsat go "wsadza" w KSW to stara się być profesionalny, daruję mu nawet Łonderleia Carlosa da Silve zamiast Wendres. Miło mnie zaskoczył wiedzą na temat obozów w Wałczu.
  3. Tak jak chwalę co galę publiczność za edukację pod kątem MMA, tak niesposób mi wytknąć również co galę ringu. Trzeba to zmienić, bo zabija nam to MMA.
  4. Czas gali, a mianowicie ilość walk. Nie wiem czy jestem osamotniony w odczuciu, ale mój dzisiejszy głód MMA nie został zaspokojony. Potrzebne są jeszcze minimum 3 walki na rozpisce, bo inaczej gala z niestworzoną ilością reklam i koncertami trwa niecałe trzy i pół godziny! Nie wierzę, że Polsat nie udostępniłby Polsatu Sport na under card skoro daję godzinę na studio.
  5. Oprawy nie oceniam, bo mnie w ogóle nie interesuje, wręcz irytuje, że jest kosztem walk w rozpisce.

  Walki, które sugerowałbym po KSW 21:

  • Matt Horwich vs. Piotr Strus– oprócz Mameda i Cipka są to na chwilę obecną chyba jedyni zawodnicy w kategorii średniej ze zwycięswami na koncie i rzeczą naturalną jest, żeby ich ze sobą zestawić. Nie widziałbym w tym starciu Strusa bez szans, choć dość dużym faworytem byłby Horwich
  • Krzysztof Kułak vs. Antoni Chmielewski– nie oszukujmy się, zarówno jeden i drugi dostaną jeszcze szansę walki na KSW dlatego zestawiłbym ich ze sobą. Przegrany żegna się z federacją.
  • Kendall Grove vs. Marcin Naruszczka (najlepiej już na KSW 22)- obaj są po porażce, Kendall nie powinien dostać walki o pas z Cipkiem po porażce z Mamedem- trzeba szanować swoich mistrzów. Natomiast Marcinowi trudne wyzwanie nie zaszkodzi, a jakby udało mu się wygrać to skok w karierzę będzie niesamowity.
  • Maciej Jewtuszko vs. Curt Warburton– Anglik jest 1 pretendentem w kategorii lekkiej i rzeczą naturalną jest zestawienie go z mistrzem.
  • Kornik powinien dostać kogoś lekkiego, na odbudowanie, bo rok miał strasznie ciężki.
  • Borys Mańkowski vs. Morten Djursaa– abstrahując już od tego, że mocno kibicuję Borysowi to Morten powinien być dobrym przeciwnikiem. Jeżeli wygra z Mańkowskim to rewanż z Alambkiem, dopóki jest jakieś wyjście to wolałbym unikać pretendentów z przypadku jak Jay Silva. Jeżeli wygra Borys, wróci do walki o TS.

  Podsumowując, galę oceniam 7/10 jak na polskie realia. Tylko jedna walka mi się nie podobała, ale gala była zdecydowanie za krótka. Z zainteresowaniem czekam na wyniki oglądalności.

  P.S. Borek mnie niesamowicie rozśmieszył żartem o tym, że jest ortodoksyjnym fanem 😀

 339. Mamed Khalidov>Melvin Manhoef
  Michał Materla>Kendall Grove
  Piotr Strus>Marcin Naruszczka
  Krzysztof Kułak>Antoni Chmielewski
  Matt Horwich>Jay Silva
  Mamed Khalidov???
  Michał Materla>Piotr Strus
  Kendall Grove>Melvin Manhoef
  Krzysztof Kułak>Matt Horwich
  Marcin Naruszczka>Antoni Chmielewski
  ???Jay Silva>James Zikic

 340. Gala na +

  Matt vs Martin – najgorsza z rozpiski.

  Karolina vs Paulina – supppppper! Bonus za walke wieczoru się należy. Karolina świetnie punktowała.

  Piotr vs Krzysiek – całkiem dobry pojedynek, Piotrek dominował, jestem ciekaw co tam się dokładnie stało Krzyśkowi.

  Maciek vs Artur – zawiodłem się na tym pojedynku… Jedyny plus to wysoko trzymana garda Irokeza.

  Aslambek vs Borys – Coś Borys jakoś nie w swoim stylu… przegrałby i tak bez względu na kontuzje a bardzo na niego liczyłem. Ciekaw jestem co dokładnie się stało.

  Michał vs Rodney – Tragikomizm w wykonaniu tego drugiego. Mam nadzieje, że już nigdy nie zawalczy w jakiejkolwiek znaczącej organizacji, bo jest nieprofesjonalny i słaby.

