Łukasz Jurkowski (MMA 17-11-0) po wygranej Szymona Kołeckiego (MMA 9-1-0) opublikował pierwsze słowa dotyczące ewentualnego skrzyżowania z nim rękawic. „Juras” w kilku zdaniach podsumował występ 39-latka.

„Gratulacje Szymon Kołecki, świetna walka. Dzięki za motywację do treningów. Walka ze mną aktualnie to krok w tył w związku z tym, że ja z Martinem Zawadą przegrałem dwa razy, ale może kiedyś uda się wejść wspólnie do klatki. To będzie zaszczyt. Wyprzedzając komentarze: ja w życiu boję się tylko mojej Mamy i rozliczenia PITu”

Do walki Kołeckiego z Jurkowskim miało dojść w ubiegłym roku. Pierwotnie ze starcia wycofał się „Juras”, później jednak kontuzji doznał Kołecki. Ostatecznie były sztangista został zestawiony z Martinem Zawadą. Pojedynek ten Kołecki wygrał decyzją sędziów.

Na ten moment nie wiadomo, czy w przyszłości dojdzie do pojedynku Jurkowskiego z Kołeckim. 39-latek coraz więcej mówi o zakończeniu kariery, w związku z czym jego kolejne występy mogą być pod znakiem zapytania.

Aktualnie Kołecki kontynuuje serię trzech wygranych z rzędu. Przed wygraną z Zawadą pokonał on przed czasem Mariusza Pudzianowskiego i Damiana Janikowskiego.

Gratulacje Szymon Kołecki świetna walka👏🏻 Dzięki za motywacje do treningów😉 Walka ze mną aktualnie to krok w tył w…

Opublikowany przez  

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.