turniejowi

W turnieju -85 kg wystąpią między innymi:

Andre Reinders (13-7-2)
Alexander Shlemenko (23-3)
Michele Verginelli (5-5)
Aslambek Saidov (3-0)

w środku po trochu o każdym z nich 😉

Andre Reinders (13-7-2)

Andre to czeski zawodnik klubu Hanuman gym Praha trenujący pod okiem znakomitego specjalisty od MT – Petra Macháčka. Na gali MMA Sport 3 w 2005 roku, przegrywał swoje walki z Mamedem Khalidovem i Łukaszem Chlewickim. Kolejną walkę na Polskiej ziemi stoczył na KSW Extra w 2008 roku gdzie znokautował go Antonii Chmielewski. Ostatnią swoją walkę stoczył w Czechach na Hell Cage 3 gdzie niesłusznie zremisował a jego rywalem był Petras Markevicius. Na KSW 11 Andre zawalczy wreszcie we własnej kategorii wagowej.

Alexander Shlemenko (23-3)

Rosyjski zawodnik którego każdy polski fan MMA powinien kojarzyć z gali EliteXC na której Mamed Khalidov pokonał Jasona Guidę. Na tej samej gali, Alexander znokautował Roberta McDaniela pięknym kolanem na splot słoneczny. Będzie to raczej najbardziej doświadczony zawodnik w tym turnieju. Jego jedyne trzy przegrane to walki z Brazylijczykami, m.in. Ronaldo Jacare oraz Pele Landi-Jons. Nie znając reszty rozpiski już teraz typuję go na zwycięzcę turnieju!

http://www.mma-core.com/videos/_Alexander_Shlemenko_vs_Bubba_McDaniel_ShoXC_10_10_?vid=10001896

Michele Verginelli (5-5)

Mówiąc prawdę, dopiero dziś dowiedziałem się o jego istnieniu 😀  Wiadomo, że to jest Włoch. Walczył na WFC, Meca, Fury FC. Debiutował w 1999 roku. Na rozkładzie ma Rodneya Glundera i to chyba na tyle. Przegrywał z Danielem Accacio czy Lubomirem Guedjevem. Wszystkie swoje walki wygrał przez poddania, do tego wywodzi się z Sanda jak Cung Le 😉

Aslambek Saidov (3-0)

Czeczen mieszkający i trenujący w Polsce. Mało doświadczony, lecz bardzo niebezpieczny. Jak na razie 3 walki i 3 wygrane i 3 decyzje 🙂 W debiucie pokonał Jędrzeja Kubskiego, następnie Łukasza Christa a w ostatniej walce Andrzeja Kumora. Aslambek charakteryzuje się „wkładaniem” całej siły w każdy cios, każde kopnięcie 😉 przy tym ma na tyle „paliwa” aby wytrwać na pełnych obrotach 3 rundy po 5 minut. W KSW przy 10 minutowych walkach, powinien być bardzo groźnym rywalem dla każdego.

11 KOMENTARZE

  1. 8 osobowy ale na tej gali każdy stoczy po jednej walce jeśli dobrze pamiętam. Pół finały i finały będą na następnej gali.

  2. to chyba jest jedna grupa
    następna pewnie poznamy wkrótce. Mam nadzieje ze tam będzie Cipek;)
    Mocny będzie turniej 😀
    Dobra będzie walka Shlemenko vs Saidov 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.