Łukasz Jurkowski (17-11) za pośrednictwem swojej strony na Facebooku zapowiedział przybliżony termin powrotu do klatki KSW. Fani „Jurasa” zobaczą go w klatce w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

„Kiedyś już było to zdjęcie… ale można je wrzucić ponownie. Tym razem z opisem… Byle do wiosny! Tak na moto jak i do klatki.”

Niewykluczone, że Jurkowski skrzyżuje rękawice z Szymonem Kołeckim, bo właśnie o takie starcie w ostatnich tygodniach mocno zabiegali kibice, tworząc akcję #JurasKolecki. Do sprawy odnieśli się również obaj zawodnicy, którzy wyrazili wstępne zainteresowanie takim pojedynkim.

Zobacz również: Łukasz „Juras” Jurkowski zaakceptował wyzwanie! „Walka z Kołeckim to byłby zaszczyt”

„Juras” ostatni raz do klatki wszedł w kwietniu na gali KSW 48, gdzie pokonał Stjepana Bekavaca przez kontuzję w pierwszej rundzie. W poprzednich dwóch starciach 38-latek przegrał z Martinem Zawadą i pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Rameau Thierry’ego Sokoudjou.

W ciągu najbliższych tygodni powinno okazać się, czy Łukasza Jurkowskiego zobaczymy już na marcowej gali KSW 53 w Łodzi, czy będzie to późniejszy termin, czyli KSW 54 w okolicach kwietnia lub maja.

Kiedyś już było to zdjęcie… ale można je wrzucić ponownie. Tym razem z opisem… Byle do wiosny! Tak na moto jak i do klatki😈 #yamaha #mt10sp #juras #mma #ksw #wca #backtowork

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.