  Mamed vs Kendall – Całkiem fajny pojedynek. Jedynie szkoda, że Kendall nie wykorzystał potknięć Mameda.

  Wrażenia z wywiadów po ostatniej walce – przesympatyczny Kendall, mam nadzieje, że jeszcze nie raz pojawi się na KSW – publika go polubiła a to ważne!

  Wydaje mi się, że po wypowiedzi Mameda powinniśmy mu nadać nową ksywkę – mam dwie propozycje:

  Mamed „No Ambition” Khalidov
  Mamed „The Opportunist” Khalidov

  Ta druga bardziej w sumie pasuje bo ma również nacechowanie pozytywne. Ogólnie wielki zawód tym człowiekiem ze względu na jego podejście sportowe – dotyczące UFC i walki z Michałem.

 341. Komentarz do wybranych walk.
  1. Kułak-Strus. Kułak teraz może już zostać tylko tzw. „gate-keeperem” w wadze średniej w Polsce i testować młode talenty, tak, jak właśnie Strusa. Strus powinien popracować nad timingiem. Kułaka można było w tej walce co najmniej kilka razy posłać na deski w kontrze, a Strus ani razu nawet do tego się nie zbliżył.
  2. Jewtuszko-Sowiński. Paradoksalnie, pomimo wyniku walki, to Jewtuszko wydaje się być już zawodnikiem całkowicie nierozwojowym, a Sowiński jak najbardziej. Jakiś mocniejszy fizycznie lekki zakończy karierę Jewtuszki.
  3. Mańkowski-Saidow. Mańkowski dyszał tak bardzo, że aż było słychać w TV. Chyba przepakował. Czeczen klasa – i sportowa, i ludzka. Sam przerwał walkę, a potem nie fetował zwycięstwa, jak w analogicznej sytuacji Strus. Jeszcze żeby tą brodę zgolił …
  4. Materla-Wallace. Nie przecieniałbym. Materla miał dużo szczęścia, do którego jednak się przyczynił. Poszedł na wymianę w pierwszej akcji, a Wallace sam się nadział. Niemniej UFC należy mu się bez dwóch zdań.

 342. Gdy bym nie znał się na mma to bym uznał że KSW jest najlepszą federacją na świecie. I to do nas jeżdżą najlepsi walczyć ale z góry nie mają szans bo my w tej dyscyplinie rządzimy.
  Momotami tak mamed słodził ksw że aż na wymioty ciągło. Życzyłem Czeczenowi przegranej bo może w tedy laicy przejrzeli że nie jest on najlepszym zawodnikiem P4P. No cóż trudno dalej będzie gnić w KSW i obijać odpadki z UFC( choć polubiałem grova) ale to jego wola historia go oceni.

 343. Panowie nie przesadzajcie z tym tłumaczeniem że Borys dzisiaj nie był sobą itp., w jakiej dyspozycji by nie wyszedł i tak by przegarł tą walke,  po prostu jest słabszy od Saidova.Aslambek ani razu nie był w poważnych tarapatach w tej walce, walczył jak chciał

 344. Chyba tak Borys się sam trochę przereklamował a czeczeni to wojownicy z natury mają sporą przewagę genetyczną. 

 345. Borek potwierdził tylko, że jest jednym z najbardziej antypatycznych i niedouczonych prezenterów-komentatorów sportowych. Angielski ciągle rażąco słaby, jak na TV, chociaż jest pewien postęp w stosunku do paru gal wstecz, kiedy normalnie dukał. Tekst o Solorzu do Materli pokazuje tylko, jak wiernopoddańczy jest stosunek dziennikarzy prywatnych stacji do ich właścicieli. Tekst o NBC to miał być niby żart, szkoda, że totalnie nieśmieszny. Nawiązując do tego, co napisał Perfumiarz, z takim angielskim to na pewno nie nadawałby się nawet do recepcji, bo w recepcji każdej poważnej firmy trzeba mówić doskonale, w końcu tam się przyjmuje gości i odbiera telefony. Aż żal patrzeć, wiedząc że takie coś dostaje pewnie ze 30 tys. zł pensji. To właśnie Polska.

 346. Jak dla mnie to Borys jest jedną z największych nadzieji polskiego MMA.. Co do tej walki to hmm każdemu wypadki przy pracy się zdażają. 

  Licze na szybki powrót do zdrowia i walk za oceanem.. 

 347. "To po co w ogole sa te wywiady?" – chyba nie ma sensu dalsza dyskusja.

