Paweł Pawlak i Cezary Kęsik szykują się do kolejnych walk. Byli rywale trenują wspólnie przed zbliżającymi się pojedynkami.

Paweł Pawlak i Cezary Kęsik spotkali się w klatce w kwietniu roku 2022. Podczas gali KSW 69 starli się w mocnym, wyrównanym pojedynku, który zakończył się wygraną Pawła na punkty. Teraz obaj szykują się do kolejnych konfrontacji i mają też okazję do wspólnych treningów na macie, o których napisał Paweł Pawlak:

Kiedyś wrogowie dzisiaj przyjaciele. Z Cezarym Kęskiem rok temu mieliśmy ciężką, krwawą walkę, ale jeszcze dzisiaj potrafimy sobie w mordkę strzelić.

Paweł Pawlak wróci do klatki 16 grudnia. Podczas gali XTB KSW 89 stanie do pierwszej obrony pasa wagi średniej. Jego rywalem w Gliwicach będzie Michał Materla.

Cezary Kęsik kolejną walkę stoczy na gali Strife Tube 2. Popularny „Lubelski Czołg” zmierzy się w walce wieczoru z Jonasem Boeno. Do gali Strife Tube 2 dojdzie 15 grudnia na hali MOSiR w Radomiu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Paweł Pawlak i Cezary Kęsik szykują się do kolejnych walk. Byli rywale trenują wspólnie przed zbliżającymi się pojedynkami. Paweł Pawlak i Cezary Kęsik spotkali się w klatce w kwietniu roku 2022. Podczas gali KSW 69 starli się w mocnym, wyrównanym pojedynku, który zakończył się wygraną Pawła na punkty. Teraz obaj szykują się do kolejnych konfrontacji […]

Odpowiedz polub

click to expand...