Bedorf_graham

W trzeciej co do rangi walce gali Karol Bedorf wypunktował Petera Grahama – choć nie była to ani ładna, ani łatwa wygrana. Szczeciński Berserker unikał jak ognia walki w stójce, klinczował, wciskał kickboksera do siatki i obalał. Na ziemi był jednak całkowicie pasywny, koncentrował się na stabilizowaniu pozycji i lekkim akcentowaniu przewagi. Nie miał żadnego pomysłu na poddanie ocierającego się o sportową emeryturę rywala. Graham miał natomiast dwa mocne momenty w tej batalii: pierwszy w drugiej rundzie, gdy trafił ciosami w stójce atakującego rywala; drugi na początku rundy końcowej, gdy skontrował wejście w nogi i powalił Karola na deski – będąc bardzo blisko skończenia. Zawodnik ze Szczecina przetrwał jednak nawałnicę ciosów, przetoczył kickboksera i zdobył górną pozycję, którą utrzymywał przez 80% czasu walki. Po gongu sędziowie nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięzcy, jednogłośnie punktując dla Bedorfa.

75 KOMENTARZE

 1. Smutne to było. Chyba lekceważące podejście do tej walki.
  Karol ostatnio imponująco wyglądał w 2007 roku. Im większy się robi tym bardziej rozczarowuje. Odwrotnie do Pudziana…

 2. mnih

  Karol ostatnio imponująco wyglądał w 2007 roku. Im większy się robi tym bardziej rozczarowuje. Odwrotnie do Pudziana…

  Zgadzam się. Ciężko nie mieć wrażenia, że waga z wczorajszego ważenia to jest za dużo na Karola. Nie widziałem wcale tam mięśni, na zdjęciu również widać dość spory brzuch…

  Jedyną satysfakcję po obejrzeniu tego pojedynku mam w tym, że odradziłem komuś stawianie "Bedorf przed czasem" -_-

  [​IMG]

 3. Pudzian się kurczy, a Karol nabiera masy i tego są efekty.
  Pudzian nie nauczył ze masa w MMA psuje efekt końcowy?

 4. amen20

  Po tej walce Bedorfa jestem w stanie uwierzyc ze Pudzian go posklada…

  Ja też .Bedorf pod względem technicznym to mniejszy był lepszy ,a na pewno lepszy parter .Przynajmniej niech waży 115 .Niestety stójka wyglądała dobrze ,dopóki walczył z gościami bez stójki

 5. Wg. mnie ta walka pokazała jedynie, że nie taki bedorf dobry jak go malują 🙂
  W stójce padaka, maqło brakło, żeby słaby graham go poskładał w 3r. W parterze też minimum aktywności mimo bycia w premiującej pozycji. Wydaje mi się, że hajp na bedorfa zostanie w końcu zweryfikowany, o ile ksw sprowadzi w końcu w miarew ogarniętego zawodnika wagi cięzkiej dla niego.
  Oczywiście, w co sam jestem zdziwiony, mysle, ze pudzian z kazda swoja walka pokazuje, iz jego szanse z karolem nie sa wcale znikome xD

 6. No cóż według mnie potwierdziło się jedno… Bedorf jest wytworem marketingowym KSW. Stójka słaba, parter beznadziejny, cardio również nie zachwyca, siłą ciosu to… dajcie spokój. Z czym do ludzi? Niech jeszcze raz ktoś napisze "BEDORF DO UFC" to go wyśmieje. Pudzian po pas i to szybko.

 7. Najgorsza walka na tej gali. Karol musi się wziąć do roboty bo pokonanie kickboksera w tak żenującym stylu to słaba wizytówka mistrza. Mam nadzieje że ta walka będzie nauczką. KSW będzie dalej promować Karola ale czy fan będzie chciał Go oglądać.

 8. Najgorsza walka na tej gali. Karol musi się wziąć do roboty bo pokonanie kickboksera w tak żenującym stylu to słaba wizytówka mistrza. Mam nadzieje że ta walka będzie nauczką. KSW będzie dalej promować Karola ale czy fan będzie chciał Go oglądać.

 9. Pisanie, że KB ma beznadziejny parter to gruba przesada. Jego rozmiary, choć pomagają w kontroli, ograniczają dynamikę i sprawność. Zwłaszcza mając takie kloce w miejscu nóg ciężko przechodzić gardę lub półgardę by iść po suba. Mimo to Karol zajmował dominujące pozycje. To czego brakuje tak zmasowanemu Bedorfowi to połóż i dołóż z prawdziwego zdarzenia. Niestety, zasady KSW (brak łokci) też nie ułatwiają mu sprawy.