  Ja osobiscie nie potrzebuje tlumaczenia pana Borka. Nie kwestionuje tego, ze jest swietnym dziennikarzem. Uwazam tylko, ze moglby skorzystac z pomocy tlumacza i oszczedzic sobie takich zenujacych sytuacji. Nie kazdy musi miec talent do jezykow obcych.  

 348. Mamed Khalidov>Tomasz Drwal
  Rafał Moks>Łukasz Chlewicki
  Maciej JewtuszkoAnzor Azhiev
  Aslambek Saidov>Borys Mańkowski
  Rafał Moks>Robert Radomski
  Curt Warburton>Niko Puhakka
  Maciej Jewtuszko>Artur Sowiński
  Anzor Azhiev>Mateusz Gamrot
  Aslambek Saidov>Rafał Moks
  Łukasz Chlewicki>Robert Radomski

 349. Wprowadzam zasadę  w swoje życie, że jak usłyszę hasło w stylu "bo to polska" to będę od razu uderzał.

 350. Dzis mamy 2 mistrzowskie teksty:
  1) Rekawice KSW promuja parterowców
  2) Strus to polski Palhares
  nie wiem ktory lepszy..Jak Strus to zobaczy to ze smiechu padnie sam:)

  Drifter masz bardzo dobre spostrzezenia. Ja patrzac na KSW zawsze patrze na rozwoj zawodnika i co dalej z nim ma byc . Na razie mowienei o jakiejs wielkiej stojce Piotrka Strusa jest przesadzone . Błedy ktore podczas uderzen-czy cokowliek to było- popelniakKrzysiek Kułak skontrowałby bokser junior.
  Boks naprawe w tej walce był cienki. SWoja droga bardzo lubie Strusa i zycze mu jak najlepiej i Kułaka szanuje za psychike i mam nadzieje ze nic mu sie mega powaznego nie stało . Ma chlop pecha.
  GDyby Krzysiek takl uderzał w strone michała Materli dostałby kontre bardzooo szybko.

 351. po chuj te wszystkie porownania? to jest sport ktory moze zaskoczyc kazdego, teraz juz nawet Heldzika przyrownuja do fighterow z KSW, ja pierdole. 🙂

  polski Palhares, hit. 

  fanboy JBJ’a i Manchester’u United.

 352. Po co ma korzystać z tłumacza skoro sam radzi sobie idealnie? Wywiad po walce to kierwa nie jest czytanie Finnegans Wake. Borek ma w kilku słowach przekazać mniej więcej co zawodnik mówił i tyle. Jak Wam się akcent nie podoba to sobie oglądajcie konkursy czytania poezji. Jak w UFC Brazoli tłumaczą i pomijają połowę tego co mówili to jakoś nikt nie krzyczy jakie to żenujące.

 353. ja nie przesadze jak napisze ze Saidov to polski GSP , decyzje ale nie do pokonania koles

   

  a po pokonaniu Kendala niemam juz zadnych watpliwosci Mamed pokonałby samego Jooona JONSA

 354. Onet : Tym samym pas międzynarodowego mistrza świata został przy „Kanibalu”. — pełen profesjonalizm 😀

 355.  Jak w UFC Brazoli tłumaczą i pomijają połowę tego co mówili to jakoś nikt nie krzyczy jakie to żenujące.

  Mylisz sie tutaj bardzo. Raz pamietam, ze na konferencji mieli tlumacza co gubil polowe tego, co mowili brazylijscy zawodnicy. Dana sie wnerwil i reszte pytan kazal tlumaczyc Edziemu Suarezowi.

 356. Robert Radomski by sie przydał w KSW w 77 albo Mateusz Teodorczuk, bo ich walki w Kazimierzy Wielkiej naprawde extra. To by ożywiło półśrednią.

