Lewandowski Martin KSW 51 Chorwacja
Martin Lewandowski

Organizacja KSW szykuje się do powrotu po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Na razie nie ogłoszono terminu żadnej gali, ale Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, w programie „Koloseum” powiedział, że to już kwestia tylko kilku dni.

Zobacz również: Maciej Kawulski zapowiada 4-osobowy turniej oraz dwie gale KSW, dzień po dniu!

Szefostwo organizacji zapowiedziało również, że najbliższe wydarzenie może się odbyć na przełomie maja i czerwca. Taki termin potwierdził też Martin Lewandowski, jeden z właścicieli marki, w rozmowie z Adamem Lewickim dla serwisu Onet. Lewandowski dodał też, że kolejne gale KSW mogą odbyć się w lipcu i sierpniu.

W związku z ograniczeniami dotyczącymi podróżowania po świecie najbliższe wydarzenia najpewniej będą w całości lub większej części obsadzone Polakami. Martin Lewandowski mówi, że rozpiski są już gotowe.

Mamy rozpisaną kartę walk na najbliższe dwie gale. Bardzo dynamicznie się ona zmienia, ponieważ zawodnicy poprzez czas w jakim przyszło im trenować różnie łapią i tracą formę.

Ostatnia gala KSW odbyła się 7 grudnia 2019 roku. Na marzec była planowana gala KSW 53, ale została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia prawne z tym związane.

19 KOMENTARZE

 1. Przecież wiadomo że ch*ja mają zwykłe gadanie gdyby było rzeczywiście tak jak gadają to zrobili by te galę w studiu przecież mają możliwość ale nasi właściciele KSW wolą  gadać bzdury bo im się to nie kalkuluje :waldeklaugh:

 2. Ta , a na poznanie magicznego TBA i tak będziemy czekać do ostatniego tygodnia gali, ale chuj tam rozpiski już gotowe

  Tba vs tba

  Tba vs tba

  Gamrot vs tba

  Tba vs tba

  I tak dalej

 3. "Mamy rozpisaną kartę walk na najbliższe dwie gale. Bardzo dynamicznie się ona zmienia, ponieważ zawodnicy poprzez czas w jakim przyszło im trenować różnie łapią i tracą formę."

  Jaki trzeba mieć poziom IQ żeby zrozumieć to zdanie?? To mają rozpisaną kartę czy ciągle się ona zmienia dynamicznie?? Proszę o wyjaśnienie co autor miał na myśli.

 4. "Mamy rozpisaną kartę walk na najbliższe dwie gale. Bardzo dynamicznie się ona zmienia, ponieważ zawodnicy poprzez czas w jakim przyszło im trenować różnie łapią i tracą formę."

  Jaki trzeba mieć poziom IQ żeby zrozumieć to zdanie?? To mają rozpisaną kartę czy ciągle się ona zmienia dynamicznie?? Proszę o wyjaśnienie co autor miał na myśli.

  :brainoverload:

 5. Panowie, patrzę na zdjęcie pana Martina, i nasuwa mi się pytanie czy Ksw się kończy ? Tyle lat z nami , zawsze to było wydarzenie, cztery razy do roku prawdziwe święto Mma , przeplatałem to zawsze z galami Ufc , i czekałem na te gale prawie jak na Ufc, do dziś ich najlepsze fightcardy dobrze wspominam , a teraz gdzie ta ikra panowie włodarze ? , gwiazdy się pokończyły,to i  ciarki z pleców spadły dla kibica, co dalej ?

 6. A ja dla odmiany pohejtuję nie Włodarzy a Redakcję. Panowie! Taki news to wiadomość z dupy za przeproszeniem. Ja bym się wstydził coś takiego opublikować!  Jaką właściwie treść nam przekazaliście? Że ktoś coś wie, ale nie powie? Bo sam do końca nie wie?

 7. Panowie, patrzę na zdjęcie pana Martina, i nasuwa mi się pytanie czy Ksw się kończy ? Tyle lat z nami , zawsze to było wydarzenie, cztery razy do roku prawdziwe święto Mma , przeplatałem to zawsze z galami Ufc , i czekałem na te gale prawie jak na Ufc, do dziś ich najlepsze fightcardy dobrze wspominam , a teraz gdzie ta ikra panowie włodarze ? , gwiazdy się pokończyły,to i  ciarki z pleców spadły dla kibica, co dalej ?

  KSW świętem MMA :razz:utinlaugh:

 8. Czytam tytuł, wchodzę żeby zobaczyć dwie rozpiski i upewnić się, że jest Popek (żebym wiedział, że mam kupić PPV) a tu news z tego, że ktoś powiedział, że coś ma

  :razz:ociesznymirek:

 9. Czytam tytuł, wchodzę żeby zobaczyć dwie rozpiski i upewnić się, że jest Popek (żebym wiedział, że mam kupić PPV) a tu news z tego, że ktoś powiedział, że coś ma

  :razz:ociesznymirek:

  Panie, Panie w mordę jeża nie ktoś tylko Pan Włodarz, nie coś a dwie ekscytujące i napakowane gwiazdami rozpiski mma. Tak więc trochę szacunku i miłości do bliźniego

 10. Dwie rozpiski gotowe, 3 gale w drugiej połowie roku za granicą, mają rozmach. Zastanawiam się po co oni w ogóle pierdolą takie bzdury. Na swoim podwórku będą mieli problem zorganizować 3 gale a będą robić za granicą przy pustych trybunach. :brainoverload:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.