KSW 39: Colosseum, która odbyła się w maju na PGE Narodowym była rekordowa pod wieloma względami. Duże wrażenia na pewno zrobiła liczba fanów zebranych na warszawskim stadionie, która grubo przekroczyła 50 tysięcy. Jak można się było,spodziewać, sprzedaż subskrypcji PPV przekroczyła wszelkie rekordy Konfrontacji Sztuk Walki.

Jak wynika ze słów jednego ze współwłaścicieli KSW, Macieja Kawulskiego, sprzedaż transmisji w systemie pay-per-view była nie tylko największa w historii największej organizacji MMA w kraju, ale też w całej historii Polski.

„Jeśli wynik sprzedaży PPV gali Adamek vs. Kliczko wyniósł 200 tysięcy, to przekroczyliśmy go znacznie” – powiedział Maciej Kawulski podczas niedawnej konferencji Bussiness Without Limits. „To była zdecydowanie najlepsza sprzedaż PPV w historii Polski”

Źródło: mmabiznes.pl.

7 KOMENTARZE

  1. To akurat że nie ma testów antydopingowych w KSW to na tym etapie poziomu jest najlepsze co może być dla kibica i samych zawodników

  2. Dziwnym trafem zawsze w KSW jest największy problem, by podać – nawet szacunkowe – wyniki PPV. Chyba, że zsumowanie wyników sprzedaży z Cyfowego Polsatu, Ipli i UPC jest tak skomplikowanym zadaniem, że kilka tygodni na to nie wystarczy.Co więcej, mówienie o rekordach, gdy nikt "bezstronny" nie może ich potwierdzić (bądź zaprzeczyć) ma podobną wartość co mówienie przez szefów KSW, że ich mistrzowie są na podobnym (czy nawet takim samym) poziomie co mistrzowie UFC.

  3. Miejsca na narodowym podawali co do jednego siedzonka 😛 A przychody, liczba PPV zawsze tajemniczo, majaczą i zbywają lub ogólnikami. Fajnie że UFC się nie pieprzy i podają "bramkę i przychody". Nawet jeżeli te dane są w jakimś stopniu przekłamane, kibice powinni wiedzieć takie rzeczy. To dobre wizerunkowo i bardzo transparentne wobec kibiców (klientów).

  4. Co do UFC i PPV to w ich przypadku są chociaż oszacowania.. u nas nikt nie szacuje, bo nie chce się w to bawić najwyraźniej.A co do wysokiej jakości – streamy były dobrej jakości.. także wyjebongo na Kawulskiego i jego nie podawanie rekordów, jak i Lewandowskiego z jego odezwami do gawiedzi aby naprawiła swoje komputery…KFC tfu KSW nie daje odpowiedniego poziomu sportowego, żeby ich traktować na poważnie i kupować PPV. Kiedyś się chodziło choćby do knajpy i tak czy owak wydawało pośrednio pieniądze. Teraz nawet nie warto wyjść z domu.. a często w ogóle nie warto oglądać.Jak zrobią kontrole antydopingowe, postawią głównie na jakość, a nie na widowiskowość, PPV będzie w 1080p/60 fps z wysokim bitratem (nie musi być 4K ani 3D… spokojnie…), to proszę bardzo.

  5. W boksie przy głośnych zagranicznych galach zazwyczaj podają przybliżoną ilość sprzedaży PPV, wbrew temu, co ktoś powyżej napisał.Polsat zabrania? A dlaczego nigdy nie zabraniał przy galach boksu z udziałem Adamka? Skąd byśmy wiedzieli ile sprzedałoby się PPV z Kliczko vs Adamek, gdyby zabraniali? K&L zawsze dokładnie podają te liczby, które są dla nich wygodne i tyle.Ktoś powie: "ich interes, ich sprawa". Z tymże oni z tym interesem pchają się do przestrzeni publicznej, chwalą się nim i próbują wcisnąć swój produkt gdzie się da, więc chyba można to komentować? Wg szefów organizacji można o nich mówić albo dobrze, albo wcale. Kto chce się poddać temu dyktatowi to droga wolna.

  6. Wszystko ładnie pięknie, tylko że według nieoficjalnych(bo oficjalnie Polsat ani organizatorzy gal nie podają liczby wykupień) informacji ilość wykupień PPV na Adamek Kliczko ze wszystkich platform(Polsat, UPC itd.) wyniosła 350 tyś., a według tego co mówił Szpilka w którymś z ostatnich wywiadów to jego walka z Adamkiem miała 200 tyś., co się pewnie panu promotorkowi zapewne przez przypadek pomyliło(albo mówił tylko o wykupieniach w Polsacie), ale jest on wraz z wspólnikiem mistrzem PR-u (największa organizacja w europie itd.).

  7. hm… rozumiem, ze redakcja tego portalu to takie przydupasy ksw… ale… na powaznie nie wstyd wam cos takiego pisać… bo np walka meneli na moim osiedlu była dostepna w systemie ppv… i gwarantuje wam, że pobiła dotychczaswy rekrod sprzedazy ppv… nie tylko w Polsce ( sorry ksw), ale i na swiecie. Rozumiecie…? Konkrety… to jest tak jak z bonusami za KO wieczoru itd… na ksw… nigdy nie  piszecie ile… zenujace.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.