Kolejna znakomita produkcja Paula Najmana

16 KOMENTARZE

 1. Plakacik zajebisty, bardzo mi się podoba.
  Pudzian w końcu nie jest w centrum ;0

 2. Jakos Najman i Saleta dziwnie wygladaja w takim towarzystwie. Plakat dobry, podoba mi sie

 3. czy tylko ja mam wrażenie, że te plakaty, choć sympatycznie, że się pojawiają, robione są na jedno kopyto i wciąż tym samym zestawem narzędzi/efektów w photoshopie ?

 4. dr_Ahmed raczej cały czas używane są te same fotki dlatego może ci się tak wydawać. Jedyny plakat który ostatnio zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie to plakat DREAM 15

 5. Mamed nie będzie walczył na KSW 14. Wiadomo już w jakim mieście odbędzie się KSW 14? Słyszałem, że w Łodzi ale nie wiem na ile to jest dobra informacja.

 6. @dr Ahmed
  Coś w tym jest co mówisz. Jak dla mnie brak pomysłu w większości tych plakatów.
  Jednak powiem,że sam próbowałem sie tym zająć i to nie jest łatwa sprawa. Sam bym lepiej tych plakatów nie zrobił.
  Dlatego tym bardziej szacun dla osoby,która robi plakaty w Dream.

 7. Znakomita to może i jest ale znajomość autora w Photoshopie, dla mnie plakat przeciętny, nudnawy, a te zdjęcia jak w gablocie u fotografa. Panowie, zero OGNIA!!

 8. Powinien zrobic przerobke jednego z ostatnich plakatow Dream. Najpierw wymienic najwieksze pojedynki w historii swiata i na srodku rypnac wielkimi czerwonymi literami Najman vs Saleta.

  He he.

 9. tzn. nie żebym się spinał czy coś tylko jak widzę temat „kolejna świetna robota od Paula Najmana” to się zaczynam zastanawiać czy jak bym robił obrusy z wizerunkiem Fedora to też miałbym takie poparcie od MMA Rocks ? :]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.