Dla zainteresowanych mamy punktację sędziowską na KSW 14.

Robert Łysiak German Afinogenov Leszek Pawlęga
Krzysztof Kułak 29 (9-10-10) 29 (9-10-10) 30 (10-10-10)
Daniel Dowda 28 (10-9-9) 27 (10-9-8) 28 (10-9-9)
Robert Łysiak German Afinogenov Leszek Pawlęga
Maciej Górski 20 (10-10) 20 (10-10) 20 (10-10)
Michał Mankiewicz 19 (10-9) 17 (8-9) 17 (9-8)
Robert Łysiak German Afinogenov Leszek Pawlęga
Niko Puhakka 20 (10-10) 20 (10-10) 20 (10-10)
Danny van Bergen 18 (9-9) 16 (8-8) 18 (9-9)
Robert Łysiak German Afinogenov Leszek Pawlęga
Danny van Bergen 30 (10-10-10) 30 (10-10-10) 29 (9-10-10)
Artur Sowiński 29 (10-10-9) 26 (9-9-8) 27 (10-9-8)
Robert Łysiak German Afinogenov Leszek Pawlęga
Michał Mankiewicz 20 (10-10) 19 (10-9) 19 (10-9)
Paul Reed 18 (9-9) 18 (8-10) 19 (9-10)

Ponadto wszyscy sędziowie przyznali pierwszą rundę walki Błachowicz – Tabera Polakowi (Afinogenov jako jedyny ocenił ją nawet na 10-8). Robert Łysiak ocenił pierwszą rundę walki Puhakka – Mańkowski na 10-10, Leszek Pawlęga na 10-9 dla Polaka a German Afinogenov na 10-8 dla zawodnika z Poznania.

30 KOMENTARZE

 1. 10-8 dla Mańkowskiego w 1r z Puhakką? Sorry ale faktycznie miejscami to jest kosmos.

 2. Pierwsi dwaj NIGDY wiecej nie powinni sedziowac ZADNYCH pojedynkow MMA.
  1 runda Mankiewicz Reed 10-8??!!!!!!
  2 runda Van Bergen – Sowinski 10-10??!!!!

  Do tego ringowy podnoszocy walke do stojki kiedy tylko mu sie spodoba:/

 3. to ja chyba na sedziego ide punktowego 🙂 niektore wyniki z dupy wziete ;;

  mimo ze jestem Polakiem, to bede bardizej obiektywny od owych tutaj 🙂

 4. eliano, wedlug Ciebie Mankiewicz wygrał 2 runde???
  heh, jeden sedzia widzi runde remisowa, a drugi duza przewage jednego zawodnika (10-8)
  co za profesjonalizm…

 5. Jak nas widzą tak nas piszą.
  http://www.groundandpound.de/allgemein/veranstaltungsberichte/news/ksw-14-ergebnisse/ – tłumaczenie pierwszego akapitu

  KSW 14 właśnie się skończyło i znów było to bardzo rozrywkowe przedsięwzięcie, do którego nas Konfrontacja Sztuk Walki przyzwyczaiła: Freakshowy, turnieje układane specjalnie pod zwycięstwo członków „KSW Team“ i wszelkie inne kurioza. Tym razem między innymi Krzysztof Kulak znów zaimponował wejściem – wyszedł do ringu jako Hannibal Lecter w towarzystwie karetki pogotowia – oraz nastąpiło całkowite zeszpecenie amerykańskiego hymnu narodowego poprzez przeciążonego śpiewaka.

 6. Tak jakby właściciel portalu GnP.de nie układał pod swoich zawodników 😀

 7. 10-8 dla Mańkowskiego w walce z Puhakką pretenduje do bajkopisarstwa miesiąca.

 8. Widać ze sedziowie z dupy wyciagnieci. Jak mógł jeden dać 10-8 dla Mankiweicza w pierwszej walce, a drugi 10-9 dla Reeda? ;/ Przecież to parodia. Całe szczescie, że generalnie werdykty dobre, poza pierwszą walką.
  Mam wrażenie, że ja byłbym lepszy i nie byłoby takich kontrowersji przy moich ocenach.

 9. Sedziowanie i punktacja to parodia – szczegolnie te 10-8, Leszek Pawlęga jedyny pro sędzia

 10. Gnp.de narzeka na turniej bo nie załapali się do niego Corassani, de Leonardis i Mussardo. Z których przynajmniej pierwsza dwójka jest blisko związana z Leideckerem a Mussardo wyraźnie dostał bęcki od Górskiego na WFC.

 11. Leszek Pawlęga – profesjonalizm, liczę, że dalej będzie sędziował.

  Robert Łysiak dużo słabiej. A German „10-8” Afinogenov to po prostu żart. Szkoda, że żart kosztem zawodników.

