vemola

(Fot. Gleidson Venga / Sherdog.com)

Decyzja sędziów punktowych w walce Attili Vegha (MMA 29-6-2) z Goranem Reljicem (MMA 15-4) wywołała niemałe kontrowersje. W oczach wielu obserwatorów pojedynek wygrał Vegh i to on,  a nie jego ostatni rywal, powinien zdobyć pas mistrzowski dywizji półciężkiej KSW. Do krytyki włączył się były zawodnik UFC, Karlos Vemola (MMA 16-4). Urodzony w Czechach wojownik na swoim Facebooku w ostrych słowach wypowiedział się na temat werdyktu we wspomnianym wcześniej pojedynku:

Jestem rozczarowany! Attila Vegh został okradziony w Polsce! Wygrał dwie pierwsze rundy!

29-letni „Terminator” wyraża chęć walki o tytuł mistrza Konfrontacji Sztuk Walki:

Chcę stoczyć pojedynek o pas mistrzowski dywizji półciężkiej na gali KSW w Anglii! Jeśli dostanę taką szansę, to nie zostawię tego w rękach sędziów!

Karlos Vemola od czasu zwolnienia z UFC radzi sobie świetnie. Wygrał siedem kolejnych walk – w tym cztery przed czasem. W pokonanym polu zostawił takich zawodników jak Petr Knize, Tomas Kuzela czy Piotr Strus. Tego ostatniego wypunktował na gali MMAA Arena 3 w marcu ubiegłego roku.

38 KOMENTARZE

 1. Porzucił już marzenia o powrocie do UFC? Zdaje się, że jeszcze niedawno odrzucał cięższe walki żeby się tam doholować.

 2. Pokonal najbardziej ekscytujacego zawodnika w historii KSW czyli Piotra Strusa, przez decyzje. Juz samo to daje prawo do ubiegania sie o walke w organizacji, zwlaszcza kategorie wyzej. Najlepiej od razu o pas. A tak juz powaznie to lepiej niech tnie kilogramy i weryfikuje te fantastyczne zapasy Cipka, ktorymi wiele osob tak sie podnieca po ostatnim wystepie.

 3. Czemu półciężka? Chyba w średniej walczył, przydałby się tej dywizji również by w topie był większy wybór 🙂 W ogóle myślałem, że Vemoli wciąż w KSW nie ma, bo chce wrócić do UFC.

 4. Czemu półciężka? Chyba w średniej walczył, przydałby się tej dywizji również by w topie był większy wybór 🙂

  On walczy w obu kategoriach. Na początku maja bił się o tytuł mistrza kategorii półciężkiej organizacji UCMMA.

 5. to brać go na Częstochowę aby sie pokazał , tylko nie widze z kim go zestawić w lhw, może z Jagodą?

 6. On walczy w obu kategoriach. Na początku maja bił się o tytuł mistrza półciężkiej organizacji UCMMA.

  Dzięki. W sumie przydałby się czy w tej czy w tej, ale jakoś bardziej martwi mnie już brak rywali dla naszych średnich niż dla świeżego mistrza LHW 😉

  Choć w sumie czy warto brać kolejnego, który psioczy i uważa, że po takiej walce można mówić o kradzieży? Można uważać, że miał lekką przewagę, ale był w końcu split. Kradzież czy wałek to mocno skrajne słowo…Jeśli ktoś zna się na MMA i punktowaniu rund.

 7. Vemola byłby fajnym wzmocnieniem w KSW. Skoro sam się zgłasza, to włodarze powinni to wykorzystać. 😆

 8. No nazwisko fajne. Moim zdaniem powinni zatrudnić Fijałkę i właśnie z nim zestawić Vemolę.

  Fijałke ? Narkun / Fijałka jeden klub , trylogia z Cebulą raczej też odpada , to Vemola walczy wkońcu w 84 czy półciężka ?

 9. to brać go na Częstochowę aby sie pokazał , tylko nie widze z kim go zestawić w lhw, może z Jagodą?

  Wątpie czy Jagoda dostanie jeszcze szanse , jest Kondraciuk wolny z dobrym zapasami , dobra stójka

 10. Wątpie czy Jagoda dostanie jeszcze szanse , jest Kondraciuk wolny z dobrym zapasami , dobra stójka

  Kondraciuk nie wiadomo kiedy wróci do walki po odniesionych obrażeniach w walce z Celińskim

 11. No, ale Kondraciuk półciężki, a Jagoda ciężki. Z Bajorem bym mu dał szansę. Pytanie kto dla Maćkowiaka. No, ale to inny temat.

 12. Prosta i szczera rada dla Martina i Maćka.

  Ściągajcie do KSW takich zawodników jak Karlos Vemola

  Wyjebcie takich pajaców jak Jay Silva.

  Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

 13. Ściągajcie do KSW takich zawodników jak Karlos Vemola

  Wyjebcie takich pajaców jak Jay Silva.

  Tylko wiesz. Vemola bardzo możliwie planowałby obalać i kontrolować, może nawet głównie, a Jay jednak chce walczyć w stójce. Niestety wielu widzów woli tą płaszczyznę zamiast wszechstronności 😉

 14. No, ale Kondraciuk półciężki, a Jagoda ciężki. Z Bajorem bym mu dał szansę. Pytanie kto dla Maćkowiaka. No, ale to inny temat.

  Jagoda to LHW, wziął walke w HW bo dostał szanse i na ten pojedynek było miejsce

 15. Co ciekawe, wczoraj (w piątek) wywiadu udzielał walczący akurat w Sanda krajan Vemoli, Peter Ondrus i powiedział, że wszystko wskazuje na to, że on będzie w najbliższym czasie walczył z Vemolą (w MMA), bo mimo że Czesi próbowali doprowadzić do jego walki z Materlą, Vemola wykręcał się od tego. Cytując Ondrusa: "on boi się walczyć z Materlą, on teraz chce tylko dostać się z powrotem do UFC". Jeżeli to prawda, to nie wiem, jaki sens miałoby dla niego wiązanie się z KSW i ryzykowanie porażek z lepszymi MW czy LHW. Może po prostu tylko robi hałas, żeby zwrócić na siebie uwagę.

 16. Mnie też Vemola kojarzy się ze stylem Bedorfa z ostatniej walki. Na pewno ciekawy i niezwiązany kontraktem zawodnik z Europy, ale nie wiem czy będą go chcieli w KSW.

 17. Dobrze prawi, Vegha powinien wygrać tą walkę, a KSW niech go kontraktuje bo jak tak będą czekać to go ktoś podkupi i dupa zbita

 18. moim zdaniem był by dobrym wzmocnieniem dla KSW, nie ważne czy w średniej czy w półciężkiej.

  Dokładnie , dobre zwmocnienie , jego walki nie są nudne , Vemola raczej leci na ostro , dobre obalenia , ground&pound tez lubi, takze na plus

 19. Nie przesadzajcie z tym stylem, na 20 walk, u Vemoli 16 kończyło się przed czasem. Nie sądzę że jest mniej efektowny niż Silva z walki ze Strusem.

 20. Albo mniej efektowny niż Goran czy Attila… Jak już narzekacie na takich gości jak Vemola to ja nie wiem kogo byście chcieli oglądać w KSW… Oczywiście z dostępnych gości…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.