Informacje organizatora:

Już w lutym Federacja KSW organizuje kolejny zimowy wyjazd dla adeptów wszechstylowej walki wręcz. Tym razem zimowy Obóz KSW zorganizowany zostanie w malowniczej warmińsko-mazurskiej miejscowości Wilkasy koło Giżycka. Bazą noclegową będzie Centrum AZS Wilkasy.

Zimowy wyjazd z zawodnikami KSW Team odbędzie się w terminie 20-27 luty i kosztować będzie 1400PLN. Liczba miejsc jest ograniczona, co powoduje, że niestety tylko czterdzieści osób będzie mogło uczestniczyć w obozie.

Podobnie jak miało to miejsce przy poprzednich wyjazdach i tym razem głównymi trenerami będą wszyscy zawodnicy KSW Team, czyli: Maciej Górski, Antoni Chmielewski, Łukasz Jurkowski, Krzysztof Kułak, Jan Błachowicz i Mamed Khalidov.

– Podstawą będą treningi na macie, które będą odbywać się dwa razy dziennie, włączając w to tradycyjną „wolną matę”, na której w atmosferze luźnego treningu będzie można powtarzać wcześniej poznane techniki, a także posparować. Oczywiście będziemy szerzej korzystać z dobrodziejstw ośrodka w postaci hali do gier zespołowych, siłowni i sauny. Dla wytrwałych zrobimy mecz rugby lub piłki nożnej na zaśnieżonym boisku, a dla najbardziej wytrwałych wyrąbiemy przeręble w porcie (ale najpierw rozgrzejemy saunę). Obóz będzie doskonałą okazją do podpatrzenia, jak poszczególni zawodnicy przygotowują się do startu na najbliższej gali KSW15, a może dla niektórych z uczestników nawet możliwość podjęcia trudu sparingu z niektórymi ze startujących – mówi Michał Garnys.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy kontaktować się właśnie z Michałem Garnysem dzwoniąc pod numer 0-510-301-130 lub pisząc maila na adres [email protected]

.

4 KOMENTARZE

  1. „Podobnie jak miało to miejsce przy poprzednich wyjazdach i tym razem głównymi trenerami będą wszyscy zawodnicy KSW Team, czyli: Maciej Górski, Antoni Chmielewski, Łukasz Jurkowski, Krzysztof Kułak, Jan Błachowicz i Mamed Khalidov.”
    Czy Daniel Dowda już nie zalicza sie do grona KSW Team?
    Odnosze wrażenie jakoby traktowany był za zawodnika drugiej kategorii w tym teamie.

  2. Fajnie fajnie lecz dla mnie to zdecydowanie za drogo, moze za rok. 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.