KSW komunikat

Organizacja KSW informuje, że wstępnie planowana na październik gala w Częstochowie nie odbędzie się. Częstochowska Hala Sportowa, która była przewidziana jako miejsce imprezy, na razie nie może gościć wydarzenia sygnowanego logiem KSW z powodu ograniczeń technicznych.

Podczas każdej gali KSW podwieszamy pod dachem hali setki kilogramów sprzętu m.in. oświetleniowego i nagłaśniającego – tłumaczy współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski. – Przy zapisanych w projekcie  hali w Częstochowie wartościach dopuszczalnego obciążenia jej elementów, niestety nie możemy zawiesić w niej wystarczającej ilości sprzętu, która jest niezbędna do realizacji tak dużego wydarzenia jakim jest gala KSW transmitowana na żywo w telewizji. Wspólnie z bardzo życzliwymi władzami miasta Częstochowa pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu technicznego, by gala w tym mieście odbyła się w innym terminie.

Wszystkie pojedynki anonsowane na to wydarzenie zostaną przesunięte na inne jesienne gale KSW.

2 KOMENTARZE

  1. Kurde czyli w tym roku nie będzie 5 gal KSW lipa.Mogliby chociaż postarać się zrobić gale w okresie wakacyjnym.Ale to pewnie niemożliwe.

  2. Jak dla mnie inne jesienne gale oznacza ze będą chociaż dwie na jesień,jedna to Londyn a druga na bank nie grudniowa bo to zima raczej,więc wciąż widzę szanse na 5gale.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.