Maciej Kawulski i Martin Lewandowski, twórcy organizacji KSW, w ostatnim czasie zaprezentowali fanom swoje umiejętności bokserskiej.

Maciej Kawulski i Martin Lewandowski nie tylko są promotorami MMA, ale również sami trenują sporty walki. Maciej Kawulski w roku 2003 miał też okazję stoczyć walkę na zasadach MMA, z której wyszedł jako zwycięzca.

Dziś obaj panowie zajmują się promowaniem gal MMA, ale też cały czas starają się trzymać formę i trenują. W ostatnim czasie, za pośrednictwem mediów społecznościowych, fani mieli okazję zobaczyć umiejętności bokserskie szefów KSW. Obaj panowie  zamieści bowiem w nich filmiki ze swoich treningów.

Dziś szefowie KSW szykują się do gali KSW 59, która odbędzie się już 20 marca. W walce wieczoru tego wydarzenia Mariusz Pudzianowski zmierzy się ze 140-kilogramowym Serigne Ousmane Dią.

Podczas nadchodzącej gali kibice zobaczą również walkę mistrzowską pomiędzy Antunem Raciciem i Sebastianem Przybyszem oraz bój Damiana Janikowskiego z Jasonem Radcliffe’em.

Gala KSW 59 będzie drugim wydarzeniem organizacji przygotowanym w tym roku.

4 KOMENTARZE

  1. coś tam ogarniają ale praca na nogach słabiutka, Maciej faktycznie lepszy, ale pomysł na promocję gali ciekawy, hitem by było jakby razem posparowali

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.