  I miss U
  [​IMG]

 10. Pisanie, że KB ma beznadziejny parter to gruba przesada. Jego rozmiary, choć pomagają w kontroli, ograniczają dynamikę i sprawność. Zwłaszcza mając takie kloce w miejscu nóg ciężko przechodzić gardę lub półgardę by iść po suba. Mimo to Karol zajmował dominujące pozycje. To czego brakuje tak zmasowanemu Bedorfowi to połóż i dołóż z prawdziwego zdarzenia. Niestety, zasady KSW (brak łokci) też nie ułatwiają mu sprawy.

  I miss U
  [​IMG]

 11. Cocoos powinien zmienić ksywkę na bułka ,kluska albo pączek …. musi ograniczyć koks i żarcie …ogólnie lipa
  Różal na trybunach dawał do zrozumienia że Cocos jest beznadziejny może zobaczymy ich starcie …

 12. Cocoos powinien zmienić ksywkę na bułka ,kluska albo pączek …. musi ograniczyć koks i żarcie …ogólnie lipa
  Różal na trybunach dawał do zrozumienia że Cocos jest beznadziejny może zobaczymy ich starcie …

 13. Karol zawiódł, nie ma co się oszukiwać, chyba faktycznie był słabo przygotowany. Za bardzo bał się stójki, zachowawcza taktyka zabiła walkę.

 14. Karol zawiódł, nie ma co się oszukiwać, chyba faktycznie był słabo przygotowany. Za bardzo bał się stójki, zachowawcza taktyka zabiła walkę.

 15. Mam nadzieje, ze zobaczymy Grahama jeszcze w akcji. Ja bym go widział z Olim w Londynie. Dobra bitka by mogła być, albo z Longerem.

 16. Mam nadzieje, ze zobaczymy Grahama jeszcze w akcji. Ja bym go widział z Olim w Londynie. Dobra bitka by mogła być, albo z Longerem.

 17. Nigdy się nie spodziewałem, że Pudzian, człowiek, który po strongmenie mógł spokojnie osiąść na laurach, a przeszedł do drugiego, jeszcze bardziej wymagającego sportu, okaże się bardziej zmotywowany i zdeterminowany w swoich walkach niż Bedorf, czyli facet związany z MMA od bardzo dawna….

  Karol powinien ograniczyć żarcie i zastopować przyrost masy, bo im większy, tym słabiej walczy. Wczoraj przecierałem oczy ze zdumienia, jak w 3 rundzie emeryt Graham wpadł na niego z furią i prawie go skończył. Może gdyby go skończył, to byłby wake up call dla Karola, a tak to znowu bezpiecznie dowiezione zwycięstwo i przez co wiadra zimnej wody na łeb nie będzie….

 18. Nigdy się nie spodziewałem, że Pudzian, człowiek, który po strongmenie mógł spokojnie osiąść na laurach, a przeszedł do drugiego, jeszcze bardziej wymagającego sportu, okaże się bardziej zmotywowany i zdeterminowany w swoich walkach niż Bedorf, czyli facet związany z MMA od bardzo dawna….

  Karol powinien ograniczyć żarcie i zastopować przyrost masy, bo im większy, tym słabiej walczy. Wczoraj przecierałem oczy ze zdumienia, jak w 3 rundzie emeryt Graham wpadł na niego z furią i prawie go skończył. Może gdyby go skończył, to byłby wake up call dla Karola, a tak to znowu bezpiecznie dowiezione zwycięstwo i przez co wiadra zimnej wody na łeb nie będzie….

 19. Moze ktos wygrzebie gdzies jakies statystyki, ale tyle dosiadow bez efektywnej ofensywy to chyba jakis rekord albo przynajmniej czolowka klasyfikacji.

 20. Moze ktos wygrzebie gdzies jakies statystyki, ale tyle dosiadow bez efektywnej ofensywy to chyba jakis rekord albo przynajmniej czolowka klasyfikacji.

