Damian Mieczkowski na początku ostatniej walki doznał złamania ręki. Zawodnik przeszedł już operację i przypomniał, że chce się spotkać w rewanżowym pojedynku ze swoim ostatnim rywalem.

W walce otwarcia gali w Gorzowie Wielkopolskim niepokonany Damian Mieczkowski zmierzył się z Davidem Hoškiem. Po kilku wymianach w stójce Damian zasygnalizował sędziemu problem z ręką. Uraz, który okazał się złamaniem, sprawił, że Polak nie mógł kontynuować pojedynku. Damian poinformował, że przeszedł już operację ręki i pokazał zdjęcie rentgenowskie zespolonej kości w przedramieniu.

Już po operacji. Z tego miejsca chcę podziękować najlepszemu specjaliście w swoim fachu lek. med. Grzegorzowi Janusowi, specjaliście ortopedii, który perfekcyjnie naprawił to, co zepsułem podczas ostatniej walki. (…) Nie napiszę że wrócę szybko, ponieważ donikąd się nie wybrałem, jestem cały czas w tym samym miejscu gotowy, aby spełniać marzenia.

Mieczkowski pogratulował też wygranej rywalowi i przypomniał, że chce się z nim spotkać w rewanżowym pojedynku.

We wcześniejszym wpisie można było zobaczyć jak wyglądało złamanie.

Damian Mieczkowski w roku 2022 zadebiutował w zawodowym MMA i na gali Armia Fight Night zdobył pierwszą wygraną przez nokaut. Do okrągłej klatki wkroczył na gali KSW 84 i wygrał starcie z Borysem Dzikowskim. Przed wejściem na zawodową drogę reprezentant klubu Berserkers Team Kołobrzeg zebrał pokaźne doświadczenie w sporcie amatorskim. Dwa razy wywalczył tytuły mistrza świata w kickboxingu. Stoczył ponad dwadzieścia walk w amatorskim MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of No.7
No.7

Jungle Fight
Featherweight

240 komentarzy 369 polubień

aż tak ważna jest to postać ?

Odpowiedz polub

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

PRIDE FC
Heavyweight

7,264 komentarzy 13,513 polubień

Trzymaj się morda wrócisz mocniejszy!!!

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Light Heavyweight

16,752 komentarzy 70,443 polubień

Obejrzałem ten zacny bój z 3 razy i mu Pepik rozwalił łapę lujo-cepami - nie było innej opcji.

Odpowiedz 1 Like