 357. Gala na duży plus, wreszcie więcej skończeń, oby tak dalej. Najbardziej mnie cieszy zwycięstwo Saidowa, który nie załamał sie po przegranej, jakby nie mowiac w słabym stylu (dalej nie wiadomo czemu tak słabym) z Djursą. Wyszedl bardzo dobrze przygotowany i ustrzelił kilka razy Mańkowskiego, co po jedym z ciosów został obalony no i ta nieszczęsna kontuzja. Borys fatalnie z kondycją gdyby nie ta noga, wydaje mi sie ze Aslan zaszlachtował by Borysa w parterze, bo on ledwo zipał w 2. rundzie, a jak wiadomo Saidow jest długodystansowcem, skończy by to pewnie pod koneic 2 lub 3 rundzie.
  Smuci mnie natomiast Kornik, straszny regres kondycyjny, no bo formy to  chyba nie. Kolejna walka z rzędu i Sowińskiemu ucieka tlen po 1. rundzie. 3małem kciuki za Kornika, ale Jewtuszko zasłuzenie wygrał, celniejsze ciosy oraz o wiele większa kondycja co przełożyło sie na bardzo ładne poddanie.
  Co do dziewczyn…….mrrrr i’ like it ! To co one pokazaly to idealna promocja żeńskiego MMA. Po 1 rundzie, byłem pewny ze walka skończy sie przed czasem, ale koniec końcow chyba lepiej było troche dluzej popatrzec na dziołchy ktore sie nie oszczędzały.
  Cipek pokazał że ma podobny dynamit do Mameda, może nie aż tak wielki ale wystarczający na przypadkowo sprowadzonego do Polski Wallace’a. 21 sekund i drugi ciężki nokaut wystarczy chyba do zwolnienia tego Pana. Już nawet nie chce mówić że został znokautowany przez zawodnika typowo grapplerowego jakim jest Cipek. 
  Walka otwierająca w gruncie rzeczy bardzo mi sie podobała. Ciekawa walka w parterze no i ta gogoplata…yhhh że tego Matt nie wyciągłął. Martin kolejny przypadek w KSW, mam nadzieje ze go już nigdy nie zobaczymy. Co do Matta hmm, toporny i stoicki rzemieślnik w MMA ale w jakiś sposob charyzmatyczny i barwny, z chęcią go zobacze ponownie na KSW.
  Mamed no cóz by tu napisać….mission complete ?! Może nie dokońca, bo Kendall faktycznie przyjechał w formię, a nie tylko po wypłatę. Średnio z kondycją, w 2. rundzie już dyszał i wiedział ze jak nie sprowadzi do parteru to go przypadkowy prostym mogl ustrzelic Grove co pokazało czoło Mameda po walce ze pare razy mu sie udalo trafić. Chcę zaznaczyć ze Grove jest jednym z niewielu zawodnikow sciaganych dla Mameda który faktycznie przyjechał walczyć i wygrać, przygotowany i mający jaką kolwiek taktykę, a nie tylko po pieniądze i do domu zza ocean. Było by super zobaczyć Grove’a jeszcze raz na KSW, ale niech to nie bedzie Cipek, bo znów tzw odpad po Mamedzie będzie miał miejsce. Moim zdaniem to było by kompletny brak szacunku dla Cipencjusza.
  Walki Kułaka ze Strusem nie za bardzo chce komentować bo była dobitnie nudna i nieciekawa. Kułak jak i Strus nic nie pokazali prócz paru low kingów, kilku backfistów w powietrze i jednego low kinga po którym siadła noga Krzysia.
  Gala 8/10 a to z powodu chujowego jak przesolony barszcz z uszkami otwarcia gali, jakis wyjec pojebaniec z must be the music czy czegos tam wypromowanego przez Polsat i cholerna pierwsza dluga chyba 15 minutowa reklama. Za ten czas wstawili by jedną walkę.

 358. Co tu dużo pisać, bardzo dobra gala. Wszystko na plus.
  Można się jedynie przyczepić, że za szybko się skończyła ta gala.
  Z chęcią oglądałbym dalej 🙂

 359. @Mobius popieram.

  Borysa bardzo szkoda. Świetna walka dziewczyn, Horwich w swoim zaspanym stylu, Strus ładny debiut, Kornik z Jewtuszką piękny pojedynek i piękne poddanie, wygrał bardziej zajadły. Baaardzo szkoda mi Borysa, jestem pewien, że jeszcze wróci po ten pas. Jak dla mnie to już przed walką była jakaś kontuzja.
  Michał super dyspozycja no i genialny tekst o chłopakach z Berserkers 😀 Zabawne te teorie spiskowe o podkładającym się Wallace.
  Mamed… no spoko, mamy lokalną gwiazdę. Fajnie, że jest dobry i w ogóle, ale uwił sobie gniazdko i jak dla mnie to właśnie ogłosił „przestaję się rozwijać”. Oby Michał szybko trafił do UFC żeby Mamed mógł sobie wziąć ten pas KSW i Kowalscy będą szczęśliwi że Chalidow mistrzem jest.