 21. Bedorf masakra już myślałem że będzie powtórka z Gonzaga Cro cop jak go Graham kolanami tam naruszył.Niech Daniel opuści szeregi UFC i zbawi wagę ciężką w ksw 😆

 22. Bedorf masakra już myślałem że będzie powtórka z Gonzaga Cro cop jak go Graham kolanami tam naruszył.Niech Daniel opuści szeregi UFC i zbawi wagę ciężką w ksw 😆

 23. Bedorf kondycyjnie dno, nie wiem po co tyle masować, a że nie potrafi skończyć Grahama z dosiadu to już inna bajka.

 24. Bedorf kondycyjnie dno, nie wiem po co tyle masować, a że nie potrafi skończyć Grahama z dosiadu to już inna bajka.

 25. Jedyny plan Karola na tą walkę to było sprowadzić i przeleżeć rywala. Mało co a w 3 rundzie zarobił by ładne TKO.. coś nie tak idzie z karierą Bedorfa.

 26. Jedyny plan Karola na tą walkę to było sprowadzić i przeleżeć rywala. Mało co a w 3 rundzie zarobił by ładne TKO.. coś nie tak idzie z karierą Bedorfa.

 27. Piasalem przed walka ze jesli Karol zdemoluje Grahana w 1 rundzie gotowy jest na walki z naprawde mocnymi rywalami ktorych wlodarze mu sciagna. Po tym pojedynku smiem twierdzic ze zawodnicy walczacy juz w KSW sa w stanie stawic czynny opor na czele z Mariuszem czy Michalen Wlodarkiem. Kibicuje Karolowi od KSW 12 ale wraz z roznaca masa spada jego zapal w walce. Mam nadzieje ze wycognie wnioski z tej walki i wroci taki Karol jakiego wszyscy oczekuja

 28. Piasalem przed walka ze jesli Karol zdemoluje Grahana w 1 rundzie gotowy jest na walki z naprawde mocnymi rywalami ktorych wlodarze mu sciagna. Po tym pojedynku smiem twierdzic ze zawodnicy walczacy juz w KSW sa w stanie stawic czynny opor na czele z Mariuszem czy Michalen Wlodarkiem. Kibicuje Karolowi od KSW 12 ale wraz z roznaca masa spada jego zapal w walce. Mam nadzieje ze wycognie wnioski z tej walki i wroci taki Karol jakiego wszyscy oczekuja

 29. zoom

  Wydaje mi się, że hajp na bedorfa zostanie w końcu zweryfikowany

  Przecież właśnie został zweryfikowany.

 30. zoom

  Wydaje mi się, że hajp na bedorfa zostanie w końcu zweryfikowany

  Przecież właśnie został zweryfikowany.

 31. Polecam obejrzeć dzisiejsze UFC i skupić się na jednym elemencie, który cechuje zawodników walczących dla Dany White, mam na myśli determinację. Karol mógł zrobić z Grahamem wszystko co chciał, ubić z dosiadu, udusić trójkątem itd., niestety nie chciał podjąć najmniejszego ryzyka. Zawalczył zachowawczo i wygrał ale czy tak, z jedno-płaszczyznowym przeciwnikiem, powinien wygrywać mistrz? Jako jego fan przywołuję go do porządku, Karol nie idź tą drogą.

 32. Polecam obejrzeć dzisiejsze UFC i skupić się na jednym elemencie, który cechuje zawodników walczących dla Dany White, mam na myśli determinację. Karol mógł zrobić z Grahamem wszystko co chciał, ubić z dosiadu, udusić trójkątem itd., niestety nie chciał podjąć najmniejszego ryzyka. Zawalczył zachowawczo i wygrał ale czy tak, z jedno-płaszczyznowym przeciwnikiem, powinien wygrywać mistrz? Jako jego fan przywołuję go do porządku, Karol nie idź tą drogą.

 33. Ja pierdolę, ale hejt, aż się rzygać chce. Rozumiem jakieś konkretne wnioski i wytknięcie co nie szło, ale niektórzy grubo jadą.

  Przypominam, że mimo kłopotów ogarnął tą walkę dość wyraźnie. Wydaje mi się, że nie spodziewał się takiej wytrwałości u Petera w parterze, a nastawił się na szybkie zwycięstwo, a potem zaczęły się schody…

  Karol od wielu lat już nie poddał, szkoda, ale wyraźnie nastawił się na ubijanie rywali, czy to w stójce czy parterze. Tu jednak trochę zabrakło by ciosy z dosiadu były celniejsze i bardziej znaczące.

