Kułak

Planowana na wrzesień gala KSW w Częstochowie nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Wygląda jednak na to, że Krzysztof Kułak nie tylko się już do niej przygotowuje, ale również zna swojego przeciwnika.

W rozmowie z Częstochowskim Portalem Sportowym sport.czest.pl na pytanie odnośnie gali w swoim rodzinnym mieście Kułak odpowiedział:

Tak mam nadzieje, że będzie to gala z wielką pompą! Ja mieszkam w Częstochowie swoje całe dorosłe życie. Chyba czas pokazać częstochowskie MMA. Mam też świadomość, że w naszym częstochowskim Teamie nie ma aż tylu zawodników, aby zapełnić główny fight card takiej gali jak KSW. Już powoli przygotowuje się do wzięcia tego ciężaru na swoje barki.

Potwierdził również, że zna już swojego przeciwnika i że na gali mogą pojawić się również inne osoby z klubu Adrenalina Fight Częstochowa, które nazywają siebie potocznie Krzyżowcami:

Tak znam już swojego przeciwnika, a jeśli chodzi o resztę „Krzyżowców” dostaliśmy proste dyrektywy od właścicieli KSW – pokażcie przez te parę miesięcy, że stać was na więcej, zasłużcie, aby być częścią historycznego wydarzenia w waszym mieście!

3 KOMENTARZE

  1. Krzysztof jest po zlej stronie mocy takze tez zawsze go lubilem 🙂 swojego czasu najbardziej efektowny zawodnik KSW w ringu i poza :)chociaz ostatnie walki mnie rozczarowaly ,, nie ma juz tej iskry ,, ktora kiedys potrafila rozpalic mocny ogien podczas walki ,, za malo zaangazowania ,, powera ,, :)no ale jak sie zajmuje tyloma innymi rzeczami obecnie ,, :)mimo wszystko mam nadzieje ze dobrze sie przygotuje bo fajnie by bylo zobaczyc efektowna walke i przypomniec sobie tego starego – mlodego Krzycha 🙂

  2. Piotr Strus już długo pauzuje, więc może z nim? Albo z Horwichem? Może Najman zawalczy też na tej Gali? 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.