Martin Lewandowski

Organizacja KSW szykuje się do powrotu po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Na razie nie ogłoszono terminu żadnej gali, ale Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, w programie „Koloseum” powiedział, że to już kwestia tylko kilku dni.

Zobacz również: Maciej Kawulski zapowiada 4-osobowy turniej oraz dwie gale KSW, dzień po dniu!

Szefostwo organizacji zapowiedziało również, że najbliższe wydarzenie może się odbyć na przełomie maja i czerwca. Taki termin potwierdził też Martin Lewandowski, jeden z właścicieli marki, w rozmowie z Adamem Lewickim dla serwisu . Lewandowski dodał też, że kolejne gale KSW mogą odbyć się w lipcu i sierpniu.

W związku z ograniczeniami dotyczącymi podróżowania po świecie najbliższe wydarzenia najpewniej będą w całości lub większej części obsadzone Polakami. Martin Lewandowski mówi, że rozpiski są już gotowe.

Mamy rozpisaną kartę walk na najbliższe dwie gale. Bardzo dynamicznie się ona zmienia, ponieważ zawodnicy poprzez czas w jakim przyszło im trenować różnie łapią i tracą formę.

Ostatnia gala KSW odbyła się 7 grudnia 2019 roku. Na marzec była planowana gala KSW 53, ale została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia prawne z tym związane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.