  Skreślanie Karola i deprecjonowanie go jako mistrza ze względu na tą jedną walkę to kpina. Zwłaszcza, że wygrał, a zwycięzców się nie powinno rozliczać tak jak przegranych. Zbyt wiele się chyba spodziewają niektórzy, "bo ktoś jest mistrzem". Graham to groźny uderzacz, a w parterze dzielnie się bronił. Robi postępy w obronie. Na tyle, że dotrwał do decyzji, choć był w bardzo kiepskich dla siebie pozycjach sporą część walki.

  PS: Mistrzów i prawdziwych wojowników właśnie się poznaje w chwilach słabości, gdy mimo sytuacji potrafią obrócić walkę na swoją korzyść. Karol tego jak najbardziej dokonał. Dość podobnie jak Maćkowiak, choć jego GnP był skuteczniejszy na Jagodzie.

 34. Ja pierdolę, ale hejt, aż się rzygać chce. Rozumiem jakieś konkretne wnioski i wytknięcie co nie szło, ale niektórzy grubo jadą.

  Przypominam, że mimo kłopotów ogarnął tą walkę dość wyraźnie. Wydaje mi się, że nie spodziewał się takiej wytrwałości u Petera w parterze, a nastawił się na szybkie zwycięstwo, a potem zaczęły się schody…

  Karol od wielu lat już nie poddał, szkoda, ale wyraźnie nastawił się na ubijanie rywali, czy to w stójce czy parterze. Tu jednak trochę zabrakło by ciosy z dosiadu były celniejsze i bardziej znaczące.

  Skreślanie Karola i deprecjonowanie go jako mistrza ze względu na tą jedną walkę to kpina. Zwłaszcza, że wygrał, a zwycięzców się nie powinno rozliczać tak jak przegranych. Zbyt wiele się chyba spodziewają niektórzy, "bo ktoś jest mistrzem". Graham to groźny uderzacz, a w parterze dzielnie się bronił. Robi postępy w obronie. Na tyle, że dotrwał do decyzji, choć był w bardzo kiepskich dla siebie pozycjach sporą część walki.

  PS: Mistrzów i prawdziwych wojowników właśnie się poznaje w chwilach słabości, gdy mimo sytuacji potrafią obrócić walkę na swoją korzyść. Karol tego jak najbardziej dokonał. Dość podobnie jak Maćkowiak, choć jego GnP był skuteczniejszy na Jagodzie.

 35. Mi po wzcesniejszych walkach wydawalo sie ze Karol idzie w dobra strone .Po wczorajszym wystepie widac bylo ze zawalil przygotowania i nie potrzedl powaznie do tej walki. Mam nadzieje ze Bagi go postawi do pionu …

 36. Mi po wzcesniejszych walkach wydawalo sie ze Karol idzie w dobra strone .Po wczorajszym wystepie widac bylo ze zawalil przygotowania i nie potrzedl powaznie do tej walki. Mam nadzieje ze Bagi go postawi do pionu …

 37. Wygląda na to że nasza Polska scena została brutalnie zweryfikowana i nie chodzi tylko o KSW. Żeby tylko o wadze ciężkiej wspomnieć , wymieniwszy zawodników w kolejności chronologicznej w której nie spełnili pokładanych w nich nadziei : Kita,Grabowski,Włodarek,Tybura,CoCo

 38. Wygląda na to że nasza Polska scena została brutalnie zweryfikowana i nie chodzi tylko o KSW. Żeby tylko o wadze ciężkiej wspomnieć , wymieniwszy zawodników w kolejności chronologicznej w której nie spełnili pokładanych w nich nadziei : Kita,Grabowski,Włodarek,Tybura,CoCo

 39. Comber

  Ile jeszcze mamy czekać, aż na tronie HW KSW zasiądzie prawowity mistrz 🙁

  Mam nadzieję, że masz na myśli Blachy Pruszyński!

 40. Comber

  Ile jeszcze mamy czekać, aż na tronie HW KSW zasiądzie prawowity mistrz 🙁

  Mam nadzieję, że masz na myśli Blachy Pruszyński!

 41. Comber

  Ile jeszcze mamy czekać, aż na tronie HW KSW zasiądzie prawowity mistrz 🙁

  Mam nadzieję, że masz na myśli Blachy Pruszyński!