 12. Po prostu wpadłem na to przypadkiem i pomyślałem, że podzielę się ich recenzją tego eventu. Co by nie mówić to jeden z większych portali w Europie, a znajomość niemieckiego wśród czytelników mmarocks zapewne gorsza niż angielskiego. Tylko zacytowałem, w żadnym wypadku nie ustosunkowałem się do ich artykułu 😉

  Natomiast Venom nie będę ukrywał, że cieszę się z wypowiadanych pod adresem KSW XIV opinii na cagewarriors. Widać, że Reed był zachwycony (mam na myśli oprawę, nie werdykt oczywiście:P), a zawodnik to dość obyty, więc to już coś znaczy. Również padające wcześniej w dyskusji stwierdzenie, że proponowane pieniądze były ok z ust Angoli pozytywnie nastraja. Widać że KSW faktycznie stara się coraz mocniej o zawodników na poziomie do turnieju a Pudzian i ekipa celebrytów na pewno odegrała w tej materii (i odgrywa) swoją rolę.

 13. Post Reeda na cagewarriors (nie tłumacze, bo po treningu jestem, nie chce mi się :D):
  It was hard cause i had a big Polish lightweight trying to power bomb me the floor and was trying to land haymakers on me. James you obviously havnt seen all my fights.
  KSW was a shock to the system. The venue was truly amazing it was like a ufc. Ram Packed as well.
  Thought i did at least enough for extra time, I took him down about 10 times. Fighting in the ring was cool. Cant say enough good things about the show. Now I have 3 weeks to make 66 for SFC 3.
  Oraz kolejny:
  I think it should of gone to the third and i think i would of won that over time. Watch the second round.
  He wins the first i win the second. The Polish commentators also thought so. I think i take him down 4 times in second, have a guiloteen attempt and pass guard get mount. That fight 100 % had another round in it to see who was the best.
  He was very very strong and powerfull to start and i was expecting that and i didnt want to end up having a punching match with a guy with knockout power who was bigger than me.
  KSW was great, thats to the guys who helped me get the fight. Im glad everyone else turned it down but wish i had done better. They dont have a 66 division but if they want me back id jump at 70 again but would come in a lot bigger and stronger.

 14. źle jest przepisane. W walce Mańkowski vs Reed dałem pierwszą rundę dla Michała drugą dla Szkota.

 15. Tak tak wszyscy będziecie krytykować jak to sędziowanie, tak postawę zawodników, a żaden z was jeszcze nie powiedział o tym, że chłopaki ciężko się przygotowują do walk, wylewają z siebie sódme poty wy zrobić wagę, najlepiej się przygotować itp. Żałosne komentarze, żałosne społeczeństwo w Polsce i co najgorsza kibice… Szkoda mi Tych, którzy się starają i nie zyskują uznania, jedyna rzecz do jakiej ja moge się przyczepić to porażka z Hymnem USA oraz fakt, że Walka Janka nie była Main Event’em tej gali…

  Reszta jaknajbardziej jest na plus i mam ogromny szacunek i uznanie dla zawodników!!!
  Gratuluję wygranym i przegranym!!!

 16. Szczerze mówiąc mocno żal mi było Reeda po niezasłużonej porażce, ciesze sie, że mimo to podobała mu sie impreza.
  Doncorleone – ale o co chodzi? Przecież oczywiste jest, że sędziowanie dwóch z trzech panów było żałosne, a jeśli chodzi o zawodników, to w większości chodziło o ich kondycje, że ledwie wytrzymywali pojedynki dwurundowe, co nie daje im jakichkolwiek szans w rywalizacji na poziomie amerykańskim.

 17. Nie jesteśmy w Ameryce, tylko w Polsce, a to zasadnicza róznica, dlatego jedni biją się w lepszym stylu inni w gorszym. Jeśli to porównujesz to rób to w stosunku do obecnej sytuacji. Zdobywanie doświadczenia trwa latami i nikt nie ma zapisane, że akurat po jednej gali będzie miał propozycje z USA.

 18. DonCorleone, odstaw to co bierzesz. Temat dotyczy KART SĘDZIOWSKICH, które jak każdy widzi nie zawierają kilka kuriozalnych błędów. Chociażby 10-8 w walce Mety z Reedem.

  Nikt nie wymaga cudów od zawodników, ale bez jaj, to już kolejny raz kiedy przedstawiciel TT nie miał kondycji. Jedynie pod tym względem dobrze zaprezentowali się zawodnicy KSW Team, Garnys musi odwalać niezłą robotę. Reszta Polaków rozczarowali niestety przygotowaniem kondycyjnym.

 19. Quester czytajac Twoje posty to mam wrazenie ze albo kiedys przegrales z mankiewiczem lub cos ci zrobil bo strasznie go krytykujesz !!! skoro jestes taki mocny to sprobuj sam zawalczyc z nim a nie ciagle go krytykuj!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.