Japończycy mieli „Pride”, lecz nie mają. Holendrzy szczycili się galą „2h2h”, ale upadła. My Polacy mamy, „KSW”, która z każdą edycją rośnie w siłę i nic nie zapowiada jej kresu.
Jako federacja „KSW” pragniemy poinformować wszystkich sympatyków mieszanych sportów walki o naszej dziesiątej, jubileuszowej gali. Już 12 grudnia – w hali „Torwar” – po raz kolejny zderzymy mity z prawdą, a towarzyszyć nam będzie przy tym maksymalna dawka adrenaliny, jaką dostarczą nam zawodnicy biorący udział w zawodach.
Wszyscy, którzy kupią bilety będą mogli obejrzeć turniej w kategorii wagowej do 95 kilogramów z udziałem ośmiu najlepszych fighterów z kraju i ze świata, którzy powalczą o tytuł międzynarodowego mistrza i zdobywcę pasa „KSW”.
Jednak to nie koniec emocji. I tym razem możemy spodziewać się kilku ekscytujących, stojących na wysokim poziomie ekstrawalk. – Zdradzimy, że mamy już obsadę dwóch pojedynków dodatkowych. W pierwszym z nich Krzysiek Kułak zmierzy się z Michaelem Knaapem, w którego kornerze stanie najlepszy zawodnik formuły K-1, Sammy Schilt, gość honorowy imprezy. W drugiej walce Antek Chmielewski skrzyżuje rękawice z Rodneyem Faverusem ? uchylili rąbka tajemnicy Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, organizatorzy. Wszystko to, o czym zostało wspomniane jest tylko namiastką tego, co nas czeka. Po dwunastu galach przyszedł czas na dwanaście pojedynków. Dlatego już dziś możemy być pewni, że tej zimy nieliczni dostąpią dziesiątej lekcji pokory…

konfrontacja.com

8 osobowy turniej -95 kg

walki ekstra:

Antoni Chmielewski (12-3-0) vs. Rodney Faverus (24-16-3)

Krzyosztof Kułak (19-8-2) vs. Michael Knaap (16-15-3)

gość honorowy: Semmy Shilt

10 KOMENTARZE

  1. Faverus i Knaap? To mi się podoba. Jakby jeszcze Rimbon, Dalgliesh lub Lenogue przyjechali to było by lepiej niż na KSW Extra :]

  2. KSW rośnie w siłę i to powinno cieszyć każdego prawdziwego fana MMA. Z każdą galą produkt Panów Kawulskiego oraz Lewandowskiego nabiera jeszcze bardziej wyraźnych kształtów. Tak dalej Panowie !

  3. Tak tylko nie potrzebnie powrócił 8 osobowy turniej,a już myślałem że zrobil jakieś postępy i wyciągneli wnioski:(.Tak czy inaczej będe na tej gali.

  4. szykuje sie zajebista gala ale niestety musimy sobie zdawac sprawe z tego ze rozpiska kilkanascie razy sie zmieni

  5. Chyba sprawię sobie polsat sport, bo na normalnym nie chcą powtarzać gal KSW

  6. Niech skoncza z 8 osobowymi turniejami mogli by juz zaczac normalne walki o pasy. Mam nadzieje ze turniej znow wygra Janek jesli zawalczy.

  7. Normalny Polsat powtarza Gale KSW. Robi to zazwyczaj w niedziele tydzień po gali w programie „Sport retransmisje”, około 1 w nocy… na dodatek nie pokazują wszystkich walk…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.