 42. Comber

  Ile jeszcze mamy czekać, aż na tronie HW KSW zasiądzie prawowity mistrz 🙁

  Mam nadzieję, że masz na myśli Blachy Pruszyński!

 43. Btw. dziś mnie oświeciło 😀
  Tak naprawdę Bedorf specjalnie tak słabo się zaprezentował, żeby Pudziao poczuł się pewniej i szybciej zdecydował się na walkę z nim. #sprawdzoneinfo #hajssiemusizgadzac #planK&L itd, itd 😛

 44. Btw. dziś mnie oświeciło 😀
  Tak naprawdę Bedorf specjalnie tak słabo się zaprezentował, żeby Pudziao poczuł się pewniej i szybciej zdecydował się na walkę z nim. #sprawdzoneinfo #hajssiemusizgadzac #planK&L itd, itd 😛

 45. Karol zdecydowanie za dużo macha wielkimi ciężarami. Dynamiki mu kompletnie brakuje.

  Nie zdziwiłbym się gdyby w miare zdrowy Różal z nim wygrał.

 46. Karol zdecydowanie za dużo macha wielkimi ciężarami. Dynamiki mu kompletnie brakuje.

  Nie zdziwiłbym się gdyby w miare zdrowy Różal z nim wygrał.

 47. Ja mam tylko nadzieję, że ten słaby występ Karola to był wypadek przy pracy, bo przez moment oglądając tą walkę miałem wrażenie jakby Coco miał powoli regres formy… zupełnie co innego niż Mariusz

 48. Ja mam tylko nadzieję, że ten słaby występ Karola to był wypadek przy pracy, bo przez moment oglądając tą walkę miałem wrażenie jakby Coco miał powoli regres formy… zupełnie co innego niż Mariusz

 49. Dallas

  Wygląda na to że nasza Polska scena została brutalnie zweryfikowana i nie chodzi tylko o KSW. Żeby tylko o wadze ciężkiej wspomnieć , wymieniwszy zawodników w kolejności chronologicznej w której nie spełnili pokładanych w nich nadziei : Kita,Grabowski,Włodarek,Tybura,CoCo

  Pudzillę i Omielańczuka też można dołożyć.

 50. Dallas

  Wygląda na to że nasza Polska scena została brutalnie zweryfikowana i nie chodzi tylko o KSW. Żeby tylko o wadze ciężkiej wspomnieć , wymieniwszy zawodników w kolejności chronologicznej w której nie spełnili pokładanych w nich nadziei : Kita,Grabowski,Włodarek,Tybura,CoCo

  Pudzillę i Omielańczuka też można dołożyć.

 51. drewniak

  Mi po wzcesniejszych walkach wydawalo sie ze Karol idzie w dobra strone .Po wczorajszym wystepie widac bylo ze zawalil przygotowania i nie potrzedl powaznie do tej walki. Mam nadzieje ze Bagi go postawi do pionu …

  Tak w ogóle Karol jeszcze trenuje u Berserkerów? Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale Bagiego nie było chyba w narożniku Karola.

 52. drewniak

  Mi po wzcesniejszych walkach wydawalo sie ze Karol idzie w dobra strone .Po wczorajszym wystepie widac bylo ze zawalil przygotowania i nie potrzedl powaznie do tej walki. Mam nadzieje ze Bagi go postawi do pionu …

  Tak w ogóle Karol jeszcze trenuje u Berserkerów? Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale Bagiego nie było chyba w narożniku Karola.

 53. damianancelotti

  Tak w ogóle Karol jeszcze trenuje u Berserkerów? Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale Bagiego nie było chyba w narożniku Karola.

  Był w narożniku Bagi, widziałem go przy nakładaniu wazeliny przez cutmana na początku

 54. damianancelotti

  Tak w ogóle Karol jeszcze trenuje u Berserkerów? Nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale Bagiego nie było chyba w narożniku Karola.

  Był w narożniku Bagi, widziałem go przy nakładaniu wazeliny przez cutmana na początku

 55. Bezpieczna wygrana, bez emocji, chociaż taka bezpiecznie też do końca nie było. Jeśli KSW zestawi Coco z kimś mocniejszym podopieczny Bagiego i A.K. może mieć spore problemy.

 56. Bezpieczna wygrana, bez emocji, chociaż taka bezpiecznie też do końca nie było. Jeśli KSW zestawi Coco z kimś mocniejszym podopieczny Bagiego i A.K. może mieć spore problemy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.