 360. W walce wieczoru Mamed Chalidow pokonał przez K.O Kendalla Grove'a, weterana UFC. 

  Info z gazeta.pl ROFL

 361. To jak to teraz z tym Mamedem będzie?
  Do UFC nie pójdzie, bo za mało mu oferują. A tam sa najlepsi zawodnicy w jego wadze i z tych walk rezygnuje. Zostaje w KSW, bo wyjdzie korzystniej finansowo, ale za UFC nie ma za bardzo z kim walczyć. KSW sama siebie opisuje jako druga organizacja na świecie, więc logiczne by było, żeby Mamed walczył z mistrzem tej organizacji (bo po za UFC jest najlepszy), ale i z nim nie zawalczy, bo nie… Więc skoro rezygnuje z walk z najlepszymi z dwóch największych organizacji:) to z kim ma dalej toczyć boje? Daje jasno do zrozumienia, że już aspekt sportowy kariery go nie interesuje od jakiegoś czasu i po prostu obije paru emerytów i zakończy karierę? Bo kogo mu teraz zakontraktują? Odchudzą Dana Severna:) Czy może Sakurabę:) Bo nazwiska znane…

 362. Bardo chcialem cos madrego napisac ( min. o tym, ze mamy fajna sportowa Cepelie) , ale jestem najebany wiec dobranoc. 

 363. @Keesdablju

  Wybacz, że dopiero teraz odpisuję, ale dopiero przeczytałem Twój post. 

   

  lutek, ale te starcie jest przesadzone. 

  To, że starcie jest przesądzone nie znaczy, że je będę pochwalał w komentarzach i pisał, że chce je zobaczyć już teraz. Jeśli K&L twierdzili, że nie ma opcji na 3×5 to miałem się z tym zgadzać. Forum jest chyba od tego, żeby w sposób kulturalny wyrażać swoją opinię.

  Wg mnie Grove to niezły fighter i powinien dostac szanse walki z Materlą (co według myślenia K&L jest praktycznie przesądzone)

  Tu zgadzam się z Tobą w zupełności. Też chcę zobaczyć walkę Cipka z Kendallem. ALE! Nie może być tak, że Grove dostaję walkę o pas po porażce. Michał, żeby zostać mistrzem zapierdalał jak potłuczony przez półtora roku w wielkich bólach i brakiem szacunku dla niego jest dawanie mu przeciwników po porażce, tłumacząc się, że przegrana z Mamedem to żadna ujma. Cipek nie zawalczy z pewnością do KSW 23. W tym czasie Kendall może zawalczyć z kimś (skłaniałbym się za Naruszczką) na KSW 22 i jeśliby wygrał to stanąłby w walce o tytuł z Materlą. Swoją drogą ciekawe czy gdyby Grove zaprezentował się jak Rodney w walce z Mamedem to czy wszyscy tak chcieliby od razu jego walki o pas…

  – no chyba, że wolisz rewanż z Horwichem, albo walkę z Terrym Martinem.

  Nie chciałbym ich rewanżu, ale jeżeli Horwich wygra jeszcze jedną walkę to będzie miał 3 wygrane z rzędu i będzie zasługiwał na TS. Walczmy z patologią, bo prowadzenie wszystkich różnymi torami nią jest. I tak już Mamed idzie inną ścieżką…

 364. Fight of the Night: Karolina Kowalkiewicz vs. Paulina Bońkowska

  KO of the Night: Michał Materla

  SUB of the Night: Maciej Jewtuszko

 365. Mamed dostal oferte 25tys$ + 25tys$. Wedlug mnie to bardzo dobry kontrakt bo w USA jest prawie anonimem, PPV nie sprzeda, conajwyzej bilety na gale w okolicach Chicago albo New Jersey.

 366. Mamed chyba boi się zaryzykować walczyć w UFC, mógłby przegrać, z tymi finansami to coś chyba kreci ;/ Z resztą niech robi co chce ma już swoje lata.

 367. Mamed powinien zjeść Snickersa, bo strasznie gwiazdorzy 😉  Chyba już wszyscy powinni się z tym pogodzić, że on nie ma ambicji na bycie najlepszym na świecie. Ba, on się nawet szczególnie swoim sportem nie interesuje, nie ogląda walk, nie zna zawodników. Byle się hajs zgadzał, to będzie walczył nawet o pas Polsatu.

  Tańczyć umie, śpiewać umie, teraz tylko czekać na kolejną edycję tańca z gwiazdami lub must be the music.

  @down

  Może by dodać nowy temat, gdzie użytkownicy forum podzielą się swoimi wrażeniami po gali? Fajnie będzie jutro poczytać opinie tych co byli na ksw.